Перейти до змісту

Обміняю дачу


Рекомендовані повідомлення

 Без особливої надії закину вудку.

Обміняю дачу на масиві Струмівка (вул. Солов'їна) на ділянку  на Фільварку (район ДПЗ).

Приватизована, 6 сотих, по факту трохи більше. Вода з башти вздовж ділянки, газ та електрика аналогічно. Поруч побудувалися і постійно живуть люди.

 

 

IMG_3352.jpg

IMG_3355.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
Только что, Bliksss сказал:

@nickel а якби - в грошовому еквіваленті?

 

Ти хочеш її купити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Ти хочеш її купити? :)

не так щоб я... довго пояснювати, знайомий збирається через пару років повернутись назад в Україну, купує землю, квартири поблизу Луцька, якщо йому підходить.

я - навпаки, збираюсь на кілька років виїхати, але - коронавірус...

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Bliksss сказал:

не так щоб я... довго пояснювати, знайомий збирається через пару років повернутись назад в Україну, купує землю, квартири поблизу Луцька, якщо йому підходить.

Він напевно шукає подешевше, а я захочу продати подорожче. Навряд ми зторгуємося. :) Назви йому ціну 8000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Навряд ми зторгуємося. :) Назви йому ціну 8000.

таки - точно ні )))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Cherman сказал:

Якщо це в гривнях

Вынужден Вас огорчить... :)

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.04.2021 at 13:13, nickel сказано:

Вынужден Вас огорчить... :)

Невже в долярах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Борді ще є тема, в якій за цю дачу давали 15 тисяч "не глядя" і також не гривень. Уявляєте як мені її зараз продавати навіть за 8 тис? :)

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Alex S сказал:

Ділянок  продається все менше масив ,активно забудовується.

Що робиться з цінами, коли вільних ділянок стає все менше?

Сусід вже дивиться на ділянку і облизується. Розширити свою ділянку в нього лише один шанс - купивши дачу в мене, бо з другої сторони  побудований інший будинок і в ньому живуть люди. І мені піхуй скільки коштують дачі в інших місцях, якщо хоче хай купує в іншому місці. Підозрюю, що вікна повибивали його діти по його команді, а може й сам, щоб збити ціну. Бо поки він не думав розширятися, то за 20 років ніхто вікон не вибивав. Ціну в мене взнавав, але зараз крутить носом, а поки наважиться, то я ще задеру. Повісив банера про продаж і адресну табличку, щоб людям легше було знайти, то банера здирає, а табличку не чіпає.

Погано продавати, коли гроші треба, бо мусиш погоджуватися на те що пропонують і спускати ціну. І зовсім інше, коли ти навіть не думаєш продавати, а покупці вже ходять кругами навколо дачі.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Повісив банера про продаж і адресну табличку, щоб людям легше було знайти, то банера здирає,

Постав якусь приховану камеру спостереження,  щоб записати хто це робить 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Так і є. То його рук справа. Я ... просто не позумію підходу ... коли ти сам можеш брати в руки бошш. Зроби іі в ляльку і впарь за штук 15.

Це не моя дача, а мами. І нас 3 нащадка. Робити її в лялю прийдеться самому і за свої, а коли продам то прийдуть інші 2 нащадка і захочуть поділити по-чесному - порівну. 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Cherman сказал:

Нічого собі, які на Струмівці переоцінені участки.

Були в 2008 і не тільки в Струмівці, або я тебе не зрозумів.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Cherman сказал:

Та я навіть про 8 тис, на Проміні рік назад, аналогічна ділянка, як в тебе, продалася значно дешевше. І це не те щоб, саме ти таку ціну поставив - якщо подивитись Струмівку, там і в інших оголошеннях таке ж ціноутворення.

Порівняй доїзд до Променя і до Струмівки. Я навіть не про стан дороги, а про доїзд без власного авто. Дітям треба буде якось добиратися в школу/інститут, возити на авто не завжди вийде. Навіть дві машини в сім'ї не завжди рішають.

Ну і я не знаю, в Проміні на дачах газ є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, nickel сказано:

Порівняй доїзд до Променя і до Струмівки. Я навіть не про стан дороги, а про доїзд без власного авто. Дітям треба буде якось добиратися в школу/інститут, возити на авто не завжди вийде. Навіть дві машини в сім'ї не завжди рішають.

Ну і я не знаю, в Проміні на дачах газ є?

газ є, але його провести на участок навіть не дорого а дуже дорого....

+проблеми із електроенергією...

+ повна відсутність доріг...

+вода (літня) постійні пориви на водогоні....

проживаю там.

і ось що хочу сказати, як дачникам скинутися на покращення дороги чи електропостачання - то ні мені не треба, як в оголошеннях то і газ є і світло... і доїзд з Луцька кращий....

а по факту дійсно зараз луплять ціни за участки в кілька разів дорожче ніж в тому ж Промені.

 

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

газ є, але його провести на участок навіть не дорого а дуже дорого....

+проблеми із електроенергією...

+ повна відсутність доріг...

+вода (літня) постійні пориви на водогоні....

проживаю там.

і ось що хочу сказати, як дачникам скинутися на покращення дороги чи електропостачання - то ні мені не треба, як в оголошеннях то і газ є і світло... і доїзд з Луцька кращий....

а по факту дійсно зараз луплять ціни за участки в кілька разів дорожче ніж в тому ж Промені.

 

Ти про Струмівку чи Промінь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Vikvik Mawr said:

по факту дійсно зараз луплять ціни за участки в кілька разів дорожче ніж в тому ж Промені.

