Перейти до змісту

Трагедія в Луцьку. Дострибалися...


laser

Рекомендовані повідомлення

Отримав інформацію від знайомих, нібито сьогодні розбилося двоє молодих людей — хлопець і дівчина, він на смерть, вона наче ні.

Всі мовчать, в тому числі місцеві новинні портали. (Але мене туди перепощувати не треба).

Подія відбувалась сьогодні https://vk.com/zp_lovejump

Стрибки закоханих у Луцьку 15 лютого, Труба 50 метрів, на Єршова

ADTol.png

Хто що додасть з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 186
  • Створено
  • Остання відповідь

а я давно всім тверджу що це небезпечно. не тому що висота і тд..а тому що це організовує кучка людей які економлять на всьому спорядженні і використовують його понад норми його зношеності!

якщо це правда, через групову відсутність мізків, шкода хлопця і дівчину...(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив я з колегами по роботі туди десь у жовтні. Всі пригали, а я не ризикнув . Життя дорожче, не хотілося померти за 120 грн.

П.с. надіюся, що це не правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так пишуть що огранізатори не "земля прижків". є якісь точні факти ане вброси з вк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось група у ВК цих пригунів Ropejumping Луцьк Земля Прыжков

так пишуть що огранізатори не "земля прижків". є якісь точні факти ане вброси з вк?

Наскільки мені відомо, що саме "земля прижків" є орендарями даної труби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так розумію в 12-14, ну максимум 15 років таким маятись, але ж на фото наче дорослі люди.

А що стосується посилу тс з скріншоту - нащо їм викликати швидку, якісь чуваки самі себе за трос підцепили і впали, до чого тут організатори, вони не при ділах взагалі. Але видно в тс з скріншоту недостатньо розуму щоб це осягнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть що це пара, яка розбилась

https://vk.com/id46511929

https://vk.com/id133434431

Здається, таки правда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрибки закоханих у Луцьку 15 лютого

Любов та адреналін переповнять ваші серця! blank.gif

Опис:

Справжні, веселі та безпечні стрибки проводить команда "Земля Прыжков"!

Лікарі рекомендують стрибки як єдиний і унікальний засіб від нервових зривів і депресій [:)] )), а також в деяких випадках як засіб для дефекації!!, задумайтеся!!!

Місце перебування

Труба 50 метрів, Ершова ул.

Початок:

сьогодні об 11:00

Закінчення:

сьогодні о 18:00

©

П.С. обдефекалились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мовчать не всі, правда написано з огріхами (труба 20 м.)

Сьогодні у Луцьку розбилися двоє роуп-джамперів

P.S. стрибав з неї декілька років тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що найгірше в відносно "мирному місті", маю на увазі не в "зоні АТО" гинуть молоді люди... Чого? Для чого? Заради якого адреналіну? На сході адреналіну вистачить всім. Але хочаб з коритстю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однак до приїзду медиків усі порозбігалися

Ну а як мало бути?

Якась "шарашкіна кантора" вирішила рубанути папериків, дали бабла домовились із "власником" труби, трохи потрубили в кантактах і фб, трохи акцій, репостів та іншої фігні і вот - "дєло в шляпє".

Бабло несуть це добре, а міняти зношене спорядження - не дуже, бо дорого, особливо з сьогоднішнім курсом долара. Та ж "динаміка" (динамічна мотузка) сьогодні більше 2тис грн коштує, а міняти треба після кожних 10-15 стрибків.

Жадібність "організаторів" людей і вбила. Чому ж не втікати? Тут якщо б не міліція то родичі заживо б похоронили...

П.С. Я не експерт і не слідчий, але вина на оргах полюбому, навіть якщо стрибунам давали на підпис папірчики типу "...якщо розіб'юсь то оргів в моїй смерті прошу не винуватити..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж невеликий експерт по мотузках, але майже всі вони втрачають еластичність на холоді. дуже шкода хлопця та дівчину… сподіваюсь, що оргів смертельної забави знайдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я давно всім тверджу що це небезпечно.

"А я же говорил...", "Я так и знал..." - комментарии такого типа звучат как-то злорадно в подобных темах :(

Ну так розумію в 12-14, ну максимум 15 років таким маятись, але ж на фото наче дорослі люди.

Ничего ты не знаешь, Джон Сноу.©

Життя дорожче, не хотілося померти за 120 грн.

Если бы ты попробовал прыгнуть - и не один раз, а хотя бы два-три - рассуждал бы иначе. В те короткие мгновения полёта понимаешь многое и начинаешь смотреть на мир под другим углом.

И даже возможная смерть в конце полёта выглядит не так страшно, как со стороны...

P.S.

Если правда, что после падения все дружно разбежались - это дико и непонятно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже про подію страшна інфа є на Волиньпост, Волинських новинах, під прицілом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про сторінку

Зв'язок

063-103-29-20 (Віка, Містерія)

063-12-12-474, 050-142-59-57 (Ігор)

095-202-52-50, (Ігор, Гойцьо)

Стислий опис

Роупджампінг, стрибки з парашутом, пейнтбол, тури в печери? - Тобі до нас!

Розширений опис

Ropejumping - Стрибки з висоти на альпіністській мотузці.

Роупджампінг слово англійське, що складається із іноземних слів ro... Показати більше...

Телефон

063-103-29-20 (Віка, Містерія) 063-12-12-474, 050-142-59-57 (Ігор) 095-202-52-50, (Ігор, Гойцьо)

знайшов на мордокнизі

я думаю мєнти це зробили раній ніж я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже і організаторів знайшли... оперативно...

https://vk.com/chuckis

https://vk.com/goytso

З коментів в ВК:

"Був у лікарні коли їх привезли, були двоє у важкому стані. Сказали що хлопець помер на місці, але коли його завозили в кабінет бачив як він рухався ледь-ледь. У неї розрив легень і дуже пошкоджене обличчя, важке дихання було (навіть сидячи у коридорі було страшно за неї). Йому було 19 років їй 16 (100% інформація) а вона ще в технікумі вчиться. Лікарі хоча і старались допомогти але вразило те що вони забрали гроші які були в хлопця собі. Трагедія сталась близько 14:00. Сам ледве стримав сльози коли бачив як його мамі сказали що він помер... На час приблизно 17:20 дівчина з якою він стрибав була ще у реанімації, стан невідомий. Дуже прикро що таке сталось. Висловлюю найбільші співчуття близьким загиблого хлопця (ім'я не зміг розчути) і постраждалої дівчини... Вся інформація є правдива так як бачив це у лікарні на власні очі, можна навіть добавити до шапки статті щоб люди знали правду... Надіюсь що дівчина одужає..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...