Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

для підгонки розмірів та роздруківки стікера\ів, жодних комерційних\нетрадиційних цілей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ми туткай стікера розробили вже, будем продавать для АТОшників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, можливо покажусь назойливим, але є пару питань. Чому будете продавати саме АТОшникам? І при чому тут АТОшникі до наліпок з логотипом борди? Щось не зовсім зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой ще разок заоффтоплю і фсьо.. :)

шойто мені підказує, що продавать будуть усім, а кошти підуть на АТО або на допомогу хлопцям з АТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


шойто мені підказує, що продавать будуть усім, а кошти підуть на АТО або на допомогу хлопцям з АТО.
Во. Все стає на свої місця)). Пазли зклалися в моїй башці)).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ми туткай стікера розробили вже, будем продавать для АТОшників.

 

Де купити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терміново розшукуються свідки аварії! Сьогодні о 8:20 на переході біля готелю "Лучеськ" збили пішохода - старшого чоловіка. Наїзд скоїв чорний Сітроен - на фото. Дуже прошу відгукнутись всіх, хто бачив це дтп.

 

 

 

12243357_508352849347218_676490441258475

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій, що скоїв наїзд, з допомогою свідка посадив потерпілого в своє авто - для того щоб везти в лікарню. Від'їхав з місця ДТП і втік з авто, залишивши потерпілого і машину. Я в шоці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він колись в двір влетів на всіх газах, добре, що дітей в той момент не було на дорозі. З-за керма виліз на присосках. І сп'яніння скоріше всього було не алкогольне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, не підскажеш коли то все може бути? я про мрев

Мене самого це цікавить. Казали що ще тиждень точно катавасія така буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СанСет, ти знаєш власника/водія чи двір, в якому він живе?

Я не знаю чи він там живе, скоріш за все, приїздив до когось, але досить часто. Сітроен літом вже був коцнутий у ліве крило, що зважаючи на манеру їзди, не дивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив як садили дідуся до нього в машину і як він заїхав до Там Тама на відродженні все...

ще зробив фото самого авто але і так номери видно...


Бачив як садили дідуся до нього в машину і як він заїхав до Там Тама на відродженні все...

ще зробив фото самого авто але і так номери видно...

водій з машини не виходив, до нього пацан підходив із буса (номерів не бачив) зразу на переході, та жіночка пішохід, яка і садила дідуся в машину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось із цієї статті мене дивує ця фраза:

 

 

Наскільки я розумію, то винний, все-таки, водій вантажівки, оскільки він мусив пропустити весь транспорт, що рухається по Шопена, а тоді вже повертати в двори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось із цієї статті мене дивує ця фраза:

 

 

Наскільки я розумію, то винний, все-таки, водій вантажівки, оскільки він мусив пропустити весь транспорт, що рухається по Шопена, а тоді вже повертати в двори.

100 пудово. Щойно звідти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію, то винний, все-таки, водій вантажівки, оскільки він мусив пропустити весь транспорт, що рухається по Шопена, а тоді вже повертати в двори.

 

саме так :) А з інтонації писаки складається підтекст, що винен водій легковика :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось із цієї статті мене дивує ця фраза:

 

 

Наскільки я розумію, то винний, все-таки, водій вантажівки, оскільки він мусив пропустити весь транспорт, що рухається по Шопена, а тоді вже повертати в двір

Вже переписали з ваших слів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна буде пробити власника )

Чи вдалося встановити власника сітроена що збив дідуся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18-45 на пр.Волі біля "Дяді Піцци" жовтий Рено Кенго догнав Рено Меган (здається це авто, не розгледів). Пошкодження незначані: в кенгу троги зімнутий капот..на другому французі трохи бампер..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18-45 на пр.Волі біля "Дяді Піцци" жовтий Рено Кенго догнав Рено Меган (здається це авто, не розгледів). Пошкодження незначані: в кенгу троги зімнутий капот..на другому французі трохи бампер..

post-30039-0-64253700-1447364980_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...