Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь
Только что, vadim7000 сказал:



 


 

2 часа назад, jack74 сказал:

це відео, звичайно, напряму поліції не стосується, але декілька сторінок тому тут якраз трішки цепанули тему пацанчиків з "дорожнього контролю", тому покладу сюди цей "офтоп"

Отже, "барєц" Шапошнікоф понаписував хєрні в себе на мордокнизі, обісрався аж втік в Штати, тепер звідти тролить поліцію України, щоб заробити собі підгрунтя на "політичний притулок"...

Короче, 20 хв виправдовувань "Дартаньяна"

Я убил патрульного полицейского. Признание
Hide

Не люблю Я этого человека,но Шляпа дело говорит!!!!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://m.youtube.com/watch?v=wFs61qNa4rM  От така реформа,а Я все гадав яким чином наша держава буде перетворюватись в поліцейську))))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Деканоидзе сказала "ххххх", но на самом деле она задумала страшные вещи! Вы то не знаете, а я, весь такой умный, сейчас вам растолкую, ну, чтобы вы понимали!"

"Вы ещё не знаете, но я уже вам говорю - ФСЬО БУДИТ ТО ЖЕ САМОЕ!" я - ПРОРОК!

Шо за буйні фантазії?! Дивився я це відео, і він мені нагадував клоуна, котрий ніжиться в променях самослави... нарцисизмом вже попахує. Корчиться, кривляється, мигикає, перекривляє... а словесний пронос його аж розривав, біднягу...

Я так дивлюсь, він готовий обсирати все, що би тільки не пропонувалось. Чувак може хоче анархію?

 

Почав наче з критики пропозицій Деканоідзе, а закінчив тими редисками, котрі його нагинають... Це для вагомості своїх попередніх висновків?

 

А, ні ні! Закінчив він інтригуючим анонсом прем'єри сєбялюбімого в ролі супермена-ізоблічітєля всєякарупциї

 

Конструктиву в його висєрі було рівно "0". А яду, як в ображеної циганки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Cherman сказал:

 

Звісно, скручувати літніх людей - це вам не якихось там злочинців ловити. Тут треба неабияка мужність.

 

А що, патрульні - то перевіряючий орган? А чого не ходять по барах  і не перевіряють санітарні книжки в працівників кухні? Зловживання/перевищення наліцо, наскільки я зрозумів сюжет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, d.u.a.l сказал:

Пздц, пенси влаштували срач посеред вулиці - це у них "базаром" зветься. Діда походу вже не вперше попереджали про заборону стихійної торгівлі. Той спочатку впирався, потім дав на лапті. Хто винен - ну звичайно, що поліція. Я хотів би побачити реакцію дописувачів, якби у них під домом влаштували б такий "базар" і нічого вдіяти не можна було б, бо вмовляння ніц не діють.

А Я хотів би почути це від вас якби на місці діда цьго був ваш родич -якому немає за,що купити поїсти при нинішніх цінах на житло та продукти!Для початку потрібно бути людиною,не бісь свого батька воно так би не крутило-"лайно коповське",Буть людиною і люди до тебе самі потягнуться-стара добра промова!Сказати мягко ГОВНЮКИ вони-літню людину крутять а в Миколаєві(знову згадую)пообсирали кінцівки по самі пяти,коли їм в обличчя всяку фігню говорили!ГОВНЮКІ!НАКОЛ!


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це відео вже давно було зняте,нова поліція тільки починала працювати.Ще старе ДАІ повним ходом *шерстило*.Просто з США  тільки зараз виклали,Віталік обіцяв,що багато роликів буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Look Gorky

COPSLOCK, або Пропажа экипажа «07-16» (парт тво)

Сьогодні о 17:47

 

18+  

за лінком

 

п.с. правити текст ліньки, а за матюки мене вже на борді в рід-онлі відправляли

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zoya Melnik додала 4 нові світлини.Стежити

8 год · 
 

Не успели утихнуть слухи о якобы изнасиловании, как разгорелся новый скандал: "6 патрульных избили женщину-патриота-волонтера". Постараюсь в двух словах пролить свет на произошедшее , так как речь идет о людях, которых я знаю очень хорошо и с очень хорошей стороны и которых сейчас втаптывают в грязь лживые псевдопатриоты.

Человек, который совершил ДТП, двух слов связать не мог. 
Со слов второго водителя, после того как он врезался в его автомобиль, пытался далее ехать и таранил уже побитую машину, уперевшись в нее. ДТП произошло сразу после начала движения. 
Что было бы, если бы он набрал скорость, сложно представить. 
Патрульным оба водителя передали документы, командирский экипаж привез алкотестер и начали оформлять материалы ДТП и протоколы на водителя по ст124 и ст 130 КУоАП.

