Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

З колом ясно, робити що потрібно?

Правий сектор. Іди до них. Це, імхо, найкраще, що сталося в Україні для України за останні 50 років.

  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Когда они приехали на место, то увидели, как 200 алкашей штурмуют оружейку, а остальные 3300 солдат стоят и молча за всем наблюдают.

приблизно в цей же час вояків пошикували і сказали: хто хоче воювати - крок вперед. Вийшов наш Мартенз і ше 300 вояків. А потім він казав: "От і за*бісь - сцикунів і алканавтів відсіяли, тепер легше стало". Якось так.
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З колом ясно, робити що потрібно?

Правий сектор. Іди до них. Це, імхо, найкраще, що сталося в Україні для України за останні 50 років.

Сам вже сходив? ;)

Як прийду до них, чим займуся? Ворота на єремєєвському ставку зламаю ще раз чи відразу поїду в бурштинове АТО на Рівненщину?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слова Дізеля практично не дійшли.до адресатів. Отже Миколка, Лісовіц і Нокіан, я розкажу ваше майбутнє і майбутнє ваших нащадків. 2020 рік - Україна на роздоріжжі, інтенсивний пошук власного шляху, найвищий рівень корупції. 2030 рік Україна на роздоріжжі, але вже от от знайде власний шлях, ще трішечки, найвищий рівень корупції. Час від часу голодні бунти, де обирається найменше гівно. 2100 рік Це що залишилось від України знаходиться на роздоріжжі і ніби знайшло власний шлях, тепер потрібно назбирати голоси на його впровадження, найвищий рівень корупції.

Оце ви хлопаки з вашими політичними грайками в очко і доміно. Вас вже давно прочитали і розклали по полицях. Це що ти Нокіан видаєш за власну позицію, є практично прописано в базових алгоритмах існуючої владної системи. Ти в їх матриці, а виставляєш себе за державника і велике раціо. Співчуваю звісно. Якщо ти не звалиш з України тебе також чекатимуть веселі часи. Тільки я проти веселих часів, тому я проти терпіння муднів і всепробачання, бо прийде сіманєнка-кучма-януковіч. Коло потрібно рвати.

romaxa11, ти ж напиши я баба Ванга і я вангую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правий сектор. Іди до них. Це, імхо, найкраще, що сталося в Україні для України за останні 50 років.

А то нічого що ПС зараз цілком і повністю підтримує те саме що і кремлядь?

Чи ти говориш що якщо піти відразу дадуть жипу на кулеметом і крутись як можеш?

CLfAemrWoAAD6fT.png

Змінено користувачем la20
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам вже сходив? ;)

Як прийду до них, чим займуся? Ворота на єремєєвському ставку зламаю ще раз чи відразу поїду в бурштинове АТО на Рівненщину?

Я не ходив, мене може і візьмуть, але до серйозних речей не допустять, по тій самій причині, по якій не беруть в АТО - не повезло з місцем народження.

А чим зайнятись - це від тебе залежить. Якщо без мозгів - то будеш ставки віджимать, бурштин кришувать. А якщо мозок на місці, то я думаю там задачі інші будуть.

Парень, который в прошлом году сдал ЕГЭ на один из самых высоких в стране баллов, в СИЗО сидит по подозрению в убийстве трех ментов во время Майдана. Радикальный националист, создал в школе ячейку "Тризуба". Не выходя из-за решетки поступил в университет и уже две сессии сдал. Над судьями-прокурорами издевается похлестче Савченко, говорит, я тут все равно ненадолго, а выйду - ответите. Судейская плесень боится его до усрачки, восемь(!) составов суда уже поменялось.

Все просто: это их страна. Ведут себя как хозяева. А мы (я ровесник Яценюка) определенно то ли что-то вроде местоблюстителей, то ли безбилетных пассажиров. Пересменок между поколением вымирающих советских динозавров и этими. Главное не просрать все окончательно, пока эти не вырастут. И даже не из-за моральных соображений, а потому что через пятнадцать лет все равно тут все будет как они захотят. А они совсем не добренькие, будут спрашивать за все.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то нічого що ПС зараз цілком і повністю підтримує те саме що і кремлядь?

