Перейти до змісту

Порадьте РЕСТОРАН де смачно готують.


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні побачила, що біля ТЦ Гостинець відкрився ресторан вірменської кухні "Арарат"

Хтось вже встиг побувати?

Сьогодні в арараті слухали пісню "Гаспада ахфіцери" на проханя вимкнути була відповідь власника що ахфіцери в СССР служили. Ахфіцери расіяне нам свабода васссіяєт.........

Вимушені були розрахуватись і забути про даний заклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

yura-patriot, за вогнем і мечем підтримую повністю.

За кухню можна не переживати, все завжди на висоті. Я там своє весілля гуляв. Найбільш сподобались реберця у вишневому соці і рулетики з фетою і солодким перцем.

А як на рахунок музикі в даному закладі. Наприклад в пятницю. Треба свою чи там присутні музикі. І як з музикою в інших закладах згаданих вище. Знаю що в драконі музика точно е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні побачила, що біля ТЦ Гостинець відкрився ресторан вірменської кухні "Арарат"

Хтось вже встиг побувати?

Сьогодні в арараті слухали пісню "Гаспада ахфіцери" на проханя вимкнути була відповідь власника що ахфіцери в СССР служили. Ахфіцери расіяне нам свабода васссіяєт.........

Вимушені були розрахуватись і забути про даний заклад.

треба було сказати що як ненароком ветеран ато зайде біда може статись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні побачила, що біля ТЦ Гостинець відкрився ресторан вірменської кухні "Арарат"

Хтось вже встиг побувати?

Сьогодні в арараті слухали пісню "Гаспада ахфіцери" на проханя вимкнути була відповідь власника що ахфіцери в СССР служили. Ахфіцери расіяне нам свабода васссіяєт.........

Вимушені були розрахуватись і забути про даний заклад.

то це значить ви підходили до музиканта і "обіцяли йому веселий вечір" ? просто я добре знаю його і він мені розказував саме про цей випадок ... а ще, він сказав що це було замовлення і слова "рассеяне" він взагаліто заміняв, коли співав на "славяне" .. якщо ви цього не дочули, то вибачте - це тільки ваші проблеми .. не чіпляйтесь до пісень зі своїм "диванним патріотизмом" .. а пост ви написали мабудь тому, що коли самі пізніше підійшли замовляти пісню - він вас послав ... може це були і не ви, але випадок був саме такий ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чергове переконався, що на борді багато "патріотів" які тихенько мінусують без аргументів ... це всі так не люблять музику чи правду читати не хочеться ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grekus, якщо Ви маєте на увазі музику на весіллі, то можна свою або їхню, у них там теж є свої музики. Точно не знаю з якої години чи то з 20:00 чи 21:00 починають співати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні побачила, що біля ТЦ Гостинець відкрився ресторан вірменської кухні "Арарат"

Хтось вже встиг побувати?

Сьогодні в арараті слухали пісню "Гаспада ахфіцери" на проханя вимкнути була відповідь власника що ахфіцери в СССР служили. Ахфіцери расіяне нам свабода васссіяєт.........

Вимушені були розрахуватись і забути про даний заклад.

то це значить ви підходили до музиканта і "обіцяли йому веселий вечір" ? просто я добре знаю його і він мені розказував саме про цей випадок ... а ще, він сказав що це було замовлення і слова "рассеяне" він взагаліто заміняв, коли співав на "славяне" .. якщо ви цього не дочули, то вибачте - це тільки ваші проблеми .. не чіпляйтесь до пісень зі своїм "диванним патріотизмом" .. а пост ви написали мабудь тому, що коли самі пізніше підійшли замовляти пісню - він вас послав ... може це були і не ви, але випадок був саме такий ...

Ну що ж напишу як було ,зімною в той вечір були двоє друзів які недавно повернулись з АТО один з правого сектору а інший якій вийшов з під Іловайска ,коли заграла ця тупа пісня яку виконує ярий ненависник України в пацанів був шок і мені прийшлось вспокоювати їх бо була б біда. Підійшовши до музиканта попросив не співати цю фігню на що отримав відповідь мені пофіг в мене замовлення ,єдиний плюс що дійсно після того расеян поміняв на волинян. А на рахунок замовлення пісень то явно не про мене я ніколи їх не замовляю,такщо напевно в вашого співуна це не перший конфлікт за цю пісню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні побачила, що біля ТЦ Гостинець відкрився ресторан вірменської кухні "Арарат"

Хтось вже встиг побувати?

