Перейти до змісту

Сонячна енергія


fotlav

Рекомендовані повідомлення

Я перепитував про ціну вночі і він сказав , що ціна в  мережу і з мережі однакова. Літом буде більший надлишок енергії і більший прибуток.

( я читав  що   " Вночі електрика надходить з загальної мережі, при цьому оплата може бути за вигідним нічним тарифом (для цього вам буде необхідний багатотарифний лічильник), , )  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь
4 годин тому, fotlav сказано:

@jack74   я вам другий раз відповідаю, прочитайте уважно і до кінця пост, і не задавайте зайвих запитань.

Велике прохання до агресивно налаштованих, озлоблених, незадоволених всім і вся індивідуумів,

будь ласка не флудіть в цій темі.

Народ якщо є хтось на Lutsk Board хто на власному досвіді робить свій будинок енергонезалежним

прошу діліться своїм досвідом, для мотивації.  Фото і конкретні цифри вітаються.

не строй умняка, а просто дай відповідь ;) 

 

ПиСи: на рахунок "флуду" - твій пост "Приємно дивує, що при всій дорожнечі цих панелей і великій кількості експлуатаційних мінусів в наших широтах, все ж люди не відмовляються від сонячної енергії" теж ніякої корисної інфи не несе ;) просте примітивне апання теми

Мене, наприклад, теж дивує, що (твоїми словами) "при всій дорожнечі експлуатації БМВ (Лєксус, Ферарі, Ламборджині - підстав своє) все ж люди не відмовляються від них", але приємності ж я від цього не відчуваю :) просто дивує. От мені й цікаво, яким чином викидання кимось грошей на вітер сонце збуджує твої ерогенні зони :) Поясни ж темному і забитому, можливо й я щось зрозумію і можливо мені теж приємно стане ;) Для мотивації ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Kiolan said:

Я перепитував про ціну вночі і він сказав , що ціна в  мережу і з мережі однакова. Літом буде більший надлишок енергії і більший прибуток.

( я читав  що   " Вночі електрика надходить з загальної мережі, при цьому оплата може бути за вигідним нічним тарифом (для цього вам буде необхідний багатотарифний лічильник), , )  

Це не однакова ціна, це взаємозалік. Взяв за місяць із загальної мережі 200 квт/год, а віддав 1000, баблоси отримаєш лише за 800. 

Quote

Величина встановленої потужності генеруючої установки не має перевищувати 30 кВт і не має бути більшою потужності, дозволеної до споживання за договором про користування електричною енергією, який Ви уклали з Товариством. Також Ви маєте право продавати енергопостачальнику таку енергію за «зеленим» тарифом в обсязі, що перевищує місячне споживання електроенергії приватним домогосподарством. 

Ну і ціна, за якою викуповують "надлишок":

Quote

За кожен вироблений і проданий кіловат споживач отримує суму в гривнях, еквівалентну ціні 0.18 євро/кВт*год. “Зелений” тариф кожного кварталу оновлюється відповідно до зміни курсу євро. У першому кварталі 2018 року вартість “зеленого”тарифу для сонячних електростанцій приватних домогосподарств становитиме 587,05 коп/кВт*год (до оподаткування). 

...

Грошова сума, отримана побутовим споживачем від продажу електричної енергії, оподатковується на загальних підставах. Ставка податку на доходи фізичних осіб становить 18 відсотків і ставка військового збору 1,5 відсотки, тобто, сумарно 19,5%.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, yu2007 сказал:

Це не однакова ціна, це взаємозалік. Взяв за місяць із загальної мережі 200 квт/год, а віддав 1000, баблоси отримаєш лише за 800. 

Ну і ціна, за якою викуповують "надлишок":

 

 Яка різниця яка назва.  Коли станція  вийде з ладу, чи  панелі завалить снігом і місяць не буде надлишків, то доведеться  купити електроенергію по 4.5 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не неси хєрні. Хоч поцікався в офджерелах, а не у свого знайомого.

