Перейти до змісту

Маршрутки по 4 грн, тролейбус по 2 грн.


SaShurik

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Bliksss сказано:

Днями йшов повз зупинку і бачив як "трамбується" народ в маршрутку №9(чи 9а), і згадався мені випадок кількарічної давнини, коли кілька тижнів поспіль даїшники зупиняли маршрутки і перевіряли кількість пасажирів, якщо перевищувала паспортну - штраф. Це було в Києві, але, чому б і тут не повторити?

 

Ну це якщо Вам раптом в час пік не потрібно терміново зганяти в банк/аптеку/магазин тощо ...  тоді мабуть не виникає питань про поліцію і перевірки ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 484
  • Створено
  • Остання відповідь

Заступники Луцького міського голови Тарас Яковлев, Сергій Григоренко та Юрій Моклиця йдуть з посади.
Про це стало відомо під час брифінгу заступників міського голови 28 березня.

Класний хід - нагадили громаді. проголосувавши ЗА 4 грн. в маршрутках і в кущі... Так тримати!

cb-1752301910208953715856018288624687265

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі - з 1 квітня продовжуємо давати 3 грн., а як не везе - викликаєм поліцію і пишем заяву на водія, який змушує виконувати незаконне рішення нелегітимної міської ради, якось так  - Поліщук - нелегітимний секретар, рішення незаконне, виконувати не буду. Цікаво, що на це вони заспівають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, AgentSmith13 said:

А взагалі - з 1 квітня продовжуємо давати 3 грн., а як не везе - викликаєм поліцію і пишем заяву на водія, який змушує виконувати незаконне рішення нелегітимної міської ради, якось так  - Поліщук - нелегітимний секретар, рішення незаконне, виконувати не буду. Цікаво, що на це вони заспівають?

 

Не реально. Як то кажуть - із області фантастікі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вигнати спробує? Хай спробує - чіпне пасажира пальцем - то вже вважай застосував до людини фізичну силу при КУПІ свідків (достатньо навіть просто сказати прилюдно банальне "я тебе зараз приб'ю/придушу/в морду дам") - сам собі статтю намалював.  На це питання  повну відповідь надає нам ст. 126 Кримінального Кодексу України, в якій прописано, що подібні залякування чи погрози караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років. На що в принципі і розраховане все дійство. Головне не боятися того їздюка - реально він ні-чо-го зробити не зможе. Плюс дуже бажано знімати це все на відео. Ну і не забуваємо про своє право на законну самооборону в разі прикладання "дядечком за кермом" до пасажира рук у відповідь на слова. Головне - чітко, культурно, без мату та образ, з посиланням на закони та Конституцію пояснити - незаконне рішення виконувати не буду, почнете змушувати мене це зробити - викликаю поліцію. А там видно буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер ще більше людей будуть заходити в маршрутку і тупо не платити. Вже зараз багато хто так робить, напевно всі були свідками як водій кричав "передавайте на проїзд, не всі передали", але безрезультатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, LSD сказано:

 

Ну це якщо Вам раптом в час пік не потрібно терміново зганяти в банк/аптеку/магазин тощо ...  тоді мабуть не виникає питань про поліцію і перевірки ...

В Луцьку можна зганяти терміново, ще й в час пік, ще й на маршрутці? Нічого не плутаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Вигнати спробує? Хай спробує - чіпне пасажира пальцем - то вже вважай застосував до людини фізичну силу при КУПІ свідків

до цього часу працював дієвіший спосіб: "поки всі не передадуть нікуди не їдем"

Інші пасажири самі забодають неплатника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тобі на 99% скажу як буде.

Зупинить їздун маршрутку і скаже поки не оплатять зайці проїзд не рушу.

І знаєш хто перший змусить оплатити або виштовхає з маршрутки?

Давай з двох спроб (підказка - і це не їздун)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То коли ПРОСТО не заплатив - тут ситуація цікавіша - багато є ЗАДОВОЛЕНИХ підвищенням цін на будь-що (крім продавця чи надавача послуг)???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Bliksss сказано:

В Луцьку можна зганяти терміново, ще й в час пік, ще й на маршрутці? Нічого не плутаєте?

 

Абсолютно ні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Заступники Луцького міського голови Тарас Яковлев, Сергій Григоренко та Юрій Моклиця йдуть з посади.
Про це стало відомо під час брифінгу заступників міського голови 28 березня.

Класний хід - нагадили громаді. проголосувавши ЗА 4 грн. в маршрутках і в кущі... Так тримати!