Сьогодні в арараті слухали пісню "Гаспада ахфіцери" на проханя вимкнути була відповідь власника що ахфіцери в СССР служили. Ахфіцери расіяне нам свабода васссіяєт.........

Вимушені були розрахуватись і забути про даний заклад.

то це значить ви підходили до музиканта і "обіцяли йому веселий вечір" ? просто я добре знаю його і він мені розказував саме про цей випадок ... а ще, він сказав що це було замовлення і слова "рассеяне" він взагаліто заміняв, коли співав на "славяне" .. якщо ви цього не дочули, то вибачте - це тільки ваші проблеми .. не чіпляйтесь до пісень зі своїм "диванним патріотизмом" .. а пост ви написали мабудь тому, що коли самі пізніше підійшли замовляти пісню - він вас послав ... може це були і не ви, але випадок був саме такий ...

Ну що ж напишу як було ,зімною в той вечір були двоє друзів які недавно повернулись з АТО один з правого сектору а інший якій вийшов з під Іловайска ,коли заграла ця тупа пісня яку виконує ярий ненависник України в пацанів був шок і мені прийшлось вспокоювати їх бо була б біда. Підійшовши до музиканта попросив не співати цю фігню на що отримав відповідь мені пофіг в мене замовлення ,єдиний плюс що дійсно після того расеян поміняв на волинян. А на рахунок замовлення пісень то явно не про мене я ніколи їх не замовляю,такщо напевно в вашого співуна це не перший конфлікт за цю пісню.

от чесно .. дістало вже ... скількі можна виправдовувати свої дії фразами "я був в АТО", "я пройшов котел" ? я поважю тих хто там зараз і хто був, але не потрібно кожен раз це нагадувати ... куди ви котитесь ? що за агресія до звичайної пісні яка була "створена" задовго до всіх подій ? до чого ви скочуєтесь ? скоро за розмову на російській мові будуть "бити в морду" і казати "це тобі за АТО" ...

їдьте в Київ до офісу каналу М1 (або інших муз каналів), потрощіть там все ... вони ж показуть по ТВ російських співаків .. цілий день крутять "нанависну" російську естраду ...

ааауу... включіть МОЗГ !!!!

p/s пропоную "закрити" тему політики і "ненависті" в цій темі, це все немає ніякого відношення ресторанів ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це було не виправдання а інформація ,бо тут питали що було б якби були хлопці з АТО,на рахунок того щоб замяти про це то я тільки за ,а то чергова тема зкотиться в срач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за агресія до звичайної пісні яка була "створена" задовго до всіх подій

За цю "пісню", хотілось будь-якому місцевому лабуху харкнути в рило ще більш, як 10 років тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Добрий вечір всім. Трохи почитав тему... Можливо хтось порадить ресторан, де є жива музика в будні дні (в моєму випадку це понеділок) і де є танцплощадка, щоб можна було б потанцювати (для людей постарше, 40-65 років). В дружини день народження і хотілося б відсвядкувати. Смачна кухня і незахмарні ціни вітаються. Компанія невелика (6 дорослих, 2-е дітей). Буду вдячний за поради. (Про китайський ресторан на Відродження знаєм, але кухня там на любітєля...).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

.. Можливо хтось порадить ресторан, де є жива музика в будні дні (в моєму випадку це понеділок) і де є танцплощадка, щоб можна було б потанцювати (для людей постарше, 40-65 років). В дружини день народження і хотілося б відсвядкувати. Смачна кухня і незахмарні ціни вітаються. Компанія невелика (6 дорослих, 2-е дітей). Буду вдячний за поради. (Про китайський ресторан на Відродження знаєм, але кухня там на любітєля...).

Наприклад будній день пятниця музика в Драконі є. По кухні можна брати більш традиційні страви, і менш гострого меню. Про ціни то взнавали з людини по 170 грн. Тим паче зара у них акція( не реклама) шампанське по 50, первак по 65 та соки і води дешево. Я б радила вам те шо знаєте, а не в чому хочете розчаруватись. Не експерементуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є нагода з дружиною відмітити сімейний ювілей,

Народ порадьте будь ласка хороший ресторан негучний і з смачною кухнею.