В нашому регіоні і не буде в тебе прибутків зимою.

Я тобі більше скажу. Навіть у ясний день ти зимою і на нуль не вийдеш (при умові, що ти там ще живеш і споживаєш, а не просто майниш сонячну енергію).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Kiolan said:

 Яка різниця яка назва.  Коли станція  вийде з ладу, чи  панелі завалить снігом і місяць не буде надлишків, то доведеться  купити електроенергію по 4.5 грн

 

Мда, тяжкий випадок))

Quote

За якою ціною власник мережевої СЕС буде купувати е.е. у нічний час або у випадках малої потужності роботи сонячних панелей?

Для енергопостачальної компанії власник СЕС, в частині споживання, залишається звичайним абонентом і продовжує сплачувати за е.е на загальних умовах (тарифи 2018 року):

за обсяг, спожитий до 100 кВт∙год електроенергії на місяць (включно) – 0,90 грн за 1 кВт·год

за обсяг, спожитий понад 100 кВт∙год електроенергії на місяць – 1,68 грн. за 1 кВт·год.

Варто зазначити, що спеціальний лічильник (двонаправлений) дає можливість обраховувати генерацію, а також вести зональний облік енергоспоживання (пік/напівпік/ніч), а також користуватися тарифом на електроопалення. На етапі встановлення лічильника, необхідно зробити замовлення додаткового програмування приладу обліку.

Законодавством Україні передбачено, що власник домоволодіння продає тільки різницю між виробленою і спожитою домогосподарством електроенергією за підсумком місяця.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Тільки що уточнив у власника станції. Їі  підключили і оформили тільки в середині грудня.  І тоді, коли я запитував, то він сам ще   не знав всього  і так сказав мені. А так дійсно  оплата так , як в наведеній вище цитаті.  А на рахунок прибутків зимою. то за січень пішло в мережу 600 кВт надлишків. ( 300 це було за половину місяця). І це він живе в тому будинку і використовує енергію для своїх потреб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, Kiolan said:

 Тільки що уточнив у власника станції. Їі  підключили і оформили тільки в середині грудня.  І тоді, коли я запитував, то він сам ще   не знав всього  і так сказав мені. А так дійсно  оплата так , як в наведеній вище цитаті.  А на рахунок прибутків зимою. то за січень пішло в мережу 600 кВт надлишків. ( 300 це було за половину місяця). І це він живе в тому будинку і використовує енергію для своїх потреб.

 

Ну от бачиш, а ти вже збирався розповідати іншим, куди їм треба йти))

 

За теперішнім курсом чистими виходить +/- 4,5 за квт/год, так? Тобто твій знайомий продав в січні на 2700. Ніби непогано. Але з іншого боку,  він лише за виділення потрібної потужності заплатив 60000 грн (з твоїх слів). Скільки "січнів" потрібно, щоб відбити цю суму? А ще ж є вартість самої СЕС, її монтажу, оформлення документів/проектів, двонаправлений лічильник... Зрозуміло, що із подовженням світлового дня справи йтимуть все краще, та все ж період окупності ну дуже довгий за українськими мірками. І це все за умови, що Україна викуповує зелену енергію за найвищими в світі цінами (так пишуть :) ).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди треба йти я  адекватно відповів на той тон, яким до мене звертались.  В тебе був нормальний тон і   я таким же розмовляю з тобою :) .  

На рахунок тривалості окупності цілком згоден. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.02.2019 at 22:55, jack74 сказано:

не строй умняка, а просто дай відповідь

@jack74  я вам третій раз вже відповідаю, і зауважте виключно в толерантній манері,

і виключно тільки на Ви до вас звертаюсь. В своєму пості я чітко і завершено виклав свою думку,

проілюструвавши додатково ще і фотографіями.

Яких ще додаткових пояснень і відповідей ви вимагаєте я не розумію.  

