Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

Слизько!!!!

Будьте пильні

Рівненська міст

Ще кілька фото звідти. Номер "шістки", якби, натякає) 

post-20055-0-60946500-1449821698_thumb.jpost-20055-0-85524500-1449821722_thumb.jpost-20055-0-88523600-1449821751_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

jack74 - цікаво а де наші "доблесниє" дорожніки? Чи знову нежданно-негадано прийшла зима......? ......суміші посипано/полито непобачив на фото

ну, це, якби, не до мене мало б бути запитання :) але коли я їхав чере той міст в пів-десятої, то було посипано... може "ВЖЕ було посипано"...

До речі, он вище на фотках теж пісок видно.

Зараз бачив в Підгайцях відразу після "кільця" стоять два "черевичка" (Фіат і Форд, здається), обоє повністю без "морд".

В першої ожеледиці жнива...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ожеледиця, слава Богу, не принесла такої біди, як людям на фото, але заморозки принесли і мені сьогодні зранку неприємність - намагався відкрити задню дверку, так ручка в руці залишилась, дверка (замок) примерзла, пластмаса в ручці відламалась... Вибачте за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://youtu.be/jH9rNstm05Y

Шось ніяк кадром не хоче вставлятись

Швидше всього, винний водій "жигі". Випереджаючи тролейбус, частково виїхав на зустрічну... . Але і водій "Део" маючи вільний правий ряд міг би поступитися місцем "жигулику", тим більше, що при вільному правому, займати лівий ряд - "не чемно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

https://youtu.be/jH9rNstm05Y

Шось ніяк кадром не хоче вставлятись

Швидше всього, винний водій "жигі". Випереджаючи тролейбус, частково виїхав на зустрічну... . Але і водій "Део" маючи вільний правий ряд міг би поступитися місцем "жигулику", тим більше, що при вільному правому, займати лівий ряд - "не чемно".

 

у нас завжди так.в більшості по лівій смузі їдуть, поружуючи пдр. деякі водії ссилаються на погану розбиту дорогу в правій смузі. їхав би в правій, можливо б і уникнув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обганяти когось по встрєчці з надією, що на зустрічній тобі поступляться місцем - верх ідіотизму. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивись відео. "жига" не обганяла нікого по зустрічній. при випередженні тролейбуса жигу тупо розвернуло  і винесло на зустрічну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обганяти на мості? ПДР - ні, не чув. 

 

випередження - рух транспортного засобу із швидкістю, що перевищує швидкість попутного транспортного засобу, що рухається поряд по суміжній смузі;
Цитата
 
 
обгін - випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу зустрічного руху;
 
14.6 Обгін заборонено:
 

г) у кінці підйому, на мостах, естакадах, шляхопроводах, крутих поворотах та інших ділянках доріг з обмеженою оглядовістю чи в умовах недостатньої видимості;

 

В дтп вище було саме випередження, оскільки тролейбус рухався по правій смузі і не закривав ліву смугу. випередження на мосту не заборонене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деякі водії ссилаються на погану розбиту дорогу в правій смузі

Воно так і є. Дуже часто права смуга - танкодром.

 

 

дивись відео. "жига" не обганяла нікого по зустрічній. при випередженні тролейбуса жигу тупо розвернуло  і винесло на зустрічну

Та там просто не видно сам момент заносу. Раз "жигу" розвертає на рівному місці при русі по прямій, то тим більше винуватий водій "жигі". Нема чого їздити на такій бомбі по місту, наражаючи всіх на небезпеку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://youtu.be/jH9rNstm05Y

Шось ніяк кадром не хоче вставлятись

Як Вам вдалось вчора завантажити відео з аварією, яка сталася сьогодні?  :ohmy:

Bezimyanni_4848067_19831639.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та він, по суті, навіть випереджати не почав. Його занесло ще до того. Видно, коли на передніх стопи позагорялись. А з 11-ї по 14 секунду в щілині між рядами видно, як Жигуль спочатку летить вправо в відбійник, і відразу вертається назад наліво, на зустрічну, де й б'є Деу. Навіть якби Деу їхала в правій смузі, він все-одно б її дістав, бо видно, що їхав вже майже перпендикулярно руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як Вам вдалось вчора завантажити відео з аварією, яка сталася сьогодні? 

Ви мене упіймали, маю машину часу у своєму розпоряджені ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно ДТП на повороті на Шухевича з пр. Перемоги від ТАМ-ТАМу. Рено зацепило задню дверку учбової автівки Дачія. Рух переходить в затор!

7c01dac92c60.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рено зацепило задню дверку учбової автівки Дачія.

джилі мк бачу, а де дачія?

години дві назад на перехресті Рівненська -Відродження одна машина наздогнала іншу

post-6632-0-06063700-1449858677_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....а на рахунок посипання і роботи дайців: оцінили довжину пробки з тролейбусів і свіжопосипану зустрічну від дтп полосу? ...... запарив цей цирк. Ввечері тільки-но їхали назад через той же міст зі сторони Рівного - дорога блищить добряче місцями а посипаного ніде невидно...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рено зацепило задню дверку учбової автівки Дачія.