піца-суші, вже трохи достало,

подобається чевермете, але не той що в місті, а до другого далеко їхати.

В патіо де фіорі дорого, пафосно і якось сумно і траурно.

Може хтось має в загашнику якесь приємне місце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви маєте на увазі це

Готельно-ресторанний комплекс «Мелодія»

чесно, не знав, що в тому кутку щось зробили,

а колись кожен день тудою додому на Дубнівську вертався (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Знаєте, читав давно цю тему, маю висловитись бо неодноразово по цих відгуках ходив на обід у РЕСТОРАНИ ))).

Рестора́н (фр. Restaurant) — торгівельний заклад (іноді з музикою, танцями), де подаються страви та напої. Один з видів закладів громадського харчування, від інших відрізняється вищою якістю послуг, широким меню, окрім харчування як правило ресторани також надають послуги з розваг тавідпочинку.

Так ось за якість послуг...

Каштан. після прочитаного:Особисто мені подобається кухня в Ресторані Каштан що на Теремнівській. Ціни там взагалі низькі а кухня нарівні. Ясно що це не патіо ді фіорі, але хороше поєднання ціна-якість! потопали туди...це жесть...просто ...ну на запитання чи є у них м еню бармен сказала, що можуть дати салат картоплю смажену і котлету.... і ВСЕ!!!! ноу комент.

Patio di Fiori

були давно, але сервіс+ ціни неоправдані-реально завищені....оіфіціанти -.

Зелений гай.

страви геть не вразили-ну просто от ничого цикавого-все звичайне.

Білий рояль

-((( дуже погано, дуже....

Золотий Дракон

був давно

офіціанти+ страви+тільки музика заголосно

Корона

+++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рестора́н (фр. Restaurant) — ...., від інших відрізняється вищою якістю послуг,.....

З недавніх

Patio di Fiori були давно, але сервіс+ ціни неоправдані-реально завищені....оіфіціанти -.

Був нещодавно. Сумно, людей мало, офіціЯнти нудьгують, ціни завищені, рібай принесли реально з жилами і прожаркою, яка не відповідала замовленню.Але це предирки, заклад нарівні, не сподобалась атмосфера і ціни.

подобається чевермете, але не той що в місті, а до другого далеко їхати.

Був той що на ювілейному, на цей раз взагалі жирний мінус. Принесли салат, той що барбекю. , чи реанімований, чи просто підігрітий, що в мене що в жінки був розлад шлунку, м'ясо ніяке. Смачна бульба по домашньому і їхня випічка...

, якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зараз в "Круажі"? Маю на увазі саме ресторанну його складову, а не кондитерську =)

З рік тому була достойна європейська кухня і обслуговування рівня Грандперсони. Ну і ціни приблизно такі ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Базилік" у центрі, десь чув що там нормально :_07: :_07: :_07: тільки суші не беріть. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Базилік" у центрі, десь чув що там нормально тільки суші не беріть.

Походу сьогодні народ в двох темах конкретно прорвало, про Базелік, походу непоганий заклад середнього цінового діапазону

і про голову Іоана ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От вже той базЕлік

Сьгодні перший раз розчарувався в цьому кафе, так так саме кафе а не ресторан. Дружина пішла на збори, а я повів дітей на піцу. Брав дітям піцу саму просту, равіольчикі, сік та морозиво. Собі взяв салатик цезар з лососем, ну і запити. Діти гралися прошло троха часу одна дитина попросилась до вбиральні. Обслуговувала нас дівчина, яка працює вже там давненько. А якійсь олень якого я перший день там бачу на дивлячись на те шо наші речі лежать на диванчику, прибрав столик, забрав сік і піцу яку ше їли діти, та прихопив з собою нашу здачу приблизно 30 грн. Ну шо тут скажеш. Підеш і будеш їм шось доказувати. Ні. Я висловив свою думку адміністратору. Казала шо ми повернем. Я пішов не чекаючи. Хай буде на чай тому оленю. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казала шо ми повернем. Я пішов не чекаючи.

Дарма.

100% той олень подумає, опа! проїхала халява і не задумуючись буде далі так робити((,напевно і сам не розуміючи що він олень!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому вина Базиліка?

А, вже зрозумів, то офіціант був.

Та такі непорозуміння бувають навіть в супермодних ресторанах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...