Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

И что теперь писать???

про реальні втрати орків за три останніх тижня під дебальцевим.

наші козаки їх там багато перемололи))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Немного не в тему, и если модератор захочет - переместит в тему про парашенка. Вот годовщина Майдана, миллион видео просмотрено миллион раз, тупые сопливые рожи беркутовцев мелькали на каждом из них по сотне в одном видео, так же как и беспредел, который они творили. Прошел год, кто наказан, где конкретные фамилии как заказчиков, так и тех, кто приводил в исполнение расстрел на Грушевского? Их нет и не будет. Почему? Цепные псы режима нужны нынешней власти потому, что эти уроды не врут только сами себе - они понимают, что являются другой стороной одной медали - портрета януковоща (гори в аду, сволочь), а это значит - им так же нужны костоломы и головорезы, как и недопартии регионов, никто другой не пойдет спасать чужие кошельки от гнева собственного народа за горстку серебрянников.

  • +1 2
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так пороху треба керувати країною з врахуванням того що після війни буде третій майдан, і не важко догадатись хто його буде проводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

640x378.jpg

640x428.jpg

дивлюсь я ці фотки й ловлю себе на думці, що якби порох був такий антон, а генштаб всіх зливав, як пишуть інтернет воітєлі, то навряд би у хлопців були б такі обличчя...

за собою вже помічав, чим ближче ти до війни, до пацанів з передової, тим смішніше виглядають "гарячі інтернет воїни"))

п.с. на фото мужики, що вийшли з дебальцевського котла "гдє всєх убілі"...

Змінено користувачем Андрій Віталійович
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут про економіку і не говорили. Але згадайте чия найбільша партія сидить в Раді. ТОму він і там відповідає теж )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь я ці фотки й ловлю себе на думці, що якби порох був такий антон, а генштаб всіх зливав, як пишуть інтернет воітєлі, то навряд би у хлопців були б такі обличчя...

за собою вже помічав, чим ближче ти до війни, до пацанів з передової, тим смішніше виглядають "гарячі інтернет воїни"))

п.с. на фото мужики, що вийшли з дебальцевського котла "гдє всєх убілі"...

100% інфа що на фото мужики, що вийшли з дебальцевського котла "гдє всєх убілі"...?

Получається що Парасюк прокремльовський сукин син!!! і ті люди що перекривали дорогу Київ - Чоп заслані агенти ФСБ, от жеш сукі до рівного вже добралися млять...

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Получається що Парасюк прокремльовський сукин син!!! і ті люди що перекривали дорогу Київ - Чоп заслані агенти ФСБ, от жеш сукі до рівного вже добралися млять...

нє друже, не агенти. просто піддаються паніці, яку вдало розкручують.

я не одноразово, коли були бої за ДАП начитаюсь й реально на душі вже фігово, місця собі не знаходжу. а як подзвоню друзякам в піски чи небо, як отримаю від них звіздюліну за панікерство, аж легше стає))

хочеш, я тобі покажу вчорашній пост поважної віницької активістки, яка писала, що з 8000 під дебальцевим, лищилось в живих 1500. а на зауваження, що їх там було менше 4000 тисяч закатала істерику...

інформаційну війну ми програємо, не має у нас лайнюса, але це не значить, що треба вірити всьому що пишуть...

Змінено користувачем Андрій Віталійович
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє друже, не агенти. просто піддаються паніці, яку вдало розкручують.

я не одноразово, коли були бої за ДАП начитаюсь й реально на душі вже фігово, місця собі не знаходжу. а як подзвоню друзякам в піски чи небо, як отримаю від них звіздюліну за панікерство, аж легше стає))

хочеш, я тобі покажу вчорашній пост поважної віницької активістки, яка писала, що з 8000 під дебальцевим, лищилось в живих 1500. а на зауваження, що їх там було менше 4000 тисяч закатала істерику...

інформаційну війну ми програємо, не має у нас лайнюса, але це не значить, що треба вірити всьому що пишуть...

нехай навіть про паніку з тобою згідний 50х50, а про Парасюка тоді що??? на кремль працює чи як??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не менша відповідальність лежить і на кабінеті міністрів (Яценюк і ко), верховній раді (450 шт) та інших товаришів..

..які їх обирали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про Парасюка тоді що???

при чому парасюк? я щось пропустив? парасюк не вийшов з дебальцевого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Галина Сергеева in Artemivsk, Donets'Ka Oblast', Ukraine

По всему Артемовску ходят солдаты, вышедшие из-под Дебальцевого. Они - в каждом магазинчике, в каждой кафешке, просто на улицах на лавочках. Они курят, пьют много кофе, и да, водку. У них у всех какие-то ошалевшие глаза, и лица в дыму.

Они сидят такими небольшими группками и иногда даже не разговаривают - просто молчат. Они словно не верят, что вокруг тихо, что не стреляют, и что они могут - вот так ходить, как все. Они так смотрят удивленно на людей вокруг. Улыбаются девушкам. А один из них - когда я прохожу мимо, - дергает меня рукав и тихо-тихо просит: останься… ну останься… А мне надо бежать к больнице, туда как раз подвозят раненых. Извини, говорю я ему, извини…

А в больнице конвейер, все подъезжают и подъезжают машины с солдатами. Их едва успевают заносить, завозить, заводить.

