Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

бо є рішалом і помічником депутата обл. ради.

якось не в"яжеться з "челенжером" на фото :)

Мда... типовий український менталітет .... якщо рішало так зразу в нього має бути "жирна" тачка ?

В нього до цього був скорпіо тих же років і його він тоже розвалив. Йому просто подобаються такі машини, а ще він хату будує і така машина якраз підходить для цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

..Панове вечірні водії...я вас ненавиджу, якщо не сказати матом ЖОДЕН не зупинився і не запитав, чи все в порядку.

Емм.... Ну ,як тобі сказати. А де гарантія, що це не підстава? Стоять 2 авто під виглядом ДТП. Зупиняється "трошки цікавіше авто". "щось сталося?"

"Ага - ходи допоможеш щось там / чи є ключ ? / подзвонти?!" і т.д.. МОжна отримати чимось по голові. І в кращому випадку, залишитися без авто. В гіршому, ще й без життя. Особливо в наші то стрьомні часи, коли лугандонівських зеків тут вагони бродить!

Матюкатися - не варто. Варто зрозуміти. Вдень - данівапрос!

Жень..Одне авто, дві людини, пошматований бетонний блок, купа пластику/скла/іншого ДТПшного мотлоху. І постійний рух по мосту. Наголошую - постійний. Це не те місце для підстав. Та й не треба навіть зупинятися - там всі практично зупинялись, бо рух дуже утруднено - через відчинене вікно запитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, єдиний варіант, мені прийнятний, з усіх тут написаних. Про усе інше навіть не маю бажання дискутувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Глушець де поворот на Київську стоїть бетоновоз та маленька червона іномарка. Пошкоджень не замітив Шо там сталось??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Карпенка-Карого під мостом (соборності-перемоги) дтп за участю рейсового автобуса, синьої славути і сріблястого Т5.

Біля 14.00 год вже працювали ДАІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку шукають свідків автопригоди, що трапилась близько 11:50 на повороті Волі-Шопена.

Про це пишуть у Facebook-спільноті АвтоАндони Луцька.

"Чорна легковушка з номером АС 0200(01) АІ не пропустила на пішохідному переході мою вагітну дружину, чим завдала їй ушкодження (подряпини руки і наїзд на ногу). Водію з виду років до 30... Він заявив, що мав право давити її, бо в нього зелена стрілка, а сигнал пішохідного світлофора йому до лампочки. Прошу допоможіть знайти андона", - пише користувач Roman Budchik.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Карпенка-Карого під мостом (соборності-перемоги) дтп за участю рейсового автобуса, синьої славути і сріблястого Т5.

Біля 14.00 год вже працювали ДАІ.

Фото не дуже, але все ж ...

йшов там о 13:20 і була така картина:

post-16291-0-09627100-1439911175_thumb.j

post-16291-0-75130800-1439911182_thumb.j

post-16291-0-71489200-1439911189_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вранці на перехресті (біля ВОПАКа на ковельській) збили велосипедиста.

Бачив тільки велосипед на асфальті і як швидка від’їжджала з сиреною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маршрутка велосипед пом'яла добре, надіюсь велосипедист живий та травми несерйозні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

06:40. Міст на Перемоги. Червоний Форд Галаксі зносить попереджувальні знаки про ремонтні роботи. Останні добряче такк товчуть на Форді морду. З матюгів сілів зрозумів, що ніби як сонце засліпило.

П.С. ДНЗ не місцеві, Хмельницький. 759-35ХМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меган напевно щей сигналив і кричав "куди преш"))))

80% водіїв не знають як правильно проїжджати це перехрестя...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

80% водіїв не знають як правильно проїжджати це перехрестя...

А знак для чого висить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там 100% водіїв, які їдуть з Шопена і з Огієнка, не знають, як проїзджати те перехрестя :) Бо там знаки висять "по-дибільному" - і з тієї, і з тієї вулиці висить "Поступитись дорогою", тобто якщо зустрінуться авто, що в'їжджають з Шопена і з Огієнка, обидва мусили б стояти, даючи дорогу один одному :)

ПиСи: я тут неправий! див. пост нижче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там 100% водіїв, які їдуть з Шопена і з Огієнка, не знають, як проїзджати те перехрестя :) Бо там знаки висять "по-дибільному" - і з тієї, і з тієї вулиці висить "Поступитись дорогою", тобто якщо зустрінуться авто, що в'їжджають з Шопена і з Огієнка, обидва мусили б стояти, даючи дорогу один одному :)

І ти один із них ))) Тоді включається правило перешкоди зправа.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) я так і знав :)

ти неправий. Правило "перешкоди справа" не скасовує дію знака "Поступитись дорогою" з Огієнка.

