Перейти до змісту

Порадьте РЕСТОРАН де смачно готують.


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Почну з прелюдії. Вже як 15 років знайомий зі своєю половинкою, в цьму році буде 10 років як одружені. Порадьте РЕСТОРАН де смачно готують. Наприклад з того де були найбільш сподобався Базилік, але на Кравчука там смачні мясні стейкі, салат цезар з сьомгою, з десертів чізкейк та панакота. Поділіться, порадьте. Наперед Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну..."Базилик" это все же кафе...там вкусно, к обслуживанию в "Show Basilic" имеются большие претензии. Еще вкуснее, но чуть дороже в "First cafe", к обслуживанию вообще никаких претензий, свою 10ю годовщину отмечали именно там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. М'ясні страви і все до них мені однозначно найбільш смакують в "Чевермето". Але то радше для чоловічої компанії, з дружиною може бути трохи не те.

2. Найвишуканіше меню - в "Короні Вітовта" (ну, конкурувати в пафосності може ще "Патіо ді Фіорі", але я там не був поки що), дуже смачні рибні страви. Проте є ризик, що із-за зменшення купівельної спроможності населення і кількості відвідчувачів, продукти можуть бути не завжди свіжими. Але все, що там замовлялося - було дуже смачним.

3. Мені особисто смакують страви у китайському ресторані "Золотий Дракон". До того ж у них відкрився новий зал, набагато затишніший, ніж попередній стадіон. Ну і ціни там в порівнянні з іншими - просто комуністичні.

4. Українська вишуканість - "Курінь". Смачні українські страви, як вони мають бути в найкращому виконанні.

5. Ще смачно, затишно і оригінально було в "Зеленім Гаю", як на Копачівку їхати. Але це було кілька років тому, як зараз - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. М'ясні страви "Чевермето".

2. Найвишуканіше меню - в "Короні Вітовта"

3 Патіо ді Фіорі",

3. Ресторані "Золотий Дракон".

4. Українська вишуканість - "Курінь".

5. Ще смачно,в "Зеленім Гаю",

1. В "Чевермето" був на весілі у свого брата. Все сподобалось. Но це дійсно для чоловічої компанії.

2. Найвишуканіше меню - в "Короні Вітовта" Дуже сподобалось фото страв з картинок, но там ніколи не був. поки претендент №1.

3 Патіо ді Фіорі", там ніколи не був. поки претендент №2

3. Ресторані "Золотий Дракон". Був там раз 4 на весіллях та кілька раз на ювілеях знайомих. Смачна кухня но приїлось. Але коли запросять то піду з задоволенням.

4. Українська вишуканість - "Курінь". Варіант типу майдан, кораблик, у миколи. відпадає троха не те.

5. Ще смачно,в "Зеленім Гаю", був там на новий рік на дитячому святі Дід мороз запрошував. Зал маленький, не вразило.

Поки е 2 кандидатури. Обговорюєм далі. Можливо когось вразили якісь страви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б сходив в Патіо ді Фіорі, там просто не звично, хоча не ресторанна атмосфера (не для вечірньої сукні, та костюма), зато видно що страви там свіжі, та подача гарна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патіо ді Фіорі

Хороша атмосфера. Один раз заїжали з друзями. Тобто дві пари. Нам відразу поставили графін води попити і принесли меню. Ціни відповідають якраз тим авто які стоять біля закладу. Відкрили меню, закрили меню, поклали 20грн за водичку) і поїхали в Вогнем і мечем, так як хотіли сильно їсти, а не перекусити.

Хороше обслуговування, затишно, ціни не з дешевих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. В "Чевермето" був на весілі у свого брата. Все сподобалось. Но це дійсно для чоловічої компанії.

Вже не одну подію святкували в "Чевермето". Смачно там готують

Не розумію чому заклад для чоловічої компанії)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курінь це точно не Майдан і не Кораблик, якась хибна уява

Особливо в плані цін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо в плані цін.

Якщо брати під увагу те, що перше ресторан, а решта пивний бар, то так як порівнювати піцерію навпроти центру адмінпослуг з іншими більш менш пристойними піцеріями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені в "Монастирська дорога" ще подобається, той що в центрі біля собору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені в "Монастирська дорога" ще подобається, той що в центрі біля собору

Дійсно, як я міг забути? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені в "Монастирська дорога" ще подобається, той що в центрі біля собору

Дійсно, як я міг забути? :)

А можна трошки більше інфи про їхню кухню шо кому найбільш смакує там. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую Чевермето на Молоди, всегда вкусно, есть и мясное и салаты и хорошие напитки. Кухня на высоком уровне. Обслуживание, что не мало важно, тоже. Официанты приветливые и не станут советовать самого дорогого из меню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в захваті від Patio di Fiori

Кльовий інтер'єр,незвичні страви

І дійсно дуже смачно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава тема. Глянув меню патіо де фіорі, щоб мені там поїсти потрібно більше чим 800 грн. А це я ще напоїв не вибирав. :0162:

От чеверметро по мені досить нормальні ціни. Треба якось завітати туди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава тема. Глянув меню патіо де фіорі, щоб мені там поїсти потрібно більше чим 800 грн. А це я ще напоїв не вибирав. :0162:

От чеверметро по мені досить нормальні ціни. Треба якось завітати туди)

то в кого який апетит

якось відвідувли компанією з 5 осіб

заплатили по рахунку 1000 грн + чайові

це з алкоголем

і всі наїлися

p.s. ну да,лобстери не замовляли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в захваті від Patio di Fiori

Кльовий інтер'єр,незвичні страви

І дійсно дуже смачно!

Не раджу нікому. Маю дуже багато негативної інформації про власника - людина дуже погана. Довелось стикатись із поваром - я би нічого не їв, що він готує. Не тому, що погано готує - тому, що ненавидить нас. Йому не подобається, що збирають гроші, їжу нашим воїнам - сепаратист він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую Чевермето на Молоди, всегда вкусно, есть и мясное и салаты и хорошие напитки. Кухня на высоком уровне. Обслуживание, что не мало важно, тоже. Официанты приветливые и не станут советовать самого дорогого из меню.

А як на рахунок оперативності.

Чи довго приходиться чекати свого замовлення якшо там наприклад (мясное, салаты и хорошие напитки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна трошки більше інфи про їхню кухню шо кому найбільш смакує там. Дякую.

Брали м'ясні страви - дуууже смачно було! І салати! Але давно вже було - тому не пам'ятаю назви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...