Чи ти говориш що якщо піти відразу дадуть жипу на кулеметом і крутись як можеш?

Крємлядь вливала мільярди в Януковича. І шо стало з Януковичом? Крємлядь може підтримувати кого хоче і що хоче, часи коли крємлядь щось могла вирішити давно пройшли. Їх просто доять всі, хто має доступ до тіла. Хай доять, мені на кремлядь всерівно.

І мова не про "жипу з на кулеметом". В України, як держави, є купа можливостей впливати на ситуацію, а от у громадян України їх набагато менше. І ПС(чи "Тризуб") - найбільш дієвий спосіб для пересічного громадянина спробувати змінити щось навколо себе.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не ходив, мене може і візьмуть, але до серйозних речей не допустять, по тій самій причині, по якій не беруть в АТО - не повезло з місцем народження.

А чим зайнятись - це від тебе залежить. Якщо без мозгів - то будеш ставки віджимать, бурштин кришувать. А якщо мозок на місці, то я думаю там задачі інші будуть.

На Марсі народився чи що значить не повезло? Як це не беруть в АТО?

І в ПС не був, але знаєш про задачі, які там будуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання у тому де були глядачі - якщо вони ходили на злітній смузі і над ними виконували польоти з елементами вищого пілотажу то це і було причиною їх загибелі.

Як ти думаєш, куди, і як далеко може залетіти некерований літак / вертоліт ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Марсі народився чи що значить не повезло? Як це не беруть в АТО?

Хм.

Мешканці окупованих територій Донецької, Луганської областей та Криму також не підлягають обов'язковій мобілізації. Звідти до війська братимуть лише добровольців. Для цього вони самостійно мають звернутися до найближчого військкомату на українській території і заявити про своє бажання бути мобілізованим.

Бажання нема - не беруть.

І в ПС не був, але знаєш про задачі, які там будуть)

Скажи, чи можна, наприклад, точно знати, що суддя судить, сантехнік чистить каналізацію, а продавець продовольчих товарів - продає продовольчі товари? Я розумію, що для дебілів це дуже важко осягнути, але. Спробуй провести паралель між цим і, наприклад, ось цим

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слова Дізеля практично не дійшли.до адресатів. Отже Миколка, Лісовіц і Нокіан, я розкажу ваше майбутнє і майбутнє ваших нащадків

Після твоїх ,,прогнозів,, про долар по 50 грн -всі інші твої ,,пророцтва,, важать так само.

Хочеш мій прогноз?

В 2020 Крим буде мати українську адміністрацію повністю,або разом з Росією.

На українському Донбасі буде мирне життя.

Добробут нелінивих українців підвищиться в рази.

Ну а ти і далі будеш Всьопропахом.

Карма така.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажання нема - не беруть.

Нічого не зрозумів (не дивно, я ж дибіл, не дивлячись на те, що вільно розмовляю двома західноєвропейськими мовами :) ).

Примусово не беруть, але ж добровільно можна:

...братимуть лише добровольців. Для цього вони самостійно мають звернутися до найближчого військкомату на українській території...

Чи ти ходив у військомат не раз, а тебе щоразу відшивали?

Після твоїх ,,прогнозів,, про долар по 50 грн...

Після твоїх прогнозів, що долар буде не більше 13 (потім не більше 18), бо економіка рухне, я дивуюся, як тобі не соромно писати про таке )))))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша Іванов

Нападение на офис "оппоблока" в Харькове - это звонок не столько рыгам, которые уже давно на всякий случай сидят на чемоданах, круглосуточно имея при себе билет на рейс "Киев-Москва" с открытой датой. Это звонок человеку, который позволил им собрать чемоданы и купить билет.

Пётр Алексеевич, этот звонок - Вам.

Снимите трубку немедленно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не зрозумів (не дивно, я ж дибіл, не дивлячись на те, що вільно розмовляю двома західноєвропейськими мовами :) ).

