Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Мобилизационный ресурс акций протеста под так называемую Большую политическую реформу оказался исчерпан. Как говорится, закончен бал, погасли свечи. В действительности, единственное, что сегодня остаётся человеку, который и выступил хедлайнером мероприятия, Михеилу Саакашвили, попытаться радикализировать немногочисленные силы на силовое столкновение в властью. Иначе "протест" очень скоро затухнет. Во власти силового противостояния категорически избегают, собственно по этой и только по этой причине Нацгвардия и допустила установку палаток перед Верховной Радой. Ситуация привела к напряжению внутри силового блока, так как есть люди, которые выступали за более жёсткий ответ. Победила в итоге позиция сторонников компромисса. Драйверы протеста, остающиеся за кадром и оплачивающие банкет, Медведчук, Григоришин и Коломойский должны быть крайне раздосадованы происходящим. Тем не менее, явная эскалация пока тоже не в их интересах. Ведь за этим можно потерять многое и для себя. Саакашвили в своей непредсказуемости становится небезопасен и для власти, и для своих союзников. Хотя в полном смысле союзниками их назвать уже трудно. Раскол в среде револиционеров вопрос ближайшего времени, подтверждением тому выход ряда общественных активистов. К тому же, парламентская коалиция очень удачно приняла медреформу, а также начала разбираться с избирательным законодательством и отменой неприкосновенности. Т.е. перевела игру в 100% выигрышный формат парламентской дискуссии с затягиванием времени. Ведь революционная ситуация не происходит по щелчку на крики Киев, вставай, сколько ни оборачивайся в национальный флаг. Она должна вызреть. Увы, организаторы БПР этого так и не поняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нетолерантність вона така, така різна.

100% нетолерантність до Лапіна з його мутками з авто, бо він голосував за Закони по Донбасу, і 0% нетолерантність до іншого депутата з мутками з квартирою, бо він великий антикорупціонер.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

нетолерантність вона така, така різна.

100% нетолерантність до Лапіна з його мутками з авто, бо він голосував за Закони по Донбасу, і 0% нетолерантність до іншого депутата з мутками з квартирою, бо він великий антикорупціонер.

 

Нетолерантність до Лапіна якраз через  його мутки з авто і квартирами і інші, а не через його голосування. А ви все труси через голову вдягаєте. Не тиснуть на вуха?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, nickel сказано:

Нетолрантність до Лапіна якраз через  його мутки з авто і квартирами і інші, а не через його голосування. А ви все труси через голову вдягаєте. Не тиснуть на вуха?

ну так де нетолерантність до іншого депутата через мутки з квартирою? підхід однаковий має бути

п.с. я не в курсі твоїх анатомічних особливостей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, rl72 сказал:

ну так де нетолерантність до іншого депутата через мутки з квартирою? підхід однаковий має бути

Тільки не знімай труси з голови, бо шаблон трісне - якщо ти про Лєщенка, то він для мене такий самий гандон як і Лапін і всі інші "мутанти"

Цитата

п.с. я не в курсі твоїх анатомічних особливостей

А мої тобі і не треба знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, nickel сказано:

Тільки не знімай труси з голови, бо шаблон трісне - якщо ти про Лєщенка, то він для мене такий самий гандон як і Лапін і всі інші "мутанти"

А мої тобі і не треба знати.

 

ще чого захотів, не буду я тобі з твоєї голови твої труси знімати

Нікель, зніми труси з голови, почитай тему на сторінку назад, і ти, можливо, зрозумієш про нетолерантність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

9 годин тому, rl72 сказано:

о, @ d.u.a.l  

з мінусатором прийшов :D

І не кажи. Таке враження, що чувака крепко обідили в дитинстві.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть в каждой нравственной системе
идея, общая для всех:
нельзя и с теми быть, и с теми,
не предавая тех и тех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

То ти, може, ще й психологом тут на форумі на пів ставки влаштувався? Профпридатність доволі таки сумнівна.

В мене трохи загострене почуття справедливості, просто на дух не переношу продажних покидьків.

Якби ти був поряд, я б трохи підправив тобі лице, а так залишається тільки посміятись з того, як ти розкидаєшся словами, прикрившись монітором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, d.u.a.l сказано:

Раз ти сприймаєш це на свій рахунок, значить мій діагноз вірний.

На рахунок лиця - в інтернетах всі сміливі, але я б на твому місці словами так не розкидався б, не знаючи опонента. Бо так може трапитись, що то не ти, а тобі лице підрехтували б. "Спиляй мушку, Біллі"

Лікарю, іди лікуйся, або перестань клеїти з себе дурня. Якщо тобі не подобаються мої пости, то добав мене в ігнор, або перестань мінусити всі підряд. 

