Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Чого за Саакашвілі вписалися Штати. Бо чувак відразу, тільки прийшов, почав відкрито ламати кацапську корупційну систему. Він серйозно підставлявся, бо однозначно виступав проти кремля. Штати оцінили такий крок і як би там не було Грузію врятували, ввівши флот. Абхазія і Осетія ще з розвалу союзу були територіями заморожених конфліктів, де миротворив кацап. Так що не варто в чомусь звинувачувати Міхо і США. У нас на відміну від грузин, не було мирного часу на реформи, але руйнування совкового надбання мало йти твердо, принципово і без профанації. Пепе вирішив всіх перехитрити, але з хитрілкою не склалось. По суті він догрався до того, що його вже ніхто не хоче бачити, як колись Януковича. А ігри продовжуються, з театральним перекособоченим заплаканим обличчям. До речі така ситуація вигідна Заходу, який не вважає за потрібне прямо підписуватись під захист корумпованого режиму. Не знаю що там за договорняки з кацапнею, але в випадку України, історія чітко вчить чим вони закінчуються.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Даже так...?

Стець: Видео с пленными русскими по каким-то "важным" причинам не дают снимать наши спецслужбы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Именно он единолично несет ответственность начиная с 16 января за все тактические действия в районе аэропорта.

Продалася шкура?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Svityaz, щоб не портити відмазку параші, що солдат там нема.

Не думаю. Ми знаємо, що росйська регулярна армія тут воює, хуйлостан знає, весь світ знає. Їх полонених вже наші літом по тб показували, так що сенсу нам це зараз приховувати вже нема.

Питання в іншому: на скільки можна вірити словам Стеця і чи взагалі йому є віра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрей Белецкий о событиях в Аэропорту

Аэропорт потерян, развивается наступление врага на северном и южном направлениях. Вести переговоры в такое время: тупость подлость и предательство. Никогда после поражения нельзя рассчитывать на хорошие условия перемирия.Нет ничего унизительнее и глупее чем ожидать снисхождения от противника. Что сейчас нужно так это собрать в кулак волю и сражаться.

Судьба страны сейчас всецело в руках солдат сражающихся на зимнем фронте.

https://vk.com/batalion.azov?w=wall-72444174_4517%2F71ba7f7464788a3a0a

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бутусов

Руководство операцией Вооруженных сил Украины по обороне Донецкого аэропорта 16 января принял на себя лично начальник Генерального штаба Виктор Муженко. Муженко отстранил от управления войсками в районе аэропорта начальника сектора "Б" генерала Довганя. Начальник Генштаба не издал письменный приказ, но его решение легко подтвердят все участники событий. Я писал об опасных последствиях этого решения 18 января:https://www.facebook...915147548525542Именно Муженко спланировал все неудачные попытки разорвать кольцо окружения вокруг нового терминала. Именно он единолично несет ответственность начиная с 16 января за все тактические действия в районе аэропорта. Но еще ранее, в сентябре-декабре, Муженко постепенно отстранил от командования сектором "Б" весь штаб оперативного командования "Юг" во главе с генералом Хомчаком.

У шведській армії, як що не помиляюсь, в XVII столітті, було тілесне покарання шпіцрутенами (довгий, гнучкий і товстий прут з лози,попередньо вимочуваний в солоній воді) Винного не одноразово"проганяли "через стрій солдатів, і кожен мав нанести певну кількість ударів.Не погана традиція, в данному випадку. Чи знову, "пожурять", і на тому все?
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще мати півУкраїни, але 100% ї, ніж всю Україну, але напівукраїнську.

Нехай цей ,,гордий,словянський народ.шахтарі,,- йдуть своїм шляхом,

Нам треба терміново придивлятись як живуть у Придністров,ї

Попереду чекаї ДУР , Донецька Українська Республіка.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще мати півУкраїни, але 100% ї, ніж всю Україну, але напівукраїнську.

Нехай цей ,,гордий,словянський народ.шахтарі,,- йдуть своїм шляхом,

Нам треба терміново придивлятись як живуть у Придністров,ї

Попереду чекаї ДУР , Донецька Українська Республіка.

