Перейти до змісту

Порадьте РЕСТОРАН де смачно готують.


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Я в захваті від Patio di Fiori

Кльовий інтер'єр,незвичні страви

І дійсно дуже смачно!

будемо чесними ціни дійсно високі- а от якість дісно не найвища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

святкувати десяту річницю з коханою в закладі де смачно готують... чьот я пропустив в цьому житті

справедливості заради скажу як святкував я :)

Літня тераса клубу Севен, захід сонця, американська класика у виконанні Fusion Friends, суші та коктейлі... млін, хавчик все ж був присутній, але зі значно меншим акцентом

P.S.: мені чомусь здається що пожерти можна і в інший день, а для такого свята більш важливою є атмосфера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і поїхали в Вогнем і мечем,

Хто щось скаже про цей заклад.

кухня смачна, особливо свинні рулетики з фетою, болг. перець і бекон, і ребра у вишневому соусі. інтер"єр витриманий у нашому стилі, на другому поверсі затишні столики з фіранками, де можна усамітнитись в двох зі своєю половинкою :) ціни, як на мене, не високі і відповідають якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в захваті від Patio di Fiori

Кльовий інтер'єр,незвичні страви

І дійсно дуже смачно!

будемо чесними ціни дійсно високі- а от якість дісно не найвища.

ціни не дешеві - це так

але я туди ж не кожен день хожу

атмосфера кльова ,кухня смачна - все на рівні

Я в захваті від Patio di Fiori

Кльовий інтер'єр,незвичні страви

І дійсно дуже смачно!

Не раджу нікому. Маю дуже багато негативної інформації про власника - людина дуже погана. Довелось стикатись із поваром - я би нічого не їв, що він готує. Не тому, що погано готує - тому, що ненавидить нас. Йому не подобається, що збирають гроші, їжу нашим воїнам - сепаратист він.

А Єремеєв добрий ? Бойкотумо Вог ?

А Гереги ? Ні ногою в Епіцентр ....

А депутати наші такі патріоти,що аж жах...

Якщо так підходити, то треба збиратися на хутір жити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Єремеєв добрий ? Бойкотумо Вог ? А Гереги ? Ні ногою в Епіцентр .... А депутати наші такі патріоти,що аж жах... Якщо так підходити, то треба збиратися на хутір жити

ВОГ - не заправляюсь принципово, є альтернатива.

Епіцентр, Нова лінія - лише при відсутності альтернативи.

По темі патіо ді фіорі - у мене є власна гідність, до них не піду принципово. Поваром у них сепаратист працює, про моральний рівень власника попитайте у працівників та підрядників. Краще Базилік чи в заклади Бровіна піти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Єремеєв добрий ? Бойкотумо Вог ? А Гереги ? Ні ногою в Епіцентр .... А депутати наші такі патріоти,що аж жах... Якщо так підходити, то треба збиратися на хутір жити

ВОГ - не заправляюсь принципово, є альтернатива.

Епіцентр, Нова лінія - лише при відсутності альтернативи.

По темі патіо ді фіорі - у мене є власна гідність, до них не піду принципово. Поваром у них сепаратист працює, про моральний рівень власника попитайте у працівників та підрядників. Краще Базилік чи в заклади Бровіна піти.

а перед тим ,як на базарі щось у когось купити - теж питаєте по яку сторону барикад вони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а перед тим ,як на базарі щось у когось купити - теж питаєте по яку сторону барикад вони?

Я про політику мови не вів. Повар сепаратист - ви впевнені, що він у страву не плюне?

Людина має право мати свою точку зору - але цей хлопак відверто ненавидить все українське.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Факти є ?

Про власника? Повно. Про повара - його вислови чули багато людей, про це була повідомлена Самооборона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про це була повідомлена Самооборона

А це до чого?:) А самим слабо було власними розмовами переконати людину у іншому, тільки щоб хтось інший все за вас вирішував, доводив, підставлявся...?! Херої пля...!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені подобається кухня в Ресторані Каштан що на Теремнівській. Ціни там взагалі низькі а кухня нарівні. Ясно що це не патіо ді фіорі, але хороше поєднання ціна-якість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Факти є ?

Про власника? Повно. Про повара - його вислови чули багато людей, про це була повідомлена Самооборона.

