Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

Тут найцікавіше як так вийшло, що чоловік не втік

Навіть візуально він виглядав нетверезим.

Тобто можна уявити який він був вхлам. Бо якби п'яний, але ще соображав, то може б і не гнав так. Або уже б втік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Черговий, курва, співробітник шанованої іноземної фірми на EST номерах...

ще один гарячий "естонець" .Спочатку проїхався по тротуару і виїхав на перехід,потім повернув під знак на Грибоєдова

qlcrlva2cxz3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пів години тому біля бару Лучеськ

lxjonhotwrnu.jpg

Це вже їх витягнули на тротуар. Коли я проїжджав по Огієнка (десь 8-45) то "Мазда" і "Рено" стояли ніс в ніс на повороті на 8 березня.

Видається так. що водій "Мазди" "здивував" кєровніка "Рено", повертаючи з Огієнка на вул.8 Березня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- близько 13:00 на світлофорі біля 5-ї школи дівчина на Х6 не пропустила АТОмобіля нз ..013.. який напевно хотів проскочити на стоянку біля ресторану " Прага ". пошкодження не значні в обох авто. У Х6 полопали скельця головної оптики та пошкоджений бампер, дівчина в розпачі лила слЁзи.

- ще одна дтп сталась на Відродження біля СОЛО. бачив тільки автомобілі з пошкодженнями.

головне що всі учасники без ушкоджень.

шановні водії будьте уважнішими в таку погоду / дотримуйтесь дистанції / та безпечної швидкості ! дорога СЛИЗЬКА / вікна ЗАПІТНІВШІ . + ще купа факторів .

всі встигнемо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене одне запитання: ти шефа возиш? Якщо н і- чому не зупинився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що бачив дтп біля візового центру. Машина розбита дуже сильно. Збив 2х перехожих,на смерть. Їхав в авто, видовище жахливе.співчуття сім'ям загиблих. Надіюсь винні будуть покарані. Авто мазда. Номерні знаки зняті

Тут бачу вже є фотки з цієї аварії.. ужас якийсь... номера взагалі там не з українською реєстрацією..

Появилось відео самої аварії... В мене немає слів...

https://youtu.be/fPBvLA6k38g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чувак пішов собі далі, його ж не цепануло... Мудак... один.... другий....

і сука в стовп же не попав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це просто пі.дец.....Як треба вмудритись набрати таку швидкість ???

мужикам реально просто пощастило, трупів мого б бути більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чувак пішов собі далі, його ж не цепануло... Мудак... один.... другий....

і сука в стовп же не попав!

Я б не був таким категоричним. Від нього в лічених сантиметрах пройшло. Мабуть в стані ефекту був...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чувак пішов собі далі, його ж не цепануло... Мудак... один.... другий....

і сука в стовп же не попав!

в шоковому стані пішов...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуття рідним та близьким загиблих жінок...( Надіюсь той вбивця більше ніколи за кермо не сяде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як думаєте, з якою швидкістю воно летіло?

Якщо між стовпами 30 м., тоді швидкість приблизно 20 м/с, або 70-75 км/год. Швидкість не велика, але людей "розмазало" по стіні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як думаєте, з якою швидкістю воно летіло?

Якщо між стовпами 30 м., тоді швидкість приблизно 20 м/с, або 70-75 км/год. Швидкість не велика, але людей "розмазало" по стіні.

З неперевірених джерел,чув,що винуватець дтп чоловік директриси школи #7/не буду стверджувати, але ще також казали,що він колишній міліціянт! Надіюсь це все не залишать безнаказанно!і він отримає по заслузі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дадуть йому пять років умовно, кому треба забашляє і все порішають. Така ось уйня малята, цю країну не змінити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за блядська країна?

Дурна не, країна, а люди які в ній живуть.

Подивись, що у сусідів робиться:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SΩLΩMΩN, згідний піші в нас неадекват повний, але, якщо брати перше відео, то більшість випадків, це водії без башні ....

і хоча там московія, в нас не багато ліпше, на жаль...

друге не вдалось переглянути..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чувак пішов собі далі, його ж не цепануло... Мудак... один.... другий....

і сука в стовп же не попав!

Я б не був таким категоричним. Від нього в лічених сантиметрах пройшло. Мабуть в стані ефекту був...

треба ж, який вразливий! То на сході на передовій він би поранених товаришів лишав "в стані афекту"?! Гівно воно просто, з сцикливою душонкою! Рівно як і купа водіїв, що проїхали повз і не зупинились
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чувак пішов собі далі, його ж не цепануло... Мудак... один.... другий....

і сука в стовп же не попав!

Я б не був таким категоричним. Від нього в лічених сантиметрах пройшло. Мабуть в стані ефекту був...

треба ж, який вразливий! То на сході на передовій він би поранених товаришів лишав "в стані афекту"?! Гівно воно просто, з сцикливою душонкою! Рівно як і купа водіїв, що проїхали повз і не зупинились

Ніяким чином не стаю на захист, але всі ми герої на словах. Якщо вжде пішло про передову, то на передовій під обстрілом і бувалі воєнні ламались. Все від людини залежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все від людини залежить.

от і я про те! Є людина - Людина, а є людина - гівно
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене одне запитання: ти шефа возиш? Якщо н і- чому не зупинився?

То не моє відео, знайшо на ютубі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...