Перейти до змісту

Трагедія в Луцьку. Дострибалися...


laser

Рекомендовані повідомлення

Якщо обірвались мотузки в одному тому самому місці, тут не треба бути експертом - вони були вже зношені обидві, ціна мотузки не коштує стільки, скільки коштує життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 186
  • Створено
  • Остання відповідь

PS: Якби якогось чиновника посадили, який за таке відповідає більше б толку було - це моя думка.

Назви 1-2 прізвища, хто має сісти за цей трагічний інцидент

?

як мінімум податкова - перевірка на право проведення діяльності + МЧС - перевірка на безпеку.

як бабки збити то МЧС впєрєді планети всєй, а як забезпечити безпеку, провівши перевірку - нікого немає.

все місто знало що там стрибають- хоть хтось підняв свою дупу щоб перевірити організаторів на профпригодність та адекватність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мінімум податкова - перевірка на право проведення діяльності + МЧС - перевірка на безпеку.

як бабки збити то МЧС впєрєді планети всєй, а як забезпечити безпеку, провівши перевірку - нікого немає.

все місто знало що там стрибають- хоть хтось підняв свою дупу щоб перевірити організаторів на профпригодність та адекватність?

Волинь - одна з восьми областей, яка відмовилася возити чемодани грошей у Київ, після майдану. Тому зараз у них не припиняються київські перевірки. Це я до того, що не треба на них гнати. Відповідальність на організаторах.

апд. Мав на увазі МНС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мінімум податкова - перевірка на право проведення діяльності + МЧС - перевірка на безпеку.

як бабки збити то МЧС впєрєді планети всєй, а як забезпечити безпеку, провівши перевірку - нікого немає.

все місто знало що там стрибають- хоть хтось підняв свою дупу щоб перевірити організаторів на профпригодність та адекватність?

Волинь - одна з восьми областей, яка відмовилася возити чемодани грошей у Київ, після майдану. Тому зараз у них не припиняються київські перевірки. Це я до того, що не треба на них гнати. Відповідальність на організаторах.

Відмовалися возити не означає відмовилися брати...

Ще тиждень не пройшло, як на отриманні 400 тис грн взяли двох податківців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По останній ссилці - одне з фото - дівчина по середині. Працівниця Волинських новин? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмовалися возити не означає відмовилися брати...

Ще тиждень не пройшло, як на отриманні 400 тис грн взяли двох податківців

Я писав про МНС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмовалися возити не означає відмовилися брати...

Ще тиждень не пройшло, як на отриманні 400 тис грн взяли двох податківців

Я писав про МНС.

А це якраз їхня робота - працювати на випередження, забезпечуючи безпеку населення. Тим більше мова йде про екстримальний атракціон організований людьми, у підготовці яких особисто у мене сумніви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут трошки інше. В стрибках з роупом від самого стрибуна мало що залежить, навіть якщо він знепритомніє від перевантажень при гальмуванні йому нічого не загрожує... в теорії. Грубо кажучи стрибкові системі тестувати можна і на мішку з картоплею, скажімо. А от для приземлення з парашутом стрибун мусить бути в здравії і чітко координувати себе і ситуацію, бо ноги не раз ламали...

З парашутом теж можна кидати мішок з картоплею або тіло у відключці, якщо це щось типу Д-1, спрацює спочатку таймер, потім висотомір, розкриється запасний парашут, ноги можна вивихнути/поламати, але не вб'єшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, а ти впевнений що та "земля прыжков" була зарегана як слід на надавання комерційних послуг по ектримальному туризму і тд?

я чогось думаю шо на папірці, то був не більше, ніж якийсь туристичний клуб, і стрибки - ну так собі, джаст фо фан, за добровільні пожертвування +/-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, а ти впевнений що та "земля прыжков" була зарегана як слід на надавання комерційних послуг по ектримальному туризму і тд?

я чогось думаю шо на папірці, то був не більше, ніж якийсь туристичний клуб, і стрибки - ну так собі, джаст фо фан, за добровільні пожертвування +/-

схоже що так і є - принаймі так виглядало, коли стрибав у серпні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, а ти впевнений що та "земля прыжков" була зарегана як слід на надавання комерційних послуг по ектримальному туризму і тд?

я чогось думаю шо на папірці, то був не більше, ніж якийсь туристичний клуб, і стрибки - ну так собі, джаст фо фан, за добровільні пожертвування +/-

Я думаю там взагалі простіша схема була - давали на лапу 500грн за день (приблизно), тому, кому належить територія, чи керівнику підприємстава. він давав команду охороні і все "гуд."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

само собою ніхто не був застрахований від травматизму\летальних випадків.

