Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

Навпроти Порт-сіті на Карпенка-Карого приблизно в 19-10 стояли Ауді і і якийсь чобіток (типу Рено Кенгу). Ауді віїхала в зад чобітку, таке враження, що вони йшли на розворот і Ауді наздогнала

ДТП сталось близько 17.30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Близько 20.00 біля тц Троянда стояли "гайовци" лицем на зустрічну. Поряд був ВаЗ, стояла й швидка. Проїхавши повз них видимих а ні пошкоджень авто, а ні потерпілих видно не було.

Хтось ще бачив, що там було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 20.00 біля тц Троянда стояли "гайовци" лицем на зустрічну. Поряд був ВаЗ, стояла й швидка. Проїхавши повз них видимих а ні пошкоджень авто, а ні потерпілих видно не було.

Хтось ще бачив, що там було?

Десь пів-восьмої на переході біля Троянди збили людину.

Переходив якраз дорогу біля Гостинця: звук різкого гальмування шин по асфальту і удар, швидка була хвилин за 7-8.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Навпроти Порт-сіті на Карпенка-Карого приблизно в 19-10 стояли Ауді і і якийсь чобіток (типу Рено Кенгу). Ауді віїхала в зад чобітку, таке враження, що вони йшли на розворот і Ауді наздогнала

ДТП сталось близько 17.30

 

довго ж вони стояли... бо я точно після 19 з роботи виїхав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпроти Порт-сіті на Карпенка-Карого приблизно в 19-10 стояли Ауді і і якийсь чобіток (типу Рено Кенгу). Ауді віїхала в зад чобітку, таке враження, що вони йшли на розворот і Ауді наздогнала

Там дуже часто бувають аварійні ситуації, бо водії розвертають свої корита там де не можна.

Навпроти Порт-сіті на Карпенка-Карого приблизно в 19-10 стояли Ауді і і якийсь чобіток (типу Рено Кенгу). Ауді віїхала в зад чобітку, таке враження, що вони йшли на розворот і Ауді наздогнала

Там дуже часто бувають аварійні ситуації, бо водії розвертають свої корита там де не можна.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпроти Порт-сіті на Карпенка-Карого приблизно в 19-10 стояли Ауді і і якийсь чобіток (типу Рено Кенгу). Ауді віїхала в зад чобітку, таке враження, що вони йшли на розворот і Ауді наздогнала

ДТП сталось близько 17.30

довго ж вони стояли... бо я точно після 19 з роботи виїхав

Я десь о 18.05 їхав, то там вже все спокійно було, люди не бігали розглядати пошкодження та кіпіш, а спокійне очікування ДАІ чи страховика, стояли сперті на автівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку трапилася аварія, під час якої зіткнулося два автомобілі. Знову "трикутник: Кільце Перемоги- Шопена-Огієнка.

 

%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%AF8-84

 

http://ar.volyn.ua/20151202-lutsk-znovu-avariya-na-shopena/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пр. Перемоги ДТП напроти повороту на 8березня, білий гольф догнав седенчик якийсь. Пробки, як і дайців немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пр. Перемоги ДТП напроти повороту на 8березня, білий гольф догнав седенчик якийсь. Пробки, як і дайців немає.

 

А вот і фото:

IMG_20151203_143932-848x477.jpg

 

 Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері в районі 18ї години ледь не догнав буса, який в свою чергу чи то ледь не догнав чи то чуть доторкнувся до ланоса(? не впевнений, було темно).

Причиною стало те, що цей ланос(?) когось догнав в районі світлофора 5ї школи (їхали від Там-Таму). Усі троє увімкнули аварійки.

Хто має більше інформації - велкам.

 

P.S. Всі ми рухались на зелене світло світлофора.

 

P.P.S. Будьте обережні, тримайте дистанцію, особливо в темну пору доби і в дощ\сніг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДТП на Карпенка, на фото все ясно.

ДТП на Карпенка, на фото все ясно.

ДТП на Карпенка, на фото все ясно.

post-9398-0-06055500-1449238472_thumb.jp

post-9398-0-52541200-1449238536_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля 17 год ..Перехрестя з рухом по колу  на 40-му Гордіюк-Конякіна ДТП з участю двох чи трьох автівок  Можливо хтось кине фото з реєстратора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля Сіті-парку:  автомобіль марки BMW наїхав на жінку, яка переходила дорогу на переході.. близько 19.00 години.

http://www.volynnews.com/news/city/u-lutsku-na-pishokhidnomu-zbyly-litniu-zhinku/   2015-12-10-0283w.jpg

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото вже журналісти писаки...

БМВ залишилася стояти, а ДАІ приїхало десь за 30-40 хвилин

 

швидкість реально була не великою, бо практично відразу зупинився, напевно постраждала вийшла відразу за зустрічною машиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось багато аварій на Карпенка сьогодні.
Ще одну застала я, переходила дорогу від Сафрону до Порт сіті, водій черевичка (не роздивилась якого саме) уступив дорогу, а бмв вїхав йому в "зад", я навіть не одразу зрозуміла що за шум то був, бо оглохла від нього, повертаю голову а вже аварія....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось багато аварій на Карпенка сьогодні.

Ще одну застала я, переходила дорогу від Сафрону до Порт сіті, водій черевичка (не роздивилась якого саме) уступив дорогу, а бмв вїхав йому в "зад", я навіть не одразу зрозуміла що за шум то був, бо оглохла від нього, повертаю голову а вже аварія....

 

Там ще було третє авто яке вїхало в Бмв! вроді була шкода  яка на мій погляд саме більше постраждала!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

щось багато аварій на Карпенка сьогодні.

Ще одну застала я, переходила дорогу від Сафрону до Порт сіті, водій черевичка (не роздивилась якого саме) уступив дорогу, а бмв вїхав йому в "зад", я навіть не одразу зрозуміла що за шум то був, бо оглохла від нього, повертаю голову а вже аварія....

 

Там ще було третє авто яке вїхало в Бмв! вроді була шкода  яка на мій погляд саме більше постраждала!

 

 

ппц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав знизу по Карпенка, бачу, що на мості Рівненської вже стоїть "купа-мала"... Приморозок і відразу хтось поспішає... А на мостах в таку пору завжди ожеледиця! І не тільки на мостах, а на різних містках по трасах поза містом, будьте уважні

 

ПиСи: бачу, вже передімною про це якраз запостили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тролейбуси через рівненський міст в напрямку київської не їдуть.майте на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74 - цікаво а де наші "доблесниє" дорожніки? Чи знову нежданно-негадано  прийшла зима......? ......суміші посипано/полито непобачив на фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно ожеледиця дууже підступна...

на нульовій зимовій гумі (500 км пробігу) на машині зі всілякими стабілізаціями і т.д. разок так на спуску в долинку сіпануло) і швидкість була 30-40

 

будьте обережні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Навпроти Порт-сіті на Карпенка-Карого приблизно в 19-10 стояли Ауді і і якийсь чобіток (типу Рено Кенгу). Ауді віїхала в зад чобітку, таке враження, що вони йшли на розворот і Ауді наздогнала

ДТП сталось близько 17.30

 

ДТП сталась в 15.52 Фото згодом викладу !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Воїнів аншлаг, автомобілисти побилися. Бачила вже як таксист бив іншого поки не роздер весь одяг. Потім той почав активніше захищатися, в результаті таксист блює, очевидно струс, брався за каміння.

 

post-2742-0-17142800-1449820202_thumb.jp

post-2742-0-34036500-1449820210_thumb.jp

post-2742-0-94995800-1449820215_thumb.jp

post-2742-0-20811800-1449820230_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...