Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні в Радомишлі "запорожець" збив цілу сім'ю: батька, матір, дочку і внука чи внуків, які йшли на день народження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні в Радомишлі "запорожець" збив цілу сім'ю: батька, матір, дочку і внука чи внуків, які йшли на день народження.

Бачив, того запорожця, стояв по дотичній відбійника на протилежній смузі руху з величезною вмятиною капоту і без лобового. Крові не побачив, надіюсь все обійшлося. Було 4 авто дайців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив, того запорожця, стояв по дотичній відбійника на протилежній смузі руху з величезною вмятиною капоту і без лобового. Крові не побачив, надіюсь все обійшлося. Було 4 авто дайців

Усіх забрали двома швидкими, зі слів очевидців травми серйозні, але усі були живі. З Хрінників повертався, якийсь мєнт, то визвав своїх і вже за декілька хвилин прибула перша машина, другу вже зустріли в дорозі, а решта мабуть ще пізніше приїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 19-ї вечора, на перехресті Рівненська-Електроапаратна було ДТП за участю Таврії та, якщо не помиляюсь, Опель Зафіри. У Опеля відірвано бампер, купа скла та пластику. Пошкоджень Таврії не зміг побачити. Працювали ДАІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те перехрестя якесь зачароване, там працюю недалеко, аварії регулярно наблюдаю. І світлофор, і розмітка є, і видимість норм., та шо ж таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 19-ї вечора, на перехресті Рівненська-Електроапаратна було ДТП за участю Таврії та, якщо не помиляюсь, Опель Зафіри. У Опеля відірвано бампер, купа скла та пластику. Пошкоджень Таврії не зміг побачити. Працювали ДАІ.

post-20055-0-26896900-1439275332_thumb.j

Саме цікаве, що синє авто практично не ушкоджено,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 19-ї вечора, на перехресті Рівненська-Електроапаратна було ДТП за участю Таврії та, якщо не помиляюсь, Опель Зафіри. У Опеля відірвано бампер, купа скла та пластику. Пошкоджень Таврії не зміг побачити. Працювали ДАІ.

post-20055-0-26896900-1439275332_thumb.j

Саме цікаве, що синє авто практично не ушкоджено,

ну не Таврія це точно а Шкода

І з цієї сторони воно то ціле, бо пройшовся тією - лівою, той Опель хотів проскочити - 20 лет за рулом у мене не проскочиш))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 19-ї вечора, на перехресті Рівненська-Електроапаратна було ДТП за участю Таврії та, якщо не помиляюсь, Опель Зафіри. У Опеля відірвано бампер, купа скла та пластику. Пошкоджень Таврії не зміг побачити. Працювали ДАІ.

post-20055-0-26896900-1439275332_thumb.j

Саме цікаве, що синє авто практично не ушкоджено,

ну не Таврія це точно а Шкода

І з цієї сторони воно то ціле, бо пройшовся тією - лівою, той Опель хотів проскочити - 20 лет за рулом у мене не проскочиш))))))))

Так та "Шкода" і з лівого боку ціла. Просто фото не вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У таврухи бампер пластмасовий, він як ввігнувся так і вигнувся,

а в опеля бампер тавруха підчепила, да й зняла з защіпок )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, неадекватний (на мою думку) водій білого Форда Сієрри, врізався в бетонні блоки на мосту Перемоги. Один блок розколовся. Попри все, водій взявся тікати - не знаю, як витримало авто і як далеко він заїде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. ДНЗ - 229-03ВО

П.П.С Доблєсні ГАЙці приперлися після 4-ох викликів, більш як за годину часу...Рехформи по-новому, певно....

Ага, і ще...Панове вечірні водії...я вас ненавиджу, якщо не сказати матом. За півтори години стояння з колегою посеред мосту, на місці ДТП, з аварійкою на запаркованому по центру мосту авто (винуватець ДТП виїхав йому "в лоб" на Карпенка ) ЖОДЕН не зупинився і не запитав, чи все в порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, неадекватний (на мою думку) водій білого Форда Сієрри, врізався в бетонні блоки на мосту Перемоги.

П.С. ДНЗ - 229-03ВО

Стоїть зараз на Кравчука...

dwFep.th.jpg

ZImyi.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. ДНЗ - 229-03ВО

П.П.С Доблєсні ГАЙці приперлися після 4-ох викликів, більш як за годину часу...Рехформи по-новому, певно....

