Перейти до змісту

Трагедія в Луцьку. Дострибалися...


laser

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 186
  • Створено
  • Остання відповідь

Як некрути, а організатори винні. Ця пара купила в них послугу, а організатори мабуть як писали вище, за станом тросу мабуть недивилися, та й заміна його невідбувалася, або відбувалася в рази менше ніж потрібно.

З коментів в ВК:

"Був у лікарні коли їх привезли, були двоє у важкому стані. Сказали що хлопець помер на місці, але коли його завозили в кабінет бачив як він рухався ледь-ледь. У неї розрив легень і дуже пошкоджене обличчя, важке дихання було (навіть сидячи у коридорі було страшно за неї). Йому було 19 років їй 16 (100% інформація) а вона ще в технікумі вчиться. Лікарі хоча і старались допомогти але вразило те що вони забрали гроші які були в хлопця собі. Трагедія сталась близько 14:00. Сам ледве стримав сльози коли бачив як його мамі сказали що він помер... На час приблизно 17:20 дівчина з якою він стрибав була ще у реанімації, стан невідомий. Дуже прикро що таке сталось. Висловлюю найбільші співчуття близьким загиблого хлопця (ім'я не зміг розчути) і постраждалої дівчини... Вся інформація є правдива так як бачив це у лікарні на власні очі, можна навіть добавити до шапки статті щоб люди знали правду... Надіюсь що дівчина одужає..."

Це звичайно додатково засмучує (якщо дійсно гроші які були в хлопця забрали собі), що в нас лікарі за гроші коли людина присмерті незабувають думати.

В вище наведеному фото видно, із за чого цей трос призвів до сьогоднішньої трагедії ... чотирьох (це ж близько 260-280 кг.) на одному тросі !!!, мда організаторам значить було п..й, обірветься він чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу наприклад ДТП з такими ж наслідками не викликало б такого ж резонансу.

Особливо дивують зловтіхання деяких дописувачів в даній темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу наприклад ДТП з такими ж наслідками не викликало б такого ж резонансу.

Особливо дивують зловтіхання деяких дописувачів в даній темі.

Це трохи різні речі... І не сильно вдале порівняння. П'яний водій, перевищення швидкості, неуважність за кермом і т.д. В 90% вина на комусь одному із водіїв...

А тут провина надавачів послуги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу наприклад ДТП з такими ж наслідками не викликало б такого ж резонансу.

Ви помиляєтесь.

Нещодавня ДТП викликала ще масштабніший резонанс.

Варто зачекати на висновки експертиз та розслідування.

У кожної проблеми є прізвище та ім'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу наприклад ДТП з такими ж наслідками не викликало б такого ж резонансу.

Особливо дивують зловтіхання деяких дописувачів в даній темі.

в дтп ты не знаеш когда водитель пойдет на такой риск и экстрим

а тут сам выбираеш екстрим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мовчать не всі, правда написано з огріхами (труба 20 м.)

Наскільки розумію це труба на території недобудованого м'ясокомбінату. Там всі 55 метрів. Не стрибав, але залазив колись. Знизу тихо, а нагорі вітер дико свище і хитає ту трубу прокляту. Хто власник ділянки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба судити відповідальних в міській раді це по-перше, такі речі має хтось контролювати та перевіряти.

А це все випіндрьож, шкода звичайно, але хлопець якщо вже на таке пішов, міг би й подумати добре, побачити яке спорядження, які люди і так далі, ризик має завжди бути під максимальним контролем - це моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, відчуття шоку, мабуть, тому, що біда сталась поряд, в рідному місті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы ты попробовал прыгнуть - и не один раз, а хотя бы два-три - рассуждал бы иначе. В те короткие мгновения полёта понимаешь многое и начинаешь смотреть на мир под другим углом.

И даже возможная смерть в конце полёта выглядит не так страшно, как со стороны...

Я вважаю недоречним висловлюватись в даній темі при таких обставинах..

Коли я пригав з парашутом в організаторів було більше інструктажів, навчань та відповідальності ніж в цих аматорів горе-бізнесменів .

Хтось повинен відповісти за цю трагедію.. і як можна по кілька людей на канат вішати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це звичайно додатково засмучує (якщо дійсно гроші які були в хлопця забрали собі), що в нас лікарі за гроші коли людина присмерті незабувають думати.

