Перейти до змісту

Бізнес у часи шаленої інфляції


keepo

Рекомендовані повідомлення

Не забувайте, що піднімати ціну можна по різному. Підняли ціну різко - людина дивиться вже значно дорожче купувати не буде. Піднімаєте щодня і людям говорите про те, що завтра буде точно дорожче - людина купить, щоб зекономити (тому, що завтра буде дорожче). Можна цінники з датами ставити - 1.03.15 - 10 грн, 2.03.15 - 15 грн, 3.03.15 - 20 грн.

П.С. Це не моя видумка - маркетинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь

Vadimm, тут, як в приказці, що в нашій краіні в політиці та економіці найкраще розбираються таксисти і перукарі)))

і більше за що? за передкризовий період?

Не зрозуміла питанння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозуміла питанння

трішки неправильно прочитав:

що ви робите, щоб реалізовувати більше?

:)

що продавати:

- українське виробництво (дорожчає повільно)

- великі запаси на складі (деяких позицій постачальники мають на 3-6 місяців вперед, ціни на них піднімати будуть поступово)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє ставлення до нинішньої ситуації таке, що під час скачків курсу треба розраховувати прибуток не відносно попередньої закупки, а відносно майбутньої.

Повністю підтримую. Якщо продавши за старою ціною, ти не зможеш придбати такий же товар за новою ціною такий бізнес чекає крах - проста математики, звісно ж якщо націнка не 200-300%.

Якщо ж націнка дозволяє, то ціну треба підвищувати поступово, щоб не відлякувати постійних клієнтів, інакше останні найдуть тих "дурнів" які продають по "старим" цінам і до тебе вже навряд повернуться найближчим часом.

Зараз більшість людей думають однобічно: "мені ж ЗП не підняли, чого це ти ціни піднімаєш" і абсолютно не хочуть думати про причини підняття цін і вважатимуть тебе баригою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто знаючи, що ціна змінилась, я переціню наявний, але націнку залишу такою ж, у відсотках. Ви ж писали, що її ще й збільшити треба. Тобто при ціні 100 +30%, а при 150 уже +35%

Я взагалі-то мав на увазі або/або, або нові цінники згідно нового прайсу, або хоча б націнка. Але якщо ваш бізнес і ваші покупці потягнуть і те і друге одночасно, то чом би і ні? Хоча б тимчасово, поки ці коливання не вщухнуть, чи поки ви не відчуєте що "вигрібаєте" нарешті з фінансової ями. Самі ж пишете що людям пофіг що на ціннику. Он я наприклад на тижні купив велодетальку, так євро порахували по 43, і нічого, в мене ці гривні зароблені теж за рахунок високого курсу, щоб зараз сказати що це дорого. Хоча вже очевидно що лоханувся, поспішив, ну буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вісті з полів:

попередній прайс мінус 23%

цінники тупо познімали - невистачає часу переклеювати їх щоразу

от так і живемо

Всі знайомі працюють в ручному режимі - кожному ціна актуальна на сьогодні, або при 100% передоплати під замовлення.

Хто має можливість - зменьшують товарні запаси до 1 штуки кожної товарної позиції...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі-то мав на увазі або/або, або нові цінники згідно нового прайсу, або хоча б націнка. Але якщо ваш бізнес і ваші покупці потягнуть і те і друге одночасно, то чом би і ні? Хоча б тимчасово, поки ці коливання не вщухнуть, чи поки ви не відчуєте що "вигрібаєте" нарешті з фінансової ями. Самі ж пишете що людям пофіг що на ціннику. Он я наприклад на тижні купив велодетальку, так євро порахували по 43, і нічого, в мене ці гривні зароблені теж за рахунок високого курсу, щоб зараз сказати що це дорого. Хоча вже очевидно що лоханувся, поспішив, ну буває.

Гарант заявив: за валютнику паніку, заплатять ті хто купив долар по 35. Класно якби так, але ж виходить що ні. За валютну паніку платитимемо всі ми через придбання товарів, які в наслідок цього суттєво подорожчали, адже без багатьох таких речей неможливо обійтися (продукти, бензин, ліки). Отакий ось висновок напрошується, читаючи вашу дискусію щодо відсотків націнки :(

П.С. В жодному разі це повідомлення не слід розглядати як намагання підняти політичний срач в цій темі. Моя думка стосується виключно економічної площини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вісті з полів:

попередній прайс мінус 23%

цінники тупо познімали - невистачає часу переклеювати їх щоразу

от так і живемо

в любому випадку, те що ваш постачальник, ввіду того, що вже рік є нестабільність з курсом долара, так і не перевів прайс в долларовий еквівалент, тим більше, що більшість товарів іноземного виробництва, то це вони реально *гонять бєса* , походу питаючись заробляти ще й на курсі. Не знаю, чи зміг би адекватно працювати з таким постачальником

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, ну чому ж. У мене ціни "пляшуть" не відносно доллара, а відносно прайсу постачальників. За що, доречі вже отримав "фе" від конкурентів, які тупо валять усе в + :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, ну чому ж. У мене ціни "пляшуть" не відносно доллара, а відносно прайсу постачальників. За що, доречі вже отримав "фе" від конкурентів, які тупо валять усе в + :)

А прайс постачальника "танцює" хіба не від реального курсу? Підозрюю, що в постачальника зазор по націнці дозволяє "не танцювати" при не дуже великих коливаннях, або "танцювати по своєму", еге ж?

