Перейти до змісту

Маршрутки по 4 грн, тролейбус по 2 грн.


SaShurik

Рекомендовані повідомлення

On 20.03.2017 at 21:43, AgentSmith13 сказано:

Дурнику, транспорт - він для ЛЮДЕЙ, не для БІЗНЕСЮКІВ, різницю чуєш, ні?

При умові що читає борду.

22 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Тупо стоять на кінцевих 2, 4, 9, 9а, 10, 11, 12, 17, 19, 23 - мабуть не повний перелік.

Чекають закінчення робочого дня. А потім я-я-як ломануться навипередки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 484
  • Створено
  • Остання відповідь
Що трапилось з маршрутками? Страйк? Тупо стоять на кінцевих 2, 4, 9, 9а, 10, 11, 12, 17, 19, 23 - мабуть не повний перелік.

Глянув смартмак, все місто в крапочках маршруток
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хліви на колесах хочуть 5 грн за проїзд. І очевидно через брак видів громадського транспорту в м. Луцьк вони рано чи пізно свого досягнуть, прикро але факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

акція проходитиме з 14-ї до 16 години

 

Жадность побєділа. Ну нафіга втрачати прібиль :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ трохи поскавінчав би і сховався в буду, як після кожного надбання революціїгідності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.03.2017 at 21:43, AgentSmith13 сказал:

"Приміські автобуси не повинні курсувати містом."

 

"Революціонер", їтіть його так,

Ну я б не була настільки категоричною.
Років зо п'ять-вісім тому рожищанські (та інші приміські) маршрутки буквально залишили без хліба і тролейбусні маршрути №4, 7, що закінчуються біля залізничного вокзалу, і власне міські маршрутки номер 4, бо на відсотків 80 "вивозили" проспект Грушевського та прилеглі вулиці Арцеулова, Гулака-Артемовського, Привокзальну, Генерала Шухевича... Скоротилася кількість машин на маршрутах, збільшився інтервал руху, після сьомої вечора можна сміливо йти на проспект Перемоги, щоб дістатися в інший куточок Луцька. Виїхати до Гараджі, Струмівки, на ДПЗ від обласної лікарні і вокзалу стало взагалі нереально.
А з іншого боку, дев'ятнадцятий "заміський" маршрут, Богу дякувати, нині продовжений до Гіркої Полонки, при тому що нікому з "приміських" (тризначних) не наступили на горло...


Вихід бачу один - маршрут, наприклад, Луцьк-Рожище має бути луцьким і сплачувати податки перевізник(и) мають у Луцьку. Товчуть асфальт проїжджої частини луцьких центральних вулиць, засмерджують викидами, рожищенці конкурують з лучанами на ринку праці в обласному центрі - то нехай компенсують лучанам податками з перевезень.
Як варіант - скорочення на 50% машин з "приміськими" (тризначними) номерами (податки в область?) і введення аналогічного ЗАМІСЬКОГО маршруту з портом приписки "Луцьк"(двозначні номери маршруту, податки в Луцьк).

В жодному луцькому дитсадку чи школі немає дітей з Рожищ і мабуть жоден лучанин, якщо не шабашник, в Рожищі не працює і вже точно жоден лучанин в Рожищі не лікується в лікарні. То чому Луцьк засунув язика в одне місце в питаннях конкуренції з "областю" стосовно податків від перевезень і ринку праці???  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, Ivanna said:

В жодному луцькому дитсадку чи школі немає дітей з Рожищ і мабуть жоден лучанин, якщо не шабашник, в Рожищі не працює і вже точно жоден лучанин в Рожищі не лікується в лікарні. То чому Луцьк засунув язика в одне місце в питаннях конкуренції з "областю" стосовно податків від перевезень і ринку праці???  

 

Містечковість перемагає ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дивує,як і гостей міста, що в робочий час на вулицях купа людей - в нас, що 80% людей взагалі ніде не працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, san4ez1 сказал:

Мене дивує,як і гостей міста, що в робочий час на вулицях купа людей - в нас, що 80% людей взагалі ніде не працює?

Це все туристи...:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, phantom сказал:

 

Містечковість перемагає ...

Я - за розвиток транспортної інфраструктури саме МІСТА.
Боротьбу за пасажиропотік - тролейбусні маршрути № 4, 4а, 7 і маршрутки №4 - Луцьк програв.

Уявіть, що Ви торгуєте м'ясом на ринку 40 років, а вже 10 років як новоявлений конкурент став хапати від вашого прилавку покупців за руку і водити до свого прилавку.
Та ваші постійні покупці швидко забудуть про ваш прилавок.
А Вам - сплачувати за торгове місце, холодильник, податки, утримувати автомобіль.
То Ви як підприємець будете процвітати чи банкрутувати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ivanna сказано:

Я - за розвиток транспортної інфраструктури саме МІСТА.
Боротьбу за пасажиропотік - тролейбусні маршрути № 4, 4а, 7 і маршрутки №4 - Луцьк програв.

