Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Боксер Усик врятував підполковника Нацгвардії в зоні АТО

Український боксер Артем Усик, який останні місяці провів у зоні ‪#‎АТО‬ в лавах Національної гвардії, під час мінометного обстрілу виніс з лінії вогню двох товаришів по службі.

Герою тричі! Слава Слава Слава!

Оце Усик. А хто на фото?

1398701657_img_6653.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Боксер Усик врятував підполковника Нацгвардії в зоні АТО

Український боксер Артем Усик, який останні місяці провів у зоні ‪#‎АТО‬ в лавах Національної гвардії, під час мінометного обстрілу виніс з лінії вогню двох товаришів по службі.

Герою тричі! Слава Слава Слава!

Оце Усик. А хто на фото?

1398701657_img_6653.jpg

На фото АРТЕМ УСИК.

Змінено користувачем bublik007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отакі штуки зараз актуальні на фронті, та і у тилу.

Воздушный-Модуль-Нагреватель - обогрев квартир, домов, гаражей

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выдавали кремлевскую гуманитарку. Кг сахара/крупы, бутылка подсолнечного масла, консервы в томате.

В Антрациті теж казали про кіло гречки і рису. Але без олії та консервів.

На фото АРТЕМ УСИК.

Мій провтик, винен.

BsGl5cxjRrs.jpg

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довели:

Птах Метис

Хочу в Киев. С автоматом. Со своим ножом и пистолетом. Со всем своим боекомплектом, включая гранаты и подствольник. Хочу стать перед Радой. Или перед ЦВК. И открыть огонь по всем тварям, которые высунуться из окна или попытаются пройти в двери. Патронов и всего остального хватит на всех. Я хорошо стреляю. А тех, кого не положу сразу - добью ножом в шею.

Я больше не хочу жить в стране, где продолжают убивать собственную армию, где высший командный состав ,,тупой и ещё тупее,, , где волонтёры из кожи вон лезут, чтобы сохранить жизни бойцам и уберечь их от смерти, где государство положило большой и толстый на всех, кто стоит на его защите, где кучка продажных тварей ездит в Кремль кланяться Хуйлу, а остальная кучка ,,глубоко озабочена,, и бздит дать по хлебалу предателям.

Ещё немного - и я приеду. И не один. И не пешком. И не с пустыми руками.

Ждите, твари.

Була інфа з АП, що ДБ хочуть забрати з зони АТО. І порушувалось питання про їх розформування. Але це все поки на рівні чуток.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги". Цим законом на час проведення антитерористичної операції благодійна допомога на потреби АТО звільняється від оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi/poroshenko-dozvoliv-blagodiynikam-ne-platiti-podatki-370324.html

Давно пора .

Але краще пізно , ніж ніколи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робими ревізію у шафах...

Потрібні клаптики тканин для плетіння маскувальної сітки.

Самооборона Волині збирається плести маскувальну сітку для бійців на Сході. Самостійне виготовлення такої речі обійдеться набагато дешевше, аніж купувати його уже виготовленим.

Для виготовлення потрібного шматка сітки потрібні:

– волонтери;

– мотивація

– клаптики тканини розміром 5 сантиметрів на 30-40 см (кольори: коричневий (всіх відтінків) зелений (всіх відтінків) жовтий, а також кольори, котрі схожі на природні польові та лісові ландшафти

– готовність витратити свій час на корисну справу

Основна вимога до тканин: вони не повинні плавитися та капати.

Контактна особа: Сергій Рижков (050) 661 73 73

Самооборона Майдану - Волинь

Шукаємо адреси ательє та швейних фабрик у Луцьку, адже досі збираємо клаптики тканин на виготовлення маскувальної сітки для бійців на Сході. Кілька пакетів уже назбирали, але цього мало.

Отож, ви можете допомогти у два способи:

1. Написати у коментарях під цим постом адреси ательє та швейних фабрик, контакти людей, де можуть надати клаптики необхідних тканин.

