Перейти до змісту

Маршрутки по 4 грн, тролейбус по 2 грн.


SaShurik

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Ivanna сказано:

Але сказав, що можуть бути контролери НЕ від перевізника, які перевірятимуть і тролі, і маршрутки (квитки).

можуть. І це ідеальний варіант - муніципальний контроль. Перевіряє квитки у ВСІХ. Місто (маршрутки,  тролейбуси, таксі (чек на виході) ) і міжмісто (Луцьк - за_місто)

В законі (в правилах перевезення, які майже не відрізняються для тролейбусів і маршруток) - є чіткі правила, щодо  квитків та їх перевірки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 484
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, Ivanna сказано:

Ото новина для мене :ohmy:

ви про молоко чи по маршрутки,  бо я вашого "тонкого гумору" не вловив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Просто, перш, ніж порівнювати вартість проїзду і т.п. в Європі, варто розібратися в вартості платоспроможності в нас!

Всі плачуться, що низька платоспроможність, а 30-40% економіки в тіні. А це пенсії нашим батькам, матеріальна база шкіл і дитсадків.
На школу і садік гроші знаходяться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

ви про молоко чи по маршрутки,  бо я вашого "тонкого гумору" не вловив.

Про маршрутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ivanna сказано:

Всі плачуться, що низька платоспроможність, а 30-40% економіки в тіні.

тобто пасажири винні?   Є сенс в тому ,але при умові, що всі 100% пасажирів свідомі. вимагають квитки і т.д.

2 хвилин тому, Ivanna сказано:

А це пенсії нашим батькам, матеріальна база шкіл і дитсадків.

Пенсії вони отримують з того (я повторююся), що вираховують із моєї ЗП і ЗП подібних мені людей, в  кого ОФІЦІЙНА ЗП.

Підприємці, до слова, також отримуватимуть пенсію із того, що аирахували із таких, як я, бо 99% не платили доходи чесно. (От тільки не нада "ля-ля" , вторгували за рік на 40 000 - 400 000 грн, а податку заплатили лише 400 грн, мінімум, бо "не вторгували більше", бо " а чого я повинен?!" )

А чого я повинен утримувати тих, хто не платить?

Садочки і школи??? Я плачу в рік за 2-х дітей в школі овер 1000 грн у "фонди". Яке в "3,14-ду" утримування і матеріальна база ????????????????????

Хоча з моїх податків ті ж вчителі  менти і і лікарі отримують ЗП!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідальність за невидачу квитка у маршрутних таксі, роз'яснення Держпідприємництва
https://dtkt.com.ua/debet/ukr/2001/23/23pr1.html 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Zheny@ сказал:

тобто пасажири винні?   Є сенс в тому ,але при умові, що всі 100% пасажирів свідомі. вимагають квитки і т.д.

Пенсії вони отримують з того (я повторююся), що вираховують із моєї ЗП і ЗП подібних мені людей, в  кого ОФІЦІЙНА ЗП.

Підприємці, до слова, також отримуватимуть пенсію із того, що аирахували із таких, як я, бо 99% не платили доходи чесно. (От тільки не нада "ля-ля" , вторгували за рік на 40 000 - 400 000 грн, а податку заплатили лише 400 грн, мінімум, бо "не вторгували більше", бо " а чого я повинен?!" )

А чого я повинен утримувати тих, хто не платить?

Садочки і школи??? Я плачу в рік за 2-х дітей в школі овер 1000 грн у "фонди". Яке в "3,14-ду" утримування і матеріальна база ????????????????????

Хоча з моїх податків ті ж вчителі  менти і і лікарі отримують ЗП!

