Перейти до змісту

Сонячна енергія


fotlav

Рекомендовані повідомлення

Щойно, rrid сказано:

ні, не заплутався. заплутався адресат.

з вашого дозволу процитую вас же :)

1 година тому, rrid сказано:

де докази??? 

 

 

 

2 хвилин тому, rrid сказано:

"дискутувати" з опонентом

По - перше я з вами не дискутував, я лише відповідав вам на ваші дописи які ви адресували мені 

До дискусії я закликав практиків якщо є такі на Lutsk Board

7 хвилин тому, rrid сказано:

який вважає благом найвищу ціну

ну ви знову перекручуєте, а точніше перепрошую відверто брешете, хоча постійно хочете когось в цьому звинуватити. 

 

10 хвилин тому, rrid сказано:

жодного доказу...  так і не привів.

@rrid  ну чому ви вимагаєте від мене якихось постійних доказів?

У спілкуванні з вами в мене постійно виникають якісь аналогії з слідчими органами,

звідки це у вас, чи ви жонаті давно?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь
14 хвилин тому, jack74 сказано:

Я раніше першої-другої ночі ніколи не лягаю , до Борди й добираюсь десь в таку пору :) А в 8 вже на роботі

 

@jack74  Ви головне висипайтесь добре, а то небезпечно за кермом втомленим бути

та ще і при цьому цілий день на форум писати. Самі ж розумієте стрес, тиск.

1 година тому, jack74 сказано:

В мене колега є, водій

 

 

20 хвилин тому, jack74 сказано:

не буду я більше у Вашій темі "флудити"

Ось за це дякую.

 

P.S. надіюсь @rrid не сприйме це слово як акт агресії ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, S30 сказано:

припиняйте.

@S30  єдине притомне повідомлення за дві сторінки нікому не потрібного ср...а.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці,  припиняйте безглузду писанину. 

 

Fotlav,  зрозумій - електростанції з твоїх фото - то зло для споживачів і енергосистеми.  Профіт від них лише власнику і продавцям обладнання. 

Всі ключові компоненти (панелі,  інвертори)  імпортні,  тому негативний торговий баланс для країни. 

Коли кількість таких станцій дійде до певного рівня , то з'явиться проблема збалансування енергосистеми або її окремих ділянок. 

Викуповується вироблена тими станціями енергія за ціною,  що в рази вища від собівартості інших джерел електроенергії. 

Конкретно ті СЕС з фото не є бажанням енергонезалежності,  а є суто бізнес проектом власника будинку тому,  що потужність явно більша від типового споживання такого будинку,  а якщо припустити,  що таки потрібно стільки еректроенергії,  то всерівно тупо для цього свою СЕС створювати,  бо собівартість буде у кілька разів вищою від тарифів обленерго. 

Сенс є тільки якщо в полі далекому,  де немає можливості підключитись до мережі,  або ну дуже дорого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Unknown сказано:

Хлопці,  припиняйте безглузду писанину. 

 

Fotlav,  зрозумій - електростанції з твоїх фото - то зло для споживачів і енергосистеми.  Профіт від них лише власнику і продавцям обладнання. 

Всі ключові компоненти (панелі,  інвертори)  імпортні,  тому негативний торговий баланс для країни.

і ніфіга не безглузду

 

правду пишеш !!!

 

Зілений тариф придумав Ахметич щоб в промислових масштабах косити бабло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Європа здається відмовилась від зеленого тарифу і перейшла на аукціони. Що і нам потрібно зробити - бо у нас найбільша проблема із годинами пік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zevs_Isver сказано:

і ніфіга не безглузду

Я мав на увазі сперечання з автором в тому форматі,  який склався. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Unknown з першим вашим реченням абсолютно згоден 

а от з іншим

 

4 хвилин тому, Unknown сказано:

бо собівартість буде у кілька разів вищою від тарифів обленерго

є таке слово проти якого ніяк не посперечаєшся називається воно енергонезалежність

 

7 хвилин тому, Unknown сказано:

Сенс є тільки якщо в полі далекому,  де немає можливості підключитись до мережі,  або ну дуже дорого

Ну нарешті Ви звернули увагу на це, мабуть ключове у всьому цьому. 

 

 

 

P.S. @Unknown  просто питання для справки, можете аргументувати свої -1 в мою адресу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, fotlav сказано:

є таке слово проти якого ніяк не посперечаєшся називається воно енергонезалежність

Попитай свого знайомого про мету... 

Енергонезалежність дешевше і простіше організовується резервним генератором...  

 

4 хвилин тому, fotlav сказано:

Ну нарешті Ви звернули увагу на це, мабуть ключове у всьому цьому. 

Ти в далекому від енергосистеми полі ті фото робив? 

