Перейти до змісту

Трагедія в Луцьку. Дострибалися...


laser

Рекомендовані повідомлення

http://www.volynnews.com/news/extreme/podrobytsi-smertelnoho-strybka-zakokhanykh-u-lutsku-chy-vtikaly-orhanizatory/ от вам й подробиці....

дівчині 16 років,в нас дозволено таке дітям без дозволу батьків?цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 186
  • Створено
  • Остання відповідь

Щось тут не те. Перед цим в ВН пишуть, що зв'язались з організаторами і будуть подбробиці завтра (себто сьогодні). Тобто буде інформація саме від організаторів. А в сьогоднішньому матеріалі одні скріншотікі з вкантактіка. Про подання матеріалу я вже промовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мінімум податкова - перевірка на право проведення діяльності + МЧС - перевірка на безпеку.

не МЧС, а Держпромгірнагляд. вони відповідають за перевірку та допуск до експлуатації атракціонів

Згідно з Правилами безпечної експлуатації атракціонної техніки, які затверджені наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 01.03.2006 р. № 110, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 7.04.2006 р. за № 405/12279 посадові особи Держгірпромнагляду здійснюють нагляд за виконанням вимог даних Правил суб’єктами господарювання, які виконують виготовлення, монтаж, ремонт, реконструкцію, налагодження і забезпечення безпечної експлуатації стаціонарних, пересувних і мобільних атракціонів підвищеної небезпеки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось тут не те. Перед цим в ВН пишуть, що зв'язались з організаторами і будуть подбробиці завтра (себто сьогодні). А в сьогоднішньому матеріалі одні скріншотікі з вкантактіка, де, на мою думку, явно хтось когось вигоражує, та матеріал поданий однобоко.

Вигорожує чи ні - для кінцевого результату слідства, яке однозначно ведеться, не має значення. Менш винними орг-ів забави це не зробить.

Причина одна - розрив мотузки (товщиною 10-12мм, а ВН називають її канатом, випадковість? не думаю). Може на тій мотузці вже ціла сотня стрибків, а вони дивуються: "як то так? вона ж 2400кг на розрив витримує" (тут ремарка, не на динамічний ривок, а саме на розрив, тобто витягують на пресі аж поки не лопне і лопає не раніше ніж на позначці 2400кг). При динамічному ривку, а особливо фігзнаякому по порядку цієї сили треба вже набагато менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тот факт что даже скорую не вызвали... это даже не по человечески.

Про те, що "втекли, не викликали й почали скручувати снарягу" написала якась істерична дамочка у ВК, а ти віриш.

Незрозуміло який сенс втікати, якщо дійові особи відомі і нічого приховати не вдасться, більше схоже на чийсь вброс.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що Вн вигороджують - не дивно.

Вброси - фігня.

Зараз це все другорядне, а ось найважливіші питання:

1. Дівчинці здавати кров треба:хто піде?

2. у Вк збирають гроші для дівчинки: хто кине?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось тут не те. Перед цим в ВН пишуть, що зв'язались з організаторами і будуть подбробиці завтра (себто сьогодні). А в сьогоднішньому матеріалі одні скріншотікі з вкантактіка, де, на мою думку, явно хтось когось вигоражує, та матеріал поданий однобоко.

Вигорожує чи ні - для кінцевого результату слідства, яке однозначно ведеться, не має значення. Менш винними орг-ів забави це не зробить.

Причина одна - розрив мотузки (товщиною 10-12мм, а ВН називають її канатом, випадковість? не думаю). Може на тій мотузці вже ціла сотня стрибків, а вони дивуються: "як то так? вона ж 2400кг на розрив витримує" (тут ремарка, не на динамічний ривок, а саме на розрив, тобто витягують на пресі аж поки не лопне і лопає не раніше ніж на позначці 2400кг). При динамічному ривку, а особливо фігзнаякому по порядку цієї сили треба вже набагато менше.

Ви бачу не знаєте, на скільки ЗМІ зараз можуть впливати на суспільну думку, та і в кінцевому результаті, на срок, якій можуть дати орг-ам. Елементарно, наприклад, - жалісливо давити на родичів, щоб для прикладу забрали заяву або просили мінімальний або ж умовний термін, бо "тож молоді, все життя попереду" або "вибачте, ми більше так не будемо" і все в такому руслі. Не говорю, що це саме в цій ситації, але як варіант доволі можливий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мінімум податкова - перевірка на право проведення діяльності + МЧС - перевірка на безпеку.

не МЧС, а Держпромгірнагляд. вони відповідають за перевірку та допуск до експлуатації атракціонів

Згідно з Правилами безпечної експлуатації атракціонної техніки, які затверджені наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 01.03.2006 р. № 110, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 7.04.2006 р. за № 405/12279 посадові особи Держгірпромнагляду здійснюють нагляд за виконанням вимог даних Правил суб’єктами господарювання, які виконують виготовлення, монтаж, ремонт, реконструкцію, налагодження і забезпечення безпечної експлуатації стаціонарних, пересувних і мобільних атракціонів підвищеної небезпеки

ще найшов таке:

Для того, щоб стрибнути з еластичним канатом з висотного об’єкту, людина не повинна мати медичних протипоказань. Зокрема, заборонено стрибати з хворобами серця, високим артеріальним тиском, нервовими розладами, епілепсією. Є також певні вікові та вагові обмеження. В Україні стрибки з еластичним канатом дозволені лише повнолітнім, або дітям від 16 років з дозволом батьків.

http://uaeta.org/ua/tourism/12 - знайшов тут

тобто виходить вони немали права допускати дівчину до стрибка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ з посилання вище:

В Україні спорядження для роуп- та банджі-джампінгу повинно мати сертифікацію UIAA (Міжнародний союз альпіністських організацій). Кожна мотузка чи еластичний канат мають свій ресурс на певну кількість стрибків, тому спорядження повинне регулярно замінюватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. у Вк збирають гроші для дівчинки: хто кине?