Доречі, я там в сусідній темі вам відповів, не прокоментуєте ;) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що останні стрибки це просто паніка...

зазор по націнці

це ж гурт. там націнка невелика + накладні витрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що останні стрибки це просто паніка...

Я теж так думаю. І навіть (внєзапно) наш президент теж так думає )

Але що мені з цієї думки, коли я завтра заправлятиму паливом машину, купуватиму в аптеці дитині ліки чи, наприклад, захочу придбати в тебе клітку для хомяка :) ? Чи не я в усіх цих випадках платитиму за паніку із власної кишені?

це ж гурт. там націнка невелика + накладні витрати.

дублюю )

Доречі, я там в сусідній темі вам відповів, не прокоментуєте ;) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клітку для хомяка

всі інші зроблять те ж що і я - таких цін ніякі покупці довго не протягнуть. Крім того, таку ціну не потягнуть і імпортери.

А клітки у мене міняли ціни по-різному. Китай дорожчав по курсу, наші тільки на 15%. Так що ти по цінах побачиш де і скільки будеш переплачувати.

дублюю )

Юр, в мому асортименті китай - це 30-35%. Усе інше - Європа і Україна :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анєкдот, ой, вісті з полів )

Як матьорий спєкулянт, вирішив, не чекаючи піку на 8 березня, почати сьогодні закуповувати квіти. Місце: базарчик біля Лучеська. Час: сьогодні по обіді. Діалог:

-Скільки ромашка, та що хризантемка?

-40 за гілку.

-Українська?

-Абіжаєш, да? Европа.

-А 5?

-200.

-Мож 180?

-200

-А може...

-Пшол вон.

І так в усіх трьох контейнерах ))) Кажуть як нема дєнюх, бери 3. А я хочу 5, спусти 10%!!! Нівкаку. Причом тих хризантем там - вагон і тєлєжка. Кароче ледь уламав одну тьотю на 190, зато наслухався від неї і про долар, і про оренду, і про дітей голодних малих...

Причому за ті 20 хвилин торгів я з донькою були єдиними клієнтами на тому п'ятачку з трьох контейнерів з квітами.

А, чуть не забув. Машин на відродження тьма, ледь з малою дорогу перейшов на пішоході біля привата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я туди за квітами не ходжу давно

ото 14 лютого з колегами зайшов – лишній раз розстроївся з асортименту та подачі :)

...лишня поїздка в центр збереже нерви і часто гроші, а головне – можна щось вибрати схоже на квіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я туди за квітами не ходжу давно

ото 14 лютого з колегами зайшов – лишній раз розстроївся з асортименту та подачі :)

...лишня поїздка в центр збереже нерви і часто гроші, а головне – можна щось вибрати схоже на квіти

Та да, але стоянка - дім - центр - дім - стоянка = літр палєва/25 грн. Мала на таблєтках, після місяця в лікарні, тому маршрутки - ні-ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А прайс постачальника "танцює" хіба не від реального курсу? Підозрюю, що в постачальника зазор по націнці дозволяє "не танцювати" при не дуже великих коливаннях, або "танцювати по своєму", еге ж?

Якщо в постачальника імпортний товар, то він дорожчає/дешевшає не пропорційно курсу валюти, а з деяким коефіцієнтом пропорційності, який менше одиниці. Тобто долар був 8 грн став 24 грн, в той час імпортний товар був 100 грн став наприклад 250грн. В ціну закладені деякі величини, які не змінюються з курсом - наприклад освітлення-опалення-оренда приміщень, ЗП прибиральницям-бухгалтерам-офіс-менеджерам, податки... і ці величини в сумі можуть складати досить суттєвий відсоток.

П.С. Чоткий магазинчик з квітами - біля зупинки навпроти ТСОУ (пр-кт Перемоги), після рекомендації однієї бордівчанки став там постійним клієнтом, на любу суму букет виглядає афігєнно і ціни приємні, і колектив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ВОГО «Фундація Розвитку Громад» та ТзОВ «Українська Софтверна Компанія»

запрошують на семінар-практикум: «ЕКСПОРТ ДО ЄС: ПРОЦЕС, ФІЛОСОФІЯ, МОЖЛИВОСТІ»

Запрошені доповідачі:

Олег Мирошніченко (Київ), бізнес-консультант, працював експертом у торговій секції Представництва Європейського Союзу в Україні (2010-2013), автор «Базового посібника з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки ЄС», викладач курсу по експорту Києво-Могилянської бізнес школи.