2. Принести тканини на Штаб Самооборони Волині (м. Луцьк, пр. Перемоги, 14, 2-й поверх). ПАРАМЕТРИ тканин вказані за посиланням: http://samooborona.v...jtsiv-na-shodi/

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читав я про цю ініціативу і раніше... На мою думку, невірний підхід. Що значить "принесіть тканину з шафи, що не горить"? ХТО розбирається, горить вона, чи не горить? Будуть нести все ганчір'я, яке вдома валяється. А чи може хто потім буде ту вєтош перевіряти на предмет горіння-негоріння? теж ні. В результаті наплетуть з того, що є... Я думаю, тканину відповідну повинна закупляти знаюча людина, а от пошук волонтерів і кошти - це інша справа, це дійсно варте озвучки.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читав я про цю ініціативу і раніше... На мою думку, невірний підхід. Що значить "принесіть тканину з шафи, що не горить"? ХТО розбирається, горить вона, чи не горить? Будуть нести все ганчір'я, яке вдома валяється. А чи може хто потім буде ту вєтош перевіряти на предмет горіння-негоріння? теж ні. В результаті наплетуть з того, що є... Я думаю, тканину відповідну повинна закупляти знаюча людина, а от пошук волонтерів і кошти - це інша справа, це дійсно варте озвучки.

Закупляти? А хто гроші дасть? Навіть якщо знайдуться гроші, їх краще використати на купівлю нової термобілизни. А старі, непотрібні речі може знайти кожен у себе у шафі (треба лише налаштуватися на радикальне позбавлення від старого, яке лежить роками без діла).

Щодо горить... Перевірити не важко - надрізати малий клаптик і підпалити його (з дотриманням правил пожежної безпеки). Головне, аби не плавилося. Навряд чи хтось знайде у себе десятки речей, які по кольорах підходитиме, а 2-3 речі перевірити - цілком реально. Головне - не підпалюйте тримаючи клаптики у руках - можна обпіктися.

Дуже добре, якщо приноситимуть не цілі речі, а вже розпущені на клаптики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1041/2014-рп

Питання військових комісарів

Міністрові оборони України забезпечити направлення в район проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях для проходження військової служби військових комісарів районів, міст, областей, міста Києва та призначення на посади військових комісарів, що вивільняються, військовослужбовців - учасників антитерористичної операції, які зазнали поранення, іншого ушкодження здоров'я та визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров'я для проходження військової служби.

з іншого форума написали:

... пацаны на неделе вернулись из луганской области-там УЖЕ понастроили дотов и бункеров.окапываются глубоко и основательно.на годы. там пройдет граница.новая граница Украины.

Змінено користувачем -=Mr.BrooX=-
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталій Уманець "У террористов вся техника из России, новые УРАЛы, вооружение. По численности и по вооружению мы России проиграем, да. В Московском округе у них все новое. Но если брать какой-то Забайкальский округ, который находится в ж..пе, не факт, что там хоть берцы есть.

Люди наши, которые воют до полугода, они уже получили такой опыт, которого, например, пехота в России не имеет. У нас есть важное преимущество. Мы на своей земле. Они оккупанты. Мы не имеем права отступать, за нами мирные граждане. Террористы если и продвинутся дальше нас, то только через мой труп и трупы моих ребят. За нас каждое дерево, каждый камень. А русские – захватчики, и они это понимают, как бы им не промывали мозги." - командир артилерійської батареї 25-ї бригади ВДВ.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читав я про цю ініціативу і раніше... На мою думку, невірний підхід. Що значить "принесіть тканину з шафи, що не горить"? ХТО розбирається, горить вона, чи не горить? Будуть нести все ганчір'я, яке вдома валяється. А чи може хто потім буде ту вєтош перевіряти на предмет горіння-негоріння? теж ні. В результаті наплетуть з того, що є... Я думаю, тканину відповідну повинна закупляти знаюча людина, а от пошук волонтерів і кошти - це інша справа, це дійсно варте озвучки.

Закупляти? А хто гроші дасть? Навіть якщо знайдуться гроші, їх краще використати на купівлю нової термобілизни. А старі, непотрібні речі може знайти кожен у себе у шафі (треба лише налаштуватися на радикальне позбавлення від старого, яке лежить роками без діла).