Примусово не беруть, але ж добровільно можна:

...братимуть лише добровольців. Для цього вони самостійно мають звернутися до найближчого військкомату на українській території...

Чи ти ходив у військомат не раз, а тебе щоразу відшивали?

Бажання нема - не беруть.

Доступніше - бажання воювати за інтереси дебілів у мене немає, а просто так - не беруть. Мудрі люде.

І про мови ти не зрозумів, мови тут нідочого. Просто дебіли не можуть в логіку і повторюючи ті самі дії намагаються досягти іншого результату. А мови - це не ознака, це фішка. Є вона, чи нема її - без різниці. Важливо не розмовляння, а розуміння. Ти от, мови західноєвропейські вивчив, а нормально читати і розуміти українську не подужав. Про логіку -, взагалі можна не згадувать...

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажання нема - не беруть.

Доступніше - бажання воювати за інтереси дебілів у мене немає, а просто так - не беруть. Мудрі люде.

І про мови ти не зрозумів, мови тут нідочого. Просто дебіли не можуть в логіку і повторюючи ті самі дії намагаються досягти іншого результату. А мови - це не ознака, це фішка. Є вона, чи нема її - без різниці. Важливо не розмовляння, а розуміння. Ти от, мови західноєвропейські вивчив, а нормально читати і розуміти українську не подужав. Про логіку -, взагалі можна не згадувать...

Бажання воювати у тебе немає, а іншим радиш іти в ПС? Акуїтєльна логіка.

Про мови ти так гарно розписав на попередній сторінці, а зараз вже "мови тут нідочого".

Ну і про інтереси дибілів, за які в тебе немає бажання воювати. Якщо ти народився на окупованих територіях, це ж твоя земля захоплена ворогом. Якщо слідувати логіці, хто в першу чергу повинен йти звільняти цю землю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажання воювати у тебе немає, а іншим радиш іти в ПС? Акуїтєльна логіка.

Попробуємо логіку.

Задача №1. Підходить до тебе людина і питає "Як розірвати коло?" Ти їй кажеш: "Іди в ПС, це найшвидший спосіб щось змінити". Приходить дебіл і каже "А чого ти сам не ідеш в ПС?"

Логічні питання до задачі №1. Чого приперся той дебіл? Дебіл він чи ні?

Про мови ти так гарно розписав на попередній сторінці, а зараз вже "мови тут нідочого".

Бгг, а ти подумав - "ну хоч я не такий, дві західноєвропейські мови знаю!"? Спробуй почитати те повідомлення ще раз, може зрозумієш, про що воно.

Ну і про інтереси дибілів, за які в тебе немає бажання воювати. Якщо ти народився на окупованих територіях, це ж твоя земля захоплена ворогом. Якщо слідувати логіці, хто в першу чергу повинен йти звільняти цю землю?

Це цікаве питання, спробую відповісти. Я прикинув і вирішив, що моєї землі там немає. Ворог є, але того ворога кулею не завалиш. Родичів жаль, але я, якось, втратив момент коли ми стали різні. Ось ще ніби недавно ті люди мене виховували, говорили правильні, розумні речі і, рррраз, роблять якусь маячню, марять наяву. Вони мене виховали європейцем, а у самих в голові зомбі-совок. І, навіть якщо я руками передушу той російський контингент і чмошніків на зразок Матароли, зомбі-совок в головах лишиться і все буде по-новій. Так шо я просто не можу.

Ну і плюс я вже бачу оте: "У тебе брат воює за ДНР, подзвони йому, будем його вербувать." Або: "В тебе дядько механік-танкіст, стопудово він десь ремонтує російську техніку. Взнай, де."

Пішло воно все нахєр. Вже починаю думати, що добре що мій батько і дід до цього не дожили.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання у тому де були глядачі - якщо вони ходили на злітній смузі і над ними виконували польоти з елементами вищого пілотажу то це і було причиною їх загибелі.

Як ти думаєш, куди, і як далеко може залетіти некерований літак / вертоліт ?