 

On 01.02.2019 at 22:55, jack74 сказано:

Поясни ж темному і забитому

Пояснюю - Ви не розуміючи з чого, почали стверджувати, що ці сонячні станції підключені до загальної електромережі. З чого ви це взяли?, я десь про це згадував?, чи наявність електроопор на задньому плані фото відразу гарантує що електроенергія на продаж?.

Мені не цікаво тут читати ваші повідомлення про "зраду", не цікаво перечитувати кілометрові репости з різних статей, не потрібно переказувати те що ви бачили в ТСН, якби я це все хотів, то пішов би на вашу тему про тарифи або якусь іншу політичну тему.    

Ви є власником сонячних панелей або сонячних колекторів? якщо так? то поділіться своїм досвідом

якщо ні, то проходьте мимо і не флудіть, я ж чемно вас про це вже просив.   

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Kiolan сказано:

Не кажи  що мені робити, то я не скажу куди тобі піти.

Та нафіг ти мені здався щоб я витрачав свій час і казав що тобі робити.:) Лише порадив не нести фігні бо читають багато інших людей і подумають що правда.

А куди ти ходиш і запрошуєш мене, мені тим паче не цікаво.

4 годин тому, Kiolan сказано:

Тільки що уточнив у власника станції.

О вже задня ввімкнулася і тарифи поправились:D

4 годин тому, Kiolan сказано:

А на рахунок прибутків зимою. то за січень пішло в мережу 600 кВт надлишків.

Безмежно радий за знайомого, круто майнить, але мало віриться враховуючи практичну відсутність нормальних сонячних днів.

4 годин тому, Kiolan сказано:

І тоді, коли я запитував, то він сам ще   не знав всього  і так сказав мені.

А в оце віриться ще менше. :) Або знайомий не знає куди гроші подіти. Бо витратити овер 20тис баксів і не знати на що тратиш і що на вихлопі фіг повірю.

ПС Підключити наразі 30квт буде десь від 22-25тис уе. Залежить від обєму робіт, вартості матеріалів і обладнання. Не думаю що сильно в цифрі помилився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, fotlav сказано:

  я вам третій раз вже відповідаю, і зауважте виключно в толерантній манері,

і виключно тільки на Ви до вас звертаюсь. В своєму пості я чітко і завершено виклав свою думку,

проілюструвавши додатково ще і фотографіями.

ну знач просто адепт

 

а другий абзац відповіді не до мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

ну знач

 не до мене

 

Слава Іссу © Майкл Щур. Нарешті людина зрозуміла що ця тема не до неї. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.08.2015 at 23:10, lendor20 сказано:

Сонячні колектори 6 панелей + Бак акумулятор на 1000 літрів на опалення

@lendor20 це основне джерело для опалення будинку, чи як додаткове?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, fotlav сказано:

Ви є власником сонячних панелей або сонячних колекторів? якщо так? то

а ти сам то вже нарешті є власником сонячних панелей?

Чи і досі

On 16.02.2015 at 10:50, fotlav сказано:

В останній час все більше звертаю увагу що на дахах будинків з'являються подібні пристрої

On 16.02.2015 at 11:46, fotlav сказано:

відверто скажу що на сьогодні мій рівень в цій темі дорівнює нулю

?

Бо якщо друге, то твій внесок в цю тему дорівнює моєму, тобто "0", так як ніякої корисної інфи "від себе" крім фоток, на які ти мастурбуєш (ти ж так і не пояснив що саме в тебе збуджує "приємність), я не побачив.

 

З самого початку ти підняв питання

On 16.02.2015 at 11:33, fotlav сказано:

давайте зупинимося на малому тобто щоб для себе і щоб самоукупилося.

то це вже давно розжовано на спеціалізованих форумах, що "для себе" не вигідно, бо "самоокупитися" може навіть не встигнути. Ну але ти і далі чекаєш чуда і віриш в утопію.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.02.2019 at 18:08, fotlav сказано:

Велике прохання до агресивно налаштованих, озлоблених, незадоволених всім і вся індивідуумів,

будь ласка не флудіть в цій темі.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Народ якщо є хтось на Lutsk Board хто на власному досвіді робить свій будинок енергонезалежним

прошу діліться своїм досвідом, для мотивації.  Фото і конкретні цифри вітаються. 

