Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Дещица только вступил в должность посла Украины в Польше, а посольство Московии уже пошли громить! Оперативно работает!

Серый кардинал!

10392434_1500049526935266_5267748457516320728_n.jpg?oh=8ca04b7a4e3326efe1673dc310a5a74e&oe=54D9551C

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дещица только вступил в должность посла Украины в Польше, а посольство Московии уже пошли громить! Оперативно работает!

Серый кардинал!

B2Lb_kjCQAAaqoN.jpg

Олег Океанч @olegnovikovkh Читать

Я тільки сказав Путін - хуйло і показав де посольство РФ, далі вони самі пішли.

19:53 - 11 ноября 2014

Змінено користувачем Mykola81
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от-от... вже оголосили про черговий "гумконвой" вже з території Криму... вже цю дорогу мацати і проторювати будуть,

вже приперли "Панцир" в Новоазовськ і кучкують зброю під кордоном....!

кацапня стягує війська, а ми будемо "берегти стволи"...

за ці стволи командування розраховує отримати медальку "За освобождение Киева"

Від кого освобождєніє? Я щось не зрозумів? Від нас чи що?

по аналогії з Кримом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, я точно таку саму новину читав декілька днів тому, ще минулого тиждня. Здається більше ніде в новинах про це не казали... Було б добре, якби це була правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробили би зараз чечени другий "Норд Ост" в Москві-кацапні одразу б тумблер в іншу сторону перевело. одразу переключилася б увага.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».

За минувшие сутки зафиксировано более 50 обстрелов позиций сил АТО со стороны российско-террористических войск и 2 боестолкновения между украинскими подразделениями и незаконными вооруженными формированиями.

Отмечается активность боевиков и российских оккупантов на Луганском, Дебальцевском и Донецком направлениях - 21, 14 и 12 обстрелов соответственно.

В частности, напряженная обстановка сложилась в районе н.п.Крымское - 8 обстрелов, Станица Луганская - 5, аэропорт г.Донецк - 4, Чернухино, Авдеевка, Зайцево – по 3, Новомихайловка, Счастье, Никишино - по 2 огневых удара.

11.11.2014 г. украинская реактивная артиллерия нанесла упреждающий удар по скоплению вооружений и военной техники российско-террористических войск близ н.п.Николаевка (район Докучаевска). В результате удара было уничтожено одно из огневых подразделений сводного реактивного дивизиона российских войск (постоянное место дислокации – Южный военный округ РФ), полевой склад боеприпасов этого же дивизиона, а также несколько единиц автомобильной и специальной техники. По результатам удара российское командование выдвинуло претензии местным террористам относительно якобы имевшей место передачи информации о позициях российских подразделений украинским войскам.

В район н.п.Новоазовск прибыла сводная ротная тактическая группа Северного флота ВМФ России (незадолго до этого данная РТГ была зафиксирована в районе н.п.Каменск-Шахтинский, Ростовская область РФ). Предполагается, что данная группа войдёт в состав передового эшелона ударной группировки российско-террористических войск на приморском направлении. Группа сформирована на основе подразделения морской пехоты СФ.

В районе н.п.Первомайск идёт сосредоточение новой ударной тактической группы противника. Данная группа состоит из нескольких ротных тактических групп российских войск (главным образом из состава мотострелковых бригад ЮВО, и по крайней мере одна из них представляет собой сводную группу российских ВДВ) и формирований «народного ополчения» А.Мозгового, в состав которого влилось немало боевиков из состава бывшей группировки И.Безлера и Макеевского отряда «ополчения».

Из состава т.н. «казачьих формирований» Н.Козицина выделена ударная бронегруппа. В составе данной бронегруппы до 20 танков и до 20 единиц другой бронетехники. Поддерживать действия данной группы предполагается силами сводного артдивизиона (до 10 ед. ствольной артиллерии и батарея - 8 установок - РСЗО).

Зафиксирована переброска противником артиллерии в район н.п. Ясиноватая. Идентифицированы 2 миномётных батареи и сводная артиллерийская группа (до 6 орудий ствольной артиллерии и 4 установки РСЗО). Артиллерия работает по позициям украинских войск и по гражданским объектам в районе н.п.Авдеевка.