сорока принесла, на сьогодні найбільший вльот мають ті хто організовував стрибки\перевіряв снарягу безпосередньо в той злощасний день, який спрос буде з офф. організаторів, поки невідомо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мінімум податкова - перевірка на право проведення діяльності + МЧС - перевірка на безпеку.

не МЧС, а Держпромгірнагляд. вони відповідають за перевірку та допуск до експлуатації атракціонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, що писала організаторка "Земля стрибків" 3 роки тому. Я згадав тему, оскільки був противником.

І що маємо на фіналі??

Шановні організатори! А ви якусь відповідальність за організацію "польотів" несете? От стрибнула людина і щось наперекоси пішло, серцевий напад стався, чи ще щось подібне - хто відповідальність понесе? Чи маєте ви якісь дозволи проводити такі заходи і залучати до них людей, збираючи з них по 100 грн? Чи то так собі, без будь яких зобов"язань? щось типу - не вмієш плавати - не лізь у воду, а як поліз і втонув - то сам собі й винен?

Розкажіть, будь-ласка, детально про всі ці нюанси.

Ну зрозуміло, що в разі нещасного випадку (яких за 7 років роботи команди на щастя не було) відповідальність несуть орагнізатори. Аякже! Оскільки від роупера НІЧОГО не залежить і ми повністю відповідаємо за цілісність системи, карабінів іт.д. Маємо дозволи на проведення робіт на висоті (роупджампнігом займаються професійні альпіністи), ну і домаовленість з власником території на проведення даних заходів. Якщо ви маєте на увазі закон - то нашв країна не настільки просунута, щоб писати в кримінальному чи адміністративному кодексі конкретно про такий вид екстримального спорту як роуп.

З тої труби стрибати? о_О Я манав. Дешево, канєшно, 100 грн. Стрибав у Кам'янці з моста у році десь 2003, тоді було вже 200 грн. Але з тої іржавої труби це +100500 до виділення... адреналіну.

Та труба ще нас з вами переживе - то точно :D

От стрибнула людина і щось наперекоси пішло, серцевий напад стався, чи ще щось подібне - хто відповідальність понесе?

Типу якщо хтось несе відповідальність, то людина стане щасливіша при серцевому нападі? Поясніть...

В ідеалі підписується бумага з текстом сам пригнув - сам дурак. Відмова від претензій.

стрибав, сподобалось =)

Явам таке скажу - по-перще: ЗА ЯЙЦЯ ніхто нікого стрибати не тягне. Люди приходять самі, повніст УСВІДОМЛЮЮЧИ куди і навіщо вони йдуть. Чи є ризик стрибати??? Блін, люди - ризик є навіть ходити вечором по місту. А якщо хворе серце - то треба гулдяти на природі, вязати шкарпетки, але ну ніяк не лізти на трубу. Те саме стосується людей з запахом алкоголю, психічно неврівноважених і неповнолітніх

Одне діло - серцевий напад і бумага "сам пригнув -сам і дурак", і зовсім інше - порвався трос чи лопнув якийсь карабін

Для того щоб нен сталося "порвався трос" існує СТРАХОВОЧНИЙ трос, а карабіни ПЕРЕД кожним стрибком перевіряються. Всі організатори молоді життєлюбиві люди. І повірте, в тюрму ну геть ніхто з нас не бажає , тому ми можемо 10 і більше раз тестувати систему перед тим, як запустити людину "в політ"

Друзі, давайте не будем нас передчасно садити :naezd: Невже форумчанам так не вистачає "хлєба і зрєліщ" , що всім ну так і хочеться щоб хтось не дай бог : обірвався, лопнув карабін чи стався серцевий напад?? Можна просто йти по вулиці і заробити пляшкою по голові, можна під машину потрапити і отримати серцевий напад ПРОСТО так. Для цього ж необов*язково лізти на вишку (трубу, міст)... По-моєму життя -взагаіл ризикова штука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что самое интересное, Волиньньюз закрыли комментарии под статьей и убрали её из топа. А всё потому, как мне кажется, что один из оргов прыжков журналистка на тех же ВН. Явно видно что пытаются скрыть имена оргов. В соцсетях вся информация была убрана. Очень противно смотреть на это. Лично знаю двоих оргов и никогда бы не подумал, что они вот так вот будут пытаться скрыться от ответственности. А тот факт что даже скорую не вызвали... это даже не по человечески.

