Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Дмитрий Тымчук

Относительно опровержения Генштабом информации группы ИС

За последний час - масса обращений (от СМИ) относительно того, что Генштаб ВС Украины официально опровергает сообщение группы ИС относительно артиллерийских обстрелов со стороны российско-террористических войск на Донбассе. В связи с чем два замечания:

1. Уже несколько месяцев группа ИС дает ежедневные сводки по ситуации в зоне АТО - информация дается нами за прошедшие сутки (не за последние часы). Мы отошли от информирования в режиме он-лайн после того, как по информации в зоне АТО стали достаточно эффективно работать другие субъекты (госструктуры, добровольцы, волонтеры и СМИ);

2. Мы, группа ИС, не собираемся дискутировать с Генштабом. Мы предоставляем ту информацию, которая проходит отработанный нами алгоритм проверки, и считается нами достоверной. Откуда черпает свою информацию пресс-служба Генштаба (основана она на внутренней информации органов военного управления, либо же диктуется "политическим моментом") - нам неведомо, потому вступать в полемику относительно достоверности ее сообщений мы не считаем возможным. Кому нравится - может верить Генштабу. В конце концов, у нас демократическая страна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Чувака таки посадять надовго =)

Ну, це навряд-чи. Та й, судячи зі всього, хлопака цього не боїться.

Бо його ще за сраку особісти не брали , того й не боїться =)

Я мав декілька бесід з ними в армії , неприємні дядьки =)

Армія і війна, велика різниця, пріоритети троха різні)))).Та й, судячи з його слів, з ним вже "спілкувались" на тему "серіалу", однак, 3 серію зробив.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Солдат 8 полку з "барретом"

Треба натякнути тупим американцям, що не шарять снайперки робити - треба робити з коротким стволом i корпус - з анодованого металу, бiлого кольору.

10422455_1047339938628448_7746427637890079144_n.jpg?oh=8a1d1080e13e75dd518fc729b254eff5&oe=55886CE6&__gda__=1434397773_b352a238f3f7f1e1fcd572e44c05c89d

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба натякнути тупим американцям

І чого доколупався до виставкового зразка?

Зробили, випробували, отримали хороші результати.

Піде в серію - буде на вигляд як потрібно.

А цільове призначення гвинтівок різне, так що нєфіг зрівнювати і підсирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрей Боечко

Зашел в гости старинный товарищ Паша. Принес показать "игрушку" для снайперов! Нашу, украинскую!!!..

Не хочу ганити українських волонтерів і виробників, але тут я щось недорозумію... Ствол імпортний, УСМ імпортний, приклад імпортний, рукоятка імпортна, "нєкоториє кнопочкі" і ті імпортні!, сошка від іншої, приціл зрозуміло що імпортний, під набої теж імпортні "натівського" калібру... Що ж там українського?! Затвор, пружинка і коробка??? То з таким самим успіхом "десятки", що збирають (чи збирали) на ЛуАЗІ теж можна назвати українськими, бо там колесні диски були КрАЗівські... ДЕ тут УКРАЇНСЬКА гвинтівка???

Ну нехай... Тут, дійсно, велику роль відіграє і якість збірки, і пружинки, і затвор, і різні конструктивні особливості і т.д., тобто, те, що зробили в нас (я про результат, про гарну кучність (хоча я не почув, з якої відстані...)) дійсно варте респекту. Але навіщо робити такий вступ "дєньґі в странє заканчіваюцца, іх вивадіть за ґраніцу надаєла", наче при виробництві цієї гвинтівки "дєньгі уже вивадіцца із Украіни нє будут", коли основна маса комплектуючих імпортна?

... не люблю маніпуляцій словами і підміни понятть... бо починає смердіти брехнею...

Змінено користувачем jack74
  • +1 3
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, не хочу образити, але судячи з усього Ви в економіці плаваєте на рівні сімейного бюджету і як формується собівартість кінцевого виробу маєте "смутні" поняття.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так що нєфіг зрівнювати і підсирати.

Та чого ти завiвся? :-) Я ж просто поцiкавився, чи можливо одразпофарбувати зброю в вiдповiдний колiр. Хочу, щоб хоча б щось, у нас, не через Ж робилось.

Чому?

Вже рокiв 7 працюю на закордон, там все регламентовано. Тому й не виходить з ладу обладнання за пiв-року. Деякi промисловi установки вже рокiв 30 працюють.

Я собi уявляю, що там, (!)всерединi, (!)снайперськоi гвинтiвки. Яка пофарбована в бiлий колiр, та ше й вiдполiрована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, не хочу образити, але судячи з усього Ви в економіці плаваєте на рівні сімейного бюджету і як формується собівартість кінцевого виробу маєте "смутні" поняття.

:) і?

Зверну твою увагу на те, що я не казав, що вона не буде дешевшою (ти ж на це натякаєш, говорячи про "собівартість кінцевого виробу"). Я взагалі нічого не писав про ціну, вартість чи собівартість. Я написав про те, що"українського" там тільки робота зі збірки імпортних комплектуючих, і про те, що гроші все-одно будуть виводитись за кордон.

От якби наші виробники освоїли виробництво повністю, ну чи хоча б більшу частину, от тоді можна було б заявляти, що "виріб - український", а головне, що "гроші з України тепер не тікають".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ти правий.

Але

"Украiнська зброя" - це не лише виготовлення кiнцевого виробу.

Це i iдеi, i наука, i освiта, i матерiали, i технологii, i обладнання, i логiстика, i собiвартicть.