Андрій Атаманчук (Київ), судовий експерт Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, патентний повірений України, має чималий стаж практичної діяльності (з 2004 року працює у сфері інтелектуальної власності, з 2008 у галузі судової експертизи).

Теми доповідей:

"Кроки для виведення продукції на міжнародні ринки" (Мирошніченко Олег).

"Інтелектуальна власність: ризики та можливості" (Атаманчук Андрій).

"Інституційна підтримка та електронні ресурси ЄС для розвитку бізнесу" (Мирошніченко Олег)

Падіння внутрішнього попиту, девальвація гривні, конфлікт з Росією – усе це серйозно ускладнює ведення бізнесу. Проте, навіть у складних ситуаціях варто шукати нові можливості. Наприклад: девальвація гривні надає поштовх розвитку українського експорту.

На запланованому на 29 квітня семінарі Ви отримаєте усі необхідні практичні знання для того, аби стати успішним в ЄС, дізнаєтеся про усі переваги виходу на європейські та міжнародні ринки, навчитеся складати ідеальну стратегію розвитку бізнесу та освоїте основні секрети пошуку надійного зарубіжного партнера. Усі присутні зможуть на практиці ознайомитися із діючими кредитними програми ЄС для українського бізнесу, а також програми консультаційної допомоги від українського уряду та міжнародних організацій. Головне – ми навчимо знаходити правильні рішення практично будь-яких проблем, пов’язаних з торгівлею та бізнесом в ЄС.

Під час семінару буде презентована велика кількість Інтернет-ресурсів ЄС для розвитку бізнесу. З огляду на це і з метою ефективного засвоєння матеріалу, рекомендуємо взяти з собою ноутбук/планшет (під час семінару Ви матимете можливість заходити на тематичні веб-ресурси синхронно з тренером і отримувати навички роботи на них).

Крім того, на заході буде організовано благодійну виставку-продаж виробів місцевих майстрів. Увазі учасників будуть представлені кераміка, прикраси, ляльки-мотанки, сувеніри, рюкзаки, сумки, речі домашнього декору. Виручені з продажу кошти будуть спрямовані на допомогу волинським солдатам, що беруть участь в АТО.

Дата проведення: 29 квітня 2015 року. Запис учасників з 9:30. Початок семінару о 10:00.

Тривалість семінару: 4 години.

Місце проведення: м. Луцьк, вул. Шопена, 11. Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки,

Вартість участі в семінарі: 195.00 грн. без ПДВ., 234.00 грн. з ПДВ.

Клієнтам «Української Софтверної Компанії» надається знижка 50 %.

В процесі реєстрації учасникам семінару будуть надані звітні документи.

Для участі у семінарі необхідна попередня реєстрація (http://u-s-c.com.ua/ru/reg/).

Контакти для отримання детальної інформації про семінар:

тел. (0332) 72-40-98, (067) 33-25-747

наш сайт: www.u-s-c.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

семинар "Як швидко заробити мільйон" :

– шановні, скільки коштував вхід на семинар?

– 1000 гривень!

– а скільки народу в залі?

– десь тисяча!

– семінар закінчено

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Семінар і дійсно дуже корисний. Однак потрібно розмежовувати чи він потрібний тій чи іншій людині, адже орієнтований не на пересічних громадян, а на визначену цільову аудиторію. Тож для неї така символічна плата за участь у семінарі не здаватиметься такою великою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Семінар і дійсно дуже корисний. Однак потрібно розмежовувати чи він потрібний тій чи іншій людині, адже орієнтований не на пересічних громадян, а на визначену цільову аудиторію. Тож для неї така символічна плата за участь у семінарі не здаватиметься такою великою.

То з ваших слів туди "простий смертний " не може потрапити,а якщо людині нема як заплатити таку суму грошей?

Краще б провели семінар для людей на тему"не треба робити паніку і бігати скупляти доллар при його різких скачках" може бпоменшало панікьорів і було б більше толку????і робити це не за гроші а безкоштовно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На семінар можуть потрапити усі бажаючі! Ваші зауваження ми врахуємо й будемо раді відвідати організовані вами заходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

семинар "Як швидко заробити мільйон" :

– шановні, скільки коштував вхід на семинар?

– 1000 гривень!

– а скільки народу в залі?

– десь тисяча!

– семінар закінчено

:smile3:

Правдоподібніший ріімейк )))

"Заходжу в магазин. Книга - "Як заробити мільйон".

Ціна - 100 грн. Перевертаю, відкриваю: "Тираж - 10 000 прим."

Зрозуміло..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...