Перейти до змісту

Різні питання (юридичні)


Рекомендовані повідомлення

16 минут назад, zigorko сказал:

В кого діти до 3-ох років,по закону звільнені.Можна сказати,що син мене відмазав:)

Можна ссилочку на закон ? Якщо памятаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 388
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Нарий в Гуглі,хто звільнений від військово-польових зборів.Я і сам того не знав.Мені жіночка в Лищенській сільраді про те сказала.Подивився,дійсно так і є.Але аби того не знав,то 100% вручили б.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, zigorko said:

Нарий в Гуглі,хто звільнений від військово-польових зборів.Я і сам того не знав.Мені жіночка в Лищенській сільраді про те сказала.Подивився,дійсно так і є.Але аби того не знав,то 100% вручили б.

Нічосі. @nickel, а ти теж був у військкоматі після ВЛК? Попартизанти тебе не запршували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zigorko сказал:

Коли забераєш тимчасове посвідчення відразу вручають повістку " в партизани",десь на кордон,терміном на 2 тижні.

Так муслимов скоро на границу привезут, нужны партизаны на границе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, zigorko сказал:

Тобто?

Ну ВЛК нужно каждые 5лет проходить, а переподготовку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді 2 рази на рік збори.Я ВЛК проходив десь у вересні,в кінці.Якраз в той час десь і були збори,так само всім роздавали повістки.Якось не було часу їхати за тим тим часовим.Потім взагалі з голови вилетіло.А в цю неділю самі почали видзвонювати,у вихідний день.Приїдьте,мол заберіть.Приїхав,зразу з порога питаю:"Забирають в партизани?" Кажуть -так.Будьтє-любєзни в кабінет 201 за повісткою.

  Знаю що минулий раз брали на 10 днів і вроді в Вол.Волинський.Зараз кажуть на 2 тижні і кудись на кордон.Може дійсно кіпіш з тими чурками на кордоні.ХЗ

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, zigorko сказал:

Вроді 2 рази на рік збори.Я ВЛК проходив десь у вересні,в кінці.Якраз в той час десь і були збори,так само всім роздавали повістки.Якось не було часу їхати за тим тим часовим.Потім взагалі з голови вилетіло.А в цю неділю самі почали видзвонювати,у вихідний день.Приїдьте,мол заберіть.Приїхав,зразу з порога питаю:"Забирають в партизани?" Кажуть -так.Будьтє-любєзни в кабінет 201 за повісткою.

  Знаю що минулий раз брали на 10 днів і вроді в Вол.Волинський.Зараз кажуть на 2 тижні і кудись на кордон.Може дійсно кіпіш з тими чурками на кордоні.ХЗ

А , это просто во время "сезонного обострения" всех прописочников в партизаны...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, weldermaster сказано:

Значить @Basil мені збрехав.

де це я кому і коли збрехав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Нічосі. @nickel, а ти теж був у військкоматі після ВЛК? Попартизанти тебе не запршували?

Я хотів, але тратомата мені не дали, бо я обмежено-придатний.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Basil сказал:

де це я кому і коли збрехав?

Я запитав чи можуть забрати на навчання. Ви відповіли що є ймовірність.

Потім я спитав чи забирають з малими дітьми до 1 року. Ви дослівно відповіли -  А твоїх дітей і жінку в декреті хто захищати має?

Як вас тоді розуміти? Могли ж відповісти що ні, не забирають. Але ви повиляли хвостом. Я ж не питав хто має захищати мою жінку. Я чітко спитав чи заберуть з дітьми 1 року! Розумієте різницю. 

Тому ще раз перепитаю - забирають з дітьми до 3 років на навчання чи ні? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

Як вас тоді розуміти?

розумій як хочеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Cherman сказано:

До 14-го року працювали?

ні. хоча жив поруч. а що?

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайте свої права !!!. 

 

Про військовий обов язок і військову службу. Стаття 30. Звільнення від проходження зборів

 

9) військовозобов'язані, які мають дітей віком до трьох років або трьох і більше дітей віком до 16 років;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Cherman сказал:

Та просто запитав. Цікаво було взнати, чи брали ви участь в тому тотальному пиздецю, який був за часів фьодорича.

Тотальний пизд почався ще за Кравчука. Коли віддали ЯЗ, обміняли на газ весь Чорноморський флот, порізали Ту22. А далі вже по мєлочі місцеві.

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 13.10.2021 at 20:33, nickel сказано:

Можливо хтось підкаже, які податки сплачуються при договорі міни (квартира на квартиру з доплатою)?

Ну розповідай уже  ;)

 

Як завершилось усе?,  які платежі довелось здійснити  (податки,  збори,  нотаріусу за послуги).

Як себе почуваєш у більшій квартирі? 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Unknown сказал:

Ну розповідай уже  ;)

 

Як завершилось усе?

Більш-менш нормально.

Цитата

  які платежі довелось здійснити  (податки,  збори,  нотаріусу за послуги).

- Послуги нотаріуса 6000 грн (пополам).

- Держмито 1% від вартості дорожчої квартири 7600 грн (платила друга сторона - єдине що вдалося виторгувати). Автоматична оцінка видавала вартість дорожчої квартири більше мільйона, тому вони заплатили 800грн оцінщику щоб знизив вартість вартість до 760 000. Свою оцінку робив сам, щоб не платити нотаріусу 100 грн.

