Перейти до змісту

Трагедія в Луцьку. Дострибалися...


laser

Рекомендовані повідомлення

А судя по разным источникам, то что там на самом деле произошло далеко от того, что говорят свидетели. Нужно подождать что скажет следствие.

ну вот, ми тут і шукаєм правду з різних джерел… стараємся оцінити об'єктивну реальність.

слідству теж 100% вірити не можна, всі знають що можуть і відмазати.

те що лопнули 2 канати в одному місці дійсно дивно. хоча і палка раз в рік стріляє. чекаємо подробиць…

свіженькі фото https://vk.com/feed?w=wall-29342254_173887

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 186
  • Створено
  • Остання відповідь
слідству теж 100% вірити не можна, всі знають що можуть і відмазати.

Те, що до цих пір підозру нікому не пред'явили, то вангую, що винного не знайдуть та не покарають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніякий там не трос і не канат, там динамічна мотузка. Її використовують альпіністи для страхування. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BB%D1%8C%D0%BF%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D1%82%D1%83%D0%B7%D0%BA%D0%B0

Її особливість у тому, що вона не є жорсткою, а добре тягнеться, тобто пружинить.

Так, ця мотузка дійсно витримує по 2500-2700 кг, але лише при статичному навантаженні.

Але при подібних стрибках (падіннях) відбувається динамічне навантаження, для яких допустима вага в 5-10 разів менша.

Падіння пошкоджує мотузку, і її міцність суттєво знижується після кожного.

Всі мотузки мають обмеження на кількість падінь - переважно 10-15. Далі її потрібно викидати і купувати нову.

До того ж низькі температури і вологість також знижують міцність мотузки.

Тобто після 15го учасника цей атракціон уже повинен був перейменовуватись у "Руская рулєтка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопчина, що загинув був однокласником мого сина. Хай земля йому буде пухом...

не знаю, як батьки таке можуть пережити ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України», – повідомила Наталія Пасічник.

http://www.volynnews...-roupdzhampera/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно організатори самі трішки при***ли від даної ситуації, що досі ніяких коментарів, а цікаво було б їх почути саме від них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що був сюжет по TVI. Вразило те, що сказали, що організатори відмовились надати комментар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі мотузки мають обмеження на кількість падінь - переважно 10-15. Далі її потрібно викидати і купувати нову.

капєц ти експерт. Схему розтяжки мотузок роупджамперів бачив? Не грай на емоціях людей. В мене дочка там стрибала, запас страховки там 500%. Якщо обидві мотузки порвались одночасно - це або вбивство на замовлення, або ап%здєнєнна халатність.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подібний атракціон має відбуватись так, перед кожним стрибком бажаючих мають стрибати організатори.

Якось справедливіше..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подібний атракціон має відбуватись так, перед кожним стрибком бажаючих мають стрибати організатори. Якось справедливіше..

"Отведай ты из моего кубка!"

І за трагічним збігом - власникам би нічого не сталося, на відміну від тих. хто був би наступним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власники би в рази ретельніше до всього б ставились.

та як тобі сказати.

У щойновідкритих кафе - посуд і підлогу також миють ретельніше і частіше.

А коли "пристріляються" - забувають. так і тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі мотузки мають обмеження на кількість падінь - переважно 10-15. Далі її потрібно викидати і купувати нову.

Враховуючи що вартість мотузки від 1000 грн, як гадаєте, часто організатори змінювали її?

вважаю, що у даному випадку не якийсь містичний збіг обставин став причиною трагедії, а бажання наживитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подібний атракціон має відбуватись так, перед кожним стрибком бажаючих мають стрибати організатори. Якось справедливіше..

полистай назад, де я засвітив фотки, літали і вчетверо ті орханізатори, головами вниз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схему розтяжки мотузок роупджамперів бачив?

я не експерт, але люди, які розбираються в тому, побачили тут декілька грубих помилок

Up0R7GF1TPg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто деколи пояснювати дітям про безцінність життя, для чого ми живемо, намагатись розвивати в них щось унікальне, щоб "дурка в голову не лізла". Адреналінщіки кайфують від надлишкового ризику, ризику без необхідності. Це може бути джампінг, стрибки в воду з скель, моста, альпінізм без страховок, швидкісна їзда з порушенням всіх правил і т.д. Дуже часто цей надлишковий ризик спричиняє великі проблеми як для адреналінщіка, так і для оточуючих. Люди різні, хтось бореться з страшними хворобами і щасливий кожній миті життя, комусь щоб бути щасливим потрібно гнати більше 200км/год, чи пригати з українських атракціонів. Я от спостерігаю за цим всім і прийшов до висновку, що потрібно пережити "дурний вік", десь до 25 роки, коли є надлишок гормонів, що блокують раціональне мислення. А поки ти в зоні ризику, потрібно себе зайняти чимось цікавим, глобальним і важливим. Довести свою унікальність в програмуванні, малюванні, музиці, конструюванні. Якщо вникнути в щось серйозно, дурка вже не буде такою привабливою і навчишся цінувати життя, бо воно того варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схему розтяжки мотузок роупджамперів бачив?

я не експерт, але люди, які розбираються в тому, побачили тут декілька грубих помилок

Можете пояснити?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що такі атракціони організовують досвідчені люди, просто досвід напевно зіграв злу шутку, тому що може було просто так, що думали що мотузка ще витримає пару разів, і тоді будуть міняти - це моя думка.

Навмисно вбивати людей я не думаю що була ціль, якщо вірити коментам то дві мотузки обірвались в одному місці, то це буде й каню понятно що ценавмисно було, тому я б таке виключив одразу.

Чому не дають коментів організатори, та вони в шоці напевно, від такого може й дах поїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того як почалась війна в Україні і розбився Кузьма, я взагалі вже нічому не дивуюсь, живемо наче в якісь паралельній реальності від тої що була колись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не експерт, але люди, які розбираються в тому, побачили тут декілька грубих помилок

чекаю коментарі ціх людей. Єслі шо - я з віровками з 1989 року пов"язаний. І фіз-мат клас закінчив. Якого хєра ви оперуєте " люди, які розбираються в тому?" Хто вони? Зашибісь коментарі про смерть... всі експерти!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З числа бажаючих стрибати відсіється більша половина.Але є і будуть такі, котрим ця трагедія лише добавить гостроти і бажання випробовути себе.І їм нічого не докажеш і не переконаєш, вони всеодно будуть цим займатись.

Компетентні органи розберуться в причинах, а кожен зробить для себе висновок,який найбільше підходить до його світогляду.

Дай Бог, щоб найвірніші висновки зробили ті, хто хоче цим займатися і організовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хватить умнічать, слідаки блін....хлопця не вернути, а дівчині варто допомогти, йдіть здайте кров і хай все розслідують ті, хто то має робити. А стрибати не стрибати кожен вирішує сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як почув звістку, аж мурашки по тілу... жах.

Я був в них на тій вишці, знімав стрибки моїх знайомих, бачив як кидали "Ваську" (манекен, перевірка чи то ваги, чи то тросів) та уявити не міг що хтось загине, я й не думав що можна двом відразу скакати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розум дається з народження, а мудрість з віком.. це стосується всіх !

Тепер все залежить від правоохоронців..будем сподіватись на гуманне слідство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...