Кінець епохи бідності, всім треба гроші))


Кума мала дачу а-ля будинок для постійного проживання в Промені, бував там кілька разів. Як писав вище Нікель, добиратись взимку до Луцька була для них ще та пригода (з однією машиною на сім’ю з 3 чоловік).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, yu2007 сказано:

Кума мала дачу а-ля будинок для постійного проживання в Промені, бував там кілька разів. Як писав вище Нікель, добиратись взимку до Луцька була для них ще та пригода (з однією машиною на сім’ю з 3 чоловік).

коли шукав собі ділянку, то відсутність транспорту та відсутність газу на масиві, були ключовими чому вибрав масив Струмівка.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Vikvik Mawr сказал:

газ є, але його провести на участок навіть не дорого а дуже дорого....

Дуже дорого - це скільки в гривнях? Провести чи врізатися? Бо в мене газ вже проведений вздовж участка, залишилося лише врізатися.

Цитата

+проблеми із електроенергією...

Це на всіх дачних масивах. Ніхто раніше не думав і не знав, що люди будуть тут жити круглий рік і часто ще й отоплюватися електрикою. Така проблема є навіть на старих вулицях в приватному секторі в Луцьку.

Цитата

+ повна відсутність доріг...

Не гріши. Заїзд до розвилки весь викладений бруківкою. Мій сусід з хутора, будучи депутатом лищенскьої с/р, вимостив всю Загородню вулицю щебнем. А це найдовша вулиця і якраз до моєї дачі. Да, того щебню вже й не видно, але роботу свою він робить. Зараз ще й Солов'їну вимостив щебнем. А от я здуру звернув на якусь бічну, люблю там покататися-подивитися, то думав Ланосом не вилізу з тих говен. Ну і така ситуація також на всіх дачних масивах.

Цитата

+вода (літня) постійні пориви на водогоні....

Це на всіх дачних масивах.

Ти описуєш проблеми усіх дачних масивів, а не конкретно Струмівки. Треба було не економити на ділянці, взяти не дачну, а для будівництва. :)

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожна жаба своє болото хвалить:)Але я теж за Промінь. Головне, вибрати хороший рельєф, а зекономлені (порівняно із Струмівкою) гроші пустити на якісніше будівництво.

В любому разі, що дачні масиви (за виключенням хіба що окремих ділянок на Володимирській, Дубнівській і зовсім трохи Львівській), що Боратинські (умовно) простори без хорошого благоустрою - так собі місце в плані перспективності. Прив'язуть до машини всерйоз і надовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Дуже дорого - це скільки в гривнях? врізатися?

.... Ніхто раніше не думав і не знав, що люди будуть тут жити круглий рік

Не гріши. Заїзд до розвилки весь викладений бруківкою.

Мій сусід з хутора, будучи депутатом лищенскьої с/р,

.........

Ти описуєш проблеми усіх дачних масивів, а не конкретно Струмівки. Треба було не економити на ділянці, взяти не дачну, а для будівництва. :)

Дорого врізатися, + проект, + підземка, + внутрянка..  від 2к баків

Електрика наголосив сам ()

заїзд бруківка .... ага.... ти ще скажи що обіцяли перед виборами все закатати в бруківку... голова ОТГ власну ви-цтво бруківки відмиває кошти, чи буде далі хто знає...

Мій сусід з хутора, будучи депутатом лищенскьої с/р --- оце цікаво, бо по товариству казали що це кошти із наших внесків пішли на щебінь - хто бреше:)

знову ж скажу що ми свою вулицю хто проживає мостили своїм коштом, дачники --  ні нам не треба.... Ти свою вулицю скидався кошти замощувати??? У тебе всі внески поплачені (скажи но номер ділянки скажу твій борг:wacko:)

не кажи мені що мені потрібно було робити, і я не ......

в даній темі срач про твій участок за страшні гроші, я просто кажу людЯм з чим їм доведеться зіткнутися коли хочуть на природі мати дачну хатку.... (ну це ж на всіх масивах -_-)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

заїзд бруківка .... ага.... ти ще скажи що обіцяли перед виборами все закатати в бруківку... голова ОТГ власну ви-цтво бруківки відмиває кошти, чи буде далі хто знає...

Ти з такими претензіями, ніби це я тобі щось обіцяв. :)

Цитата

Мій сусід з хутора, будучи депутатом лищенскьої с/р --- оце цікаво, бо по товариству казали що це кошти із наших внесків пішли на щебінь - хто бреше:)

Ніхто не бреше. Гроші-то ваші, але щебнем вимостили дорогу до нього до дому. :)

Цитата

знову ж скажу що ми свою вулицю хто проживає мостили своїм коштом, дачники --  ні нам не треба.... Ти свою вулицю скидався кошти замощувати???

Ми дачею не користуємося більше 20 років. Ти хочеш щоб я тобі скидався на дорогу тільки через те, що ти там щодня їздиш? :)

Цитата

У тебе всі внески поплачені (скажи но номер ділянки скажу твій борг:wacko:)

Якщо дійсно цікаво, можу в приват написати

Цитата

не кажи мені що мені потрібно було робити, і я не ......

в даній темі срач про твій участок за страшні гроші, я просто кажу людЯм з чим їм доведеться зіткнутися коли хочуть на природі мати дачну хатку.... (ну це ж на всіх масивах -_-)

Якщо ти уважно прочитаєш назву теми, то може зрозумієш, що я нічого не продаю. :)

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Vikvik Mawr я розумію чому тобі пригорає, але може й ти зрозумієш, що це наслідки твого вибору, і моєї вини в цьому немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...