Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

На Рівненській ДТП та за кілька метрів на Відродження. Фото не вийшли, всюди одне й теж, задній догнав переднього. На Відродження паджерик та джилька чорні, на Рівненській два себе на видно на фото.

post-9398-0-38889900-1450805133_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Нововолинський поліцейський скоїв ДТП на власному, а не на службовому авто. ФОТО: http://www.volynnews.com/news/extreme/na-volyni-chetvero-politseyskykh-postrazhdaly-v-dtp/dstyMMy.jpgUFZJhTv.jpgUntitled-1-768x476.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

страшна ДТП в боратині. Кенго залетів під автобус шуберту лоб в лоб. водій наче живий але подробиць незнаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки офтопа: сьогодні на перехресті Рівненської та Відродження як в старі часи стояв регулювальник та регулював автомобільний рух.Правда,не на тумбі як колись :) Багатьом водіям прийшлося згадати ПДР :) Хоча він якось невміло його регулював-видно теж вчився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ar-s,більшість водіїв були як, вибачте - олені!!! Налякані своєю необізнаністю створювали затори. Він персонально (поліцейський) показував пальцем кому як їхати. Проїжав там 3 рази.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D це точно. Я в маршрутці проїзджав і теж звернув увагу,що рег. ручками підмахував водіям коли тра їхати Просто такого давненько в Луцьку не було...от і позабували. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову ДТП на перехресті біля Лучеська, працюють поліцейські.

І я це бачив, але (чи то показалося) ну точно беха в задок буса цьомнула, ну блін точно! я ще подумав Ооо! три авто,але не втикав конкретно бо  якраз був перший у цілому рядочку автолюбителів(що їхали по рівненській зі сторони київської площі)  і саме я реагував на рухі поліцая які я знаю,але він красавчік,став до мене боком,а це значить що мені можна рухатися прямо, і він всерівно рукою махав мол (давай-давай) не тормози,корка не було,всі чітко проїжджали, мені сподобалося))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову ДТП на перехресті біля Лучеська, працюють поліцейські.

І я це бачив, але (чи то показалося) ну точно беха в задок буса цьомнула, ну блін точно! я ще подумав Ооо! три авто,але не втикав конкретно бо якраз був перший у цілому рядочку автолюбителів(що їхали по рівненській зі сторони київської площі) і саме я реагував на рухі поліцая які я знаю,але він красавчік,став до мене боком,а це значить що мені можна рухатися прямо, і він всерівно рукою махав мол (давай-давай) не тормози,корка не було,всі чітко проїжджали, мені сподобалося))
Так, там три автівки було.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дорозі із автобазару до Адреналіну легковик влетів під фуру, шкода легковика, передок в смятку, чи з базару так їхали чи що..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть на Ковельській біля Руни серйозне ДТП, хто що чув?

 

 

У Луцьку на вулиці Набережній трапилася аварія за участю трьох автівок.

Не розминулися автомобіль Volkswagen, Жигулі та Fiat. Винний у дорожньо-транспортній пригоді водій Volkswagen. Своєї провини чоловік не заперечує і сам викликав наряд поліції. На щастя, ніхто не постраждав. Через дорожньо-транспортну пригоду на Набережній величезний затор.

cb-a3a59328d738d442c1c91fabf5423366dc70f

cb-f58c29042ac27a5bd5bfbdb636e199b901508

 

cb-654a1d0930f5ed8a8ea0b694223b8b592802b

cb-d10d66cf82317c7ff83e1d9d8d9dc278283cc

 

Я так розумію ви про цю аварію говорите

P.S. Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ковельській серйозна аварія...дві або три машини, одна на зустрічній, як на ковель іхати, інші на обочині зустрічній. 

Чотири патрульних авто стояло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ковельській серйозна аварія...дві або три машини, одна на зустрічній, як на ковель іхати, інші на обочині зустрічній. 