Шановний клієнте. Указанная Вами карта получателя не найдена в ПриватБанке

дайте вірний номер картки!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо глибоко копати то до організаторів буде багато питань стосовно цього атракціону, навіть якщо винести за дужки дану трагедію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Халатне відношення до спорядження, от і все. Економили напевно на всьому, я думаю альпіністи обирають так, якщо тут два канати, один "запасний" на всяк випадок, то він не може бути того самого виробника і тієї самої партії, тому що всяке може бути - це моя думка звичайно.

А тут обірвалось одразу два, і в тому самому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это пик лицемерия. Misteria журналистка на ВН

Интересы

Альтернативна музика, подорожі, дахи, написання пісень,екстрім, роупджампінг, ролики, сноуборди, танці, спорт, гори, дреди, журналістика, розпиздяйство, закинуті будівлі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это пик лицемерия. Misteriaжурналистка на ВН

Интересы

Альтернативна музика, подорожі, дахи, написання пісень,екстрім, роупджампінг, ролики, сноуборди, танці, спорт, гори, дреди, журналістика, розпиздяйство, закинуті будівлі

Я отредактировал свой пост и убрал эту часть потому, что Misteria не было на месте происшествия. Как и раньше я уже писал ребята адекватные и это несчастный случай, причину которого пусть расследуют компетентный органы. И мне жаль что я поверил непроверенной информации о побеге с места происшествия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Дівчинці здавати кров треба:хто піде?

2. у Вк збирають гроші для дівчинки: хто кине?

Щось я не зрозумів. Як бабло отримувати - так організатори. Як гроші дати - так це повинні взагалі стороні люди??!

P.S.Поясніть, чому, ні, о ЧОМУ(!!!!), бл@ять, у нас ВСЕ ЧЕРЕЗ СР@КУ ЗНОВУ РОБИТЬСЯ??! Хай несуть відповідальність за загублені життя саме ті, які у цьому винні!! Хай дають гроші, думають, ДУМАЮТЬ головою, ні, своїми ДОВБЕШКАМИ, КОЖНОГО ДНЯ, ЩО ВОНИ ЗРОБИЛИ!!!

P.S. І не кажіть мені, що я надто емоційний. Людська смерть - вона вище будь-якої емоційності.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я отредактировал свой пост и убрал эту часть потому, что Misteria не было на месте происшествия. Как и раньше я уже писал ребята адекватные и это несчастный случай, причину которого пусть расследуют компетентный органы. И мне жаль что я поверил непроверенной информации о побеге с места происшествия.

І у чому їхня адекватність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я отредактировал свой пост и убрал эту часть потому, что Misteria не было на месте происшествия. Как и раньше я уже писал ребята адекватные и это несчастный случай, причину которого пусть расследуют компетентный органы. И мне жаль что я поверил непроверенной информации о побеге с места происшествия.

А де орг-ри брали спорядження та вчились? Не у Misteria випадково?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я отредактировал свой пост и убрал эту часть потому, что Misteria не было на месте происшествия. Как и раньше я уже писал ребята адекватные и это несчастный случай, причину которого пусть расследуют компетентный органы. И мне жаль что я поверил непроверенной информации о побеге с места происшествия.

І у чому їхня адекватність?

Я дал оценку не данной сложившейся ситуации, а впечатлениям о них в целом. К тому же, никто не знает как бы повел себя на их месте в похожей ситуации. И никто не знает, что сейчас происходит. А судя по разным источникам, то что там на самом деле произошло далеко от того, что говорят свидетели. Нужно подождать что скажет следствие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від стрибуна дійсно мало що залежить.

стрибун приймає рішення стрибати чи ні. Якщо кажуть шо стрибають по всьому світу, ще ніхто ніде не розбився і у нас тут все як у людей то одно. А коли кажуть хз в якому воно стані і чи не обірветься, бо ніхто давно не перевіряв і не міняв, то трохи інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не в тєму але випадок реальний, перед стрибком з парашута міряють тиск одному хлопцю, і він був не в нормі, після вмовляння та певного бабла його пустили стрибати (він не перший раз стрибав, досвід мав), і в польоті в нього втрачається свідомість, поламався звичайно ал вижив, але от так робиться практично все, так само як на картінг пускають бухіх, бо алкотестер грошей коштує, та й гроші треба заробляти.

Та й тут все могло бути, могло в когось і серце зупинитись, але всеодно страхувати треба, зараз би хоть на лікування дівчині гроші були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОЛУЧАТЕЛЬ Романчук Жанна Олексіївна

СЧЁТ ПОЛУЧАТЕЛЯ 26258001049934

МФО 328209

БАНК ПОЛУЧАТЕЛЯ Акционерный Банк «Пивденный»

Рахунок Приватбанку - 5168757255016315 (тато - Савчук Василь Олександрович)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да при чем тут сердце? Оборвались два страховочных троса, каната или как их там называют. Причем в одном и том же месте, если верить непроверенной информации. На трубу раньше в выпившем состоянии не пускали. После прыжка хоть заливайся, а до нельзя. Давайте подождем официальную информацию, откуда снаряжение, почему порвалось, было ли разрешение от родителей, помогли ли орги Вике, и прочее. Вы тут зайдете вопросы на которые сами себе отвечаете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...