Перейти до змісту

lendor20

Учасники
 • Кількість зміста

  195
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

13 Байдужий

1 Підписник

Про lendor20

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Не рентабельно для опалення, краще тепловий насос.
 2. 8 Місяців +/- , гаряча вода безкоштовна. От і рахуйте скільки споживаїте.
 3. Згубив пароль від "Борди" пізно, але всетаки відпишу, 1. Вартість комплекту може складати від 650$ Колектор 2м2(мідь), кріплення, Бойлер 100л, Насосна група, автоматика, рідина для колекторів 10л. Решту потрібно заміряти. 2. Автоматика контролює систему, запобігає перегріву. 3. Можна, але ми цього не робимо високий ризик протікання. 4. Так з природною циркуляцією працює, хоч "КПД" дещо нище. Можна втілити прямий нагрів, вартість Комплекту складе 350$
 4. Взагалі є різні люди, хто як душ приймає... я не кажу жити по стандартах, а просто хочу щоб люди правильно рахували і не переплачували.. Ок, Колонка 100% води проводить через себе нагріває до +36 - +40 градусів. інакшеб ви ошпарились, Гаряча вода в бойлері +60 Тобто потрібно домішувати холодну, якщо бойлер 100л, +розмішування = 130-140л +40- +36 градусів. ( 250л мій особисто росхід води, поділити на 4,5людини) = +/-50 л на людину) )) Щоб побачити наші системи в дії, в Луцьку хімчистка Метеор (Ліпіни - біля високовольтної лінії)
 5. Лічильник рахує холодну воду? тоді врахуйте те, що через колонку іде лиш частина води, решту йде напряму в змішувач, холодною. якщо лічильник нарахував за душ 70л. спожитої води, з них 20л. буде холодна, яку ви домішуєте для комфортної температури. Мова іде про душ, для ваної інші розрахунки! Є на борді люди з окремими лічильниками, на гарячу та холодну воду? якщо так вже не вірете в статистику, попросіть засікти... про виробників: вигідніше робити більші ємності, робота та сама+/-, автоматика теж. Ми також виробляємо ємності, нам вигідніш 1000л. виготовляти ніж 300л., аналогічно з малими об"ємами... Особисто в мене, четверо дорослих, + малеча (пелюшки, і так далі) 200л теплоакумулятор, росхід гарячої води 250-300л на день з урахуванням кухні!
 6. У вас є вдома лічильник? візьміть місячні покази по гарячій воді, поділіть на кількість членів сім"ї, і на кількість днів в місяці.... це перше. Друге, загугліть по будь"якому виробнику бойлерів, який росхід гарячої води... ...
 7. Уважно подивіця на табличку, умувальник 10-30л гарячої води на день. загальному на людину 50л гарячої води, на день. Умувальник+душ.
 8. Нічого там не зігниє, тимпаче забєця, там замкнутий контур, в контурі Пропілен глюколь, який не викликає корозії. Строк служби більше 25 років.
 9. Все залежить від того як користуєтесь, якщо щодня використовувати воду всі 100л наприклак, окупність 5 років.
 10. Мінімальний комплект, на 80л. 2-3 людини душ. http://olx.ua/obyavlenie/sonyachn-kolektori-tds-gotoviy-komplekt-IDiTp7S.html Рекомендую 150л. 4 людини душ +гаряча вода для кухні 2 пенелі Насосна група Автоматика Бак акумулятор 150л. 21000грн. встановленя 30% від вартості системи.
 11. Так зимою працює, але для опалення не рентабельно, тільки гаряче водопостачання. На опалення краще тепловий насос. для 125м.кв. 1600$ ТДС Т-7 вода-вода. плата за опалення (за електроенергію) 300грн. на місяць.
×
×
 • Create New...