Перейти до змісту

Різні питання (юридичні)


Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, nickel сказал:

 

Читаємо закон Про військовий обов'язок і військову службу ст. 1 п. 10,

10. Громадяни України, які приписані до призовних дільниць або перебувають у запасі Збройних Сил України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України чи проходять службу у військовому резерві, зобов’язані:

прибувати за викликом районного (об’єднаного районного), міського (районного у місті, об’єднаного міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі - відповідні районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки), Центрального управління або регіонального органу Служби безпеки України, відповідного підрозділу Служби зовнішньої розвідки України для оформлення військово-облікових документів (посвідчень про приписку до призовних дільниць, військових квитків, тимчасових посвідчень військовозобов’язаних), приписки, проходження медичного огляду, направлення на підготовку з метою здобуття або вдосконалення військово-облікової спеціальності, призову на військову службу або на збори військовозобов’язаних та резервістів;

 

Немає повістки, немає медогляду. І це буде вашим провтиком.

В умілих руках...

  Скрыть контент

Если всю мочу собрать да еще умело

Можно Солнце обоссать, чтоб оно шипело

Хвилин за 30-40 юристові зателефонував чоловік, який представився заступником обласного військового комісара, та зазначив, що вони зв’язалися з Чорнобаївським військкоматом і Богдана вже поставили на облік.

А тебе разе не дали повестку, как написал Basil?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 388
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

5 часов назад, romanc сказал:

А тебе разе не дали повестку, как написал Basil?

 

19 часов назад, nickel сказал:

Мені вже пізно було починати воювати з військоматом за свої права, бо я вже отримав направлення на медогляд і мусив його пройти, але якби знав, як я його буду проходити, то почав би буянити (юридично) ще в військоматі. 

***

Це не мій провтик що я не проходив медогляд більше 5 років. Я прописаний, стою на обліку, військомат знає моє місце роботи. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Basil сказал:

взагалі то до трьох робочих днів, якщо не потрібне додаткове дообстеження...

Війскомат оплачує ці три дні, що тебе не було на роботі? Який там механізм компенсації ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, nickel сказал:

 

 

Направление на медкомиссию- это не повестка, по нему никто не будет оплачивать рабочее время.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romanc сказал:

Направление на медкомиссию- это не повестка, по нему никто не будет оплачивать рабочее время.

В військоматі підсовують папірчик на підпис. 

В мене зарплата від виробітку, тому мені особливо й не було за що переживати, що так що едак, платити за це ніхто не буде. Є одне але, що я це все в свою відпустку робив і міг би її продовжити на час проходження, але й цього робити не буду. Мені не відпустки шкода, а згаяного часу. Бо відпустки в мене невибраної є більше 140 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, romanc сказано:

Направление на медкомиссию- это не повестка, по нему никто не будет оплачивать рабочее время.

 

Яка ж тоді відповідальність, якщо не піти на медкомісію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, romanc сказал:

Направление на медкомиссию- это не повестка, по нему никто не будет оплачивать рабочее время.

Таки да. Але направлення на медогляд дає військомат. Не баба Нюра, а війскомат. І пройти його треба за три дні (зі слів Basil, якщо не бреше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

Таки да. Але направлення на медогляд дає військомат. Не баба Нюра, а війскомат. І пройти його треба за три дні (зі слів Basil, якщо не бреше).

https://www.google.com/amp/s/i.factor.ua/journals/bb/2020/june/issue-24/article-109226.amp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zelensky сказал:

 

Яка ж тоді відповідальність, якщо не піти на медкомісію?

Если вручили, подписал, то вплоть до уголовной.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.11.2021 at 11:17, romanc сказано:

Если вручили, подписал, то вплоть до уголовной.

 

Дивно, я читав, що кримінальна за ухилення від служби а за порушення термінів проходження медкомісії - штраф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Zelensky сказал:

 

Дивно, я читав, що кримінальна за ухилення від служби а за порушення термінів проходження медкомісії - штраф.

Ссылка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, romanc сказано:

Ссылка?

 

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/80731-10#Text

 

Стаття 210.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zelensky сказано:

в цьому випадку стаття 210 з індексом 1, частина друга, так як особливий період в нас ще ніхто не відміняв

Цитувати

Стаття 210-1. Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію

Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію -

тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, а також вчинення такого порушення в особливий період -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3400-5100 грн.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Basil сказано:

в цьому випадку стаття 210 з індексом 1, частина друга, так як особливий період в нас ще ніхто не відміняв

3400-5100 грн.

 

Згідний. Але ж це адміністративна а не кримінальна відповідальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Zelensky сказано:

Але ж це адміністративна а не кримінальна відповідальність.

а де я казав про кримінал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Basil сказано:

а де я казав про кримінал?

 

ви не писали, @romanc писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Basil сказал:

в цьому випадку стаття 210 з індексом 1, частина друга, так як особливий період в нас ще ніхто не відміняв

3400-5100 грн.

Это за каждые 5 лет или за последние?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

Это за каждые 5 лет или за последние?

не зрозумів питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Basil сказал:

не зрозумів питання

Как я понял, штраф за непрохождение медкомиссии раз в 5 лет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. це коли тебе направили на ВЛК, а ти "загубився"....

і то ще ми за таке не штрафували... поки...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Basil сказал:

ні. це коли тебе направили на ВЛК, а ти "загубився"....

і то ще ми за таке не штрафували... поки...

Типа не засветился в военкомате, нет штрафа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. якщо й прийдеш, наприклад змінити прописку, пошлють на ВЛК, якщо крайні п'ять років не проходив і все...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ще напишіть, що є ймовірність що заберуть на якісь територіальні навчання на незрозумілий термін. Чи як воно зараз називається. А це не всім підходить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно заберуть.Сьогодні був у військоматі в Ківерцях.Для того щоб прописатися за новою адресрю,проходив ВЛК.Цілком придатний,хоч був і комісований у свій час.Коли забераєш тимчасове посвідчення відразу вручають повістку " в партизани",десь на кордон,терміном на 2 тижні.В кого діти до 3-ох років,по закону звільнені.Можна сказати,що син мене відмазав:)

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, zigorko сказал:

В кого діти до 3-ох років,по закону звільнені.Можна сказати,що син мене відмазав:)

Ага. Значить @Basil мені збрехав. А ну сюди його. Нехай прояснить ситуацію )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...