 

От нафіга продовжувати гнути свою лінію?  Я ж усе просто і доступно написав. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

Зілений тариф придумав Ахметич

Не хочу претендувати на достовірність

але здається це ще брати Клюєві за часів Януковича "продавили" перші цю "тему" ,

побудувавши станції на неокупованому в той час Криму.

 

16 хвилин тому, sergkots сказано:

Європа здається відмовилась від зеленого тарифу

не перевіряв цю інформацію на достовірність

але якщо це так, то мабуть тому що в Європі  набудували вже достатню кількість сонячних, вітрових станцій і т. інше. ну принаймні якусь критична кількість так точно.

Але там тепер вони субсидують і стимулюють громадян, до купівлі електрокарів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Unknown сказано:

Ти в далекому від енергосистеми полі ті фото робив? 

Я вже про це писав іншим, але ще раз повторю вам -  наявність електроопор на задньому плані фото ніяким чином недоказує і не підтверджує ваші здогадки, що станції підключені до загальної електромережі. 

Як аргумент я вам назвав, енергонезалежність

 

Наприклад, запитайте тих людей які мають підключений газ але користуються твердопаливними котлами.

Хтось вам відповість що газ дорогий, а хтось скаже що я хочу буди енергонезалежним від Волиньгазу, Нафтогазу, НКРЕКП ну і самі продовжите ланцюжок.

 

@Unknown а P.S.  Ви прокоментуєте? надіюсь ви просто не помітили запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Zevs_Isver сказал:

Зілений тариф придумав Ахметич щоб в промислових масштабах косити бабло

во-во

https://mind.ua/news/20193060-dtek-ahmetova-zapustit-novi-ses-i-ves-u-berezni-2019-roku

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, fotlav сказано:

Я вже про це писав іншим, але ще раз повторю вам -  наявність електроопор на задньому плані фото ніяким чином недоказує і не підтверджує ваші здогадки, що станції підключені до загальної електромережі. 

Як аргумент я вам назвав, енергонезалежність

Ще раз повторю - енергонезалежність дешевше і простіше технічно досягається генератором дизельним. Потрібно геть не вміти рахувати,  щоб для цього СЕС автономну будувати. 

А мінус поставив свідомо,  за намагання всіх переконати в тому,  чого на фото немає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, fotlav сказал:

Я вже про це писав іншим, але ще раз повторю вам -  наявність електроопор на задньому плані фото ніяким чином недоказує і не підтверджує ваші здогадки, що станції підключені до загальної електромережі. 

Як аргумент я вам назвав, енергонезалежність

 

Наприклад, запитайте тих людей які мають підключений газ але користуються твердопаливними котлами.

Хтось вам відповість що газ дорогий, а хтось скаже що я хочу буди енергонезалежним від Волиньгазу, Нафтогазу, НКРЕКП ну і самі продовжите ланцюжок.

 

@Unknown а P.S.  Ви прокоментуєте? надіюсь ви просто не помітили запитання.

крім енергонезалежності, має ж бути хоч якесь *кепало* в голові ? Ну покажіть мені ту *розумну*  людину, яка маючи можливість підключитись до загальної мережі, буде витрачати десятки, а то і сотні тисяч гривень, щоб продемонструвати чи доказати комусь свою енергонезалежність ? Є ж поняття доцільності. Звичайно, якщо то якийсь чиновник, бабла нємєряно, то щоб пови*обуватись перед такими самими сусідами, він може поставити панелі, мол он який я перець, всіх вертів й взагалі енергонезалежний й пох, скільки то коштує. А ті, хто рахує гроші , просто, заради енергонезалежності, таке бабло на вітер сонце викидати не буде, тим більше, що то не *поставив і забувся*, а енергоефективність панелей з кожним роком тільки зменьшуєтся й буквально через 4-5 років, їх треба тупо міняти, що ще неслабе бабло плюс  робота. Тому енергонезалежність тут може бути максимум як бонус до зеленого тарифу. А коштувала б станція 2-5 тисяч баксів, з великим ресурсом використання, вже б давно на кожній хаті чи через одну, ті панелі стояли б й ніяких зелених тарифів не треба було б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Unknown сказано:

А мінус поставив свідомо,  чого на фото немає.

@Unknown що вже "Вангуємо" помаленьку ;)

 

8 хвилин тому, Unknown сказано:

за намагання всіх переконати

По-перше, я нікого ні в чому не переконував. 

По -друге, я можливо десь висловив лише свої допущення.

По -третє це лише фото.

Все інше це ваші домисли, здогадки і таке інше.