Но жена пьяного водителя позвонила волонтеру Вале, которая прибежала на место ДТП, грозила патрульным увольнением, кричала что сейчас позвонит Лорткипанидзе и всех поувольняют ( за то, что писали протокол на пьяного), рассказала что она волонтёр и помогает батальону "Шторм")) 
Была с перегаром , ( позже вбольнице от освидетельствования на состояние алкогольного опьянения отказалась)
В какой-то момент она успокоилась и патрульные продолжили оформлять ДТП. Воспользовавшись моментом , пока сотрудник писал протокол схватила документы и пыталась спрятать в сумку. 
Документы пытались отобрать, она зажала в кулак, оказывала сопротивление, дралась и пыталась укусить патрульного. 
После чего надели наручники, дама при этом сопротивлялась, вырывалась, пыталась вытащить руки. После задержания делала вид что ей плохо, симулировала рвотные рефлексы, потому ей вызвали скорую. 
В больнице были сотрудники УВБ , так что все утверждения о том, что якобы на врачей давили, всего лишь чья-то буйная фантазия.

Конечно, эта публикация не наберет столько репостов и лайков как зрадопост( вбросы всегда распространяются быстрее, нежели скучные опровержения), но промолчать я не могу, зная что происходило на самом деле

P.S. Логичный вопрос: почему нет видео. Во -первых у меня его быть не может, я такой же сотрудник как и эти ребята, а у офисных сотрудников выходной, да и разрешений куча должна быть для его изъятия) Сама очень жду, чтоб выложили. Надеюсь. с понедельника будет. Полиция связана по рукам и ногам бюрократией, а вот "волонтеры" ( в кавычках, ибо нормальные волонтеры не ездят отмазывать пьяных водителей) не ограничены ничем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, NightVision сказано:

Щойно через Цуманський пост проїхала біла ML-ка з номером "ОРХІДЕЯ" зі швидкістю не менше 100 км/год. Поліцай, який стояв біля дороги, навіть не спробував її зупинити.

саме через Цуманський? знайома куми нічого наплутала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

знайома куми нічого наплутала?

Все не так було,то бачила на свої очі сусідка знайомої куми,а та не збреше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реготала з останього діалогу вся сімя-ахахахахахахахаххах,що бабки сплетниці.А ви мені скажіть,що цей поліцейський міг зробити,прогулюючись біля траси-приборів що контролюють швидкісь руху поліція ще не має!(догнати і пальчиком насварити)?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цуманському діє система фотофіксації "Рубіж". Не знаю, чи фіксує вона швидкість, але й не виключено, що власнику авто згодом прийде лист щастя. А так - на даний момент копи не мають обладнання для "ручної" фіксації швидкості (маю на увазі радар, який тримає сам коп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, NightVision сказано:

Ой, шутка-мінутка, Пєтросян недороблений.

Що,переходимо на особистості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NightVision сказано:

Не люблю переходити на особистості

А *недороблений*,це кому сказали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В армии все плохо, зато МВД ...
Вот выдали батам ментовским комплекты формы.
Сразу не заметишь, но рукава перепутаны местами. Карманы сзади, налокотники спереди...
И кто-то ж это принял на приемке...

 

 

 

 

 

Світлина від Паши К. Кашчука.

 



 
Світлина від Паши К. Кашчука.
Світлина від Паши К. Кашчука.
Світлина від Паши К. Кашчука.
Світлина від Паши К. Кашчука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) реклама тотального контролю :)

хоча я - ЗА. "ЗА" - в громадських місцях, в мегаполісах, в містах і т.д. В туалетах і в лісі не треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

рекламний ролик грузинської поліції

 

 

 

Гарно знято... От вміють на сльозу пробити)). Якби то воно насправді так було....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

рекламний ролик грузинської поліції

 

36 минут назад, Юріч сказал:

 

Гарно знято... От вміють на сльозу пробити)). Якби то воно насправді так було....

Маму позбавити батьківських прав :)

У нас теж є не менш сльозливі історії.

Багато хто вважав, що поліцейська робота це бабусь переводити, водіям аяяй казати чи дітей шукати, а насправді такі реалії

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 , що ти в крайнощі кидаєшся? Я лише висловився про конкретний знятий ролик. І що поганого в тому, якщо поліцейський знайде дитину чи переведе бабушку? І про позбавлення материнства... Ситуації різні бувають, діти є діти...я також в дитинстві не раз губився (тобто сам кудись уходив), то раз чужий дядько прямо з двора кудись повів, приманюючи цукерками(потім виявилось, що той був психічно хворий), ледь знайшли мене з тим дядьком в центрі міста біля ЦУМу, то на морі з братом пішли без спросу дивитись маяк, який був в двух кілометрах по пляжу... Мама наша (в нас батька не було) десь відволіклась, а як спохватилася, то ми вже затєрялись між відпочиваючими (а при Союзі їх було огого), то вона чуть з розуму не з'їхала, шукаючи нас, говорила ( через надцять років, коли ми вже дорослі були), що хотіла вже в море йти за нами топитися (так як вже здавалось їй, що ми в море пішли)... І що, потрібно її материнських прав лишити? Та вона нам з братом все своє життя віддала (віддає до цих пір).

 

Вибачте за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...