Перейти до змісту

Маршрутки по 4 грн, тролейбус по 2 грн.


SaShurik

Рекомендовані повідомлення

Вартість проїзду у луцьких маршрутках планували збільшити до 4 гривень

http://news.volyninf...o-4-griven.html

Завтра скажуть - допланували, і вйо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 484
  • Створено
  • Остання відповідь

AgentSmith13, перепитую, бо схоже ти з першого разу не зрозумів. А що ТИ зробив що б ціни на проїзд у маршрутках не піднімалися? Як ти висловив свій протест? Чи просто вирішив потарахкотіти на форумі і все?

Читай вище - ну, сходив би я на ті псевдослухання (в робочий час...), а толк з того? Зустрічне питання - а що одна людина може зробити?

Ну то чого розводиш істерику на форумі? Чи хочеш що б зявився хтось хто зробить роботу за тебе. а ти лише постоїш в сторонці і лише будеш схвально хитати головою і нахвалювати його? Ти тут пару постів вище писав що треба думати за всіх. Так от висловлю свою думку з цього приводу. Якщо ти повнолітній ти повинен думати за себе сам. В тому числі і про те як відстоювати свої інтереси та права. Не подобається проїзд за 4 грн. - думай як боротися з цим або чим це замінити, а не волай на весь форум що всі засранці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок тролейбуса по 2 - та фіг би з ним, але не тоді, коли тролейбуси, крім 15-ки о 20-21 годині рядочком дують в депо, а потім скиглять, що нерентабельні вони!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі не погано було б на тих слуханнях внести ідею про продовження руху електротранспорту хоча б до 10 години вечора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я писав вище - ті "слухання" БУЛИ??? Чи профанація "для галочки"? Як і скарга на перевізника (та на БУДЬ-ЩО!) на 15-80 - для самозаспокоєння громадянина... Доречі, а до якої години вони офіційно ходити мають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я писав вище - ті "слухання" БУЛИ??? Чи профанація "для галочки"? Як і скарга на перевізника (та на БУДЬ-ЩО!) на 15-80 - для самозаспокоєння громадянина...

Ну це вже залежить від ставлення до цього людей. Якщо люди ставляться до цього як до профанації чи як до галочки - значить так воно і буде. Якщо ж вирішать ставитися до цього серйозно - значить і віддачу від них зможуть отримати.

Доречі, а до якої години вони офіційно ходити мають?

Думаю вони їздять стільки часу скільки і мають їздити. Якщо звичайно в якийсь день якийсь тролейбус не "здохне" по дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок тролейбуса по 2 - та фіг би з ним, але не тоді, коли тролейбуси, крім 15-ки о 20-21 годині рядочком дують в депо, а потім скиглять, що нерентабельні вони!

Про рентабельність можна говорити коли платитимуть не пільгові 100% а пенсіонери і діти 50 %.

Халява (Комуна скінчилась ) а возити щоб водії не мали з\п і чекати від Міської Ради компенсації давно пора припинити раз і на завжди або ввести диференційні тарифи як у цивілізованих країнах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як хтось написав в коментарі на Волинських Новинах - якщо пільговики хоча б по 25 копійок платили б - то решту ледь не безкоштовно можна було б возити. Реально - армія пільговиків така, що на 10 пенсіонерів іноді їде 2-3, а то й 1 людина, яка платить. Так що поки або їм не встановлять пільговий тариф на проїзд, або не почнуть надавати адресну допомогу до пенсії - і повна оплата, на жаль, рентабельність тролейбуса буде кульгати. Але дебільний графік, коли ввечері тролейбус, замість гроші заробляти, дає "зелене світло" маршруткам, а сам котить в депо - теж одна з причин нерентабельності.

Цікавий факт, як шикарно заробляє ЛПЕ на Дубенській - 1-ка маршрутка тепер "по офіційно затвердженому міськрадою графіку" їздить З ДУБЕНСЬКОЇ лише до 21-00, далі варіант дістатися на Перемоги, 33-й, 40-й лише один - ЛПЕшна 30-ка, а далі пересадка, і не виключено, що на ЛПЕшну ж 15-ку... А така "єрунда" взагалі законна? Чи то вже порушення прав споживачів - хочеш вибратись, заплати ДВІЧІ? ТО ТІЛЬКИ ОДИН ПРИКЛАД, є ще Володимирська і 25-ка - там ТЕЖ ТА САМА 30-та заробляє + 29-та - і знов, ВСІ належать ЛПЕ, тільки от знявши 25-ту, примушують людей, тих, кому не на Волі треба, їхати з пересадкою... Антимонопольники. ФАС!

