Перейти до змісту

Маршрутки по 4 грн, тролейбус по 2 грн.


SaShurik

Рекомендовані повідомлення

Проблема вартості проїзду це відсутність бажання в чіткому моніторингу з боку самих мешканців міста. Комусь чинуші дають заробити, когось змушують бідніти, завжди так було, зважаючи на активність тих чи інших. Вихід є завжди "навіть коли вас з"їли у вас є два виходи" ;)

місто маленьке, головне комплекси в голові побороти і не лінуватися прикладати зусилля.

А є ще альтернатива придбати абонемент за 2000грн на весь міський транспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 484
  • Створено
  • Остання відповідь

Проект получил название «Цена проезда: так надо»

Чтобы привлечь внимание властей к необходимости установки оптимальной стоимости проезда в общественном транспорте, 19-летняя жительница Иркутска устроила обнаженную фотосессию в автобусе. Идея протестного фотосета принадлежит фотомодели Лиане Клевцовой

protest_03.jpg

так не буває :(

закони фізики :(

одягу на всіх не вистачить, на 3й фотці фони мали б бути без курток - тоді було б реально

або без одягу - щоб однаково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так не буває :(

Ти не зрозумів.

1) Це типу голі-босі маршрутчики, просять грошей у посажирів.

2) Із підняттям цін - ситуація зміниться до навпаки.

3) Так ,як має бути - всім повинно вистачати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку

маршрут Луцьк-Рожище, перевізник Гайчевський, автобус АС 37-59 АО.

попросив у водія білет, почув у відповідь: "білетів немає". на мої запитання та аргументи, що білети повинні бути обов'язково, це облік пасажирів, у випадку страхового випадку доказ про проїзд і т.д. водій почав хамити, пояснити чому немає білетів не зміг, завуальовано послав мене на..р. питав в знайомих - це вже не вперше на цьому маршруті.

підкажіть номер "гарячої лінії" , куди звернутися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку

маршрут Луцьк-Рожище, перевізник Гайчевський, автобус АС 37-59 АО.

попросив у водія білет, почув у відповідь: "білетів немає". на мої запитання та аргументи, що білети повинні бути обов'язково, це облік пасажирів, у випадку страхового випадку доказ про проїзд і т.д. водій почав хамити, пояснити чому немає білетів не зміг, завуальовано послав мене на..р. питав в знайомих - це вже не вперше на цьому маршруті.

підкажіть номер "гарячої лінії" , куди звернутися.

Звертатись в Волинську ОДА (77-82-17 телефон приймальні, Вас скерують).

15-80 міська рада, яка ніякого відношення до міжміських маршрутів немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://gigamir.net/news/kyiv/regions/pub1581673

Скоротили кількість маршруток, щоб не піднімати ціну, а тепер з 1 травня збільшують вартість проїзду. Питання: маршрутки ходитимуть частіше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews...atyme-2-hryvni/

Тут пишуть, що маршрутки по 4 - чутки

Вибачте, але особисто у мене це видання (Волинські новини) давно втратило повагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Промовчимо тихенько, як худоба, яка йде на бійню, або по принципу "моя хата скраю" і цього разу - будем і по 10-15 їздити, бо "так треба"! Кругом проїзд дешевшає, в нас навпаки! Чи Запоріжжя, Київ - менші і бідніші міста! А чого ВОДА холодна в нас НАЙДОРОЖЧА в Західній Україні??? Громадські слухання вони проводили... В РОБОЧИЙ час (12-00, багато в кого обід в 12???), і з "своїми в доску" СТАТИСТАМИ, котрі аж пищали певно - дайош 2!!! (я так люблю ПеЖе!!!!.....) замість громадян! Засранці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що робити, коли квитка НЕ дають? Міліцію віикликати? Бити морду (лобовуху), колоти покришки??? :_07:

Скаржитись на всякі 15-80 - абсолютно як горохом в стіну, так, як і на недолугі графіки руху.... Приймають скаргу, результат - НУЛЬ без палички (див. про 1-ку маршрутку, яка тепер до 21 години,і ЙОК). Рабу незручно??? Та й ..... з ним! (проситься відома картинка з Міккі-Маусом, але мат...)

В нас ВСЕ тепер, ЩЕ більш виражено, як при будь-яких попередніх владах, робиться по принципу "так треба, а ти, дурню, мовчи і не рипайся, рипаєшся - так ти агент Кремля (і просто нехороша людина)".

А те, що люди вже НЕ знають, як ВИЖИТИ при таких цінах і зарплатах - пофіг, аби ДЕПУТАТ ВР мав гідну зарплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не бере квитків= хоче маршрутки по 5,6,7... 20 грн.

Водій сам дав маленькій дитині декілька котушок тих квитків, щоб гралася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Промовчимо тихенько, як худоба, яка йде на бійню, або по принципу "моя хата скраю" і цього разу - будем і по 10-15 їздити, бо "так треба"! Кругом проїзд дешевшає, в нас навпаки! Чи Запоріжжя, Київ - менші і бідніші міста! А чого ВОДА холодна в нас НАЙДОРОЖЧА в Західній Україні??? Громадські слухання вони проводили... В РОБОЧИЙ час (12-00, багато в кого обід в 12???), і з "своїми в доску" СТАТИСТАМИ, котрі аж пищали певно - дайош 2!!! (я так люблю ПеЖе!!!!.....) замість громадян! Засранці!