перепрошую, пане а що ВИ робите в цій темі з своїм флудом???

On 30.01.2019 at 12:39, fotlav сказано:

Був на вихідних за містом де будуються приватні будинки.

Приємно дивує, що при всій дорожнечі цих панелей і великій кількості експлуатаційних мінусів в наших широтах,

все ж люди не відмовляються від сонячної енергії.

 

1.thumb.JPG.8fc8c924b320927afa174f15ab6df9e0.JPG2.thumb.JPG.b9c55662708144d5732818374f765e90.JPG3.thumb.jpg.993cf6580ad6b6d2e7686b7d8cae9453.jpg

 

 

де тут конкретні цифри, факти, "самозабезпечення" і т.д.?

і чому ВИ так агресивно налаштовані до інших користувачів борди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74  я думав ми вже з вами все з'ясували і обговорили, не розумію що ви ніяк не можете заспокоїтись. 

Це ж потрібно було ніч не спати - ковирятися в моїх старих дописах, щоб потім мені щось доказувати.

@jack74  по вашій риториці я бачу що профільні теми не ваш "коник".

Не розумію як вас сюди занесло для чого весь цей флуд.

 

4 годин тому, jack74 сказано:

ніякої корисної інфи "від себе" крім фоток

Бачте ну нарешті ви зрозуміли, все ж корисно п'ять раз перечитати щоб зрозуміти мій пост:D

Саме так, це лише просто фото.

 

 

1 година тому, rrid сказано:

перепрошую, пане а що ВИ робите в цій темі з своїм флудом???

Як говорять "хазяїн барін". Сам цю тему створив, сам її наповнюю.

А те що ви ніби вважаєте флудом, фото сонячних панелей які я запостив в темі "Сонячна енергія" 

і зауважте зроблені особисто, а не зтягнуті з інтернету.  Ну це вже ваша проблема, якщо звісно ви правильно 

розумієте саме значення слова "флуд".

 

2 годин тому, rrid сказано:

і чому ВИ так агресивно налаштовані до інших користувачів борди?

@rrid Ви дієте за тактикою НКВС ? :)

Потрібно спочатку вигадати, оббрехати і звинуватити опонента,

а потім дивитись як він буде виправдовуватись   :D

Тикніть пальцем де ви побачили мій прояв агресії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, fotlav сказано:

Тикніть пальцем де ви побачили мій прояв агресії?

хм...

1) 2)

On 01.02.2019 at 18:08, fotlav сказано:

@jack74   я вам другий раз відповідаю, прочитайте уважно і до кінця пост, і не задавайте зайвих запитань.

раз

 

Велике прохання до агресивно налаштованих, озлоблених, незадоволених всім і вся індивідуумів,

будь ласка не флудіть в цій темі.

два

3) 4)

22 годин тому, fotlav сказано:

 

і виключно тільки на Ви до вас звертаюсь. три

 

 проходьте мимо і не флудіть, я ж чемно вас про це вже просив.   чотири

 

 

і це тільки в двох постах. досить?

тепер ВАША черга:

47 хвилин тому, fotlav сказано:

@rrid Ви дієте за тактикою НКВС ? :)

Потрібно спочатку вигадати, оббрехати і звинуватити опонента,

а потім дивитись як він буде виправдовуватись   :D

Тикніть пальцем де ви побачили мій прояв агресії? 

де докази???

 

52 хвилин тому, fotlav сказано:

Як говорять "хазяїн барін". Сам цю тему створив, сам її наповнюю. 

можливо, доведеться зняти рожеві окуляри ще раз, але борда - приватний ресурс. відповідно, всі теми - також ;)

якщо б у вас був досвід встановлення таких панелей та їх експлуатації, та ще й перший в області - то могло б бути якесь мінімальне моральне право заявляти про "мою" тему, але якщо в загальнобудівельній темі автор теми має менше конкретики ніж дописувачі - то корону допоможуть зняти, адже це - інтернет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, fotlav сказано:

Це ж потрібно було ніч не спати - ковирятися в моїх старих дописах, щоб потім мені щось доказувати.

