Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

Хтось когось зачепив, а проблеми в обох

я проїжджав мимо - то лавети не було. Було скло біля машини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Перехрестя Дубенська-Рованці

Хтось когось зачепив, а проблеми в обох

post-19351-0-67579100-1440577842_thumb.j

зі слів водія лафети винуватець дтп Опель. Вискакував з глушець. На швидкості хотів вскочити на парковку що напроти Консульстваpost-25393-0-06936500-1440598522_thumb.j
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову пр.Волі. Сьогодні близько 17:00, відразу після поливання вулиці:

post-20055-0-26509100-1440771526_thumb.j

post-20055-0-40717900-1440771547_thumb.j

Думаю, що колеса при гальмуванні (тим більше після поливання вулиці), просто пролетіли по фарбі зебри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і довиїжались. От то нефіг робити проплаченні виїзди з мийок і азс.(вул. Гордіюк) мийка

post-20019-0-83068800-1441110326_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нефіг робити проплаченні виїзди з мийок і азс

а що там не так з виїздом з мийки? те що можна наліво?

так таких виїздів всюди повно і біля заправок і навіть з вуличок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і довиїжались. От то нефіг робити проплаченні виїзди з мийок і азс.(вул. Гордіюк) мийка

Щойно проїхав це ДТП, тут винуваті водії, а не розмітка, один завтик зловив, інший думав що проскочить. Шкода що так сталось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Revolver, правила пункти не напишу, боюсь помилитсь, на мою думку там 100 % з порушенням. (Світлофор, перехрестя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і довиїжались. От то нефіг робити проплаченні виїзди з мийок і азс.(вул. Гордіюк) мийка

Бачив я його до аварії..гнав по Відродження із однією ближньою ксеноновою фарою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і довиїжались. От то нефіг робити проплаченні виїзди з мийок і азс.(вул. Гордіюк) мийка

І транзіта винним зроблять бо в "джіпа# помазані номераpost-25393-0-46275300-1441129021_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Ровенской 32. Столкнулись таксист на Шевроле и мотоциклист.

таксист на встречной полосе.,по ходу движения . Как и что к чему не разбирался,бо уже была милиция.

все живы..

руки-ноги поломаны с слов ДАИшника.

post-4887-0-02261900-1441137335_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Ровенской 32. Столкнулись таксист на Шевроле и мотоциклист.

таксист на встречной полосе.,по ходу движения . Как и что к чему не разбирался,бо уже была милиция.

все живы..

руки-ноги поломаны с слов ДАИшника.

post-4887-0-02261900-1441137335_thumb.jp

Яке там нафіг таксі ви бачите?

Аварія між мото Yamaha YBR (видно на фото), якій рухався на зелене світло, вискочив долбо*об на скутері полтініку (кстаті без номерів, документів, прав і т.д і троха, як то кажуть, "на підпитку"). Надіюсь наступного разу той дебіло-скутерист вискочить під щось побільше і поважче чим мотоцикл і на дорогах стане трішечки безпечніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br /> і на дорогах стане трішечки безпечніше<br />
<br /></p>

Безпечніше від кого??? Від цих мотоциклів, що ЛІТАЮТЬ ціле літо по вул. Володимирській та К.-Карого???? Не пиши фігні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br /> і на дорогах стане трішечки безпечніше<br />
<br /></p>

Безпечніше від кого??? Від цих мотоциклів, що ЛІТАЮТЬ ціле літо по вул. Володимирській та К.-Карого???? Не пиши фігні.

Так і знав що найдеться якесь "розумне" і щось таке ляпне))) Якщо не розбираєтесь в мотоциклах і саме в цьому випадку то краще помовчали б, це 125 кубовий на якому взагалі їхало двоє, фізично "летіти" він не міг. "Літають" такі як R1 і подібного об'єму.

Захищаєте скутериста? Тоді знач або ви сам постраждалий скутерист або ... [censure], що по суті одне і теж )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке там нафіг таксі ви бачите?

руки-ноги поломаны с слов ДАИшника.

Не спадає на думку те, що "зі слів ДАЇ-шника" не просто так написано. А може чоловік запитав про аварію? раз "зі слів". нє?

А щодо тих оленів на мотоциклах - я б їм бордюрів понаставляв би - поперек дороги!

Qc6E.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про аварию,рассказывала пострадавшая с скутера. Которая сидела на том месте ,от куда сделана фото.

Так же она просила у меня телефон ,что б перезвонить ,на сколько я понял любимому или мужу.

Я видел и скутер и мотоцикл. Но они все находились по одну сторону дороги. Бывает машины так развернет при аварии,что не понятно что кто и куда ехал. Я уже молчу про двухколесные.

Она несла что то не понятное. Расспрашивал что к чему,говорит :" Ехала на скутере,и бац".. В панике,говорила что тот кто был за рулем табуретки - DEAD. Спрашивал куда "БАЦнулись",показывала на такси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ооо, бачу замінусували репутацію, значить все добре, люди не люблять правди коли їм говориш прямо в лоба )

Ладно, шось я відволікся ))

Волиньпост не пишить фігню по принципу почули від "бабулькі на лавочці". Якшо щось і публікуєте, то блін "соезвольте" перевірити і не пишіть повного бреду (я про www.volynpost.com/news/56401-u-lucku-trapylasia-nichna-dtp ) .

p.s. Судячи з попереднього посту і скутеріст знайшовся, якого по версії Волиньпоста і не повинно було бути там.

Особисто знаю водія YBR'a, точніше він мій брат, якій доречі має вже великій досвід керування як мото так і іншим транспортом.

Так як він вже цю тему почитав запропонував йому описати/прокоментувати коротко як це виглядало з сторони, так сказати, "учасника дтп", Див. скрін Вайбера )

p.p.s. Ну на рахунок "табуреток" з ним не зовсім згідний, так як і сам ex-скутерист (кстаті він також), на них часом бувають і адекватні люди і навіть з правом керування :)

post-6207-0-21093900-1441193952_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото з місця ДТП, скоєної п'яним водієм на викраденому авто в Камені-Каширському.

http://www.volynnews.com/news/volyn/ziavylysia-foto-dtp-skoyenoyi-pianym-vodiyem-na-vykradenomu-avto/USIa1wCjeJcw.jpgxjmzxg7V_Xsw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br /> і на дорогах стане трішечки безпечніше<br />
<br /></p>

Безпечніше від кого??? Від цих мотоциклів, що ЛІТАЮТЬ ціле літо по вул. Володимирській та К.-Карого???? Не пиши фігні.

Так і знав що найдеться якесь "розумне" і щось таке ляпне))) Якщо не розбираєтесь в мотоциклах і саме в цьому випадку то краще помовчали б, це 125 кубовий на якому взагалі їхало двоє, фізично "летіти" він не міг. "Літають" такі як R1 і подібного об'єму.

Захищаєте скутериста? Тоді знач або ви сам постраждалий скутерист або ... [censure], що по суті одне і теж )))

що б ви там не говорили і як би ви не розбирались в мотобіциклях, кубиках і т.д. а факт залишається фактом що гонщиків в Луцьку хватає, особливо це стосується пр. Перемоги. За все літо ні разу небачив мотоцикліста (а то й групу) яка б пересувалась з адекватною швидкісю, а в багатьох випадках і на двох колеса. А найбільше дратує коли 00:00 на годиннику спить дитина, відкрите вікно від спеки і якийсь, супер гонщик(нехай йому добре буде) реве так своїм біцікльом що аж дитина здригається. Так що не треба тут розказувати ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...