Ну добре. Що ти зробив за останній місяць що б не допустити підняття ціни? Як висловив вій протест?

p.s.: особисто я вважаю підняття цін на проїзд до 2 гнр. виправданим і протестувати проти цього не збираюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vip.volyn.ua/articles/vartist-proyizdu-u-marshrutkah-zbilshuvaty-do-4-gryven-ne-budut

p.s.: особисто я вважаю підняття цін на проїзд до 2 гнр. виправданим і протестувати проти цього не збираюся.

А маршрутки по 4?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vip.volyn.ua/...gryven-ne-budut

p.s.: особисто я вважаю підняття цін на проїзд до 2 гнр. виправданим і протестувати проти цього не збираюся.

А маршрутки по 4?

Я ними просто не користуюся :). Вони мені і по 2,50 були не по карману :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Промовчимо тихенько, як худоба, яка йде на бійню, або по принципу "моя хата скраю" і цього разу - будем і по 10-15 їздити, бо "так треба"! Кругом проїзд дешевшає, в нас навпаки! Чи Запоріжжя, Київ - менші і бідніші міста! А чого ВОДА холодна в нас НАЙДОРОЖЧА в Західній Україні??? Громадські слухання вони проводили... В РОБОЧИЙ час (12-00, багато в кого обід в 12???), і з "своїми в доску" СТАТИСТАМИ, котрі аж пищали певно - дайош 2!!! (я так люблю ПеЖе!!!!.....) замість громадян! Засранці!

Ну добре. Що ти зробив за останній місяць що б не допустити підняття ціни? Як висловив вій протест?

p.s.: особисто я вважаю підняття цін на проїзд до 2 гнр. виправданим і протестувати проти цього не збираюся.

Був на "слуханнях"? Вітаю!

Пройдись по місту з плакатом (для пущої безпеки - на авто...) "Я за підвищення вартості проїзду, НЕ ЗАРОБИВ - ВАЛИ ПІШКИ"....

Далеко зайдеш? Чи як зарплата в баксах, і все стабілізєц, то про інших думати не треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в маршрутці бачив свіжі ще не одберті чохли на сидіннях, і взаді на спинці написано: "мар1 водій лох". Може спершу треба навчити всіх правильно користуватися громадським транспортом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що робити, коли квитка НЕ дають?

Ситуація знайома, не сперечаюся. Можна спробувати телефонувати власнику маршруту, щоб вони хоч якось відчували свою залежність від нас. І на 15-80 телефонувати і листи в міську раду писати, і ЗМІ залучати і фото/аудіо/відео про "культуру" водіїв.

Як це не сумно, але з нами роблять те, що ми самі дозволяємо. Хочемо змін в масштабах держави? - Почнімо з свого міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AgentSmith13, перепитую, бо схоже ти з першого разу не зрозумів. А що ТИ зробив що б ціни на проїзд у маршрутках не піднімалися? Як ти висловив свій протест? Чи просто вирішив потарахкотіти на форумі і все?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в маршрутці бачив свіжі ще не одберті чохли на сидіннях, і взаді на спинці написано: "мар1 водій лох". Може спершу треба навчити всіх правильно користуватися громадським транспортом?

Нехай ствлять веб-камери і штрафують винних. Згідна, що є свині, але чому за ті чохли мають всі платити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AgentSmith13, перепитую, бо схоже ти з першого разу не зрозумів. А що ТИ зробив що б ціни на проїзд у маршрутках не піднімалися? Як ти висловив свій протест? Чи просто вирішив потарахкотіти на форумі і все?

Читай вище - ну, сходив би я на ті псевдослухання (в робочий час...), а толк з того? Зустрічне питання - а що одна людина може зробити?

Вчора в маршрутці бачив свіжі ще не одберті чохли на сидіннях, і взаді на спинці написано: "мар1 водій лох". Може спершу треба навчити всіх правильно користуватися громадським транспортом?

Нехай ствлять веб-камери і штрафують винних. Згідна, що є свині, але чому за ті чохли мають всі платити?

За веб-камери і інший "хай-тек" якраз ВСІ МИ і заплатимо, коли 4 грн влуплять.... Ви знаєте, скільки коштує ір-камера, яка може в напівтемній маршрутці морду ліца якісно показувати по всьому салону? А їх не одна треба... Бо ті, які тільки порахувати пасажирів по факту дозволяють - рік тому така камера була 100 баксів здається, якість там ВГА, і простенький типу ДВР, який на мікроСД пише...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість проїзду у луцьких маршрутках планували збільшити до 4 гривень

Заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев розвіяв чутки про чергове збільшення вартості проїзду у маршрутках. Про це він розповів 15 квітня.

За словами посадовця, на сайті міської ради дійсно був опублікований проект рішення про підвищення тарифу на проїзд у маршрутках до 4 гривень. Його розробили з метою, якщо би підвищувалася вартість пального, то щоб оперативно прийняти відповідне рішення.

Однак ціни на паливо навпаки знизилися. «Наразі мови про підняття тарифу на проїзд у маршрутних транспортних засобах не ведеться. Тариф, який діє сьогодні, три гривні, він буде дійсний. До якого часу я не можу сказати. Якщо кон’юнктура ринку не зміниться, тариф ми чіпати не будемо. На сьогодні немає підстав для того, щоб говорити про підняття тарифу в маршрутних транспортних засобах», - запевнив Тарас Яковлев.

http://news.volyninf...o-4-griven.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна спробувати телефонувати власнику маршруту, щоб вони хоч якось відчували свою залежність від нас.

О 3 годині ночі :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...