ніч не спати? :blink: це з чого ж ти таке взяв??? 

Ковирятися? :) в цій темі лише три сторінки, і ті майже без корисної інфи, що тут "ковиряти" :D Клацнув по назві теми, відкрилась перша сторінка, от і все ковиряння :D не дофантазовуй собі значимості ;) 

1 година тому, fotlav сказано:

Бачте ну нарешті ви зрозуміли, все ж корисно п'ять раз перечитати щоб зрозуміти мій пост:D

ні, так і не зрозумів. І ніхто не зрозумів причини твоєї "приємності" від споглядання на чужі "викидання бабла". 

Хоча ні, певно, все ж зрозумів :) В мене колега є, водій, так от він постійно дивиться "новини автопрому", хоча сам ніколи таких авто не купить :)

Онанізм фетиш різний буває ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, rrid сказано:

1) 2)

3) 4)

і це тільки в двох постах. досить?

@rrid  якщо для вас слова -

Будь ласка

Прохання до людини прочитати уважно пост.

Звернення до людини на Ви 

І знову ж таки прохання не писати зайвого

якщо для вас це агресія, ну то я тоді вже не знаю. 

Коли ви на чорне говорить біле, а на біле чорне, ну то тут не має сенсу щось доказувати.

24 хвилин тому, rrid сказано:

де докази??? 

Ну це ж очевидно, ви вигадуєте і доказуєте що слово "будь ласка"  це прояв агресії?

Я перепрошую але в вашому логічному ланцюжку так не довго мене ще і звинуватити як ворога народу:D

 

38 хвилин тому, rrid сказано:

можливо, доведеться зняти рожеві окуляри

але борда - приватний ресурс. відповідно, всі теми - також ;)

адже це - інтернет

@rrid  ви не заплутались намагаючись щось мені доказати

бо ви вже самі собі відповідаєте і самі собі суперечите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, fotlav сказано:

ви не заплутались намагаючись щось мені доказати

ні, не заплутався. заплутався адресат.

але мені набридло "дискутувати" з опонентом, який вважає благом найвищу ціну в Європі за зеленим тарифом для найбіднішої країни Європи, і жодного доказу, що хоча б хтось ставить СЕС тільки для самозабезпечення домогосподарства електроенергією, а не для продажу й заробітку - так і не привів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, jack74 сказано:

ніч не спати? :blink: це з чого ж ти таке взяв??? 

Ну як, останній допис ви робили десь орієнтовно в 00:00 годин

потім вам потрібно було на мене "компромат накопати" :D

а потім десь зранечку стати і ще встигнути мені гадість в тему написати:) а це ж все час.

 

А яку ще при цьому вам доводилось переживати внутрішню ненависть до мене,

думки і бажання помсти не давали вам заснути;)

Ви не знали що писати, думки плутались одна поміж іншої, а пальці хаотично набирали текст який мав лише за мету образити, розчавити і знищити опонента. :D

Мабуть саме тому ви ставите -1 коли знесилені падаєте на клавіатуру, в виснажливих боях на Lutsk Board :D

 

1 година тому, jack74 сказано:

ні, так і не зрозумів. І ніхто не зрозумів

Судячи з того, що тільки весь час перепитуєте Ви

Роблю висновок що тільки ви у нас єдиний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой не сміши мене :0016: "внутрішню ненависть", "бажання помсти", "розчавити і знищити" :0016: ото тебе рвануло :) 

Я раніше першої-другої ночі ніколи не лягаю , до Борди й добираюсь десь в таку пору :) А в 8 вже на роботі :) Так що не роздувай щоки, більшим, ніж є, не здасишся ;) 

 

Лан, не буду я більше у Вашій темі "флудити", ніжся і далі в своїй рожевій утопій ;) :0011:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...