Перейти до змісту

Порадьте РЕСТОРАН де смачно готують.


Grekus

Рекомендовані повідомлення

А в чому вина Базиліка?

В тому наприклад шо коли їм треба столик то вони моглиб поцікавитись чи ви ще довго будете, чи можна прибрати столик. Так речі на диванчику це знак шо можна вже прибирати.

Чи ви захищаєте базилік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

Чи ви захищаєте базилік?

Та ні, чого це мені його захищати. Я з ними рік назад навіть сварився за столик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круаж-оххх. як я про нього забув -супер иофицианти и страви и все все все. з 10 балив 10 и кондитерка класна.

базилик не подобаеться бо дуже великий зал и куча столикив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круаж-оххх. як я про нього забув -супер иофицианти и страви и все все все. з 10 балив 10 и кондитерка класна.

А мені не сподобалось там. Святкували 15 років після школи в минулому році. То кухня норма ніхто не жалувався. А от нас попросили після 10 забратись, бо не наливають, і музиканти змотались. То мусили всією толпою перебиратись в інше місце сонце зустрічати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

Можливо не зовсім підходящя тема, але окрему створювати не буду.
Потрібно відвідати ресторан "Круїз" в Нововолинську, тому як би шукаю компанію, пишіть в ПП. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Давненько не ходила по ресторанах та кафе Луцька :) Хотіла дізнатися, чи змінились ваші відгуки з минулого року і куди можна піти на сьогодняшній день, щоб добре відпочити і смачно поїсти??

 

І ще, питання не по темі до шанувальників сирів : де зараз у Луцьку можна купити в асортименті сир (голандський, італійський, твердий, з пліснявою - головне якісний)??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чи мої відгуки є в цій темі, але..

Чевермето на молоді, спробуйте Сач і краще під їх ракію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, kayot сказано:

Не знаю, чи мої відгуки є в цій темі, але..

Чевермето на молоді, спробуйте Сач і краще під їх ракію.

 

Так, про Чевермето в цій темі багато написано, та чи утримує воно свої позиції до тепер???

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, OlgaAlterEgo сказал:

 

Так, про Чевермето в цій темі багато написано, та чи утримує воно свої позиції до тепер???

Що скажете?

:0040:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Для любителів смаків пан-азії рекомендую ресторанчик Woka Asia food в порті на 2 поверсі біля Coffee-coffee. Найсмачніші суші в порті точно і класне вок меню. Але треба розуміти що смаки там незвичні. За борщем з галушками або котлетою можете туди не йти. І їжа, звичайно, не на кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 6/11/2016 в 17:35, OlgaAlterEgo сказал:

 

Так, про Чевермето в цій темі багато написано, та чи утримує воно свої позиції до тепер???

Що скажете?

Полюбляв ходити на Молоді у вихідний день зранечку , з дітлахами посидіти, поки любителі випити не набігли. Але щось в них то ремонт, то просто не працюють, то кухня чого то не того, а останній раз, як наче остання капля, приходжу а там персонал в 11 ранку бухає за великим столом начебто якесь весілля святкують, бачать що прийшли відвідувачі, відправили самого молодого та тверезого  послати нас сказати що вони не того, обслуговувати наразі не буду, можливо через годинку.... 

 

Ось з того часу я "чомусь" туди не ходжу, а ходжу у Теревені неподалік, де і кухня непогана, і персонал не бухає у робочій час :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Zefirka сказал:

Для любителів смаків пан-азії рекомендую ресторанчик Woka Asia food в порті на 2 поверсі біля Coffee-coffee. Найсмачніші суші в порті точно і класне вок меню. Але треба розуміти що смаки там незвичні. За борщем з галушками або котлетою можете туди не йти. І їжа, звичайно, не на кожен день.

Працюю там кухарем. Все дуже чітко і чисто. Всі норми в "нормі". Суші дійсно дуже круті, хоча працюю на воках. Сам себе не похвалю, приходьте-та спробуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...