Хто може пояснити, навіщо ця трійця голосувала ЗА підвищення цін? По логіці повинно було би бути навпаки. Яковлев, напр., буде балотуватися на пост мера, міг би записати собі голосування "проти" в актив, типу, "бачите, погані перевізники хотіли підвищення цін, але я був проти такого рішення, бо за людей турбуюсь". Чи може хлопці просто відпрацювали бонус до зарплати від нашої маршруточної мафії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі слів першого заступника міського голови Тараса Яковлева, частково причина цього – шантаж перевізників. Адже те, що в п’ятницю дві години маршрутки не їздили містом, було демонстрацією. Якби виконком сьогодні не погодився підвищити вартість проїзду – від завтра маршрутки містом не їздили б.

«Ми розуміли, що це рішення не піде нам на користь. Набагато краще було б сьогодні його не приймати і перекинути нашим наступникам цю проблему. Я б не хотів, щоб цей транспорт завтра взяв і став, як це було в п’ятницю. Всі пам’ятають, скільки було обурення і незручностей. Я знаю точно, відчуваю і маю інформацію, що перевізники завтра призупинили б свою роботу», - пояснив він.

Банально засцяли зробити Конотоп, прогнулися.... А треба було б згадати пісню "Про діда Максима", і сказати - не їздите - ну і х....рін з вами, валіть з маршрутів, договори розірвані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, AgentSmith13 said:

Вигнати спробує? Хай спробує - чіпне пасажира пальцем - то вже вважай застосував до людини фізичну силу при КУПІ свідків (достатньо навіть просто сказати прилюдно банальне "я тебе зараз приб'ю/придушу/в морду дам") - сам собі статтю намалював.  На це питання  повну відповідь надає нам ст. 126 Кримінального Кодексу України, в якій прописано, що подібні залякування чи погрози караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років. На що в принципі і розраховане все дійство. Головне не боятися того їздюка - реально він ні-чо-го зробити не зможе. Плюс дуже бажано знімати це все на відео. Ну і не забуваємо про своє право на законну самооборону в разі прикладання "дядечком за кермом" до пасажира рук у відповідь на слова. Головне - чітко, культурно, без мату та образ, з посиланням на закони та Конституцію пояснити - незаконне рішення виконувати не буду, почнете змушувати мене це зробити - викликаю поліцію. А там видно буде.

 

 

Гірко вздохнувши скажу одне: все тут описане - далеке від реальності.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, phantom сказал:

 

 

Гірко вздохнувши скажу одне: все тут описане - далеке від реальності.

 

Не доводилося на власні очі бачити прикладів, коли людина за "уб'ю, б*я" і ОДИН удар в пику "условку" отримувала? А за наїзд на боржника, СЛОВЕСНИЙ? А тут відео, фото, викликана поліція, купа свідків... То для правоохоронців НЯМКА просто вийде...

А взагалі, якщо так - а давайте влаштуємо бойкот тим особам нетрадиційної орієнтації 1-го квітня - ВСІ йдуть на роботу пішки, їдуть ровером, на тролейбусі, підвозять на авто людей, яким по дорозі, якщо крепко підпирає час - можна 1 раз і на таксі, хай ті сцуки ВДАВЛЯТЬСЯ своїм підвищенням, бажано ще 2 і 3 числа (а краще, з огляду на вихідні, то робити з 1-го по 5 квітня) повторити і закріпити - самі завиють і повернуть 3 гривні! До "спалити маршруток пару/попробивати колеса" тупо не дійде - всеруться перевізники в перший же день, як повозять повітря + сраку водятла! Не хочеш їздити на умовах громади - нах*й з пляжу, прийдуть ті, хто захоче! Проковтне громада це сьогодні - і далі будуть такі "нежданчики", покаже кулак - бізнесюки задумаються!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосувала не міськрада, а виконком... Головне - хто ПІДПИСАВ того папірця, якщо "псевдосекретар" - рішення незаконне, ПНХ. Крапка. Поки йде суд - не має він права ніфіга підписувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, AgentSmith13 сказал:

Головне - хто ПІДПИСАВ того папірця, якщо "псевдосекретар" - рішення незаконне, ПНХ. Крапка. Поки йде суд - не має він права ніфіга підписувати!

Підписали Яковлєв і Вербич, ось саме рішення:
http://www.lutskrada.gov.ua/prescription/pro-vartist-proyizdu-v-avtobusah-shcho-pracyuyut-na-miskyh-marshrutah-u-zvychaynomu-4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Я та мої колеги не могли допустити, щоб завтра цей транспорт просто став. Всі пам’ятають, скільки обурень і незручностей було, коли транспорт зупинився в п’ятницю, навіть не в годину пік. А завтра перевізники просто зупинилися б», - додав Тарас Яковлев.