У нас - гола iдея. Без будь-якоi пiдтримки. Тягнемо, як можемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з цим згідний. Просто не сподобалось, що основний наголос в відео якраз був зроблений не на ідеї і "тягнемо" (про "ідею" взагалі ні слова), а на самому початку був зроблений натяк, що начебто гроші перестануть уходити з України. А це неправда.

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова не лише про те що вона буде дешевша (хоча і це вже вагомий аргумент для того щоб робити всю її з імпорту)

А по суті звідки ви знаєте що там нашого? Можливо там ноу-хау і всього лише з одного гвинтика без якого вона не матиме таких параметрів.

Так що дуже спірне питання.

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та чого ти завiвся? :-) Я ж просто поцiкавився, чи можливо одразпофарбувати зброю в вiдповiдний колiр. Хочу, щоб хоча б щось, у нас, не через Ж робилось.

Паша К. Кашчук додає 4 нові світлини — разом із George Tuka та 7 others.

1 год. ·

Как быстро покрасить оружие для маскировки?

Давно все просили показать, как мы красим винтовки для фронта. Вот решил снять небольшой ролик. Как раз нужно было нашу Зебру покрасить, чтобы серебром во все стороны не блестала smile emoticon

11021370_887329441289613_7242789799019548165_o.jpg

10426214_887329444622946_5170892952259494400_n.jpg?oh=c9f70fded2cc82cdb6db07e845c55905&oe=557BF1BE&__gda__=1435346344_ea416e0dae1e37d4ff71f99d96265c41

11058619_887329451289612_4846854708743275937_n.jpg?oh=be8d9a3405ab3a2cd30a5d44d06d3243&oe=55916BF2&__gda__=1434291555_a44e38c5851f714810243c79beee02c8

10392406_887329447956279_119749051939218364_n.jpg?oh=3e7f0e55ce97a1277087bbb780ec64c9&oe=55826B21

·

·

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30, ти так і не можеш зрозуміти... Я не сперечаюсь краща вона чи гірша, дешевша чи дорожча... Мені не подобається маніпуляція авторів враженнями глядачів.

А "українська ідея", "українська наука", "українська освіта" і "українська робота" - он вже є готова - "Форт-301". І вона теж під "натівський" патрон і теж, здається, має імпортне дуло...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по суті звідки ви знаєте що там нашого? Можливо там ноу-хау і всього лише з одного гвинтика без якого вона не матиме таких параметрів.

Переважна бiльшiсть законiв iснування i взаемодii матерii були вичерпно описанi бiльше сотнi рокiв тому.... Згоден: тодi не було технологiй i приладiв точно описати все, але з точнiстю 99% все вже вiдомо.

Iнтернет дав можливiсть обмiну iнформацii.

Доступними комп'ютерами, програмним забезпеченням моделювання вже все прогнозуеться рокiв з 20.... BMW була флагманом.

В SolidWorks моделюеться навiть знос запчастини на n-кiлькiсть використання в вказаному середовищi.

На даний момент важливi три чинника: вартiсть, якiсть, термiн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ж робити!?

Працюю на фірмі,де 90% відсотків комплектуючих з "Чайни". Продають,господарі ...в Европу теж. Наш,вітчизняний тільки труд.То як? Теж лейби клеїти,що це,Китайське?

ЗЮ. Трохи ОФФтопимо в темі.

Змінено користувачем zigorko
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки тут експертів зброярів, аж страшно))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зброя це складний механізм. Виготовити її це ще півбіди. Треба ще перевірити балістику, випробувати як вона веде себе в різних умовах. Тому на мою думку краще всетаки закупати зброю ніж тратити шалені гроші на її розробку, аби було дешевше ніж в забугорних аналогах. А такі втробники як баррет і ко вже не один десяток років підтверджують свою надійність. Війна штука дорога, і коли на кону життя гроші мають мати останнє значення. Це не значить що потрібно розроблювати свого озброєння, але в наших умовах це не пріоритет, ми не маємо часу. І якщо бути чесними, скільки з новітніх наших розробок зараз перебувають на озброєнні? Крім кольчуги якій вже огого років і ще декількох найменувань, нічого не пригадується. Хоча не раз читав що маємо більш ефективні і дешевші аналоги тих же джевелінів. Тому верху влади треба вирішити чи потрібний їм український впк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как быстро покрасить оружие для маскировки?

Я не впевнений, що саме такими процедурами в гумових перчатках мае займатись звичайний украiнський снайпер, доброволець, знищуючи ворога.

Може, я й не правий - можливо, деколи й треба "розвантаження".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не впевнений, що саме такими процедурами в гумових перчатках мае займатись звичайний украiнський снайпер, доброволець, знищуючи ворога.

Може, я й не правий - можливо, деколи й треба "розвантаження".

автор відео ніразу не снайпер, і навіть не військовий, і навіть не доброволець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не впевнений, що саме такими процедурами в гумових перчатках мае займатись звичайний украiнський снайпер, доброволець, знищуючи ворога.

а що снайпер зброю свою готує на лінії вогню? :_07::_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автор відео ніразу не снайпер, і навіть не військовий, і навіть не доброволець

Правильно.

Але ж зброя - для снайперiв?

Пояснiть менi, тупому, обмеженому в знаннях про зброю, чому зброя мае бути фарбована в бiлий колiр з заводу? Щоб бути не придатною?

Я не знаю, що там, всерединi, я не знаю, з якого матерiалу вона, як оброблений матерiал, чи вибухне вона в руках, чи буде працювати, якщо впаде в багнюку; я вже навiть не питаю про довговiчнiсть?

Питання просте: чому бiлого кольору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання просте: чому бiлого кольору?

красівєнько))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...