Перейти до змісту

Обміняю дачу


Рекомендовані повідомлення

32 minutes ago, Alex S said:

Що я тобі Ніколя скажу... Дача мамина продається . Але в твоєму варіанті не просто. Бо саме просто ,то сусіду за 4 штуки. І він спить і то бачить. Хто б не прийшов, а зараз там піде броунівський рух, він буде відговарювати всіх . Тіпа занедбана ,горбок  ,трохи байок накшталт - а не цему горіхові ,три роки тому ,баба повісилася... і до всіх виходить.Він там весь час глубається . Він реальний сусід і покупець, який дуже хоче розширитися за твій рахунок бо йому там тісно.Тільки хоче  на халяву.Говори з родиною про витрати. Впорядковуй дачу . І продавай як повноцінний об єкт.

 

DD88FB63-8107-417C-958C-A351382DFE14.jpeg

Ну після того, як поцікавитися дачею приїхав серйозний чоловік на серйозній машині, сусід радо накине Нікелю ще тисячу-дві-три баксів)) Бо ж навіщо йому такий крутий новий сусід?)))

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

... і до всіх виходить.

І до тебе виходив? Що казав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, nickel said:

І до тебе виходив? Що казав?

 

То ж Сашко вище написав: сусід йому казав, що три роки тому ти якогось москаля там на горіховій гілляці повісив))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Cherman сказал:

А сусід, домік щось так геть впритик до твоєї ділянки побудував. Видно, давно вже плани має.

Він не знав з ким зв'язався. :)

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Vikvik Mawr

@Alex S

Скільки зараз коштує підключення дачі до електрики, яка вартість електрики? Абонплата якась є чи лише за кіловати? Яка процедура підключення?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, nickel сказано:

@Vikvik Mawr

@Alex S

Скільки зараз коштує підключення дачі до електрики, яка вартість електрики? Абонплата якась є чи лише за кіловати? Яка процедура підключення?

 

зараз якраз хочуть статут міняти і там буде прописана вартість підключення, коли я в далекому 2007р. підключався було щось 30грн, свої матеріали і електрику магар, зараз перше підключення ніби має бути 2-2,5тис.грн,

електрика не на обслуговуванні в РЕСі а в кооперативі, тому і мережі такі х**ві

тариф 2,2 за 1кВт враховуючи 30% надбавку за втрати.

процедура - заява в бух-ю кооперативу, буде дозвіл ну і далі твої матеріали, лічильник (повірка ніби за твій кошт, не знаю як було в старому статуті не памятаю вже точно як робив), присутність "тверезого" електрика і робота.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.04.2021 в 15:38, Vikvik Mawr сказал:

зараз якраз хочуть статут міняти і там буде прописана вартість підключення, коли я в далекому 2007р. підключався було щось 30грн, свої матеріали і електрику магар, зараз перше підключення ніби має бути 2-2,5тис.грн,

електрика не на обслуговуванні в РЕСі а в кооперативі, тому і мережі такі х**ві

тариф 2,2 за 1кВт враховуючи 30% надбавку за втрати.

процедура - заява в бух-ю кооперативу, буде дозвіл ну і далі твої матеріали, лічильник (повірка ніби за твій кошт, не знаю як було в старому статуті не памятаю вже точно як робив), присутність "тверезого" електрика і робота.

Абонплата є? Не хочеться її платити, якщо дачею не користуюся.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, nickel сказано:

Абонплата є? Не хочеться її платити, якщо дачею не користуюся.

абонплати за електрику немає

є членські внески зараз планують щось ніби більше 1тис. грн./рік,  їх обовязково платити

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

Нема ніякої абонплати за електрику. 2.2 за кВт по лічильнику. І складного з підключенням нічого немає. Як в принципі зараз ні з яким підключенням- відключенням ... коли є хроші. Йдеш в бугалтерію на Рівненську. Пишеш заяву. Вони самі все роблять, ( мені проводили без мене ,спочатку на стовп ,потім переносили на будинок)ти тільки в епіцентрі купуєш те що треба ,по електриці. Але в тебе буде невеличкий ньюанс.... за кожен рік ,перед цим ,по 1 т грн заплатиш і ... вперед.

це якщо не платив членські внески, nickel

попередньо писав що немає заборгованості

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

це якщо не платив членські внески, nickel

попередньо писав що немає заборгованості

Давайте закриємо це питання раз і назавжди: заборгованості немає. За 2020 рік хіба ще не заплатили.

Хто хоче, може перевірити по адресі вул. Солов'їна 1109.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.04.2021 в 15:38, Vikvik Mawr сказал:

зараз якраз хочуть статут міняти і там буде прописана вартість підключення, коли я в далекому 2007р. підключався було щось 30грн, свої матеріали і електрику магар, зараз перше підключення ніби має бути 2-2,5тис.грн,

електрика не на обслуговуванні в РЕСі а в кооперативі, тому і мережі такі х**ві

тариф 2,2 за 1кВт враховуючи 30% надбавку за втрати.