Ну і про так звані слухання - якого милого люди мають йти на них В РОБОЧИЙ ЧАС??? Спецом зменшують відвідування? Яка організація - таке і ставлення, зробили б на 18-00 чи хоча б 17-30, і там був би натовп бажаючих. А в 12-00 - даруйте, лісом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Перевозчикам дали «карт-бланш» на установление тарифов

Постанову (першоджерело) ще не читала, але новина "напрягає" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AgentSmith13,

Як хтось написав в коментарі на Волинських Новинах - якщо пільговики хоча б по 25 копійок платили б - то решту ледь не безкоштовно можна було б возити. Реально - армія пільговиків така, що на 10 пенсіонерів іноді їде 2-3, а то й 1 людина, яка платить. Так що поки або їм не встановлять пільговий тариф на проїзд, або не почнуть надавати адресну допомогу до пенсії - і повна оплата, на жаль, рентабельність тролейбуса буде кульгати. Але дебільний графік, коли ввечері тролейбус, замість гроші заробляти, дає "зелене світло" маршруткам, а сам котить в депо - теж одна з причин нерентабельності. Цікавий факт, як шикарно заробляє ЛПЕ на Дубенській - 1-ка маршрутка тепер "по офіційно затвердженому міськрадою графіку" їздить З ДУБЕНСЬКОЇ лише до 21-00, далі варіант дістатися на Перемоги, 33-й, 40-й лише один - ЛПЕшна 30-ка, а далі пересадка, і не виключено, що на ЛПЕшну ж 15-ку... А така "єрунда" взагалі законна? Чи то вже порушення прав споживачів - хочеш вибратись, заплати ДВІЧІ? ТО ТІЛЬКИ ОДИН ПРИКЛАД, є ще Володимирська і 25-ка - там ТЕЖ ТА САМА 30-та заробляє + 29-та - і знов, ВСІ належать ЛПЕ, тільки от знявши 25-ту, примушують людей, тих, кому не на Волі треба, їхати з пересадкою... Антимонопольники. ФАС! Ну і про так звані слухання - якого милого люди мають йти на них В РОБОЧИЙ ЧАС??? Спецом зменшують відвідування? Яка організація - таке і ставлення, зробили б на 18-00 чи хоча б 17-30, і там був би натовп бажаючих. А в 12-00 - даруйте, лісом!

Пардон, ви шось такого понаписували, шо я нічого не зрозумів. Так, часом наші тролейбуси заганяються... Валять в депо, коли їм туди зовсім не треба, ну буває. Але, зважте на те, що половина тролейбусів, якщо не більша частина, у нас в аварійному стані. Майте совість, користуйтесь маршрутками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як хтось написав в коментарі на Волинських Новинах - якщо пільговики хоча б по 25 копійок платили б - то решту ледь не безкоштовно можна було б возити. Реально - армія пільговиків така, що на 10 пенсіонерів іноді їде 2-3, а то й 1 людина, яка платить. Так що поки або їм не встановлять пільговий тариф на проїзд, або не почнуть надавати адресну допомогу до пенсії - і повна оплата, на жаль, рентабельність тролейбуса буде кульгати. Але дебільний графік, коли ввечері тролейбус, замість гроші заробляти, дає "зелене світло" маршруткам, а сам котить в депо - теж одна з причин нерентабельності.

Цікавий факт, як шикарно заробляє ЛПЕ на Дубенській - 1-ка маршрутка тепер "по офіційно затвердженому міськрадою графіку" їздить З ДУБЕНСЬКОЇ лише до 21-00, далі варіант дістатися на Перемоги, 33-й, 40-й лише один - ЛПЕшна 30-ка, а далі пересадка, і не виключено, що на ЛПЕшну ж 15-ку... А така "єрунда" взагалі законна? Чи то вже порушення прав споживачів - хочеш вибратись, заплати ДВІЧІ? ТО ТІЛЬКИ ОДИН ПРИКЛАД, є ще Володимирська і 25-ка - там ТЕЖ ТА САМА 30-та заробляє + 29-та - і знов, ВСІ належать ЛПЕ, тільки от знявши 25-ту, примушують людей, тих, кому не на Волі треба, їхати з пересадкою... Антимонопольники. ФАС!

Ну і про так звані слухання - якого милого люди мають йти на них В РОБОЧИЙ ЧАС??? Спецом зменшують відвідування? Яка організація - таке і ставлення, зробили б на 18-00 чи хоча б 17-30, і там був би натовп бажаючих. А в 12-00 - даруйте, лісом!

даруйте, лісом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Про які маршрутки може йти мова? Хамство і бидляцтво зі сторони перевізників, зокрема водіїв.

Сьогоднішній випадок.

Зупинка навпроти ВНУ (9 школа) - дитина із задньої площадки кричить "Зупиніться на зупинці", водій не чує і їде далі. Натискали кнопку виклику - той же результат! На фіналі дитина виходить аж біля "України", як має встигнути на урок? ЩО скаже за запізнення?

Не проїхали і 100 метрів, дитина перед 1-ю школою каже - "Спиніться на зупинці" - реакції нуль! Знову дитина вертається цілу зупинку, від міськради.

На моє зауваження, чому ви не спинилися - ігнор! Глибочайший.

Сваритися я з ним не став. Це на його совісті буде.

А, і саме головне - маршрутка, маршрут, і фото хєроя.