Уявіть, що Ви торгуєте м'ясом на ринку 40 років, а вже 10 років як новоявлений конкурент став хапати від вашого прилавку покупців за руку і водити до свого прилавку.
Та ваші постійні покупці швидко забудуть про ваш прилавок.
А Вам - сплачувати за торгове місце, холодильник, податки, утримувати автомобіль.
То Ви як підприємець будете процвітати чи банкрутувати? 

7 їде на дачі, тому він завжди буде ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, san4ez1 сказал:

7 їде на дачі, тому він завжди буде ...

Раз на дві години... І в 19-27 в Депо...
http://lpe.at.ua/index/0-46

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ivanna сказал:

Уявіть, що Ви торгуєте м'ясом на ринку 40 років, а вже 10 років як новоявлений конкурент став хапати від вашого прилавку покупців за руку і водити до свого прилавку.
Та ваші постійні покупці швидко забудуть про ваш прилавок.
А Вам - сплачувати за торгове місце, холодильник, податки, утримувати автомобіль.
То Ви як підприємець будете процвітати чи банкрутувати? 

якщо в новозпеченого конкурента якість м'яса вища, ціна нижча, санітарні вимоги в нормі - клієн піде до нього сам, не треба за руку тягнути.

якщо ж нього всі гірше, клієнт залишиться зі старим постачальником.

це називається конкуренція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/24/2017 at 9:45 PM, san4ez1 said:

Мене дивує,як і гостей міста, що в робочий час на вулицях купа людей - в нас, що 80% людей взагалі ніде не працює?

 

Саме так. Ситуація з безробіттям у нас - катастрофічна. Крім того ще є люди які по характеру роботи мусять в робочий час пересуватися по місту. А ще є люди які час від часу працюють в другу і третю зміну, тому чесно і добросовісно витрачають час, скажімо з 9 до 6 як їм заманеться, тобто на власні потреби. А ще є студенти які те ж мають вільними принаймні пів-дня. Взагалі якась дивна постановка питання... Луцьк що, в робочтй час має вимирати, як Пхеньян? Чи все ж таки жити своїм життям, як Нью-Йорк :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, phantom` said:

Хоча з іншої сторони, так, трутнів вистачає. Взяти хоча б мене, @phantom , ніде не працює і вам не раджу :). Як говорить одне прислів'я: "Кто понял жизнь, работу бросил".

Так завжди висловлювались злодії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Ivanna said:

Я - за розвиток транспортної інфраструктури саме МІСТА.

 

Так і я не проти ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, Waver said:

Так завжди висловлювались злодії...

 

Ну і ще yu2007 який вирішив змінити свій логін та використати мою аватарку і тепер відомий як phantom`.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.03.2017 at 16:56, d.u.a.l сказал:

Та вже всі їздять. А в обідню пору вищевказані маршрути просто скупчились на кінцевих зупинках - на ДПЗ, КРЗ, сімнадцятки - на Ковельській перед ринком, біля психлікарні. Страйкували не всі, на окремих маршрутах автобуси їздили. В новинах була тиша, лише нещодавно з'явилось 

 

Найголовніше те, що ніхто про цю "акцію" й не знав, такий собі "сюрпрайз". Треба було з 17 до 19 страйкувати, то народ би ті маршрутки розламав би нах

Не було мене в місті 3 дні...Що можу сказати - якщо після такого наша недолуга міська рада засунула собі язика в дупу і не порозривала договори з *андонами-страйкунами (на крайняк - позову судового на них не подала хоча б) - скоро і по 6 їздити будемо... А, їм же часу немає, там владу ділять, ну, стоять тижби народу по велінню тупого бізнесюка, котрий в договорі зобов'язався їх возити і захотів не грошей, а БАБЛА, не можуть доїхати додому/на роботу/в лікарню/по справах, і що? Вони ж мовчать і стоять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, от і дочекались

Виконком Луцької міської ради прийняв рішення про підвищення вартості проїзду у маршрутках міста до 4 гривень із 1 квітня. 
тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Bliksss сказал:

ну, от і дочекались

Проковтнула громада? :) Тільки у коментах сміливі! :) Радійте! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Днями йшов повз зупинку і бачив як "трамбується" народ в маршрутку №9(чи 9а), і згадався мені випадок кількарічної давнини, коли кілька тижнів поспіль даїшники зупиняли маршрутки і перевіряли кількість пасажирів, якщо перевищувала паспортну - штраф. Це було в Києві, але, чому б і тут не повторити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Днями йшов повз зупинку і бачив як "трамбується" народ в маршрутку №9(чи 9а), і згадався мені випадок кількарічної давнини, коли кілька тижнів поспіль даїшники зупиняли маршрутки і перевіряли кількість пасажирів, якщо перевищувала паспортну - штраф. Це було в Києві, але, чому б і тут не повторити?

У нас теж таке пробували зробити, але нажаль нічого з того не вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, tarasmv сказано:

У нас теж таке пробували зробити, але нажаль нічого з того не вийшло.

Я пам'ятаю, що в Києві - маршрутчики, ледь не плакали, коли п'ятий протокол за день підписували. Були певні незручності для пасажирів, потім - деякий час було все як має бути, а зараз - все з початку, беруть - скільки влізе.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...