Перейти до змісту

Різні питання (юридичні)


Рекомендовані повідомлення

Користуючись нагодою, хочу запитати. Якого нотаріуса порадите, щоб недорого і без гемору оформити спадщину. Мсцезнаходження в Луцьку не сильно турбує, аби не ДПЗ та інші околиці.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 388
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

4 часа назад, Unknown сказал:

Тут співчуваю,  ще той "кайф" жити в квартирі,  яка ремонтується.  

В мене все було поміняно (проводка, розетки/вимикачі, труби, каналізація, крани) попередній власник казав, що також все поміняв і ремонт робили навіть пізніше ніж ми. То, теоретично, можна обійтися косметичним ремонтом, що не складно. Але пишу "теоретично" бо такого рукожопства я ще не бачив. Все тримається на соплях, розетки, вимикачі, люстри. Деякими меблями ми обмінялися, щоб не носити лишньо. Все якесь розбите, не доглянуте, жодні дверцята не закриваються, ручки через одну обламані, а ті що стоять різні, хоча поки вони з балкону шкаф не винесли, то я там навибирав ручок цілих і не дуже, з двох-трьох робив одну і вкомплектував усю стінку, вверху поставив одні ручки, внизу інші, виглядає ніби так і задумано. Кухня ніби нова, але металеві частини ржаві, ДСП в деяких місцях вздулося. Чи самі заливали чи сусіди зверху, але били в груди, що сусіди не топили. Вчора пів дня регулював дверцята і зазори між ними в кухні. Кухня стала виглядати зовсім по іншому. Сьогодні ще в коридорі в стінці дверцята дорегулюю і залишиться з меблів в залі стінку облагородити і регульнути, а вона в такому стані, що зазвичай таке на Олх довго висить навіть в розділі віддам даром. Але ці меблі тимчасово, поки нові купимо, хоча може затягнутися не на один рік, все залежатиме від того скільки ремонт витягне. Тому мушу довести їх до пуття. Косметичний ремонт не лякає, здригаюся коли згадую як в своїй робив капітальний ремонт і жив одночасно. Поки робив жінка завагітніла і народила, а коли доробив, то малий вже в ногах повзав. Зате тепер спить міцно, бо виріс під шум перфоратора. Оце був ремонт, а поклеїти обої і паркет поциклювати, то дрібниці аби нічого гіршого не вилізло.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Unknown сказал:

Дивно.  А що саме в посудомийці не подобається? 

Не знаю, вона нею навіть не користувалася. Не відомо що вони робили, але зараз з неї знятий фасад і вона не закріплена, її ще треба встановити, лише тоді зможемо спробувати.

2 часа назад, romanc сказал:

Может как моя, кайфует от мытья посуды. Очень любит с водой взаимодействовать.

Та особливо не кайфує, я б навіть сказав лінується її мити, але сама вирішила і мені озвучила - продаємо. Але після коментарів, переконаю її хоча б спробувати, а якщо не передумає, то продамо. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

 

Сам робив безкоштовно, а а нотаріуса така сама оцінка 100 грн

С этого места поподробней. Обычно делают оценщики, и берут 800-1200грн. Как я понял они готовят кучу доков для киева, а киев делает цену автоматом, но на месте оценщик может ее корректировать в пределах 20%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята, а ви також оце все купляєте до мийок: сіль, таблетки/порошок, ополіскувач? Виглядає як развод на бабкі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romanc сказал:

С этого места поподробней. Обычно делают оценщики, и берут 800-1200грн. Как я понял они готовят кучу доков для киева, а киев делает цену автоматом, но на месте оценщик может ее корректировать в пределах 20%.

Як включу комп, то дам лінк. На сайті вбиваєш дані про квартиру і тут же отримуєш оцінку, безкоштовно. Нотаріус робить там же, але за 100 грн. А якщо треба занизити чи завищити оцінку (в межах 20%), тоді до оцінщика за 800 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Більше до цього нотаріуса звертатися не буду

То якийсь місцевий з ДПЗ? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, nickel сказал:

Ребята, а ви також оце все купляєте до мийок: сіль, таблетки/порошок, ополіскувач? Виглядає як развод на бабкі :)

Соль можно обычную, без Йода и почище. Это понял после общения с фильтрами-смягчителями. Таблетки и ополаскиватель лидловские брали. 

У меня была в прошлой семье.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Ребята, а ви також оце все купляєте до мийок: сіль, таблетки/порошок, ополіскувач? Виглядає як развод на бабкі :)

ми купуємо не таблетки,а в рідкій формі миючий засіб

сіль обов'язково,я регулярно підсипаю-бо як нема солі то погано миє

для мене життя без посудомийної машини - це як життя без пральної машини

не можу навіть уявити такого в сучасному світі !

 

Змінено користувачем paksivatova
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Unknown сказал:

То якийсь місцевий з ДПЗ? 

 

Так, він ніби єдиний тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, paksivatova сказал:

ми купуємо не таблетки,а в рідкій формі миючий засіб

сіль обов'язково,я регулярно підсипаю-бо як нема солі то погано миє

для мене життя без посудомийної машини - це як життя без пральної машини

не можу навіть уявити такого в сучасному світі !

 

А ополіскувач використовуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, nickel сказал:

А ополіскувач використовуєш?