Мушку я вже спиляв, але завтра не можу - буду охрещувати сина. А з понеділка можемо зустрітися і ти мені розкажеш чому я порохобот, порхнявий і продажний покидьок, а я тобі надам свої "аргументи". Іде, чи ти звичайний сцикливий диванний воїн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, d.u.a.l сказано:

Раз ти сприймаєш це на свій рахунок, значить мій діагноз вірний.

На рахунок лиця - в інтернетах всі сміливі, але я б на твому місці словами так не розкидався б, не знаючи опонента. Бо так може трапитись, що то не ти, а тобі лице підрехтували б. "Спиляй мушку, Біллі"

Дуал, ви сприймаєте все що відбувається не як гру, я також. Дуже злить що для когось це може бути грою, але тим не менше. Хтось має інших батьків, інші цілі, інше виховання, культуру, межі дозволеного. Якщо людину влаштовує ситуація в країні, то або вона має інтереси в ній, або мало вимагає від життя. Це не привід мінятись самому, змінювати базис виховання, чи світогляд. Ми ще отримаємо сатисфакцію, правда по опонентах ми це практично не взнаємо. Хтось заморозить аккаунт, що не приноситиме дохід, хтось просто спригне, чи включивши окуня стане на бік нового тренду, ніби все життя того прагнув. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Щоб ти срав, а я того не бачив? 

То ти ще й копрофіл? 

 

44 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Я звичайний сцикливий воїн.

Я в цьому ні секунди не сумнівався, чмо. Але для чого було писати ось це:

9 годин тому, d.u.a.l сказано:

На рахунок лиця - в інтернетах всі сміливі, але я б на твому місці словами так не розкидався б, не знаючи опонента. Бо так може трапитись, що то не ти, а тобі лице підрехтували б. "Спиляй мушку, Біллі"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви тут діалога затіяли з чуваком, основна мета котрого набрати плюсиків карми на борді ? :) котрий пише тільки в анекдотах і тихенько мінусує по темах усіх хто його колись ображав :) іпать, ну ви ж троха слідкуйте за своїми діями :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, d.u.a.l сказано:

 

Бо доросла і головне розумна людина знає, що за таке може мати проблеми, як не віриш - навіть тут на форумі є люди, які тебе переконають у протилежному.

 

@Віталій СК

можу навіть познайомити із таким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Соромітник сказано:

ви тут діалога затіяли з чуваком, основна мета котрого набрати плюсиків карми на борді ? :) котрий пише тільки в анекдотах і тихенько мінусує по темах усіх хто його колись ображав :) іпать, ну ви ж троха слідкуйте за своїми діями :)

Блін, це я просто в анекдоти не заходжу. От же ж злопам'ятний гівнюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

@Віталій СК

можу навіть познайомити із таким.

Ти теж проти порохоботів?  Чи оцей твій товариш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Ой, аргументи скінчились, перейшов на особистості. Яка невдача

Якби були мізки, то склав би 2+2 - цитату і попереднє повідомлення, але то не про тебе, мушка є - ума не треба.

Серун, не виправдовуйся. З тобою і так давно все ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Віталій СК сказано:

Ти теж проти порохоботів?  Чи оцей твій товариш?

Я проти всякої  фігні в темахі за здоровий глузд.

Щодо всього решти в мене власна дума, якою я не збираюся ані з ким ділитися.

 

А щодо розмахувати кулаками, то один з Борди уже відсидів за подібне. МОжна погуглити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

А щодо розмахувати кулаками, то один з Борди уже відсидів за подібне. МОжна погуглити.

Нічьосє,шо правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я проти всякої  фігні в темахі за здоровий глузд.

Все, зникаю звідси.

 

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Щодо всього решти в мене власна дума, якою я не збираюся ані з ким ділитися.

І правильно робиш, а то ще й порохоботом чи порохнявим обізвуть:lol:

 

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А щодо розмахувати кулаками, то один з Борди уже відсидів за подібне. МОжна погуглити.

Власне цілі махати кулаками не було. Хотів просто показати, що @d.u.a.l може називати когось "продажним покидьком" тільки віртуально, що мені і вдалося. Моя ставка зіграла і він уже не такий герой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Zheny@ сказал:

А щодо розмахувати кулаками, то один з Борди уже відсидів за подібне. МОжна погуглити.

 

Не знайшов. Дай, будь ласка, посилання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Юріч сказал:

 

Не знайшов. Дай, будь ласка, посилання.

пошукай по ніку  mix forever , тільки не памьятаю, чи правильно написав, маєтся на увазі пробіл між словами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...