В мене сестра живе під Києвом - так от над її будинком літаки починають знижуватись і заходити на посадку. Некерований літак звісно може впасти куди завгодно, але якщо він над глядачами чи житловими будинками не виконує фігури вищого пілотажу - то ймовірність втрати керування і падіння значно падає. Але на Скнилівському аеродромі це було над глядачами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуємо логіку.

Задача №1. Підходить до тебе людина і питає "Як розірвати коло?" Ти їй кажеш: "Іди в ПС, це найшвидший спосіб щось змінити". Приходить дебіл і каже "А чого ти сам не ідеш в ПС?"

Логічні питання до задачі №1. Чого приперся той дебіл? Дебіл він чи ні?

Пробуєм :)

Підходить до Ромахи людина і питає "Як розірвати коло?". Тут намальовується один імхуй (вихований совками-зомбі "як європеєць", який після приходу окупантів вирішив, що його землі там немає) та й каже "Іди в ПС, це найшвидший спосіб щось змінити". Його питають "А чого ти сам не ідеш в ПС?". Раптом людина там є чи була і знає розклади з середини. А він відповідає: "Дебіл! Включай логіку! Ось тобі посилання на Вікіпедію".

Якось так :)

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробуєм :)

Підходить до Ромахи людина і питає "Як розірвати коло?". Тут намальовується один імхуй (вихований совками-зомбі "як європеєць", який після приходу окупантів вирішив, що його землі там немає) та й каже "Іди в ПС, це найшвидший спосіб щось змінити". Його питають "А чого ти сам не ідеш в ПС?". Раптом людина там є чи була і знає розклади з середини. А він відповідає: "Дебіл! Включай логіку! Ось тобі посилання на Вікіпедію".

Якось так :)

Ти виграв, молодець. Дякую за гарну ілюстрацію до своєї логіки.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти виграв, молодець. Дякую за гарну ілюстрацію до своєї логіки.

Пфф, ти про що? Як дебіл може виграти у "магістра логіки"? Не здавайся, вір у себе, ти зможеш. Частіше починай кожен свій пост зі слова "дебіл", відкрий очі більшому числу дописувачів борди, хто вони є насправді в очах східноукраїнського європейця.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пфф, ти про що? Як дебіл може виграти у "магістра логіки"? Не здавайся, вір у себе, ти зможеш. Частіше починай кожен свій пост зі слова "дебіл", відкрий очі більшому числу дописувачів борди, хто вони є насправді в очах східноукраїнського європейця.

Бгг, так ти образився на слово "дебіл"? Цікаво, що ти відразу почав узагальнювати це поняття на "більшому числу дописувачів борди". Незрозуміло, чому. Треба буде спробувати оце розвинути якось, іншим разом.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму, то ви обоє... магістри логіки.

Згоден. Хіба це важливо? Можна ще 50 сторінок доказувати щось, але який в тому сенс?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бгг, так ти образився на слово "дебіл"? Цікаво, що ти відразу почав узагальнювати це поняття на "більшому числу дописувачів борди". Незрозуміло, чому. Треба буде спробувати оце розвинути якось, іншим разом.

Подивився твої публікації в твоєму профілі. Можеш сам переконатися, як часто ти його вживаєш )))

А на рахунок "образився" -

Нагадало:

- Should I call you Bullet ? Tooth ?

- You can call me Susan if it makes you happy.

По моєму, то ви обоє... магістри логіки.

І я тебе люблю, Нікєль )

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився твої публікації в твоєму профілі. Можеш сам переконатися, як часто ти його вживаєш )))

Так слово ж нормально описує стан 90% громадян. Для чого придумувати щось нове, якщо людина, яка виконує ті ж самі дії із бажанням досягнення щоразу іншого результату називається "дебіл"?

Я, звичайно, можу називати їх "кенгурятами", наприклад, але навіщо? Чи це терапія така, типу, коли дебіла називаєш "кенгурьонком", то його стан невгамовно покращується і він перестає діяти по-дебільному, так?

Змінено користувачем diezel
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...