AcQ2j.jpg

LjRmA.jpg

Як тільки нопобачив, що я дістав телефон і збираюся сфотографувати - так шустро став тікати. Номер ледь встиг сфотографувати.

П.С. Якщо є тут представники міської влади - зверніть увагу. Якщо немає, тоді нагадайте мені номер телефону гарячої лінії, а бажано одразу керівника департаменту транспорту, я б з ним поспілкувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднішній випадок. Зупинка навпроти ВНУ (9 школа) - дитина із задньої площадки кричить "Зупиніться на зупинці", водій не чує і їде далі. Натискали кнопку виклику - той же результат! На фіналі дитина виходить аж біля "України", як має встигнути на урок? ЩО скаже за запізнення? Не проїхали і 100 метрів, дитина перед 1-ю школою каже - "Спиніться на зупинці" - реакції нуль! Знову дитина вертається цілу зупинку, від міськради. На моє зауваження, чому ви не спинилися - ігнор! Глибочайший.

Або ж інший більш банальний і менш драматичний варіант: водій просто не почув дитячого голоска через цілий автобус. А кнопку натиснули вже на пів дорозі до наступної зупинки. І вам треба було не робити істерики після цих всіх подій, а просто своїм чоловічим грубим голосом крикнути, щоб водій зупинився. Наголошую крикнути, а не прошептати щось тихо, дивлячись у двері.

Недаремно ж в деяких маршрутках висить напис "ХОЧЕШЬ ВЫЙТИ - КРИЧИ!!!" :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недаремно ж в деяких маршрутках висить напис "ХОЧЕШЬ ВЫЙТИ - КРИЧИ!!!" :_07: :_07: :_07:

а в громадському транспорті в нормальних країнах кнопка "зупинки" розміщена так щоб пасажири будь якого зросту могли нею скористатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І вам треба було не робити істерики після цих всіх подій, а просто своїм чоловічим грубим голосом крикнути, щоб водій зупинився. Наголошую крикнути, а не прошептати щось тихо, дивлячись у двері.

Були у маршрутці? Чули? Бачили? Не був не бачив - немає чого трандіти.

Говорилося, що хочуть вийти - спиніться! Просто ви писака, а не читач. Там вище чітко написано:

На моє зауваження, чому ви не спинилися - ігнор! Глибочайший.

Недаремно ж в деяких маршрутках висить напис "ХОЧЕШЬ ВЫЙТИ - КРИЧИ!!!" :_07: :_07: :_07:

Уже років 5-6, як ці написи є забороненими. І за них можуть ще й штрафувати.

то нада було не мовчати, а робити прямі зауваження водієві. Після бою кулаками не машуть.

Відьповідь є вище. А щодо "після бою", то після бою судді судять. Хто правий а хто ні.

Без відеофіксації ваші скарги не будуть мати необхідної реакції. Водій просто скаже що такого не було і на тому все закінчиться.

Так от для цього і повинна бути відеофіксація у всіх маршрутках. Як за для доказів правоти водія, так і пасажирів. І для забезпечення порядку. ґзнатимуть, що знімають - не робитимуть єрунди. А відмазка типу "ні работаіт" - штраф, як за виїзд у технічно не справному авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, ох ви і зануда. Значить будете їздити на одну запинку далі. Зате будете знати, що все зробили чітко по правилах і ваша совість перед маршрутчиками чиста :_07: :_07: :_07: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Борді є один "Зануда" і це не я.

Я зі своїм ангельским голоском і не менш ангельскою зовнішністю - завше виходжу на потрібній зупинці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Борді є один "Зануда" і це не я. Я зі своїм ангельским голоском і не менш ангельскою зовнішністю - завше виходжу на потрібній зупинці.

То чому ж тоді не допомогли вийти на потрібній зупинці тому дитьові? Сказали би що то вам треба вийти, а вийшла би вона, - і інцидент був би вичерпаний. Все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вами немає про що говорити. Крім того, кормити тролів я більше не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вами немає про що говорити. Крім того, кормити тролів я більше не буду.

дарма, вони прикольні

а справу з скаргою на цю ситуацію доведи до кінця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а справу з скаргою на цю ситуацію доведи до кінця

трошки із поточними задачами розгребуся і зателефоную.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут саме то

Я вже грозився до Мирки зателефонувати, бо це просто нагло.

 

Маршрут №107 , ранок 7,20 -7,30. (Ківерці - Луцьк  АС 2)

Вони тупо ігнорять зупинку "Аверс". Махаєш руками  - НУЛЬ!  Доаняєш - НУЛЬ!

Просто вміє об'їхати зупинку. А там, яточно знаю 2-3 чол заходять!  А потім ситуація, підніміть ціну, бо мало грошей.

А чого мало, бо зупинку ігнорить, пасажирів не забирає - виручки менше.

А це - 24 дня по 9 грн (і це тільки по ОДНІЙ зупинці, в одну сторону, один рейс) = 216 грн.

Далі математика не складна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...