Щодо горить... Перевірити не важко - надрізати малий клаптик і підпалити його (з дотриманням правил пожежної безпеки). Головне, аби не плавилося. Навряд чи хтось знайде у себе десятки речей, які по кольорах підходитиме, а 2-3 речі перевірити - цілком реально. Головне - не підпалюйте тримаючи клаптики у руках - можна обпіктися.

Дуже добре, якщо приноситимуть не цілі речі, а вже розпущені на клаптики.

Хто гроші дасть? Вибач, але зараз волонтери вже назбирують на БТРи навіть (сам дивуюсь, звідки), то на тканину, думаю, теж реально знайти.

Перевіряти можна, не важко, звичайно. Я й не казав, що важко. Я запитав ХТО буде перевіряти??? ТИ? Чи та тітонька, яка буде тягти з своєї шафи? Навіть якщо й вона скаже, що перевірила, де гарантія, що вона дійсно це зробила? Чи може спеціально людину посадити, яка буде сидіти денно і ночно над вогником і перевіряти гору шмаття, горить воно чи ні?

Який сенс витрачати сітку (яка теж не з неба валиться, а теж коштує грошей чи людино-годин праці), що наплести "щось", яке згорить від недопалка? Так, аби рахувалось, що щось робимо для фронту? Щоб вийшло щось, як з липовими броніками?

Я рахую, що якщо вже робити щось, то дійсно з толком, а не "абищо", на яке люди там на передовій понадіються, а воно спалахне в них над головами в самий непідходящий момент.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А толку з того , горить чи не горить ? Основне завдання -- маскування . А як накриє градом --- матеріал сітки пофіг .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, бач, це ж не я написав "Основна вимога до тканин: вони не повинні плавитися та капати." Певно, є такий нюанс, раз пишуть. От з позиції цього, що це "основна вимога" я й написав про недоречність "зносьте все, що є вдома"

А взагалі, не на те направлена ініціатива. В нас купа фабрик, які простоюють! Які можуть шити як термобілизну, так і все, що потрібно для армії! От туди потрібно направити зусилля! Я впевнений, багато людей готові були б попрацювати на тих фабриках на благо батьківщини, аби їм дали можливість.

Для прикладу, швейні цехи "Тигреса" ... ніхто не бачив, скільки там потужностей зараз простоює?!

А в Луцьку не тільки "Тигрес" шиє. "Лучанка", наскільки мені відомо, теж є...

Плетучи вручну лапті ми довго в війні не протягнемо. Потрібно починати тиснути на виробництво, а то так ми вже скоро і патрони будем на ручних станочках пресувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги". Цим законом на час проведення антитерористичної операції благодійна допомога на потреби АТО звільняється від оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

це лише мені здалось, що представник ху*ла в українській владі вирішив те АТО затягнути на рокичас свого, надіюсь, недовгого правління ?

вже навіть не соромиться такі довгограючі закони писати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок маскувальних сіток. звичайно, треба клапті негорючої/неплавкої тканини. але ж маскувальні сітки плетуть на основі з рибацької сітки. хіба остання не горить/не плавиться? думаю, що сітка швидше прогорить/прорветься, ніж тканина... звичайно, мова не йде про тканину з чистої синтетики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги". Цим законом на час проведення антитерористичної операції благодійна допомога на потреби АТО звільняється від оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

це лише мені здалось, що представник хуйла в українській владі вирішив те АТО затягнути на рокичас свого, надіюсь, недовгого правління ?

вже навіть не соромиться такі довгограючі закони писати

Закон треба був тому , що через волонтерів проходять великі кошти і на них нараховують податки . Про це вже писали .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songoku,Повчальний фільм.Але мало хто знає що досвід УПА переняла МІ-6,та й Куба була би іншою,як би не Бандера. *Известно высказывание Фиделя Кастро: "Если бы не они (бандеровцы) мы бы никогда не продвинулись дальше предместий Сантьяго". План взятия города Санта Клара был расписан до деталей в штабе ОУН (б) и блестяще воплощён в жизнь Че Геварой. http://blog.i.ua/user/277085/873885/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО ВАбанк від Путіна. Коли закінчиться це все, його наступники отримають такий звіздець. А люди запамятають Хуйла, при якому хоч щось було :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Galina Vogt

порошенко заявил, что ”сдача позиций позволила взять украинских военнослужащих в окружение под Иловайском. Второе, – я сейчас уже могу об этом сказать, – ударная группировка, которая должна была подойти, по восстановлению боеспособности, задержалась на три дня. Три дня продержаться. Если бы она подошла по плану, наши действия кардинально отличались бы. Я готов к тому, чтобы делать выводы из объективного расследования. Заказаны все экспертизы”.