Ага, і ще...Панове вечірні водії...я вас ненавиджу, якщо не сказати матом. За півтори години стояння з колегою посеред мосту, на місці ДТП, з аварійкою на запаркованому по центру мосту авто (винуватець ДТП виїхав йому "в лоб" на Карпенка ) ЖОДЕН не зупинився і не запитав, чи все в порядку.

До сих пор 229-03 стоит возле Кравчука 22.

Он кроме бетона еще кого ударил? Кто и почему стоял с аварийкой посреди моста? Можно подробней?

Во время ремонта моста на Рованцы остановились помочь бусу с выбитой о бетонный блок полуосью. Услышав пьяную речь водителя и запах спиртного, поблагодарили судьбу, остановившую его о бетонный блок. Иначе мог бы попасть в живого человека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во время ремонта моста на Рованцы остановились помочь бусу с выбитой о бетонный блок полуосью. Услышав пьяную речь водителя и запах спиртного, поблагодарили судьбу, остановившую его о бетонный блок. Иначе мог бы попасть в живого человека.

Колись зупинився, діло за містом було, мене послали) Підвипивший водій сказав *А тебе ї...бе що в мене сталось? Їдь на...уй звідси!*. Після цього зупинюсь хіба що дитину побачу чи матусю вагітну. Інше якось перестало *їб...ти*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, неадекватний (на мою думку) водій білого Форда Сієрри, врізався в бетонні блоки на мосту Перемоги.

П.С. ДНЗ - 229-03ВО

Стоїть зараз на Кравчука...

dwFep.th.jpg

ZImyi.th.jpg

на фото мій під'їзд, і власника авто знаю дуже добре.

якщо коротко - то він хамло і бидло, і це дтп замне потихому бо є рішалом і помічником депутата обл. ради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо є рішалом і помічником депутата обл. ради.

якось не в"яжеться з "челенжером" на фото :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо є рішалом і помічником депутата обл. ради.

якось не в"яжеться з "челенжером" на фото :)

:_36: :_36: :_36:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, неадекватний (на мою думку) водій білого Форда Сієрри, врізався в бетонні блоки на мосту Перемоги.

П.С. ДНЗ - 229-03ВО

Стоїть зараз на Кравчука...

dwFep.th.jpg

ZImyi.th.jpg

на фото мій під'їзд, і власника авто знаю дуже добре.

якщо коротко - то він хамло і бидло, і це дтп замне потихому бо є рішалом і помічником депутата обл. ради.

Страна хочет знать своих "хероев"! И быть подальше от них на дороге... И по жизни тоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За півтори години стояння з колегою посеред мосту, на місці ДТП, з аварійкою на запаркованому по центру мосту авто (винуватець ДТП виїхав йому "в лоб" на Карпенка ) ЖОДЕН не зупинився і не запитав, чи все в порядку.

Також колись зупинився за містом спитати чи все в порядку, у відповідь отримав "тебе хтось просив зупинятись, їдь куди їхав". Так що тепер зупиняюсь тільки тоді, коли просять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..Панове вечірні водії...я вас ненавиджу, якщо не сказати матом ЖОДЕН не зупинився і не запитав, чи все в порядку.

Емм.... Ну ,як тобі сказати. А де гарантія, що це не підстава? Стоять 2 авто під виглядом ДТП. Зупиняється "трошки цікавіше авто". "щось сталося?"

"Ага - ходи допоможеш щось там / чи є ключ ? / подзвонти?!" і т.д.. МОжна отримати чимось по голові. І в кращому випадку, залишитися без авто. В гіршому, ще й без життя. Особливо в наші то стрьомні часи, коли лугандонівських зеків тут вагони бродить!

Матюкатися - не варто. Варто зрозуміти. Вдень - данівапрос!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та навіть не так. Стоять два авто, біля них вже є люди, спокійно себе поводять, допомоги не просять - для чого зупинятись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та навіть не так. Стоять два авто, біля них вже є люди, спокійно себе поводять, допомоги не просять - для чого зупинятись?

та то я вже в крайнощі впадаю :) найгірші варіанти ... Хоча, цілком можливі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина хоче, щоб ви стали - вона буде на вас дивитися (був випадок з велосипедистом). Якщо вона буха чи у неї мурашки в голові, тоді їдьте собі спокійно, куди їхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...