Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

18:22 16.09.2015

пр. Перемоги

post-1448-0-76013600-1442427911_thumb.jp

Хотів проскочити до червоного і вскочив. Розїхались через пару хв. ДТП не оформляли.

Я один замітив що машини однакові) Чуваки просто з одного автоклубу, певно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я один замітив що машини однакові) Чуваки просто з одного автоклубу, певно)

Так, два Меганчика. Можливо навіть знайомі. Щось переговорили і швидко роз'їхались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18:22 16.09.2015

пр. Перемоги

post-1448-0-76013600-1442427911_thumb.jp

Хотів проскочити до червоного і вскочив. Розїхались через пару хв. ДТП не оформляли.

Мож я когось і здивую(у кого немає авто),але перехрестя, реально завдяки світлофорам взагалі просте і безпечне тільки дауни можуть там влупитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18:22 16.09.2015

пр. Перемоги

post-1448-0-76013600-1442427911_thumb.jp

Хотів проскочити до червоного і вскочив. Розїхались через пару хв. ДТП не оформляли.

Мож я когось і здивую(у кого немає авто),але перехрестя, реально завдяки світлофорам взагалі просте і безпечне тільки дауни можуть там влупитися.

Це точно, якщо слідувати сигналам світлофора - то перехрестя дуже просте.

Але, на ньому дуже багато хто проскакує, а особливо в час пік.

Тим хто виїзжає на зелений з Клима Савури немає як в'їхати на перехрестя.

Цю аварію бачив на свої очі. Швидкість в сірого мегана була нормальна. Роз'їхались вони дуже швидко - чорний меган поїхав вже через 2 хв, а сірий позбирав пластмасу і теж поїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 16.30, на Струмівці, поблизу АЗС WOG, Hundai Tucson збив чоловіка. Потерпілого забрала "швидка", стан невідомий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжаючи по Струмівці,напроти Блок трейд, лежало авто на узбіччі. Судячи з огляду брухт. Чоловікі стояли біля "брухту", ні 102 а ні 103 не було.

П.с освітлення не було...

Раніше вже почало темніти,а освітлення вмикають пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 15 тому на пішохідному переході на Огієнка (при виїзді на Шопена-кільце) бачив Беху-6 та ще щось невелике (не встиг розгледіти). В обох розтрощені "морди" - удар лоб-в-лоб. Працювали ДАЙці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 15 тому на пішохідному переході на Огієнка (при виїзді на Шопена-кільце) бачив Беху-6 та ще щось невелике (не встиг розгледіти). В обох розтрощені "морди" - удар лоб-в-лоб. Працювали ДАЙці.

Чорна Е63?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мишу f16( або щось схоже) бачив, іншого авто незогледів.

Зрання було чути визг тормозів і послідуючий удар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно їхав біля 4 гімназії, бачив ДТП (може й не зовсім ДТП), маршрутка Еталон прововалилася в яму на зупинці, ту яму, яку не так давно там замощували. Стоїть маршрутка передком прямо на асфальті, а колесо повністю просіло в яму.

Фото зробити не встиг, оскільки був за кермом, аде, думаю, що хтось викладе.

От замостили там яму, так замостили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже грішним ділом подумав, що це на тому участку Волі, де нещодавно був зроблений ремонт.

Страшно їздити містом, ще десь пірнути можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так колись просів на повороті Відродження-Леонтовича - приїздили рятувальники на Педжеро з лебідкою витягували...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маршрутки під землю провалюються, на тролейбуси стовпи падають... Жити по новому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На виїзді з Яровиця на кільце біля Променя Тойота Кемрі (або Корола) чуток наздогнала маленьку біленьку Тойоту, за кермом якої була дівчина. в 11-10 уже працювали ДАІ, водій маршрутки сказав, що ДТП відбулось близько 10 ранку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пів години тому на рівненській біля дерев'яної церкви бачив ДТП. За участю мотоцикла і Mercedes benz g55(здається,темно не розгледів),з машини зняті номери,працює 2 машини даї, опитують свідків на зупинці. Більш днтальнішу інформацію напевно дадуть змі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригода трапилась на розі Волі і Шопена 21.09 десь о 17-30.

Хлопці не поділили смугу руху.

Таврія винувата, фулі джіпа не пропустила. як пишеться в ПДД пункт 666,ч6 - "Водій який рухається з порушенням ПДД, але на джипі (іномарці дорокшій за 100к) має перевагу в русі, перед іншими учасниками руху, особливо, це стосується власників вітчизняного автопрому..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таврія винувата, фулі джіпа не пропустила. як пишеться в ПДД пункт 666,ч6 - "Водій який рухається з порушенням ПДД, але на джипі (іномарці дорокшій за 100к) має перевагу в русі, перед іншими учасниками руху, особливо, це стосується власників вітчизняного автопрому..."

Я правда не пам’ятаю точно, а хіба там не вісить рух по полосам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...