Також це замітив, дуже здивувало, та і новину подали на диво "сухо", коли як з пальця зазвичай висасують все, що тільки можна. Прикривають свого працівника? На рахунок цих двох оргів, то до цього вважали їх нормальними, адекватними та відповідальними? Себто нічого такого, що могло б до цього часу їх скомпрометувати, не замічали? Дуже жалко, що так сталось, особливо батьків дітей, які так невдало стрибнули :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

накаркала накликала біду на свою башку

3 роки тому вона розпиналася про ПОВНУ відповідальність, безпеку і т.д.

І що на фіналі?? Страус? Голову в пісок.

Шкода молодих людей. Мої співчуття знайомим і близьким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что самое интересное, Волиньньюз закрыли комментарии под статьей и убрали её из топа. А всё потому, как мне кажется, что один из оргов прыжков журналистка на тех же ВН. Явно видно что пытаются скрыть имена оргов. В соцсетях вся информация была убрана. Очень противно смотреть на это. Лично знаю двоих оргов и никогда бы не подумал, что они вот так вот будут пытаться скрыться от ответственности. А тот факт что даже скорую не вызвали... это даже не по человечески.

Також це замітив, дуже здивувало, та і новину подали на диво "сухо", коли як з пальця зазвичай висасують все, що тільки можна. Прикривають свого працівника? На рахунок цих двох оргів, то до цього вважали їх нормальними, адекватними та відповідальними? Себто нічого такого, що могло б до цього часу їх скомпрометувати, не замічали? Дуже жалко, що так сталось, особливо батьків дітей, які так невдало стрибнули :(

А что могло их скомпрометировать? Люди адекватные, с опытом не менее трех лет. Это же не заказное убийство, это скорее халатность и непредумышленное если уже на то пошло.

Просто всегда думал, что они с большой ответственностью к этому относятся. Я сам прыгал пару лет назад у них. То что это небезопасно и что может всякое случится - знал. Ведь это экстремальный вид "спорта" если можно так выразится. Прыгать можно и нужно, но только если есть голова на плечах и думалка работает. Меня больше возмутил факт попытки скрыть информацию, побег с места происшествия и не вызванная скорая. Надеюсь это не правда, и было всё не так как рассказывают "очевидцы"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постраждалій лучанці в роуп-джампі терміново шукають донорів

Дівчина, яка травмувалася під час стрибка з труби, терміново потрібна кров.

Про це заявила її подруга Дарина Самчук на своїй сторінці Вконтакті.

Нагадаємо, дівчина потрапила в реанімацію, а хлопець, який із нею стрибав у тандемі, помер.

"Терміново потрібні донори для здачі крові для постраждалої Романчук Вікторії. Підійде будь-яка група крові. Донором має бути особа яка досягла 18 років,вага понад 60 кг, не хворіла жовтухою (Боткіна), при собі мати паспорт", - зазначила дівчина.

Звертатися треба у станцію переливання крові на проспекті Волі, 47.

"Вказати, що кров для Романчук Вікторії, яка знаходиться в реанімації міської лікарні", - додала дівчина.

Нагадаємо, основна версія слідства про причину трагедії - обрив каната.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стіну тимчасово закрито до надання офіційної інформації про трагедію, що сталася вчора.

Поки що відомо тільки те, що виконуючи тандем-стрибок, постраждали двоє людей. Було викликано швидку, яка прибула через 10 хвилин і доставила постраждалих у лікарню у супроводі одного з інструкторів.

Владислав Гуз vk.com/id46511929 від отриманих травм помер у відділенні лікарні.

Вікторія Романчук https://vk.com/id133434431- знаходиться в лікарні №2 на вул.Відродження 13 з численними перломами і пошкодженнями внутрішніх органів.

Всі інші факти, які можуть бути знайдені на просторах інтернету, є непідтвердженою інформацією. Розслідуванням причин трагедії займаються компетентні органи.

Будь ласка, майте терпіння і перестаньте ділитись своїми висновками і здогадками, не оперуючи фактами - ви вводите в оману звичайних людей та горе-журналістів, що заходять сюди за новинами.

Дякую за розуміння!

взято из группы земля прыжков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стіну тимчасово закрито до надання офіційної інформації про трагедію, що сталася вчора.

Цікаво, що заважає зараз надати таку інформацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тот факт что даже скорую не вызвали... это даже не по человечески.

Про те, що "втекли, не викликали й почали скручувати снарягу" написала якась істерична дамочка у ВК, а ти віриш.

Знаю одного з хлопців достатньо добре, аби дуже сумніватися, що він би тікав чи не викликав швидку... Щодо інших - хз, як би вони зреагували в шоковому стані.

тим паче, десь писали, що двоє з оргів викликали швидку і їхали з пораненими в лікарню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...