джилі мк бачу, а де дачія?

джилі, джилі, темна пора і не зблизька, нерозгледів
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Порт Сіті зі сторони Карпенка-карого Фіат скудо і Бмв 5 на першому повороті перед пішоходом скудо пропускав пішохід а з заду вїхав Бмв , хоча і швидкість в Бмв була не велика і зі слів водія бмв шо він гальмував і відчував АБС все таки не вдалося минути аварії ! визвали міліцію , чекали хвилин 40 , потім набрали ще раз зявились на 50 хв , порекомендували пройтись по евро-протоколу , так і зробили вони поїхали ! Вже моли відїзджати до найблищого кафе щоб заповнити евро-протокол , так з заду намалювався пяний втікач на шкоді , він попитався обїхати Бмв і стукає бмв ледве в лівий бампер , Так ми і впіймали пяного водія котрий не знаю де правда розп.іздячив гольфа десь і втік з місця аварії , до нас він приїхав вже зі спушеними подушками безпеки , нам і знову прийшлося визвати до себе міліцію , правда вони зявилися досі бистро , напевно були вже в курсі !

post-28169-0-61799000-1449957206_thumb.j

post-28169-0-99205900-1449957229_thumb.j

post-28169-0-07657700-1449957977_thumb.j

post-28169-0-30010900-1449957992_thumb.j

post-28169-0-15816800-1449958101_thumb.j

post-28169-0-87508800-1449958127_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Фейсбуку:

Шановні учасники спільноти, звертаюсь до Вас з величезним проханням. Сьогодні вночі, близько 22 год. в районі Киівського майдану, сталася жахлива ДТП. Автомобіль Ауді А4 зеленого кольору, номерний знак НВ 512 ( здається литовської реєстрації) збив юнака, який зараз знаходиться в край важкому стані в реанімації Луцької міської лікарні. Потрібна будь яка інформація про власників автомобіля, або про юнаків які у ньому перебували на час ДТП. З місця аварії ВОНИ ВТЕКЛИ. Цей автомобіль не перший раз "форсажить" вулицями нашого міста. Досить часто він був помічений біля НК "Голлівуд", у с. ПІДГАЙЦІ, ймовірно, що це може бути місце проживання. Зараз лікарі борються за життя 21 річного хлопця і лише чудо може його врятувати, а я хочу лише одного, щоб винуватець відповів за свій вчинок. Хто щось знає або володіє інформацією, телефонуйте на номер 0509749779 або 0955460914, або повідомлення в ЛС.
П.С. також потрібно багато крові, тому запрошую усіх небайдужих прийти на пр. Волі у станцію переливання крові і здати кров на ім'я Гапич Михайло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


петицію про встановлення лежачого поліцейського...

дайте шість, а то там на 200 метрів 3 пішохідні переходи, відрізок малий, дехто там намагається обганяти, бо хоче мати на корпус випередження перед світлофором.

по переходу навпроти магазину інтенсивний рух, школа, дитсадок.

напевно, там доречнішим за лежачих міліцейських буде світлофор за вимогою з  нормальним інтервалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Фейсбуку:

Шановні учасники спільноти, звертаюсь до Вас з величезним проханням. Сьогодні вночі, близько 22 год. в районі Киівського майдану, сталася жахлива ДТП. Автомобіль Ауді А4 зеленого кольору, номерний знак НВ 512 ( здається литовської реєстрації) збив юнака, який зараз знаходиться в край важкому стані в реанімації Луцької міської лікарні. Потрібна будь яка інформація про власників автомобіля, або про юнаків які у ньому перебували на час ДТП. З місця аварії ВОНИ ВТЕКЛИ. Цей автомобіль не перший раз "форсажить" вулицями нашого міста. Досить часто він був помічений біля НК "Голлівуд", у с. ПІДГАЙЦІ, ймовірно, що це може бути місце проживання. Зараз лікарі борються за життя 21 річного хлопця і лише чудо може його врятувати, а я хочу лише одного, щоб винуватець відповів за свій вчинок. Хто щось знає або володіє інформацією, телефонуйте на номер 0509749779 або 0955460914, або повідомлення в ЛС.

П.С. також потрібно багато крові, тому запрошую усіх небайдужих прийти на пр. Волі у станцію переливання крові і здати кров на ім'я Гапич Михайло.

Не повіриш Ді, але буквально в п'ятницю, А4 в кузові B4, зеленого кольору, на іноземній реєстрації, з великими дисками малюнку "павутинка", приїздила до нас на сервіс, і вгадайте хто був на пасажирському сидінні!? - ІСПОЛІН власною персоною. Водія бачив добре, фейс запам'ятав, він не вперше в нас. Вони постійно приїздять в стані під "чимось". Якщо кузов той - я більш ніж впевнений що це одне і те ж авто!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


ІСПОЛІН власною персоною

нагадати хто то такий

http://vk.com/id109766355

http://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-zatrymaly-honshchykiv-na-leksusi/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...