Я навіть не знала до сьогодні,що таке існує)

але цікаво спробувати

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сольнужна для восстановления ионообменной смолы в фильтре, чтоб смягчалась вода, при покупке в наборе бумажка для измерения жесткости воды и потом в настройках машинки выставляешь жесткость, по этому показателю она требует засыпать соль в лоток через какое-то количество моек.

Ополаскиватель если мыть стекло, будет аж рыпеть в руках потом и не будет капель.

И если стоит двухзонный счетчик, то ночью мыть, она воду греет.

Змінено користувачем romanc
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, paksivatova сказал:

Я навіть не знала до сьогодні,що таке існує)

але цікаво спробувати

Та я тоже на Ютубі лише бачив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 minutes ago, nickel said:

Та я тоже на Ютубі лише бачив :)

Постійно користуємось. В нас основний набір тарілок зі скла темно-коричневого кольору, плям кальцію не спостерігаю.

Заливаю дешевий W5 з Лідла, не сказав би що витрата велика. Та й працює машина через день, а то й два, тому це реально копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Та й працює машина через день, а то й два, тому це реально копійки.

Скільки вас в квартирі живе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, nickel said:

Скільки вас в квартирі живе?

Стільки як і вас + пес :) 

Spoiler

A7269EE7-1262-499A-9869-E091EAA71EF9.thumb.jpeg.2f9bc321db978ebf3bb1f712182c2e81.jpeg

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиздець. Тільки зараз дійшло, що ми мій переїзд і вибір миючого засобу для посудомийки в Юрисдикції обговорюємо. Докотилися до ручки.

Треба якось повернути тему в русло. Опублікую цікаве рішення суду і нагадаю, що рішення суду є обов'язковим до виконання. Якщо думаєте що фейк, то ось вам лінк

Немає опису світлини.

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Пиздець. Тільки зараз дійшло, що ми мій переїзд і вибір миючого засобу для посудомийки в Юрисдикції обговорюємо. Докотилися до ручки.

Треба якось повернути тему в русло. Опублікую цікаве рішення суду і нагадаю, що рішення суду є обов'язковим до виконання. Якщо думаєте що фейк, то ось вам лінк

 

https://reyestr.court.gov.ua/Review/100092611 вже так.

По суті, а що значить "оригінал"? Нехай тоді скани прикріплюють з затеритими особистими даними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, YVitaliy сказал:

https://reyestr.court.gov.ua/Review/100092611 вже так.

По суті, а що значить "оригінал"? Нехай тоді скани прикріплюють з затеритими особистими даними.

Та на момент мого посту постанову вже було приховано, тому лінк дав на опендатабота, який має доступ до бази напряму і без цензури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.11.2021 в 10:40, romanc сказал:

С этого места поподробней. Обычно делают оценщики, и берут 800-1200грн. Как я понял они готовят кучу доков для киева, а киев делает цену автоматом, но на месте оценщик может ее корректировать в пределах 20%.

 

В 26.11.2021 в 10:48, nickel сказал:

Як включу комп, то дам лінк. 

ТИЦЬ

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.11.2021 в 23:05, Cherman сказал:

Ой, не продавай. Вмов жінку, як розпробує посудомийку, точно не захоче руками мити. 

Почалося... Залишили нам до посудомийки знятий меблевий фасад і жменьку шурупчиків. Шурупи не від монтажного комплекту, крім одного чи двох, а звичайні чорні, т-подібна деталь лише одна з двох і все. Взявся я за той фасад, а в ньому місця для шурупів вирвані з м'ясом, тому фасад кріпили на двосторонній скотч, тепер в тому скотчі вся посудомийка і фасад. Душить жаба віддавати за десяток шурупів 500 грн, навіть якщо вони з нержавійки. Якби хоч т-подібні фінтіфлюшки обидві були, то я бе переймався шурупами, але ж мені ще її треба десь взяти. Порадьте щось, брати їх чи колхозити?

Гумові кільця від чого чи для чого?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто розуміється, це російські правила чи українські? Знаходить лише на російських сайтах. Якщо російські, то які українські аналоги?

СП 42.13330.2016

СВОД ПРАВИЛ
ГРАДОСТРОИТЕЛЬСТВО

Планировка и застройка городских и сельских поселений

 

апг. Питаю, бо процитували уривок з них українською мовою, як уривок з українських правил.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Хто розуміється, це російські правила чи українські? Знаходить лише на російських сайтах. Якщо російські, то які українські аналоги?

СП 42.13330.2016

Там же конкретно зазначено: 

Цитата

 

"Настоящий свод правил распространяется на проектирование новых и реконструкцию существующих городских и сельских муниципальных образований на территории Российской Федерации ..

 

Українські напевно ці по назві схоже 

ДБН Б.2.2-12:2019 "Планування і забудова територій"

 

Змінено користувачем natalka)
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, natalka) сказал:

Там же конкретно зазначено: 

Ну бо це я дав лінк на російський сайт з російським "сводом правил". А мені тицнули таку картинку. Але на ній зазначено недіючий свод правил 2011 року, недіючий принаймні в Росії.

commentimage?id=63077

3 минуты назад, natalka) сказал:

Українські напевно ці по назві схоже 

ДБН Б.2.2-12:2019 "Планування і забудова територій"

Буду покурювати в вільний час :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...