Перейти до змісту

Збочинці наступають!


jack74

Рекомендовані повідомлення

Еще нет. К чему этот вопрос?

Гіпотетично, у тебе з дружиною( особою жіночої статі) народжується син. При певних обставинах ви зникаєте- аварія, катастрофа тощо. Дитина виживає і усиновлює її пара геїв, ну і відповідно виховують в свому середовищі і з відповідними нахилами, тобто вирощують наступника.

І от задумайся, ти таке сприймаєш? Для тебе такий розвиток подій прийнятний?

Ради Бга, пусть воспитывают. Главное чтоб люди были хорошие.

По поводу "з відповідними нахилами" рекомендую открыть ссылку которую я кидал парой постов выше Радужная семья - кучей университетов и ассоциаций проведено 100500 исследований, и никто не обнаружил никаких отклонений. Разве-что такие дети не будут гомофобами, но это только плюс, имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 411
  • Створено
  • Остання відповідь

В якому місці я сам собі суперечу?))) Уважніше читайте, чи що)))) Я писав що НЕ ЗАМІНИТЬ, а не не зможе. Якщо я правильно зрозумів. Ви поборник за рівні права і визнанність одностатевих відносин як чогось нормального і маючого право на життя?

Ок, не заменит, но сможет воспитать нормального человека, я вас правильно понял? Так и к чему тогда было вспоминать про роль женщины в воспитании? Это-же был аргумент против того чтоб детей воспитывали геи? Так вы же сами пишете что вполне можно воспитать нормального человека без женщины. Разве не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно не йти проти фізіології - нормально?

багато чого робимо "не по фізіології"

?

заливаємо в себе\вдихаємо яди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простими словами кажучи, досягти консенсусу( як казав Мишко з блямбою на лобі), не вдасться))) Висновок- нехай кожний живе зі своїм розумінням норми?)))

ні, так не піде,

або всі геї або ні

має бути конкретика

p.s. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійшли до того, що бути нормальним - то не нормально... :_07:

і де ж таке написано?

p.s. нормальність то відносна штука

Певно не йти проти фізіології - нормально?

AnimaNoir і Big_Brat діти є?

Є син. Чи хочу щоб він був геєм? Ні не хочу. Але якщо таке станеться, не відвернусь. Ви гомофоби як християни в свій час. Ті теж прийшли і почали у всі сторони кричати, що тільки вони праві. І давай цілі міста вирізати. Під благими намірами. Дай вам волю, до страт дійшлоб все однозначно. Хоч навіть в Біблії пише що найвища цінність це людське життя. Аргументи, це не нормально бо БОГ створив не таким, взагалі критики не витримують. Людина стадна істота, і виживає сильніший. До дрища всі герої будуть, а якщо качок-бієць буде йти за ручку, то гомофоби тихенько пройдуть сопучи в тряпочку, ось і вся суть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є син. Чи хочу щоб він був геєм? Ні не хочу. Але якщо таке станеться, не відвернусь. Ви гомофоби як християни в свій час. Ті теж прийшли і почали у всі сторони кричати, що тільки вони праві. І давай цілі міста вирізати. Під благими намірами. Дай вам волю, до страт дійшлоб все однозначно. Хоч навіть в Біблії пише що найвища цінність це людське життя. Аргументи, це не нормально бо БОГ створив не таким, взагалі критики не витримують. Людина стадна істота, і виживає сильніший. До дрища всі герої будуть, а якщо качок-бієць буде йти за ручку, то гомофоби тихенько пройдуть сопучи в тряпочку, ось і вся суть.

Я писав про фізіологію, релігію не чіпав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якому місці я сам собі суперечу?))) Уважніше читайте, чи що)))) Я писав що НЕ ЗАМІНИТЬ, а не не зможе. Якщо я правильно зрозумів. Ви поборник за рівні права і визнанність одностатевих відносин як чогось нормального і маючого право на життя?

Ок, не заменит, но сможет воспитать нормального человека, я вас правильно понял? Так и к чему тогда было вспоминать про роль женщины в воспитании? Это-же был аргумент против того чтоб детей воспитывали геи? Так вы же сами пишете что вполне можно воспитать нормального человека без женщины. Разве не так?

Шановний, Ви явно погано вмієте читати?))) Я не беру поодинокі випадки, і мав на увазі тільки те, про що писав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Big_Brat територіально, раніше де проживав? Схід?

да. При чем здесь это?

Здогадки, які підтвердились. Манера спілкування та інше видає, доречі -там так само, поборно захищав права лгбт спільноти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Big_Brat територіально, раніше де проживав? Схід?

да. При чем здесь это?

Здогадки, які підтвердились. Манера спілкування та інше видає, доречі -там так само, поборно захищав права лгбт спільноти?

Коли закінчуються аргументи, починаєм переходити на особистості?) Борда, така борда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже зачепили варіант одностатевих сімей з дітьми, то уявімо наступне.

Візьмемо сферичну сім'ю в вакуумі: батько і мати. В обох власні класичні соціальні ролі, обоє ставляться один до одного з повагою та любов'ю.

І от в них народжується дитина. Виховують вони її відповідно до своїх ролей, в результаті вона має приклади соціальної поведінки прямо в сім'ї, з самого народження. В результаті маємо формування соціально підготовленої майбутньої людини, яка в майбутньому переносить встановлену та засвоєну поведінку на оточуючих.

Візьмемо одностатеву сім'ю: батько і батько або мати і мати. В кращому випадку соціальна роль відповідна тільки в одного з батьків, інший же - не то мати, не то батько; почуття, нехай, будуть такі ж, як і в класичному варіанті.

