Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

 

Запам'ятайте всі це ім'я: Павло Крець.

 

якщо цього наркомана не буде притягнуто - ми всі  виявимося просто лохами.

 

Павло Клець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

знаю цього Павла, і братів його знаю, цей Павло нібити з сійми віруючих, але ще той виродок, колись їздив з ним по місту, на його батьківському транзітові, то чесно кажучи було страшно, навіть враховуючи те шо мені подобається швидка їзда. та і молодший брат його також ще той урод, гопніка з себе корчить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома посить розшукати свідків ДТП - Збили її маму

Юлія Лігоцька Шукаємо свідків аварії...Будь ласка, не будьте байдужі - відгукніться.

http://p-p.com.ua/articles/80676/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що водії тікають з місця ДТП - це звісно, погано.
Але проблема в Луцьку значно більша з самими пішоходами. Практично кожен день хтось десь вибігає, перебігає, раптово вирішує перейти дорогу по переходу, хоча ще 2 секунди тому ніби й не планував. Таке відчуття, що момент коли я чи хтось інший з"являться в цій темі з постом про пішохода - лише питання часу.
Треба зробити штраф за перехід не на переході чи "неправильний" перехід по переходу 500+ грн і тоді може трохи суіцидніків менше стане.

І лежачий поліц., про якого йде мова в посиланні вище, - теж бред. За такою логікою, треба всі вулиці з ними зробити, щоб їздити по принципу їдь-гальмуй-лежачий-їдь-гальмуй-лежачий.
Ну і наостанок - вся стаття про те, що збили жінку на переході, а в кінці випадковим чином пише - "Правда жіночка перебігала перед переходом". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Правда жіночка перебігала перед переходом" це зі слів Nikitamega, який видалив свій пост на борді. Ось саме тому і розшукуються свідки аварії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком підтримую попередній пост Supermena. Ці "олені", що з'являються перед капотом машини вже дістали! Таких горе-пішоходів з кожним днем все більше і більше! і їм пофіг, що зима, ожеледиця і що автомобіль може не встигнути зупинитися...Треба вже якусь петицію писати чи що, щоб вводили штрафи за перехід дороги в забороненому місці. Саме більше вражає, що ще й відкривають рот коли робиш зауваження чи сигналиш, також татусі і мамусі, які тягнуть за руку своє чадо через дорогу.

Пішоходи і водії, будьте взаємовічливими!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Правда жіночка перебігала перед переходом" це зі слів Nikitamega, який видалив свій пост на борді. Ось саме тому і розшукуються свідки аварії.

я теж пам'ятаю цей пост, і там 100% було сказано, що НЕ на пішоходному переході, а тут вже пишуть, що НА переході... Негарно... Водій - це ще не значить на 100% винен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось таке дтп зустрів по дорозі сьогодні. Авто пролежало так 5 годин, а може і більше. Всі ніби живі http://www.youtube.com/watch?v=Tl6ROLpWgUI&feature=youtu.be

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Правда жіночка перебігала перед переходом" це зі слів Nikitamega, який видалив свій пост на борді. Ось саме тому і розшукуються свідки аварії.

я теж пам'ятаю цей пост, і там 100% було сказано, що НЕ на пішоходному переході, а тут вже пишуть, що НА переході... Негарно... Водій - це ще не значить на 100% винен.
В пятницю Не на пішохідному, а в неділю на пішохідному. А розшукують свідків недільних, і розшукують тому, що хочуть відмазати водія. А видалив тому, що нехочу щоб й...ні копікастери .з Волиньнюс і подібні тільки й те робили що з борди новини копіювали.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пятницю Не на пішохідному, а в неділю на пішохідному. А розшукують свідків недільних, і розшукують тому, що хочуть відмазати водія. А видалив тому, що нехочу щоб й...ні копікастери .з Волиньнюс і подібні тільки й те робили що з борди новини копіювали.

 

 

Якраз про недільне ДТП і йдеться. А Юлія Лігоцька це донька жіночки яку збив автомобіль. Так що мова "про відмазати водія" тут ні до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком підтримую попередній пост Supermena. Ці "олені", що з'являються перед капотом машини вже дістали! Таких горе-пішоходів з кожним днем все більше і більше! і їм пофіг, що зима, ожеледиця і що автомобіль може не встигнути зупинитися...Треба вже якусь петицію писати чи що, щоб вводили штрафи за перехід дороги в забороненому місці. Саме більше вражає, що ще й відкривають рот коли робиш зауваження чи сигналиш, також татусі і мамусі, які тягнуть за руку своє чадо через дорогу.

Пішоходи і водії, будьте взаємовічливими!

