Перейти до змісту

Різні питання (юридичні)


Рекомендовані повідомлення

25 минут назад, nickel сказал:

Буду покурювати в вільний час :)

Таблиця 10.6 сторінка 76  https://dreamdim.ua/wp-content/uploads/2019/07/DBN-B22-12-2019.pdf

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 388
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 минуту назад, natalka) сказал:

Таблиця 10.6 сторінка 76  https://dreamdim.ua/wp-content/uploads/2019/07/DBN-B22-12-2019.pdf

 

Дякую за клопіт. Та таблиця зветься - відстані від гаражів і відкритих стоянок до житлових і громадських будинків. Це стосується багатоквартирних будинків чи й приватних також? Я вже писав, мабуть, в цій темі раніше, що жіночка бомбить петиціями муніципалів, що я паркуюся навпроти її приватного будинку. Вже створила третю петицію, персонально проти мене, а ще було декілька загальних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, nickel сказал:

Дякую за клопіт. Та таблиця зветься - відстані від гаражів і відкритих стоянок до житлових і громадських будинків. Це стосується багатоквартирних будинків чи й приватних також? Я вже писав, мабуть, в цій темі раніше, що жіночка бомбить петиціями муніципалів, що я паркуюся навпроти її приватного будинку. Вже створила третю петицію, персонально проти мене, а ще було декілька загальних.

Я не знаю.

Чого Ви взагалі в ДБНи полізли?  Вони для кого важливі ? - для будівельників. При проектуванні будівництва чи реконструкціях/ремонтах  - мають бути дотримані певні вимоги в т.ч. і щодо розміщення автостоянок. Ще ніразу не чула щоб фіз.особу оштрафували бо авто поставив не відповідно до ДБН.

По буд.нормах зрозуміло що розміщувати під вікнами житлового будинку стоянку не можна. Зверніть увагу розміщувати не авто, а стоянку! Ок, немає там фізично відокремленої ділянки для стоянки авто.

Далі читайте ПДР.  За відсутності спеціально відведених місць чи узбіччя або коли зупинка чи стоянка там неможливі, вони дозволяються біля правого краю проїзної частини (якомога правіше, щоб не перешкоджати іншим учасникам дорожнього руху). І т.д.

 

Якщо скаржаться муніципалам, то краще замість ДБНів почитати правила благоустрою м.Луцька (в частині паркування ТЗ) - для муніципалів цей документ майже основний в діяльності  https://www.lutskrada.gov.ua/pages/blahoustrii-lutska

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, natalka) сказал:

Чого Ви взагалі в ДБНи полізли?

Не я. :) Це жіночка нагуглила таку картинку і приложила її до своєї скарги муніципалам.

Цитата

Якщо скаржаться муніципалам, то краще замість ДБНів почитати правила благоустрою м.Луцька (в частині паркування ТЗ) - для муніципалів цей документ майже основний в діяльності  https://www.lutskrada.gov.ua/pages/blahoustrii-lutska

Вже читаю прочитав. Там немає що читати, і жоден пункт мене не стосується. Отже залишаються лише ПДР, які я не порушую.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, nickel сказал:

Отже залишаються лише ПДР, які я не порушую.

В ПДР ще є пункт про заборону зупинки і стоянки:

-у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;

 

А взагалі в більшості дворі біля будинків авто паркують на пожежному проїзді, який явно не для цього призначений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

В ПДР ще є пункт про заборону зупинки і стоянки:

-у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;

Та ніби є там 3 метри, муніципали вже три рази приїжджали штраф не виписували.

Цитата

А взагалі в більшості дворі біля будинків авто паркують на пожежному проїзді, який явно не для цього призначений.

Це не двір, а вулиця.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, nickel сказал:

так

Якщо ПДР не порушуєш, то чого голову собі морочити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Якщо ПДР не порушуєш, то чого голову собі морочити.

Та я й не морочу, Наталка прояснила деякі моменти і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, romanc сказал:

https://team2.diia.gov.ua/

Кто декларировал место проживания?

Я зареєструвався на бета тестування. В перші дні мене взагалі посилало нафіг, бо я ж зараз гуляю з бази в базу як циган. Сьогодні пробував прописатися, написало, що я не стою на обліку військоматі, але є можливість зареєструватися. Буду вдома, то буду пробувати зареєструватися військоматі, бо там треба серію і номер військового квитка вказувати, а я його на пам'ять не знаю. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, nickel сказал:

Я зареєструвався на бета тестування. В перші дні мене взагалі посилало нафіг, бо я ж зараз гуляю з бази в базу як циган. Сьогодні пробував прописатися, написало, що я не стою на обліку військоматі, але є можливість зареєструватися. Буду вдома, то буду пробувати зареєструватися військоматі, бо там треба серію і номер військового квитка вказувати, а я його на пам'ять не знаю. 

Значит базу военкомата подтянули и уже оперируют с ней

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ждем-с. В заяві вказано мою стару адресу, без можливості зміни, тому я хз чи приймуть.

2118872023_Opera_2021-12-10_174301_my_diia_gov_ua.png.25ee951094559105c2b843e6f5cfead5.png689042623__2021-12-10_174523.png.0b30cc511dd54445125b398628d620f7.png

image.thumb.png.9b80980d151de90c5f26b63b0051c988.png

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, nickel сказал:

Ждем-с. В заяві вказано мою стару адресу, без можливості зміни, тому я хз чи приймуть.

2118872023_Opera_2021-12-10_174301_my_diia_gov_ua.png.25ee951094559105c2b843e6f5cfead5.png689042623__2021-12-10_174523.png.0b30cc511dd54445125b398628d620f7.png

image.thumb.png.9b80980d151de90c5f26b63b0051c988.png

Зря медкомиссию проходил, что не сняли с учета?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, romanc сказал:

Зря медкомиссию проходил, что не сняли с учета?

Та зняли, я вже і на облік по новій адресі став, але ж це бета-тестування, не все синхронізувалося. Але я вже достатньо находився по кабінетах, готовий пройти бету аби знову по них не соватися.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

я вже достатньо находився по кабінетах, готовий пройти бету аби знову по них не соватися.

Якраз мені вчасно картинка попалася на очі))

1191078726_Screenshot_20211210-1954392.thumb.png.771a7b8b50648687f61622988b517e18.png

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

 

А тисячу за вакцинацію вже отримав?)

Її лише з 19 числа почнуть виплачувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, nickel сказал:

Перший нах

image.png.face8a5f4c05893643ace1491a7dc523.png

Интересно, а военкомат имеет доступ к базе данных паспортов и прописок? Или односторонний запрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.12.2021 в 15:39, romanc сказал:

Интересно, а военкомат имеет доступ к базе данных паспортов и прописок? Или односторонний запрос.

Взагалі-то це їхня база (військомату), а Дія лише отримала доступ до неї. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, nickel сказал:

Взагалі-то це їхня база (військомату), а Дія лише отримала доступ до неї. 

У военкомата база военнообязанных, у миграционной база паспортов, и пересеклись они в дии. Если сопоставить две базы там будет много неучтенных и и выбывших. При том что сами военкоматы дела "теряли".

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.12.2021 в 15:30, yu2007 сказал:

 

А тисячу за вакцинацію вже отримав?)

Перший нах

 

 

Screenshot_2021-12-16-19-23-07-742_com.ftband.mono.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...