Якби приватні перевізники вели облік пасажиропотоку належним чином (як передбачено законом), то збиралось би більше податків і ми не мусили б платити налом в школах і дитсадках.
Якби ті, хто користуються маршрутками, всі працювали по-білому, то пенсіонери мали б більші пенсії, а сім'ї лучан були б заможнішими і тариф у чотири гривні не бив би по кишені.
Всі біди нашого суспільства у корупції та низькій податковій культурі.
Що стосується підприємців, то вторгувавши за рік 40000-400000 гривень, вони до бюджету та пенсійного фонду сплачують овер 10000 гривень тільки прямих податків, не рахуючи ПДВ на щоденні покупки і послуги, акциз на бензин тощо. До речі, акциз на бензин входить також в собівартість проїзду маршруткою.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Ivanna сказано:

ідповідальність за невидачу квитка у маршрутних таксі, роз'яснення Держпідприємництва

Є ЗАКОН

Пункт 42 "Водій зобов'язаний"... "

 видати пасажиру чек про оплату його поїздки. 

"

Це і є квиток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ivanna сказано:

Якби приватні перевізники вели облік пасажиропотоку належним чином (як передбачено законом), то збиралось би більше податків і ми не мусили б платити налом в школах і дитсадках.

якби в роті росли гриби...

1 хвилина тому, Ivanna сказано:

Якби ті, хто користуються маршрутками, всі працювали по-білому, то пенсіонери мали б більші пенсії, а сім'ї лучан були б заможнішими і тариф у чотири гривні не бив би по кишені.

Ми живемо у совку - ДОСІ, І закони совка не змінилися - НАЖАЛЬ. Закони Совка були і є.

монетизувати пільги - вихід. Нада їхати - ось тобі 80-120 грн до пенсії на "поїздки". Не їздиш - круто - їстимеш краще. Їздиш? - будеш економити і думати "а чи є сенс"?

2 хвилин тому, Ivanna сказано:

Всі біди нашого суспільства у корупції та низькій податковій культурі.

Америку не відкрили - про це й 12 сторінок цього "обговороення"

2 хвилин тому, Ivanna сказано:

Що стосується підприємців, то вторгувавши за рік 40000-400000 гривень, вони до бюджету та пенсійного фонду сплачують овер 10000 гривень тільки прямих податків,

тавишо? шочесно?

3 хвилин тому, Ivanna сказано:

не рахуючи ПДВ на щоденні покупки і послуги, акциз на бензин тощо.

від цього всі потерпають. ВСІ, тупо ВСІ.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ivanna сказано:

А що, новина?

новина?

Коли продали на 10 000 грн і з кожної покупки сплатили чесно податки.

Але в Китаї не видають чесних накладних, як і Чернівцях і Хмельницькому ,Харкові  т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Ivanna said:

А що, новина?

 

Нє, просто хвора тема, псих.травма на все життя :) 

Баригі не платять чесних податків. Крапка.

 

П.С. Іванна, ви часом не барига? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Zheny@ сказал:

новина?

Коли продали на 10 000 грн і з кожної покупки сплатили чесно податки.

Але в Китаї не видають чесних накладних, як і Чернівцях і Хмельницькому ,Харкові  т.д.

 

Єдиний податок перша група - дохід до 300000 гривень на рік, 2000 єдиного податку на рік та 8500 ЄСВ на рік.
А 10000 гривень на місяць зараз спробуй зароби. "Грязними". Може бути й таке, що 20 днів будеш кататися маршруткою на ринок туди і назад, щоб заробити ці гроші "грязними", при тому сплативши ще оренду, охорону, а тут і квартплату пора платити.
Чесних накладних немає і в Луцьку на деяких гуртових фірмах... До чого тут роздрібний підприємець-єдинщик?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ivanna сказано:

Єдиний податок перша група - дохід до 300000 гривень на рік, 2000 єдиного податку на рік та 8000 ЄСВ на рік.

і шо? ВСІ чесні?

4 хвилин тому, Ivanna сказано:

А 10000 гривень на місяць зараз спробуй зароби.

мілко плаваєте - базаром світ не обмежується. Тим паче тим, що говорять, ніби не заробляють. Ага..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Підприємці, до слова, також отримуватимуть пенсію із того, що аирахували із таких, як я, бо 99% не платили доходи чесно.

