Перейти до змісту

Свято 8 березня


Igoryoshek

Рекомендовані повідомлення

Наблилижається жіноче свято 8 березня. Чи святкуєте ви, хто що буде дарувати, готувати, як будете балувати свою кохану, або близьких дівчат, жінок?

Щодо себе це звичайно будуть квіти, святкове меню, кава в ліжко і не тільки :_08: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не святкую, бо 9 у жінки день народження))) Ніколи не люби цю дату з однієї причини - хтось вирішив, що я маю вітати свою жінку( мати, сестру, дівчину), дарувати подарунки чи квіти саме 8 березня)))). Дарую квіти( чесне слово, щоб мені в п'ятницю пива не побачити), навіть в будній день. А в загалі, хоче хтось привітати - та заради Бога))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо й деяким дамам після святкувань на роботі чи з подругами на передодні потрібно буде й пиво.

Тому також варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наблилижається жіноче свято 8 березня. Чи святкуєте ви, хто що буде дарувати, готувати, як будете балувати свою кохану, або близьких дівчат, жінок?

Щодо себе це звичайно будуть квіти, святкове меню, кава в ліжко і не тільки :_08: .

Плаття подаруй

Nqi3I.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наблилижається жіноче свято 8 березня. Чи святкуєте ви, хто що буде дарувати, готувати, як будете балувати свою кохану, або близьких дівчат, жінок?

Щодо себе це звичайно будуть квіти, святкове меню, кава в ліжко і не тільки :_08: .

Плаття подаруй

Nqi3I.jpg

А яке біло-золоте чи синьо-чорне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В давній українській традиції основне жіноче свято - це саме День матері (тобто жінки, яка вже народила або народить в майбутньому). Совєти все робили для того, щоб відірвати українців від традиції.

Проте, як на мене, на даний момент жінки ще не готові відійти від звички святкувати 8 березня. Хоча рухатися в цьому напрямку варто (в т.ч. і через те, що чим менше в нас спільного з парашстаному - тим спокійніше нам всім буде).

з.і. досить довго намагався йти проти системи святкування 23 лютого як чоловічого свята. В родині такий злам стався давно. На роботі вперше чоловіче свято як 6 грудня почали святкувати у 2013 р. В 2014 р. вже дівчата нас вітали на Покрову.

Дорогу здолає той, хто йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я святкую щороку і буду далі, але мені легше з тим питанням.

підказують на перед, що хочуть??! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я святкую щороку і буду далі, але мені легше з тим питанням.

підказують на перед, що хочуть??! )

ДН)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене це більше свято дитинства. Тато завжди вітав нас трьох (маму, сестричку і мене) з квітами, солодощами.. та, в принципі, незалежно з чим. Якось було так приємно, тепло, радісно,.. весна, тюльпани, сонце.. Спогади гріють душу. І зараз дивлюсь по доці, що вона зараз теж переживає такі почуття радості, відчуття жіночності.., коли хлопчики вітають в школі, говорять приємні слова вітання, поваги, турботи.. В дорослому житті справді краще не вітати, коли вітання не щирі, нещирість важко не помітити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У дружини день народження 7, тому і 8 особливо не святкуємо.Треба бути щирим,честним,справжнім,довірливим,то жінці ніякі там нах... свята не потрібно! а особливо подарків.

PS: Я завжди питаю:" Що тобі потрібно,щоб ти була щастливою?"а кохана каже "Щоб ми були здорові" хіба це купиш??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У дружини день народження 7

Я завжди питаю:" Що тобі потрібно,щоб ти була щастливою?"а кохана каже "Щоб ми були здорові" хіба це купиш??

У моєї коханої 12-го. Питаю "що хочеш?". Отримую - "Шубу!!!". От навіщо їй весною шуба? Не розумію :)

З.і. Сьогодні ще вечерю святкову готувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...