процедура - заява в бух-ю кооперативу, буде дозвіл ну і далі твої матеріали, лічильник (повірка ніби за твій кошт, не знаю як було в старому статуті не памятаю вже точно як робив), присутність "тверезого" електрика і робота.

А ти бачив статут? Можливо маєш копію? Поділися.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

А ти бачив статут? Можливо маєш копію? Поділися.

є проект статуту,  (якщо ти в групі садоводів (вайбер) то можливо не звернув уваги), зараз він на "обговоренні", хоча дехто дуже хоче його пропхнути. він у мене на вайбері (западло зберігати в телефон, якщо хочеш напиши в приват свій вайбер, перекину).

15.05. мають бути збори (приходь, познайомимось....;))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, nickel сказано:

Хто хоче, може перевірити по адресі вул. Солов'їна 1109.

+

боргів не має:smile-zachot:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

є проект статуту,  (якщо ти в групі садоводів (вайбер) то можливо не звернув уваги), зараз він на "обговоренні", хоча дехто дуже хоче його пропхнути. він у мене на вайбері (западло зберігати в телефон, якщо хочеш напиши в приват свій вайбер, перекину).

15.05. мають бути збори (приходь, познайомимось....;))

Я не в групі. Можеш мене додати в групу? Номер напишу в приват, заодно проект статуту скинеш. 

Взагалі-то я запитував за старий статут. Бо поки новий не пропихнули, то діє старий і мене якраз цікавить діючий статут.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Alex S сказано:

Якщо в курсах то підсказуй ,голову перевибрали? Знов Тихонович голова?

:D Тут взагалі цікава історія

він не член кооперативу, ділянка на дружину і він не мав права бути головою, є там одна людина яка всім цим крутить - вертить. 

збори були не повноважні не було 50%+1 людей на зборах, то всі рішення які там приймалися до лампи...

тому ВСІ  НА ЗБОРИ 15.05.

Змінено користувачем Vikvik Mawr
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Я не в групі. Можеш мене додати в групу?

написав адміну групи щоб тебе додав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Vikvik Mawr сказал:

написав адміну групи щоб тебе додав

Виявляється ми з ним знайомі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Солов"їна 1109.Це до Струмівки відноситься,чи до Лище? Тихонович голова якої половини? 

 З Листопада,минулого року,мешкаю на масиві.Побудувався.Землі належать с.Лище.За кіловат плачу 2.50 грн.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно 2.50.Плачу з Листопада.Членські внескі нинішнього року точно в "+".Минулого року було десь 750 грн.,нинішнього-в межах 1000+/-.Ще не платив.

 Жити можна) 

ЗЮ.З світлом-трабли.Пропадає час від часу.Можна СІП поміняти,як варіант.Принаймі стабільна напруга буде,не буде просідати.Якщо вулиця "обжита",як варіант.

Сипало снігом в Лютому-проблема! Три дні чистив подвір"я і біля подвір"я.Авто-не виїздний.Скидалися сусідами (благо вулиця заселена),чистили вулицю.Тоді виїздив.

Тепер веселіше.Вже ровера можна дістати.Та й добре тут.Спокій)

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zigorko сказал:

Солов"їна 1109.Це до Струмівки відноситься,чи до Лище? Тихонович голова якої половини? 

 З Листопада,минулого року,мешкаю на масиві.Побудувався.Землі належать с.Лище.За кіловат плачу 2.50 грн.

На цих дачах здається було два садових товариства: Діброва і Струмівка. Діброва відносилася до села Струмівка, яке в свою чергу, відноситься до Підгаєцької сільської ради. А Діброва відносилася до Лищенської сільської ради. Ми, з своєю дачею, входили в товариство Струмівка, і відносимося до Лищенської сільської ради, хоча виходили на зупинці Діброва, бо з Струмівка далеко йти. Поправте якщо щось наплутав.  :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, nickel сказал:

Діброва відносилася до села Струмівка, яке в свою чергу, відноситься до Підгаєцької сільської ради. А Діброва відносилася до Лищенської сільської ради.

Лище - це вже також Підгаєцька ОПГ.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь так,приблизно)  Знаю що половина масиву,більша,відноситься до Струмівки (більше 1500 маєтків) і десь 400 дач до с.Лище.Так мені казали) Але все воно відноситься до Підгайцівської ОТГ.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, volks сказал:

Лище - це вже також Підгаєцька ОПГ.

Ясно, буду знав. Я працював землевпорядником і сам робив приватизацію нашої дачі ще до створення тих отг (опг :)), тому в мене в технічній документації і державному акті пише Лищенська с/р.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу по темі, що другий район за популярністю, серед бордівців, після ГПЗ звісно, це Діброва. :)

 

  • Ха-ха 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...