Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

 

Davids, не підскажеш коли то все може бути? я про мрев

Працює.
 

 

 

Davids, не підскажеш коли то все може бути? я про мрев

Працює.
 
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Блін з кожним днем замічаю на дорогах все більше пофігізму. Всі себе візчувають безнаказаними. 

 

Даї вже нема, поліції ще нема. Хто як хоче так і іде. З правого ряду в лівий поворот, на червоний не зупиняються, пішоходи взагалі ігнорять. З кожним днем все гірше, хоч бери і невиїжай, але і пішки якось стрьомно...

 

Ось вам і одна з причин аварій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даї вже нема, поліції ще нема. Хто як хоче так і іде. ...   Ось вам і одна з причин аварій.

"Что такое эта ваша разруха? Старуха с клюкой? Ведьма, которая выбила все стекла, потушила все лампы? Да ее вовсе и не существует. Что вы подразумеваете под этим словом? ... Это вот что: если я, вместо того, чтобы оперировать каждый вечер, начну у себя в квартире петь хором, у меня настанет разруха. Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать Зина и Дарья Петровна, в уборной начнется разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах." (С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднішня ДТП на Ківерцівській.Судячи з фото,люди з "фольца" не знали про наявність ременів безпеки в автомобілі

post-2684-0-44928100-1447757426_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в п'ятницю ввечері маршрутка вирішила підрізати тролейбус

 

post-4-0-84143900-1447759797_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднішня ДТП на Ківерцівській.Судячи з фото,люди з "фольца" не знали про наявність ременів безпеки в автомобілі

https://www.drive2.ru/l/8222462/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехрестя Данила Галицького - Кафедральна, напрям "до ЛПЗ" на переході сьогодні в 10.10 на моїх очах темна іномарка наздогнала Таврію-"чобітка", котра пропускала пішоходів. Пошкодження ніби незначні, винувата ІМХО водійка іномарки, яка "трохи" спішила і не встигла повністю зупинитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повнісю аналогічна ситуація була на Рівненській навпроти пластмасового . іномарка пропускала пішоходів як з заду в неї вїхав жигулик 2106. пошкодження не значні.  працювали ДАЙці.

Перехрестя Данила Галицького - Кафедральна, напрям "до ЛПЗ" на переході сьогодні в 10.10 на моїх очах темна іномарка наздогнала Таврію-"чобітка", котра пропускала пішоходів. Пошкодження ніби незначні, винувата ІМХО водійка іномарки, яка "трохи" спішила і не встигла повністю зупинитись.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що сталось на Відродження на переході біля заїзду на азс WOG ? ( подертий стовп та купа пластмаси )

 

... слизько ? ... швидкість ? ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


... слизько ? ... швидкість ? ...

ще з рану там лежало, думаю хтось вночі не вписався в поворот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

повнісю аналогічна ситуація була на Рівненській навпроти пластмасового . іномарка пропускала пішоходів як з заду в неї вїхав жигулик 2106. пошкодження не значні.  працювали ДАЙці.

Перехрестя Данила Галицького - Кафедральна, напрям "до ЛПЗ" на переході сьогодні в 10.10 на моїх очах темна іномарка наздогнала Таврію-"чобітка", котра пропускала пішоходів. Пошкодження ніби незначні, винувата ІМХО водійка іномарки, яка "трохи" спішила і не встигла повністю зупинитись.

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офтоп, але деколи наблюдаю таку картину, як в попередньому повідомлені. Що означає   і навіщо постити ті повтори???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офтоп, але деколи наблюдаю таку картину, як в попередньому повідомлені. Що означає   і навіщо постити ті повтори???

Це глюки форума. Спостерігається у деяких користувачів.

Автор хотів щось написати, та не вийшло ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Термометрії маштабна ДТП, три автівки учасники.

Корок практично до спиртзаводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17-го ввечері біля РАГСу хтось бачив як Тucson подряпав таксі?

волиньпост і волиньньюз не катіт, треба очевидців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Термометрії маштабна ДТП, три автівки учасники.

Корок практично до спиртзаводу.

 

500-700 метрів то не корок,  3 км за 40 хв при трирядній дорозі + узбіччя - ось це корок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину тому, на Рівненській, поблизу автоцентру "Хюндай", ВАЗ (05 чи 07) добряче заїхав в зад якомусь паркетнику. Пошкодження легковика значні, про постраждалих мені невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину тому, на Рівненській, поблизу автоцентру "Хюндай", ВАЗ (05 чи 07) добряче заїхав в зад якомусь паркетнику. Пошкодження легковика значні, про постраждалих мені невідомо.

 

І на вул.Гордіюк схоже ДТП (також ВАЗ вїхав в зад)не розібрав кому.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину тому, на Рівненській, поблизу автоцентру "Хюндай", ВАЗ (05 чи 07) добряче заїхав в зад якомусь паркетнику. Пошкодження легковика значні, про постраждалих мені невідомо.

ВАЗ "стукнув " Хюндай, в правий задній фонарь. Саму аварію не бачив, бачив наслідки: водія ВАЗа забрала швидка, забій рулем в грудну клітку.Передок у ВАЗа "роздовбаний конкретно, в Хюндая  фонарь, крило, багажник...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину тому, на Рівненській, поблизу автоцентру "Хюндай", ВАЗ (05 чи 07) добряче заїхав в зад якомусь паркетнику. Пошкодження легковика значні, про постраждалих мені невідомо.

І на вул.Гордіюк схоже ДТП (також ВАЗ вїхав в зад)не розібрав кому.

В'їхав нісанчику прімастару темного кольору, бачив буса, жужи вже не було.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...