як думаєш,а пішоходів не задовбали олені які летять на нерегульованому переході 50-60-70  км/год ? Чи коли на переході один олень обганяє іншого? Чи коли олень,повертаючи на переході зирить в ліве дзеркало ,а не на перехід по якому ледь клигає якась бабуся? Роби як я-скидай швидкість перед пішоходним переходом навіть коли там нікого немає.Бо з кущів раптово  може вискочити олень від правоти  і поламаних ребер якого тобі і побитому бамперу чи капоту легше не стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пятницю Не на пішохідному, а в неділю на пішохідному. А розшукують свідків недільних, і розшукують тому, що хочуть відмазати водія. А видалив тому, що нехочу щоб й...ні копікастери .з Волиньнюс і подібні тільки й те робили що з борди новини копіювали.

Якраз про недільне ДТП і йдеться. А Юлія Лігоцька це донька жіночки яку збив автомобіль. Так що мова "про відмазати водія" тут ні до чого.
і фотки тіж самі! сцикнув?!

от такі в нас "свідки"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Волтнь авто на повороті (ніби вулиця Теремнівська) щось типу опель астра хечбек з панянкою за кермом догнала учбову сімку. Задок в сімки трішки погнутий, а передок астри не роздивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цілком підтримую попередній пост Supermena. Ці "олені", що з'являються перед капотом машини вже дістали! Таких горе-пішоходів з кожним днем все більше і більше! і їм пофіг, що зима, ожеледиця і що автомобіль може не встигнути зупинитися...Треба вже якусь петицію писати чи що, щоб вводили штрафи за перехід дороги в забороненому місці. Саме більше вражає, що ще й відкривають рот коли робиш зауваження чи сигналиш, також татусі і мамусі, які тягнуть за руку своє чадо через дорогу.

Пішоходи і водії, будьте взаємовічливими!

як думаєш,а пішоходів не задовбали олені які летять на нерегульованому переході 50-60-70  км/год ? Чи коли на переході один олень обганяє іншого? Чи коли олень,повертаючи на переході зирить в ліве дзеркало ,а не на перехід по якому ледь клигає якась бабуся? Роби як я-скидай швидкість перед пішоходним переходом навіть коли там нікого немає.Бо з кущів раптово  може вискочити олень від правоти  і поламаних ребер якого тобі і побитому бамперу чи капоту легше не стане.

 

Я вважаю себе дисциплінованим водієм і не потребую ваших порад. Мова йшла про перехід вулиці в ЗАБОРОНЕНИХ місцях, і про те, що пішоходи теж повинні дотримуватися правил і відповідати за їх порушення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На повороті Дружби народів - Боженка якийсь сірий "черевик" не розминувся з маршруткою. 

ЗІ. Місцями сьогодні доволі слизько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Запам'ятайте всі це ім'я: Павло Клець.

 

якщо цього наркомана не буде притягнуто - ми всі  виявимося просто лохами.

 

ХЛОПЦЯ, ЯКИЙ НАСМЕРТЬ ЗБИВ ЛУЧАНИНА, ПОСАДИЛИ У СІЗО

Не знаю наскільки це правда, можливо хто володіє інформацією з більш достовірних джерел?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль в нас багато пішоходів також правил не знають , на варшавці на вокзалі ходять ,бігають прямо між машинами на дорозі це пипець , і як їх не зачипити в дощову погоду і ще й ввечері ! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пр.Перемоги, р-н Історичний ф-т, в сторону Там-таму, тролейбус догнав міжміський маршрут, з кільця тяжко проїхати на проспект.

post-9830-0-82731700-1450692572_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


тролейбус догнав міжміський маршрут,

там перед зупинкою тьма людей тупо перебігає  дорогу.  Якщо маршрутчик різео тормознув, то тролейбус своєю масою ще й посунути могло.  Ну і + дистанції не тримався.  Хоча, хз що там насправді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхав на Ковель і по дорозі було дві автівкі які були у лісочку. Жигулик за маяками та бмв біля переспи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Запам'ятайте всі це ім'я: Павло Клець.

 

якщо цього наркомана не буде притягнуто - ми всі  виявимося просто лохами.

 

ХЛОПЦЯ, ЯКИЙ НАСМЕРТЬ ЗБИВ ЛУЧАНИНА, ПОСАДИЛИ У СІЗО

Не знаю наскільки це правда, можливо хто володіє інформацією з більш достовірних джерел?

 

Поліція спростовує інформацію, що водія, який спричинив ДТП на вул. Рівненській, взяли під варту.

http://www.volynpost.com/news/62559-policiia-sprostovuie-informaciyu-schodo-vziattia-pid-vartu-vynuvatcia-dtp-na-rivnenskij

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Киверецкий мост. Кольцо-треугольник. Несколько машин с синими мигалками.

И две иномарки (дэву и миц, наверное) стоят мордами в одном столбе на газоне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...