Внутрь никого не пускают, минут пять мне удается побыть на приемном покое.

- Как там? - спрашиваю одного мужчину, средних лет, такого притихшего.

Он хромает, просит сладкий чай с лимоном - ничего серьезного вроде бы, контузия, и артрит обострился - они с ребятами долго-долго шли оттуда пешком, полдня шли.

- Мы оружие не бросали. Мы оружие не бросали. - из раза в раз повторяет он. Больше ничего не хочет говорит, не хочет вспоминать, сидит и качает головой

- Мужчина, пройдемте! - вдруг зовет его медсестра.

Он уходит, и лифт за ним закрывается. И в эту щель он вдруг кричит мне:

- Девушка! Девушка! Там не было ополченцев! Не было совсем! Там были только чеченцы! Они кричали "аллах акбар", и бросались на наших, там не было ополченцев совсем!….

И лифт увозит его - куда-то вверх.

Змінено користувачем Андрій Віталійович
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..які їх обирали

ще є таке слово як обіцянки . за які немає відповідальності і зворотної дії - нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, ну і? істерика в парасюка, чи ти думаєш у нього не буває?

хлопці виходили під прикриттям й це не спланували після вчорашнього перекриття дороги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, ну і? істерика в парасюка, чи ти думаєш у нього не буває?

хлопці виходили під прикриттям й це не спланували після вчорашнього перекриття дороги...

мда... якщо вже і істерика в Парасюко то це вже жесть канєчно)) Він жеш ногою відкриває двері до міністра оборони та інших, і так істерити? нє це тільки може бути кремлівський засланець сцуко... а я йому вірив! все млять тепер даже собі вірити не буду!

P.S.

Мужик стирает свои штаны:

-Никому верить нельзя... Никому...

Даже себе... А ведь только пукнуть хотел.

  • +1 3
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, нехай буде так як ти кажеш. я так розумію сьогодні вивели війська, бо вчора дороги перекривали?

спеціально для Андрій Віталійович (((((---

і?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, нехай буде так як ти кажеш. я так розумію сьогодні вивели війська, бо вчора дороги перекривали?

спеціально для Андрій Віталійович (((((---

і?

Нє, то всьо паніка виновата!!, ФСБешні агенти, прокремльовскі народні депутати і валютчики млять... як кажуть бог не фраєр він все бачить!

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він жеш ногою відкриває двері до міністра оборони та інших, і так істерити? нє це тільки може бути кремлівський засланець сцуко... а я йому вірив! все млять тепер даже собі вірити не буду!

Шо, справді відкриває?

А якщо чесно то зараз ви трохи істерите. Шоб стало вам спокійніше почитайте людей, які постили до цього правдиві факти. В тому і проьлема, що оперувати фактами стає складніше і складніше, бо йде інформ. війна. (Зверніть увагу як на борді побільшало тролів). Як то кажуть, ceep calm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, то всьо паніка виновата!!, ФСБешні агенти, прокремльовскі народні депутати і валютчики млять... як кажуть бог не фраєр він все бачить!

double_facepalm.png

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, нехай буде так як ти кажеш. я так розумію сьогодні вивели війська, бо вчора дороги перекривали?

спеціально для Андрій Віталійович (((((---

і?

що тобы в тому выдео не зрозуміло ? особливо на 2 хвилині, третій хвилині й в самому кінці ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок взаємних образ і т.д. До чого ми йдемо? Оці вирази "диванні війська", " всьо пропало", "агенти кремля" і т.д. Кого ви ними намагаєтесь образити і навіщо? Паніки я тут ще не бачив і загалом її деструктивні можливості дуже сильно перебільшені. Є люди які далеко від Дебальцевого, від інших гарячих точок, але вони переживають за тих хто там. Практично всі втратили вже не одного знайомого і вони реально чутливі. Для них слово зрада, саботаж є реальністю, від того чутливість до всяких манців загострена. Але є головне в них - їм не пофіг. Вони тут пишуть свої переживання бо їм не пофіг. Колосальній кількості людей пофіг, вони нізащо не переживають, не переймаються зливаннями, взагалі війною. Їм тупо насрати. Ви про них не згадуєте, бо їм пофіг в якому сенсі ви про них згадуватимете, які матюки посилатимете. То може давайте якось попускатись?

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що тобы в тому выдео не зрозуміло ? особливо на 2 хвилині, третій хвилині й в самому кінці ?

Маньяк розумієш це люди просто в паніці, вони ж тільки з котла вийшли і нерозуміють що кажуть зрозумій!!! ти паче це напевне вирізки з якогось контексту і вообщє це раді свобода я гадаю теж працює на кремель! вони зараз всіх купили або увели у паніку є зараз такі новітні технології!!!

Змінено користувачем BodyLife
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок тролів в темі про війну, то можна ж ввести комендатську годину?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...