А сам конкретно щось чув? Бачив?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо добряче потепліє, то на вулиці у бесідках (Корона вітовта) можна сісти. Атмосфера страгого міста,замок Любарта(всі діла )) ) і захід сонця на старій площі можна зустріти .+ до цього всього там дууже смачно готують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Факти є ?

Про власника? Повно. Про повара - його вислови чули багато людей, про це була повідомлена Самооборона.

А сам конкретно щось чув? Бачив?

Так. Чув і бачив - інакше не піднімав би цю тему.

ForZa, мовчати і не висовуватись? Вже було таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мовчати і не висовуватись? Вже було таке

Ну так сам не мовчав-би і на інших не перекладав, а вів розмову!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую Чевермето на Молоди, всегда вкусно, есть и мясное и салаты и хорошие напитки. Кухня на высоком уровне. Обслуживание, что не мало важно, тоже. Официанты приветливые и не станут советовать самого дорогого из меню.

А як на рахунок оперативності.

Чи довго приходиться чекати свого замовлення якшо там наприклад (мясное, салаты и хорошие напитки).

Официантка сразу предупреждает если, например мясо нужно ждать дольше. То есть вы точно знаете, что стейк придется подождать минут 15-20 а салаты будут через 5-7 минут. Напитки подаются в первую очередь если не ошибаюсь. Зал небольшой. Даже пори полной посадке, официанты уделяют внимание всем клиентам. Проверено не раз и с небольшим интервалом времени в пару месяцев. То есть обслуживание не испортилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мовчати і не висовуватись? Вже було таке

Ну так сам не мовчав-би і на інших не перекладав, а вів розмову!!!

А що я на когось перекладав? Чи не потрібно було самооборону інформувати? А ту людину краще справами переконати.

П.С. Досить флудити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені подобається кухня в Ресторані Каштан що на Теремнівській. Ціни там взагалі низькі а кухня нарівні. Ясно що це не патіо ді фіорі, але хороше поєднання ціна-якість!

Вже не памятаю в якому році но був в Каштані у знайомого на весіллі. З меню не памятаю нічого, давненько було атмосфера як на веліллі стіл та музиканти. Запамятався тільки Старий талін виграний в конкурсі, який всі разом потім розпили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить флудити.

А хто флудить?:) Саме ти це і робиш, в змозі лише "інформувати", а сам нічого конкретного - тільки скаржишся!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заходили на вмхідних в Чевермето те що на молоді. Брали салатик дддуууже велика порція можна ділити на 4 чоловіка та стейк з шиї. Були приємно здивовані стейк ( 2 шматка) на порцію. Були ще напої. Атмосфера на 3 з 5. Обслуга кульгає на столику до зауваження не було серветок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні побачила, що біля ТЦ Гостинець відкрився ресторан вірменської кухні "Арарат"

Хтось вже встиг побувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Давненько не обговорювали. Може за ці кілька місяців

в кулінарному житті міста щось змінилось. А то дата скоро і по переліку місць для проведення юбілею, симпатія тільки поки шо на базилік на кравчука, дракон, абож корона вітовта но там ще не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давненько не обговорювали. Може за ці кілька місяців

в кулінарному житті міста щось змінилось. А то дата скоро і по переліку місць для проведення юбілею, симпатія тільки поки шо на базилік на кравчука, дракон, абож корона вітовта но там ще не був.

"Вогнем і мечем"! ще якщо я колись і сумнівався то тепер точно можу сказати що там дуже дуже смачна кухня,був три рази,останній раз десь місяць назад, народ яка там кухня!!ммм..... салати просто капець,про м"ясні страви писати не буду бо вдавюся слюнею)).Короч сумніваюся що просто так співпало, за три рази жодного мінуса,мені там дуууже подобається.Про ціни,не дешево,але і не "космос", після відвідування грошей не шкода.Атмосфера, нууу тут не знаю мені особисто класна,нічого не напрягає все якось просто,не шумно як в пивнусі і не пафосно як в крутому ресторані.

100% будуть гроші і гарний привід, посунуся саме туди.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, за вогнем і мечем підтримую повністю.

За кухню можна не переживати, все завжди на висоті. Я там своє весілля гуляв. Найбільш сподобались реберця у вишневому соці і рулетики з фетою і солодким перцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...