Скоріш за все, гроші пішли на купівлю ліків, Зараз в лікарні тобі дають список, ти йдеш купуєш, тоді тобі щось роблять. Купуєш все сам від скаріфікатора за 15 коп до дорогих уколів по 400 за 1 шт. (знаю так як два тижні тому всю ніч вибігав в аптеку). Як діють лікарі в ситуаціях, коли привозять покалічену людину у якої немає при собі коштів на ліки я незнаю, (на відміну від автора слів "що лікарі забрали гроші собі", який точно знає, що забрали саме собі).

А організаторів особливоо шукати непотрібно, наприклад Віку пів Луцька знає, вона ніби й на борді зареєстрована, нік здається Містерія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шок, моя дівчина теж мене туди тягнула. Добре коли в парі хоч в когось є трошки клепки.

Смерть молодої людини сприйняти завжди важко навіть якщо її ніколи не знав.

Співчуваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гугл дає відео 2013 року, з якого можна зробити висновок що пригав він далеко не вперше, і знав на що йде... але не здогадувався що горе-організаторам важливіше гроші ніж безпека та відповідальність.

жалко пацана, все життя ще попереду було... ну і дівчину звичайно також :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я пригав з парашутом в організаторів було більше інструктажів, навчань та відповідальності ніж в цих аматорів горе-бізнесменів .

Тут трошки інше. В стрибках з роупом від самого стрибуна мало що залежить, навіть якщо він знепритомніє від перевантажень при гальмуванні йому нічого не загрожує... в теорії. Грубо кажучи стрибкові системі тестувати можна і на мішку з картоплею, скажімо.

А от для приземлення з парашутом стрибун мусить бути в здравії і чітко координувати себе і ситуацію, бо ноги не раз ламали...

В парашутному спорті задіяна купа людей - інструктора, укладчики, працівники аеродрому, лікарі, пілоти, тощо.

В роупі будь-який першокурсник, який більш-менш шурупає в механіці, має початкові навички роботи з мотузкою та інтернет щоб подивитись/почитати про стрибкові системи називає себе інструктором із роуп-джампінга і гайда заробляти гроші на трубу/недобудову/вишку... А відповідальності ні перед стрибуном ні перед громадою, звичайно ж, ніякої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось я думаю що інспекція з охорони праці ну ні рааааазу не перевіряла "бізнесменів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не альпініст, але думаю що по двох, чотирьох стрибати на одній мотузці це реально супер екстримально, ще думаю ці всі мотузки міняють після певної кількості сходжень (стрибків) навіть якщо вона з виду ціла і не ушкоджена. І що мішало перестраховуватись, щоб було дві мотузки на незалежних кріпленнях.

Бажаю від всієї душі щоб дівчина швикдо одужала та повернулася до нормального здорового життя, а про цей кошмар якомога швидше забула.

PS: Якби якогось чиновника посадили, який за таке відповідає більше б толку було - це моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS: Якби якогось чиновника посадили, який за таке відповідає більше б толку було - це моя думка.

Імхо, когось і покарають, але як завше того, хто ні сном, ні духом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не альпініст, але думаю що по двох, чотирьох стрибати на одній мотузці це реально супер екстримально, ще думаю ці всі мотузки міняють після певної кількості сходжень (стрибків) навіть якщо вона з виду ціла і не ушкоджена. І що мішало перестраховуватись, щоб було дві мотузки на незалежних кріпленнях.

Бажаю від всієї душі щоб дівчина швикдо одужала та повернулася до нормального здорового життя, а про цей кошмар якомога швидше забула.

PS: Якби якогось чиновника посадили, який за таке відповідає більше б толку було - це моя думка.

невже ти думаєш, що можна забути смерть хлопця з яким пригала в одній зв"язці, хлопця, з яким у них були стосунки.

жалко їх. такі молоді, такі безпечні по молодості. нехай одужує, а хлопець спочиває з миром

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не альпініст, але думаю що по двох, чотирьох стрибати на одній мотузці це реально супер екстримально, ще думаю ці всі мотузки міняють після певної кількості сходжень (стрибків) навіть якщо вона з виду ціла і не ушкоджена. І що мішало перестраховуватись, щоб було дві мотузки на незалежних кріпленнях.

Ну, мотузок, наскільки я знаю, завжди повинно бути дві. Але обірвались обидві в тому ж місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось я думаю що інспекція з охорони праці ну ні рааааазу не перевіряла "бізнесменів".

Яценюк же сказав: гнати усіх перевіряючих в шию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS: Якби якогось чиновника посадили, який за таке відповідає більше б толку було - це моя думка.

Назви 1-2 прізвища, хто має сісти за цей трагічний інцидент

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...