піпєц - а що там звичайний народ воює проти України?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доповнення від Семенченка

Мы закопались в землю, подготовили все силы и средства. Передвижения террористов на временно оккупированных территориях полностью нам известны, благодаря помощи местных жителей. Все готовы выполнить свой долг до конца. Сожжем все что движется независимо от количества. Отступать никто не собирается

Слава Украине!

P.S. Довел ситуацию и все НЮАНСЫ до штаба АТО, сообщил министру обороны. Думаю на эти нюансы будет обращено пристальное внимание. Второго Иловайска сотворить не дадим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, і ти шоніпуть? яких пів України? через місяць путлєру захочеться у Львові по Площі прогулятися,і що тоді? тільки тоді в тебе проявиться патріотизм? тільки тоді, коли почує у власні вуха як за 50км розриваються снаряди і будеш "готовим до чогось" ? тільки коли буде сказанно,що Львів - це мордор ти вийдеш із підвалу?

Люди, бордівчани, про що ви мовите ?

у нас тут є танкісти, льотчики, звичайні люди,які служили 10 років, давайте ми хоча би їх послухаємо ???

  • +1 9
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, і ти шоніпуть? яких пів України? через місяць путлєру захочеться у Львові по Площі прогулятися,і що тоді? тільки тоді в тебе проявиться патріотизм? тільки тоді, коли почує у власні вуха як за 50км розриваються снаряди і будеш "готовим до чогось" ? тільки коли буде сказанно,що Львів - це мордор ти вийдеш із підвалу?

Люди, бордівчани, про що ви мовите ?

у нас тут є танкісти, льотчики, звичайні люди,які служили 10 років, давайте ми хоча би їх послухаємо ???

Здається Nokian став жертвою пропаганди.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бирюков

1 хв. ·

ДАП был и остается линией фронта. Он был линией фронта все эти месяцы, так оно есть и сейчас. Руины нового терминала мы за последние 6 суток так и не смогли взять под контроль, а парни на первом этаже... Киборги... Но увы, они из плоти и крови - позавчера наступил предел, а дальше...

Не пишите о том, что их забыли там и бросили - вы этим оскорбляете тех, кто начиная с субботы раз за разом пытался к ним пробиться и был ранен. Или погиб. Или взят в плен. Не дело и не задача комбата идти на эвакуацию, но он пошел - там были его люди. И сейчас он в плену.

Я очень и очень надеюсь, что бумажных генералов наконец-то уберут. То, что происходило там начиная с субботы я смогу когда-то описать, наверное. Но лучше - дам свидетельские показания.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще мати півУкраїни, але 100% ї, ніж всю Україну, але напівукраїнську.

Нехай цей ,,гордий,словянський народ.шахтарі,,- йдуть своїм шляхом,

Нам треба терміново придивлятись як живуть у Придністров,ї

Попереду чекаї ДУР , Донецька Українська Республіка.

піпєц - а що там звичайний народ воює проти України?

Звісно що, воює раша. Але звичайний народ такі допомагає. Допомагає тим, що більшість за путіна. Як би там усі були за Україну, то на самих початках, придушили б відразу, путінських засланців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піпєц - а що там звичайний народ воює проти України?

Більшість тих, хто воює на стороні сепарів і є ЗВИЧАЙНИЙ народ. Причому абсолютна більшість, причому в абсолютній більшості-це українці.

Якби це не було так- ми би вже давно перемогли б.

Просто цим донецьким дуже сильно і довго втомкашили в голову про їх особливість.Зрештою як і всім росіянам по всій Росії теж зараз товчуть.

Яничарство нікуди не зникло, Сьогодні це донечари.

І просто артилерією тут не зарадиш, потрібні і Й нші підходи.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Богдан Яременко

ну фінансову допомогу.

До речі, а чому не дасть? Це, окрім нашої влади чи насмерть переляканого ще з зими минулого року Пашинського, хтось ще підтвердив? Хтось первірив?