А теперь вопросы, которые ему на том марионеточном интервью никто не задал.

1. Что это значит: «задержалась»?

2. Что значит: «задержалась на три дня»?

3. Где «задержалась»?

4. Почему «задержалась»?

5. Кто несет ответственность за то, что она «задержалась»?

6. Если она «задержалась», почему не был отдан приказ на отвод и вывод окружаемых батальонов?

7. От получения информации о российском наступлении (21 августа) до попыток прорывов батальонов из окружения (30-31 августа) прошло 10 дней. Что и где делала «ударная группировка» эти «три дня»?

8. Что она стала делать через эти «три дня»?

9. Куда она делась затем?

10. Через три дня после начала российского наступления батальоны были уже окружены, но не были еще разгромлены. Почему «ударная группировка» им не помогла пусть через «три дня»?

11. Если «ударная группировка» «задержалась только на три дня», когда все «пошло бы по плану», зачем тогда минобороны позволило батальонам направиться по «коридорам Путина», чтобы быть там расстрелянными?

12. Откуда взялась эта «ударная группировка»?

13. Кто в нее входил?

14. Где она находилась?

15. Где она двигалась?

16. Есть ли объективные подтверждения ее существования?

17. Куда эта «ударная группировка» делась через три дня?

18. Где она сейчас?

19. Что помешало осуществить первоначальный или скорректированный «план» через «три дня» и не подписывать «минские соглашения»?

20. Какие «экспертизы» заказаны?

21. «Экспертизы» чего?

22. Скорости движения «ударной группировки» через месяц после катастрофы?

Складывается впечатление, что вместо называния причины трагедий под Иловайском и в других местах общественности навязываются мифы, не имеющие отношения к действительности.

И никто не будет наказан. Никогда.

Вы что, не знаете, как в Украине дела делаются? Если не знали, порошенко нам всем показал

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитивний процес йде... Підмовляйте родичів у селах організовувати голосування за перехід громади села у Київський патріархат.

Yevhen Tryshyn поширює світлину від Богдан Ворон. Перехід громад УПЦ МП до Української Православної Церкви Київського патріархату за період з 7.07 по 23.09.2014 року

1. Херсон

2. с. Новостав Шумського району Тернопільської області

3.с. Красний Колядин Талалаївського району Чернігівської області

4. с. Солонів Радивилівського району Рівненської області

5. с. Острів Радивилівського району Рівненської області

6. с. Мілієво Вижницького району Чернівецької області

7. с. Кибаки Вижницького району Чернівецької області

8. с. Лішня Кременцького району Тернопільської області

9. с. Печихвости Горохівського району Волинської області

10. с. Рачин Дубенського району Рівненської області

11. с. Угринів Горохівського району Волинської області

12. с. Ходоси Рівненського району Рівненської області

Батальйони просять допомоги!!!

Добровольчий Український Корпус Правого Сектору Волинь

2 годин(-и) тому

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!

ПОТРЕБУЄМО ТЕРМІНОВО ВОЛОНТЕРІВ!

Щодня хлопці на передовій жертвують найдорожчим - здоров`ям та життям, заради України та нашого з Вами щасливого майбутнього. А що Ви б могли дати взамін? Допомагаймо їм із тилу, наша допомога наблизить нас до перемоги.

Всіх бажаючих та небайдужих запрошуємо долучитись до Акції " ПОВНА СКРИНЬКА" для збору матеріальної провізії бійцям Добровольчого Українського Корпусу ВОЛИНЬ, що проходить у супермаркетах нашого міста.

Всі бажаючі долучитися, телефонуйте за номерами:

093-65-77-307

099-27-33-850

Бійці потребують ТЕРМІНОВОЇ допомоги, а зберегти їхнє здоров`я та життя можете саме Ви!

Змінено користувачем Skorpio76
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...