 

@Unknown а мінусувати не гарно і абсурдно, лише за фото як в когось на дахові сонячна панель лежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення всіх, хто мені ще щось хоче написати, доказати, розказати.:)

 

Відповісти вам я не зможу протягом декількох днів, так як буду зайнятий.
Не зліться і не гарячкуйте,  всі ваші повідомлення я обов'язково прочитаю і по можливості дам відповіді.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За цих ручаюсь, але не знаю чи дріб"язком займаються :

https://svitovyr.com.ua/

м.Львів

Віітро/сонце/гідро - електростанції + монтаж електрообладнання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AnryABC сказано:

Ціни падають

Швидше ціни на 280-ті модулі спустили  .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там вище писали що стоїть двосторонній лічильник і всі справи,

чи правильно я зрозумів що підключивши окрему лінію спецом на панелі і суто продававши в мережу ми постійно будем мати плюс по проданій електриці  від держіви а все що ми купуєм ми просто купим за ринковими тарифами по старій лінії плюс нічний тариф, логічно з того маємо отримати гешефт, чи я погано математику вчив чи погано уточнив всі нюанси?

 

ну і помоєму сучасні сонячні панелі генерують навіть від світла місяця, не так багато як від сонця але все ж.... 

поправте якщо не правий.

 

ну і помоєму на сучасних панелях вказано що за 10 років вони деградують до номіналу в 75% від нової. тобто після  десяти років будуть видавати нехай 70% тому одне логічне запитання, якщо ми встановим станцію зараз в декілька кусків кілобаксів, відібєм за 3-4роки, тобто вийдем в нуль а далі то або тупо будем мати незалежність від постійних витрат електрики плюс бонус в кінці місяця, 

крім цього це є інвестицією яка є автоматично окупаєма. з огляду на заміський будинок вести до зменшення розходів це плюс

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Voronin10 сказал:

ну і помоєму на сучасних панелях вказано що за 10 років вони деградують до номіналу в 75% від нової. тобто після  десяти років будуть видавати нехай 70% тому одне логічне запитання, якщо ми встановим станцію зараз в декілька кусків кілобаксів, відібєм за 3-4роки, тобто вийдем в нуль а далі то або тупо будем мати незалежність від постійних витрат електрики плюс бонус в кінці місяця

сучасні панелі, які мають більший радіус захвату сонця, більшу чутливість й більший ресурс,коштують, що у фразі *декілька кусків кілобаксів* не хватає слова *десятків*, відповідно і термін окупаємості значно збільшуєтся. В нас же, в основному, лєплять саме дешевше, зі всіма витікаючими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

сучасні панелі, які мають більший радіус захвату сонця, більшу чутливість й більший ресурс,коштують, що у фразі *декілька кусків кілобаксів* не хватає слова *десятків*, відповідно і термін окупаємості значно збільшуєтся. В нас же, в основному, лєплять саме дешевше, зі всіма витікаючими

ти спілкувався з людьми що поставили нові сонячні що так кажеш?

в нас ще кулібіни ставлять панелі які привезені з європи де вони коштують по 1євро за штуку і тут їх продают по 15-20

при тому що вони в європі просто палєтами лежать....

 

ось до прикладу витяг з характеристик нових панелей...

 

Warranty and Certification

  • 80% Power Output Warranty Period 25yrs
  • 90% Power Output Warranty Period 10yrs
  • Workmanship Warranty Period 10yrs

ну і ціни які мені озвучили на одну панель

~270w - ~165$  1.6x1m

враховуючи що якщо ти не споживаєш в день багато....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Voronin10 сказал:

ти спілкувався з людьми що поставили нові сонячні що так кажеш?

я спілкувався з людиною, я може зібрати сама все з нуля, тобто навіть саму панель, не в алюмінієвій рамці з виходами контактів й всім іншим, а окремо світлопоглинаюче скло, окремо, каркас і все інше. То навіть якщо отак збирати, всерівно не дешево ніфіга

 

ітого рахуєм 30квт = 111 панелей й 18300 баксів, тільки самі панелі, без доставки, без монтажу, без іншого обладнання. в кінці мабуть вийде 1 кіловат 1 штука баксів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

я спілкувався з людиною, я може зібрати сама все з нуля, тобто навіть саму панель, не в алюмінієвій рамці з виходами контактів й всім іншим, а окремо світлопоглинаюче скло, окремо, каркас і все інше. То навіть якщо отак збирати, всерівно не дешево ніфіга

 

Он ти зробив витяг характеристик, то зроби ще витяг вартості й потужності цих панелей, нащо ми переливаємо з пустого в порожнє, може дійсно я не правий

я веду до того що якщо б це не окупалось то ніхто б не ставив, так ціни кусаються так гра в не в один рік але,  проте всі розумні ставлять ставку на довгу гру, можливо я помиляюсь але коли нас немає вдома і компенсувати реактивні стрибки то можна на цьому заробити. от питання капіталу,

рахував якщо збирати самому то фігня, це з розряду як із зібрати самому токарний. в кінці проще купити і почати заробляти.....

це моя думка не гарантую що вона праильна....

 

голвне не сидіти і не щолкати бо я вже 25років прощолкав... :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...