Підприємець пеша група - пенсія 949 гривень, ЄСВ (обов'язково до сплати) - 704 гривні. Нє, можна платити 352 гривні з нового року, але і стажу буде тільки пів-місяця рахуватись.
Зауваж, лікарняних і декретних немає. Це я тобі як мати підприємця-декретчиці говорю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

і шо? ВСІ чесні?

Я тєбя умоляю. Тільки ті чесні, що торгують в контейнерах і магазинах. У грудні ми навіть Витяг з реєстру всі поголовно здавали в міськраду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zheny@ сказал:

мілко плаваєте - базаром світ не обмежується. Тим паче тим, що говорять, ніби не заробляють. Ага..

 

У мене немає ні города, ні дачі, ні чоловіка з зарплатою. І красти я не навчилась.
Не там ти, Женя, риєш.
До речі. З доходу (чистого) понад 40000 грн в Україні ЄСВ не справляється...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Ivanna сказано:

Не там ти, Женя, риєш.

НЕ я цю розмову почав.

Але у мене є знайомі підприємці (базарники) які жаліються і не заробляють, і які жаліються і "не заробляють".

Останні настільки не заробляють, що мають змогу купувати сезонне взуття по 200-400 євро.

І іт і ті однакові податки платять.

Цікаво, до чого це я?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Ivanna сказал:

Підприємець пеша група - пенсія 949 гривень, ЄСВ (обов'язково до сплати) - 704 гривні. Нє, можна платити 352 гривні з нового року, але і стажу буде тільки пів-місяця рахуватись.
...

Чутки чи точно знаєте? Це у випадку отримання якогось іншого виду пенсії. Ті що по віку - за себе не платять.

Цитата

 Особи, зазначені у пункті 4 частини першої цієї статті, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2464-17/print1487710453619172

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zheny@ сказал:

НЕ я цю розмову почав.

Але у мене є знайомі підприємці (базарники) які жаліються і не заробляють, і які жаліються і "не заробляють".

Останні настільки не заробляють, що мають змогу купувати сезонне взуття по 200-400 євро.

І іт і ті однакові податки платять.

Цікаво, до чого це я?

Хто сказав, що однакові? Єдиноподатників є кілька груп, і система оподаткування відрізняється. В рази. Деякі групи - платники ПДВ. Перша група - без найманих працівників, без права продавати юридичним особам. Є спрощенці з касовим апаратом. Є загальна система оподаткування, де податок вище.
Дивися справа в колонці "Справочники" http://kchp.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, natalka) сказал:

Чутки чи точно знаєте? Це у випадку отримання якогось іншого виду пенсії. Ті що по віку - за себе не платять.

 

Ото єдине виключення, для пенсіонерів за віком. Їм вже не потрібен стаж. Та був період, коли і вони платили. А толку з того виключення - вік виходу на пенсію для жінок підняли, то мені не тільки зайвих п'ять років не отримувати пенсії, а й зайвих п'ять років сплачувати ЄСВ у повному обсязі, щоб потім, якщо доживу, отримувати 949 гривень на місяць пенсії. Намахалово: за 60 місяців (704+949)*60=99180 гривень.
А ми тут обговорюємо не в розрізі віку, а в розрізі виручки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто не раз помічав, коли одночасно під'їжджає тролейбус №1а та маршрутка № 9. Половина сідає в тролейбус а інша половина в маршрутку. Є люди які маршрутками будуть іздити скільки б проїзд не коштував. Вони вважають що тролейбусами їздять тільки бідні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, NSL said:

тролейбусами їздять тільки бідні.

 

А чьо нє? Нармальні пацани і тьолкі лохавозами не катають. 

Чєтирі гріна за праєзд сайдьот. Маршрутка всьотакі статусна вєщь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, yu2007 сказано:

Маршрутка всьотакі статусна вєщь.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NSL сказано:

Вони вважають що тролейбусами їздять тільки бідні.

Але коли вони виходять не пенсію, від халявного проїзду в тролейбусі не хочуть відмовлятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...