Зафиксированная ранее на марше артгруппа российско-террористических войск («КамАЗы» с гаубицами на прицепе) разделилась и частично проследовала в Макеевку, частично - в Петровский район Донецка.

В бандформированиях «ДНР» организована централизованная подготовка корректировщиков и наводчиков артиллерии. Подготовку проводят кадровые офицеры армии РФ. Кроме того, в «ДНР» принято решение «резко повысить уровень мобильности частей и подразделений», для чего предусматриваются «реквизиции частного автотранспорта» и «распределение транспортного фонда госпредприятий».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало України, @уйло вже й Латвію шатати починає...

В Латвии агитируют за присоединение региона Латгалии к России
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Азові звичайно Мужики воюють, але не ремби.

А хлопці з Азова там участвували хіба що в ролі розвідників, такі речі майже завжди знищують вогнем артилерії. От тільки питання що робили далекобійні РСЗО в зоні досягаємості нашої артилерії.

upd. Тимчук теж підтвердив те що накрили, тільки без вказання втрат і озброєння. Накрили з РЗСО, скоріш за все тим же Смерчом. Якщо так, то їх наші вже чекали, і накрили відразу як тільки ті стали табором.

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б добре, якби це була правда.

Я так само на це сподіваюсь.

Ну і я трохи додам новин з передової, яких не покажуть/не розкажуть в новинах. Всім відомо, що окупанти почали більш інтенсивно обстрілювати позиції наших сил. Як мені сказали - інтенсивно, це не те слово. Обстріли ведуться грамотно та досить кучно - хлопці кажуть, що одразу видно, що це стріляють професійні військові, а не сепари. На днях товариш потрапив під обстріл - 120 мм снаряд вибухнув неподалік від нього. З ним все добре, але в роті двоє "300".

Ще. Їм повідомили, що четверо наших хлопців втекли з полону. Один з них десь загубився (така інфа від місцевих - "сарафанне радіо", які їх переховують). В ці дні на даній ділянці фронту наші розвідгрупи в тилу окупантів час від часу прочісують місцевість щодо виявлення екс-полонених та що б безпечно їх переправити до наших позицій.

На вихідних надійшла команда, що можна не тільки відповідати на вогонь окупантів, але і самим проявляти ініціативу. Хлопці трохи відвели душу.

Що добре - в баті немає "200".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

украинская реактивная артиллерия нанесла упреждающий удар по скоплению вооружений и военной техники российско-террористических войск близ н.п.Николаевка

то шо - вже нема перемир'я офіційно. Я так розумію це вже не був удар у відповідь.

Але все рівно... ну точно чув вже таку новину раніше, може просто зараз її розсекретили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, офіційно є, а не офіційно і раніше мочили, просто намагаються не афішувати.

Раніше я чув лише що вирізали артдивізіон, десь з місяць назад. А про те що накрили артилерією здається не було.

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic, ну чессс слово було, я на офіс читав цю новину про 170 парашистів, мені здається, що така новина десь і в цій темі пролітала... але це не важно, якщо підтвердили наші, що таке дійсно було - то це не може не радувати! Так тримати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic, ну чессс слово було, я на офіс читав цю новину про 170 парашистів, мені здається, що така новина десь і в цій темі пролітала... але це не важно, якщо підтвердили наші, що таке дійсно було - то це не може не радувати! Так тримати!

Це нічого поки не змінить - "русскіє женщіни єщьо наражают". Треба, щоб там народ прокинувся, це якщо він дійсно "спить", а не є при свідомості.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало України, @уйло вже й Латвію шатати починає...