- Реєстрація договору в держреєстрі 2000 грн (пополам).

- Заяви згоди на спільну власність 1050 (наших 350 грн, вони 700).

- Різні витяги, ми 480, вони 800.

- Доплата їм за більшу квартиру, в договорі не вказували.

 

Цитата

Як себе почуваєш у більшій квартирі? 

Та ще далеко до того моменту, коли я відчую лишні метри. В залі і спальні меблі вже розставили, але речі ще не розклали, вони лежать в третій кімнаті (дитячій), тому нею не користуємося і різниці й не відчувається. Квартири мають дуже схоже планування (обидві чешки), тільки там де в новій дитяча кімната, в мене була кухня, тому поки не користуємося дитячою, то змінилося лише місцезнаходження кухні. Шпалери треба переклеювати скрізь, бо жив кіт, а в дитячій взагалі шмат вирваний і за меблями вони не клеїли, як і паркет під ними не циклювали, економісти куєві. Але хочу дитячу використати як буферну зону для меблів з інших кімнат, поки решту кімнат не відремонтую, а потім вже дитячу відремонтую і меблі куплю. Взагалі квартира в гіршому стані ніж моя, бо власник - не рукожоп, а рукожопіще. Таке враження ніби її студентам здавали, яким все пох. Але міняв не через ремонт, а через третю кімнату. Лише балкон в кращому стані за мій, і лоджія також, в мене її не було. Свій балкон не встиг зробити, бо ніяк не міг вирішити, що з ним робити, там попередня власниця начудила з вікнами. Ну і підлога тепліша.

Часто проходжу повз стару квартиру, бачу що скоро вони матимуть проблеми з сирістю в ній, буде цвісти і чорніти: вікна постійно наглухо закриті, через що постійно мокрі від конденсату. Нас троє жило і то постійно всі були на мікровентиляції, а їх п'ятеро. Поки речі носили, коли не зайдеш, то дівчата в ванній, що в старій квартирі, що в новій. Сказав своїй жінці, щоб передала їм, що та квартира любить вентиляцію, але навряд чи послухають, в них і в старій теплій квартирі ванна чорніла.

П.с. Дісталася нам з кухнею посудомийка Бош. Жінка відмовляється від неї, буду продавати скоро, можливо комусь треба, пишіть. 

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Cherman сказал:

Значить, нова квартира теж на ДПЗ? 

Звичайно. Я ж писав. Я ще й ділянку для будівництва там підшуковую, але зараз це на паузі, бо треба допомогти тещі з Ковеля переїхати в Луцьк, а потім мамі меншу квартиру знайти, бо живе сама в чотири кімнатній, навіть з субсидією платить багато.

3 минуты назад, Cherman сказал:

Ой, не продавай. Вмов жінку, як розпробує посудомийку, точно не захоче руками мити. 

Спробую. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Cherman сказано:

Значить, нова квартира теж на ДПЗ? 

Та не просто ДПЗ,  там майже сусідні будинки))),  якщо я правильно пригадую слова Нікеля. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да нотариус вас развел хорошо на платежи. Эти все вытяги и заявления входят в стоимость его работы.

Нашего продавца тоже так пытались развести, а мы спросили у той, что постоянно оформляем, сказала все входит в 4000 ее работы+ мыто и пенс.

А вот оценку своей как сделал сам за 100грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

Дісталася нам з кухнею посудомийка Бош. Жінка відмовляється від неї, буду продавати скоро,

Дивно.  А що саме в посудомийці не подобається? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Cherman сказал:

 

Ой, не продавай. Вмов жінку, як розпробує посудомийку, точно не захоче руками мити. 

Может как моя, кайфует от мытья посуды. Очень любит с водой взаимодействовать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

хочу дитячу використати як буферну зону для меблів з інших кімнат, поки решту кімнат не відремонтую, а потім вже дитячу відремонтую

Тут співчуваю,  ще той "кайф" жити в квартирі,  яка ремонтується.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, romanc сказал:

Да нотариус вас развел хорошо на платежи. Эти все вытяги и заявления входят в стоимость его работы.

Нашего продавца тоже так пытались развести, а мы спросили у той, что постоянно оформляем, сказала все входит в 4000 ее работы+ мыто и пенс.

Більше до цього нотаріуса звертатися не буду. Я розумію, що договір міни не часто роблять, але ми місяць до неї ходили, могла б підготуватися,  почитати законодавство, а не в момент укладання договору при нас по знайомим дзвонити. Тому прийшлося самому курити мануали, замість того щоб отримати пораду чи хоча б консультацію.

Розвела то й розвела, зараз вже нічого не зміню, але це досвід, а на носі ще декілька купівель/продажів квартир, то буду знати. Хоча може в Луцьку так усі нотаріуси роблять: беруть за роботу і витяги окремо. Хтось знає, підкажіть?

24 минуты назад, romanc сказал:

А вот оценку своей как сделал сам за 100грн?

Сам робив безкоштовно, а а нотаріуса така сама оцінка 100 грн

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...