Ще був аргумент, що якщо війна, то військової допомоги не буде. Ага. А так - є. А якщо війна - то не буде. Логічно. Це теж хтось зрозумів, осмислив, підтвердив, перевірив?

Нехай наша влада війну війною назве спершу, а тоді ми подумаємо, чи можна її під час війни критикувати. Але я вже зараз можу сказати - ніщо не забороняє критикувати владу ні зараз, ні під час війни.

Ось постити чи публікувати те, куди наступаємо, де стоїмо, скільки загинуло я би не став. Але в цих питаннях, схоже, наша влада якраз і не проти, щоб писали, кричали, виступали.

Я вам понад це скажу: її, владу, треба критикувати, щоб війну виграти. Бо наша влада не воює. Не лише в сенсі відмови назвати війну вйною, але і в сенсі ведення бойових дій. Єдиний бойовий наказ - стояти насмерть. І не стріляти. За це теж не критикувати?

Нє, ви не подумайте, я багато читаю. Усі аргументи про те, що це вйною назвати не можна і крапка я вже чув. Але у мене ще й очі і мозок є. Тому я бачу і розумію, що поза "голову в пісок" не допомагає.

А ворогів в України дійсно багато. І не хотілось би, щоб серед них була ще й українська влада.

Тому, не соромтесь, критикуйте. Це наздоров"я виходить.

схоже пропаганда кацапів здана піти на будь-що аби отримати жахливу картинку й затьмарити свої звірства під Волновахою

У Донецьку снаряд влучив у тролейбус: багато загиблих (18+)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піпєц - а що там звичайний народ воює проти України?

Більшість тих, хто воює на стороні сепарів і є ЗВИЧАЙНИЙ народ. Причому абсолютна більшість, причому в абсолютній більшості-це українці.

Якби це не було так- ми би вже давно перемогли б.

Просто цим донецьким дуже сильно і довго втомкашили в голову про їх особливість.Зрештою як і всім росіянам по всій Росії теж зараз товчуть.

Яничарство нікуди не зникло, Сьогодні це донечари.

І просто артилерією тут не зарадиш, потрібні і Й нші підходи.

янучарство то одне, а те що воює більшість українців - то брєд. на блокпостах стоять то да.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

янучарство то одне, а те що воює більшість українців - то брєд. на блокпостах стоять то да.

Ти знаєш, що таке янИчарство?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

янучарство то одне, а те що воює більшість українців - то брєд. на блокпостах стоять то да.

Ти знаєш, що таке янИчарство?

ні не знаю, але знаю, що наприклад фаріон була членом компартії, то раз та те пішло, щоб Україна була на 100% Україною, то думаю як мінімум пів Львова треба розстріляти.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачо Корчилава

С утра новости не радуют. Думаю следующее что будет, будет создана линия развода сторон, от которой отведут тяжелое вооружение. Россия начнет требовать создания линии безопасности и размещения в ней миротворческих войск. Естественно будет требовать,что бы эти войска были Российские. Давить будут на два аспекта, первый, что это зона их жизненных интересов, и второй - что сепаратистов никто другой не устраивает.

Сейчас выглядит как бред? Но именно так они и будут действовать, и можете говорить что угодно, но они идут по кальке, и ничего нового в своей стратегии и тактике не предлагают. Что будет дальше? Посмотрим... Во многом это зависит от нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Донецьку снаряд влучив у тролейбус

судячи з відео, там скоріш за все не один снаряд прилетів, або один ну дуже потужній. І магазин вщент, і трамваю дісталось, авто розвалене. Це мабудь і є примушення до миру зі сторони парашкостану...

Чи лишаться в Донецьку проукраїнськи люди після таких жертв та розрухи? так, але дуууууже мало мабудь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Становится понятно, для чего был разыгран кровавый спектакль с расстрелянной остановкой на противоположном от аэропорта конце Донецка. Россияне привезли пленного Киборга для растерзания толпой. Российские телеканалы снимают сюжет и ведут допрос прямо на улице.

Обыкновенный фашизм. Ничего не изменилось за 70 лет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тіло на дорозі валяється, а толпа бігає за полоненним... ппц... що за люди... 0:35сек по відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...