Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Підскажіть новий номер з"єднання для діал-ап "Візора",щось не можу до них дозвонитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть новий номер з"єднання для діал-ап "Візора",щось не можу до них дозвонитись.

288860

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть новий номер з"єднання для діал-ап "Візора",щось не можу до них дозвонитись.

288860

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше суток без інтернету-чуть не здурів від нудьги.Треба підшукати альтернативу на такі "грозові" випадки.Навідь старий добрий діал-ап на візорі не робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера в бесплатной газете "Ярмарка рекламы", из тех, которые суют в почтовые ящики, увидел следующее объявление (см. фото)

1.Кто то в курсе - что это за тарифы - Дом. мережи или ДСЛ...?

2.И может кто то объяснит, почему с сайта дата групп/фотакома пропали тарифы на адсл, такое впечатление, что остались только ДМ и диал-уп...

:) Протер глаза и увидел, что это реклама Аверса...

Актуальным остается только второй вопрос... :)

post-1410-1216617804.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

info - про це вже говорилося, тепер все суто індивідуально.

Хочеш - приїдь -тобі запропонують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

info - про це вже говорилося, тепер все суто індивідуально.

Хочеш - приїдь -тобі запропонують.

а из-за чего такая секретность?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке поняття - "Індивідуальний підхід до клієнта".

Приклад..

В сусідньої фірми - 10 компів і всі ходять в нет - тариф: анлім 1024/1024 - 750 грн (це приклад, і цін я не знаю)

в мене ж - 50 компів і всі (з обмеженнями, але ходять) ходять в нет - тариф: 2048/2048 - 850 грн ((це приклад, і цін я не знаю)

чому може таке бути ?

Тому що я працюю з ними довше, я підключився одним із перших, я замовляю якісь послуги і т.д. Я вмію класно присісти на вуха менеджеру, сказавши, що піду в Укртелеком (а менеджер щоб не втратити клієнта і не получити по шапці - зробить знижку і.т.д.)

ось це і є індивідуальний підхід...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знає хтось тарифи на віпл від датагруп бо користуюся і незнаю чи змінилося шось чи нє?!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знає хтось тарифи на віпл від датагруп бо користуюся і незнаю чи змінилося шось чи нє?!)))

Мене те саме питання цікавить. Хоча напевно поки що без змін...

Всі віпловці мовчки сидять юзають по тарифах, які від їх створення ще не мінялися. Значить всіх все влаштовує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А не простіше позвонити продавцям і запитати у них?

Будете мати інфу з перших рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не простіше позвонити продавцям і запитати у них?

Наші люди так не вміють. Вони вміють сидіти хз скільки часу, потім позвонити і, пирскаючи слиною, роспинатись, шо тіпа "ібівашумать в мене нету вже хз скільки часу нема а ви нічого не робите". А думка про те шо телепати вже давно на таких роботах не працюють їх будоражить дуже рідко... краще на форумах писати, про галімий сервіс і все таке =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зате, вони потім подзвонять один раз в 3 часа ночі -і почнуть верещати про те, що "не було розривів..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знає хтось тарифи на віпл від датагруп бо користуюся і незнаю чи змінилося шось чи нє?!)))

Мене те саме питання цікавить. Хоча напевно поки що без змін...

Всі віпловці мовчки сидять юзають по тарифах, які від їх створення ще не мінялися. Значить всіх все влаштовує?

Мене невлаштовує швидкість (256)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хехе, так заплати більше. Чи перейди на ОГО(при наявності технічної можливості) :) ...позвони спитай що є краще пакета Cтрім-Стандарт W 256кбіт/сек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хехе, так заплати більше. Чи перейди на ОГО(при наявності технічної можливості) ;) ...позвони спитай що є краще пакета Cтрім-Стандарт W 256кбіт/сек.

До ОГО я вже давно хотів підключитись але в мене оказався спарений телефон про шо я даже недогадувався!))))))

А тарифи там вашє якийсь дятел складав!Там до 264грн збільшується трафік який мені даром ненужен а швидкість 512кбіт\с саме менше коштує 420грн!

Ось такий дибілізм

post-4168-1216912742.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені скоро мають віпл підключити, але після тарифів на ДМ на ці аж страшно дивитися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, поперше це безпроводка цим у першу чергу зумовлюється ціна(а ще тим що обладнання ти не купуєш а береш в користування за безкоштовно) То про що мова, як альтернативні рішення можна пропонувати Аверс, Візор, УАРНЕТ а також мобільні GSM та CDMA оператори. Телефонуй, дізнавайся, обирай що до душі, а WipLL свої тарифи я думаю ще не скоро змінить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи може в Л. хтось дати 10Мб інтернет в офіс + постійний іп? Скільки це буде коштувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи може в Л. хтось дати 10Мб інтернет в офіс + постійний іп? Скільки це буде коштувати?

а ти сам поцікався із людиною що працює в провайдерській компанії

408776381 Валерій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти сам поцікався із людиною що працює в провайдерській компанії

408776381 Валерій

Що це за номер? Тіпа 15 грн. хвилина? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...