Чотири патрульних авто стояло.

http://www.volynpost.com/news/62732-u-lucku-pid-chas-avarii-rozbylysia-try-avtomobili-foto-video

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи в Луцьку одна така ренушка, але  водій на такому авто їздить як у полі. Не помічаючи нікого навкруги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по всім явним ознакам пацанва вирішила випробувати на швидкість авто. як логічно приа=пустити догнали якусь маршрутку яка їхала посеред дороги а обігнати по зустрічній не вдавалсь, от і вирішили обгін з права а там фура стояла от і швидкість вилізла боком. ( гальмівний шлях добрих 30 метрів ) щось дивно таке авто і без ABS ? чи то так давив на гальма що аж ABSне спрацювало? 

 

 

фото не дуже але хоть щось...

 

post-5395-0-17737700-1450984462_thumb.jp

 

post-5395-0-85901900-1450984463_thumb.jp

 

 

 

По дорозі із автобазару до Адреналіну легковик влетів під фуру, шкода легковика, передок в смятку, чи з базару так їхали чи що..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

( гальмівний шлях добрих 30 метрів ) щось дивно таке авто і без ABS ? чи то так давив на гальма що аж ABSне спрацювало? 

ABS допомагає керуванню авто під час гальмування, але збільшує гальмівний шлях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20хв. тому водій на "субару" збив/наїхав (боком, дзеркалом) хлопця на переході (пр-т. Молоді, що біля "Гостинця"), який переходив на переході. В цей момент водій почав рух і не надав перевагу, пішоходу, що призвело до травмування останнього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


В цей момент водій почав рух і не надав перевагу, пішоходу, що призвело до травмування останнього.

По-перше, як дзеркалом, яке складається при навіть невеликому ударі, можна когось травмувати?

По-друге, якщо пішохід стукнувся в бочину авто, то він швидше всього вискочив зненацька чи швидко перебігав перехід, що заборонено ПДР. Інакше, він би опинився на капоті, але ж ніяк, не в бочині.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В цей момент водій почав рух і не надав перевагу, пішоходу, що призвело до травмування останнього.

По-перше, як дзеркалом, яке складається при навіть невеликому ударі, можна когось травмувати?

По-друге, якщо пішохід стукнувся в бочину авто, то він швидше всього вискочив зненацька чи швидко перебігав перехід, що заборонено ПДР. Інакше, він би опинився на капоті, але ж ніяк, не в бочині.

 

Я ж написав: боком, дзеркалом.

Вдарив фарою і крилом в коліно, хлопця розкрутило навколо своєї осі, і ще добавило дзеркалом.

В підсумку - травма коліна і самостійно стояти хлопець вже не зміг.

P.S. Якби я це не бачив - то не писав би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, як дзеркалом, яке складається при навіть невеликому ударі, можна когось травмувати?

По-друге, якщо пішохід стукнувся в бочину авто, то він швидше всього вискочив зненацька чи швидко перебігав перехід, що заборонено ПДР. Інакше, він би опинився на капоті, але ж ніяк, не в бочині.

Я вчора переходив дорогу по зебрі на Грушевського, біля вокзалу, від Приватбанку до Нашого Краю, вулиця Привокзальна була праворуч від мене. Позаду мене вилетіла з Привокзальної Ауді і повернула наліво, на вокзал. Я вже перейшов пів дороги і якби не зупинився, то теж був би на капоті або ж отримав удар бочиною, бо задні колеса рухаються з меншим радіусом і мені навіть прийшлося зробити крок назад, щоб не наїхав на ноги. Я теж зненацька вискочив чи зашвидко перебігав дорогу?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДТП на виїзді Шухевича-Грушевського. Три авто: Опель, ВАЗ, Рено. Толком не побачив ситуацію, тож від коментарів утримаюсь. Працює 2 екіпажі Поліції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація така: сьогодні стою на ПЕРЕМОГИ на зупинці біля Гарденії.

Від магазину 7/23 через 4 полоси руху бабуля "божий одуванчик"

69202946_1294951311_mamaepepnr.jpg

летить додому у двір магазину Світлолюкс.

При зауваженні:  "Чому тут переходите?" ледве матом не покрила, хоча до переходу 20 м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, це норма в багатьох людей, - стосується як манери переходити дорогу, так і реакції на конструктивні зауваження. Там вже і перехід той непотрібний заглушили, та все одно будуть "лізти", інакше не скажеш.

Вже треба там паркан зробити суцільний, лишити місця тільки на переходах і висоту йому дати 1.5 м, ще й струм пустити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...