Це такий самий "дибільний момент", як на перехресті "Рівненська-Електроапаратна", коли з боку моста горить "червоний", але є "стрілка", котра дозволяє поворот направо, на Електроапаратну, якщо ти нікому не створюєш перешкоду, а з боку Рівного машини їдуть на "зелене", і якщо повертати на ту ж Електроапаратну, то ти маєш пропустити зустрічний транспорт (а ти ж не знаєш, зо він їде на "червоний", але на "стрілку") - от і мусять пропускати один одного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да що "по-дибільному" то і не поспориш, їдеш собі по головній Шопена, тут бац-знак! і ти всіх пропускаєш що з ліва,що з Огієнка,а потім щей через пару метрів знову усіх з кільця пропускаєш!Мені здається, що правильно було б як би ті хто з Огієнка мають усіх пропускати(під"їхав,глянув в ліво,право і поїхав), а ті хто з Шопена,просто пропускають усіх з кільця і тих хто на ньому. Мені здається колись так і було,нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію в чому проблема? Якщо є два знаки поступитись дорогою то тоді включається правило перешкоди зправа. Що не так?

Таки да що "по-дибільному" то і не поспориш, їдеш собі по головній Шопена, тут бац-знак! і ти всіх пропускаєш що з ліва,що з Огієнка,а потім щей через пару метрів знову усіх з кільця пропускаєш!Мені здається, що правильно було б як би ті хто з Огієнка мають усіх пропускати(під"їхав,глянув в ліво,право і поїхав), а ті хто з Шопена,просто пропускають усіх з кільця і тих то на ньому. Мені здається колись так і було,нє?

І тоді там буде постійна пробка бо ті хто їдуть з кільця чи з Проміня на вул. Огієнка впруться в машини які їдуть з Шопена.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію в чому проблема? Якщо є два знаки поступитись дорогою то тоді включається правило перешкоди зправа. Що не так?

Таки да що "по-дибільному" то і не поспориш, їдеш собі по головній Шопена, тут бац-знак! і ти всіх пропускаєш що з ліва,що з Огієнка,а потім щей через пару метрів знову усіх з кільця пропускаєш!Мені здається, що правильно було б як би ті хто з Огієнка мають усіх пропускати(під"їхав,глянув в ліво,право і поїхав), а ті хто з Шопена,просто пропускають усіх з кільця і тих то на ньому. Мені здається колись так і було,нє?

І тоді там буде постійна пробка бо ті хто їдуть з кільця чи з Проміня на вул. Огієнка впруться в машини які їдуть з Шопена.

Не поняв, куди впруться? ті що з Шопена їх мають пропускати.Проблема тільки у тому що багато хто не знає що він мусить пропустити тих хто з Огієнка,бо думають що знак уступи дорогу для того щоб пропускати тих хто від променя (з кільця).І якщо з відти ніхто не їде то водії пруться,а тут з Огієнка виїжджають і бабах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію в чому проблема? Якщо є два знаки поступитись дорогою то тоді включається правило перешкоди зправа. Що не так?

Таки да що "по-дибільному" то і не поспориш, їдеш собі по головній Шопена, тут бац-знак! і ти всіх пропускаєш що з ліва,що з Огієнка,а потім щей через пару метрів знову усіх з кільця пропускаєш!Мені здається, що правильно було б як би ті хто з Огієнка мають усіх пропускати(під"їхав,глянув в ліво,право і поїхав), а ті хто з Шопена,просто пропускають усіх з кільця і тих то на ньому. Мені здається колись так і було,нє?

І тоді там буде постійна пробка бо ті хто їдуть з кільця чи з Проміня на вул. Огієнка впруться в машини які їдуть з Шопена.

Не поняв, куди впруться? ті що з Шопена їх мають пропускати.Проблема тільки у тому що багато хто не знає що він мусить пропустити тих хто з Огієнка,бо думають що знак уступи дорогу для того щоб пропускати тих хто від променя (з кільця).

Во, так воно зараз і є. Ті хто їдуть з Шопена пропускають всіх. А якщо зробити так як ти кажиш, щоб ті що їдуть з Шопена пропускали лише кільце то буде халепа. Короче, не партесь, все там зараз гарно зроблено!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...