 

 

всі тільки говорять, розірвати договора зробити "Конотоп"...  за цей весь час можна було би знайти заміну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, AgentSmith13 said:

Не доводилося на власні очі бачити прикладів, коли людина за "уб'ю, б*я" і ОДИН удар в пику "условку" отримувала? А за наїзд на боржника, СЛОВЕСНИЙ? А тут відео, фото, викликана поліція, купа свідків... То для правоохоронців НЯМКА просто вийде...

 

Думаю, що для тих хто знайомий з роботою наших правоохоронних органів - це смішно читати.

 

P.S.: Агент, нічого проти тебе не маю. Просто знаю як працюють наші мєнти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, AgentSmith13 said:

А взагалі, якщо так - а давайте влаштуємо бойкот тим особам нетрадиційної орієнтації 1-го квітня - ВСІ йдуть на роботу пішки, їдуть ровером, на тролейбусі, підвозять на авто людей, яким по дорозі, якщо крепко підпирає час - можна 1 раз і на таксі, хай ті сцуки ВДАВЛЯТЬСЯ своїм підвищенням, бажано ще 2 і 3 числа (а краще, з огляду на вихідні, то робити з 1-го по 5 квітня) повторити і закріпити - самі завиють і повернуть 3 гривні! До "спалити маршруток пару/попробивати колеса" тупо не дійде - всеруться перевізники в перший же день, як повозять повітря + сраку водятла! Не хочеш їздити на умовах громади - нах*й з пляжу, прийдуть ті, хто захоче! Проковтне громада це сьогодні - і далі будуть такі "нежданчики", покаже кулак - бізнесюки задумаються!

 

Навіщо стільки емоцій? Краще взяти і зробити. Особисто мене не влаштовувало підняття ціни за проїзд ще до 2,50, чи скільки тоді було, вже точно не пам'ятаю. З тих пір маршруткою користуюся лише тоді коли кудись запізнююсь (а це буває рідко) або коли кудись поспішаю (а це те ж буває не часто) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
Навіщо стільки емоцій? Краще взяти і зробити.

Так це ж бордівський відомий мучитель клавіатури АгентСміт13-й
На сьогодні він знайшов нового Нео - маршрутки)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.volynnews.com/news/society/odyn-den-bez-marshrutok-fleshmob-u-lutsku/

Андрій Михайлов закликає мешканців Луцька один день в тиждень не користуватися міськими маршрутками. Тобто, обирайте будь-який спосіб пересування, крім міських автобусів.
Про таку ініціативу лучанин написав на сторінці спільноти «Наш Луцьк» у Фейсбук.
«Багато людей писали про те, щоб почати їздити в тролейбусах, на вело і т.д. Вірю, що серед нас знайдуться люди, які підтримають флешмоб - їздити кожен вівторок, або і кожен день на будь-якому транспорті крім маршруток. Чому вівторок? Бо саме в цей день і в середу спостерігається найбільший наплив пасажирів в громадському транспорті», - йдеться у пропозиції Андрія.

От тільки акціяю ту треба починати ще 1-го квітня, і проводити безперервно до числа 5-го, щоб перевізники самі пішли в міськраду і просили повернути 3 грн, бо люди не їздять...

В 29.03.2017 at 07:31, rl72 сказал:


Так це ж бордівський відомий мучитель клавіатури АгентСміт13-й
На сьогодні він знайшов нового Нео - маршрутки)))

Don't feed the troll.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, halcogen сказано:

А в цей час ви все боретеся з маршрутками.. Мєлочні ви..

мєлочні, кажеш ?

Ок, давай рахувати.  проїзд з роботи і назад вартує маршруткою 6 грн. Без додаткових чи інших поїздок. (тролейбусні лінії не осягають ВСЬОГО міста і передмістя)

так отож, 6*22(робочих дня) = 132 грн. Якщо проїзд стане 4 грн, то 8*22 = 176 грн. А це трохи більше 30%.  І це на одну людину.

А якщо хтось ще їздить з роботи додому на обід і назад, (бо це дешевше, ніж їсти в столовій / їдальні) то ця сума збільшується вдвічі.

А якщо є поїздки додаткові, то ще більше.

Коротше кажучи - це  удар по кишені споживача.

 

32 хвилин тому, halcogen сказано:

З 1 квітня вводять всім обовязкову щомісячну абонплату на газ, яка не залежить від к-сті спожитого газі і може складати до 200 грн в місяць (лічильник g6).

тоді потрібно писати петиції, щоб уряд дозволив використання справжніх лічильників газу, а не тої бадяги, що в нас у трубах шуршить.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...