В Латвии агитируют за присоединение региона Латгалии к России

В Латвії в хула цей номер не пройде))))По перше - Латвія з 2004 року в НАТО, а це вже не булька з носу для путлєра, і так просто відгризти частину тереторії, тільки через те, що вони якийсь час були під рашкою і там ще блудить півтора п'яних кацапа в нього не вийде. Та й у Європи , в випадку чого, вже номер з "стурбована-засмучена" не пройде.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, ну я так думаю шо попробувати він може, йому ж то пофігу.

alexvvv, та мені пофігу на те, шо вони там будуть народжувати. Головне щоб ця новина і серед тих рашистів розійшлася швидко, і бажано з фотками кінцівок на деревах, щоб вони троха боялися сюди лізти... а підніметься там народ ще ой як не скоро...

Та й взагалі, читав би такі приємні новини щодня по декілька разів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже наші тихенько вийшли з перемир"я.

Напевно незабаром буде нанесено масований одночасний артудар по розвіданих позиціях.

Украинцы разгромили блокпост террористов в селе Спартак: захвачен БРДМ

Сегодня возле села Спартак подвергся атаке блокпост боевиков.

По сообщениям бойцов вооруженных сил удалось полностью уничтожить стратегическую позицию. На блокпосту было около 30 террористов, количество погибших уточняется. Среди ВСУ потерь нет.

Во время штурма был захвачен российско-террористический БРДМ

P.S. Може хоч такі новини пробудять сплячих українців, які зі слів практично усіх волонтерських груп, в рази зменшили підтримку військових. Останнім часом вже не поступають у війська такі потрібні для аеророзвідки дрони.

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом я офіційним джерелам не дуже довіряю.Треба як мінімум все ними сказане ділити навпіл.

Про те,що наші бійці забезпечені зимовим одягом говорили разів 3,не меньше,а факти свідчать про інше.

Про будівництво 3-х ліній оборони тільки Вальцман говорив разів 5,а по факту там кінь не валявся.Те саме з стіною на кордоні.

Розбили сєпарський блок-пост,то викладіть фото,відео.Це ж піднімає дух.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Концерн "Укроборонпром": Мощностей наших заводов более чем достаточно, чтобы обеспечить армию техникой

http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=32083

Например, ГП «Львовский бронетанковый завод», который покупает станки, осваивает новые технологии. Это касается не только бронетехники, но и авиационной техники. ГП «Луцкий авиаремонтный завод», который ремонтирует двигатели, осваивает целый ряд очень серьезных технологий по продлению ресурса и по восстановлению деталей, включая лопатки двигателей, а это очень тонкое изделие. И с привлечением других авиастроительных компаний. Ведется активная работа по изготовлению целого ряда запасных частей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, та мені пофігу на те, шо вони там будуть народжувати. Головне щоб ця новина і серед тих рашистів розійшлася швидко, і бажано з фотками кінцівок на деревах, щоб вони троха боялися сюди лізти... а підніметься там народ ще ой як не скоро...

Та й взагалі, читав би такі приємні новини щодня по декілька разів!

боятись вони не будуть - бо тільки те і роблять що воюють зі всіма країнами - вони вже звикли це їхній природній стан. І приємного мало бо це війна на нашій території. Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, або я живу на декілька днів наперед, або шо... - ця новина теж була вже.... тільки вона подавалась як новина, про яку не напишуть СМИ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, або я живу на декілька днів наперед, або шо... - ця новина теж була вже.... тільки вона подавалась як новина, про яку не напишуть СМИ...

Не претендую на першість, а виклав як іл.страцію того факту, нашим трохи "розв"язали руки". І вони грамонто, не різко виходять з перемир"я (там розгромили блок-пост, там артою накрили). Поки новоприбулі рашисти не встигли глибоко окопатися ( а схоже, вони це робити не поспішатимуть, оскільки планують наступати) треба постаратися перетворити їх на новопредставлених (церковний термін).

Ще одна новина, яка додасть розбрату у ряди ворога.

Российские военные изнасиловали и убили снайпера "ДНР"

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Российские военные изнасиловали и убили снайпера "ДНР" "

заржав в голос. шкода, що не бабая і не моторолу!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Российские военные изнасиловали и убили снайпера "ДНР" "

заржав в голос. шкода, що не бабая і не моторолу!

чого тут ржати - мабуть вона в процесі отримувала задоволення (русскіє же як ніяк), тому і вбили.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...