І от вони усиновлюють дитину. Виховують її, знову ж таки, відповідно: одна соціальна роль буде класичною, інша - зміненою. Що дитина отримує в результаті? З чим вона стикнеться, коли буде спілкуватись з іншими? Її досвід буде корисний тільки у випадку, коли оточення буде мати такі ж сім'ї.

В іншому випадку їй доведеться переучуватись та відкривати для себе "нові горизонти".

Коротко суть: для виховання повноцінної людини в сім'ї повинні бути повноцінні батько та мати. Без обмовок типу "ай хіба зараз є нормальні сім'ї".

Імхо, звичайно ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Big_Brat територіально, раніше де проживав? Схід?

да. При чем здесь это?

Здогадки, які підтвердились. Манера спілкування та інше видає, доречі -там так само, поборно захищав права лгбт спільноти?

Не помню чтоб подобные дискуссии были, только из-за того что их не было я в них не участвовал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не помню чтоб подобные дискуссии были, только из-за того что их не было я в них не участвовал.

Ясно-понятно..

Коли закінчуються аргументи, починаєм переходити на особистості?) Борда, така борда.

В тебе манія переслідування, де там був перехід на особистості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не помню чтоб подобные дискуссии были, только из-за того что их не было я в них не участвовал.

Ясно-понятно..

Коли закінчуються аргументи, починаєм переходити на особистості?) Борда, така борда.

В тебе манія переслідування, де там був перехід на особистості?

Трохі є. Ви страшні люди, якби тут реально геї написали, вже певно по ід вичисляли і пішли хату палити. Бо вони лізуть скрізь, понаїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохі є. Ви страшні люди, якби тут реально геї написали, вже певно по ід вичисляли і пішли хату палити. Бо вони лізуть скрізь, понаїхали.

А в мене є підозра, що вони, потроху, пописують тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, взагалі не згоден. людство - стадо, і воно не живе у вакуумі,відокремленим від усіх, воно живе серед собі подібних. і в основному вплив на дитину мають інші діти,які можуть бути розвиненні не настільки "правильно" як моя. і як би я не зміг настоювати, вчити, ругати своє диття, воно завжди буде брати щось з того оточення,де знаходиться найбільше часу.

нагадує паралель - а чому ростуть наркомани/туніядці/алканавти і таке інше... ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, взагалі не згоден. людство - стадо, і воно не живе у вакуумі,відокремленим від усіх, воно живе серед собі подібних. і в основному вплив на дитину мають інші діти,які можуть бути розвиненні не настільки "правильно" як моя. і як би я не зміг настоювати, вчити, ругати своє диття, воно завжди буде брати щось з того оточення,де знаходиться найбільше часу.

нагадує паралель - а чому ростуть наркомани/туніядці/алканавти і таке інше... ?

Так, люди - стадо, але умови проживання цього стада відрізняються.

Вплив на дитину мають, по-перше, батьки а вже потім оточення. При певному вихованні дитина, а потім і доросла людина, сама обирає та формує своє оточення.

а чому ростуть наркомани/туніядці/алканавти і таке інше... ?

Після речень вище додумаєтесь самі, чи все-таки розжувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa,

тоді як у "нормальній" сім'ї появляються нетрадиційні? :р

не риторичне питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене є підозра, що вони, потроху, пописують тут...

ну і мабуть не важко здогадатись що вони відстоюють у цій темі, так що коло підозрюваних звужується :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увірвусь в тему і залишу один пост для роздумів (хоча вже може хтось писав)

А з приводу виховання одностатевими парами - прекрасний мем, про те, що півкраїни виховано такими парами - мамою і бабусею.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді як у "нормальній" сім'ї появляються нетрадиційні? :р

не риторичне питання

Людині, яка виросла в "класичній" сім'ї ніхто не заважає стати "нетрадиційним".

На мою думку, проблема в оточенні.

Я, наприклад, ще не зустрічав малого хлопаку який сказав би, що йому подобається інший хлопчик.

ну і мабуть не важко здогадатись що вони відстоюють у цій темі, так що коло підозрюваних звужується

Далеко не факт.

А з приводу виховання одностатевими парами - прекрасний мем, про те, що півкраїни виховано такими парами - мамою і бабусею.

І в результаті ми отримали величезну кількість безхребетних чоловіків, яких такі інститути, як армія, тільки доламує.

Але це вже інша історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увірвусь в тему і залишу один пост для роздумів (хоча вже може хтось писав)

А з приводу виховання одностатевими парами - прекрасний мем, про те, що півкраїни виховано такими парами - мамою і бабусею.

Так такий факт, як виховання мама-бабуся, має місце... Але, на мою скромну думку, це не те саме, що мама-мама, тато-тато))) Якщо я правильно розумію, мама з бабусею не живуть інтимним житя одна з одною)) А це, погодьтесь, як кажуть в мому рідному місті(одеса), на минуточку, другой коленкор)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьмемо одностатеву сім'ю: батько і батько або мати і мати. В кращому випадку соціальна роль відповідна тільки в одного з батьків, інший же - не то мати, не то батько; почуття, нехай, будуть такі ж, як і в класичному варіанті.

С чего вы решили что "соціальна роль відповідна тільки в одного з батьків", и почему это плохо?

І от вони усиновлюють дитину. Виховують її, знову ж таки, відповідно: одна соціальна роль буде класичною, інша - зміненою. Що дитина отримує в результаті? З чим вона стикнеться, коли буде спілкуватись з іншими? Її досвід буде корисний тільки у випадку, коли оточення буде мати такі ж сім'ї.

И что-же по вашему ребенок получет в результате? С чем он столкнется когда будет общаться с другими? И почему "Її досвід буде корисний тільки у випадку, коли оточення буде мати такі ж сім'ї."?

Назадавали кучу вопростов а там додумывай сам.

Вся аргументация на уровне "Потому-что я так считаю"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...