Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

лише трошки мобілізована - наслідки, на жаль, скоро тримаємо

ну раз ти зачепив цю тему, то думаю варто писати отак : я допоміг армії на ***** тисяч гривень, а остальні по трошки допомагають. Ато схоже на пропозицію мобілізувати лише ЧУЖІ ресурси, зазвичай, ті, хто дійсно допомагає, роблять це мовчки, несуть тягар й не гвандять про інших, кожен особисто перед Богом відповідає

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Україні нині слід терміново подбати про ослаблений захист північно-східних кордонів. Філліп Карбер прогнозує можливе вторгнення Росії в Україну навесні 2015-го Україні варто очікувати можливого потужного військового вторгнення зі сторони Росії через півроку, навесні 2015-го. Таке припущення в ексклюзивному інтерв'ю ТСН висловив американський військовий експерт Філліп Карбер. Він - професор Джорджтаунського університету, керівник Фонду Потомак, що проводить аналіз політики в галузі міжнародної безпеки, економічних питань та внутрішніх політичних подій. Крім того, Філліп Карбер разом із американським генералом-демократом Веслі Кларком не перший місяць лобіюють українські інтереси у Вашингтоні. Прогнози Карбера щодо миру і війни в Україні поки що невтішні. Він попереджає про потужну агресію Росії через півроку, коли вона краще підготується та прийде тепла пора року. "Я говорю про оборону на кордоні, про потужний захист з кількох вогневих позицій. І вам уже зараз потрібен більший запас міцності. Чому? Прогноз такий: вам слід чекати великого наступу з боку Росії навесні 2015 року, як і наприкінці березня – на початку квітня 2014-го. Для цього існує кілька передумов: Росія робить ротацію на початку року, тренує нових військових і виставить ці сили вперед. Потеплішає, з доріг зійде вода. Це дуже зручний і небезпечний момент. Те саме було рік тому, є підстави вважати, що це станеться ще раз", - прогнозує Філліп Карбер. Водночас він наголошує, що нині дуже вразливими залишаються ділянки кордону з Росією на межі Чернігівської, Сумської та Харківської областей. Адже всі військові потужності нині перекинули на Схід та Південь. Тож Україні слід подбати про ретельний військовий захист північно-східних кордонів. Крім того, Росія сконцентрувала неймовірну кількість військових кораблів у Чорному морі. Не виключене вторгнення і зі сторони Придністров'я. Тобто, Україна має подбати про захист кордонів, по суті, на 300 градусів навколо себе. Небезпека може прийти із трьох сторін. Однією із реальних можливостей для захисту та оборони може стати допомога світу, зокрема США, у придбанні надсучасної зброї. Наскільки реально отримати від Сполучених Штатів та інших іноземних партнерів щось вагоміше, ніж спальники та намети, на яких умовах і коли на такий крок можуть піти США, дивіться в сюжеті ТСН.Тиждень сьогодні о 19:30. А розширене інтерв'ю з Філліпом Карбером читайте завтра на сайті ТСН.ua.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/amerikanskiy-viyskoviy-ekspert-nazvav-datu-mozhlivogo-potuzhnogo-vtorgnennya-rosiyi-v-ukrayinu-389588.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лише трошки мобілізована - наслідки, на жаль, скоро тримаємо

ну раз ти зачепив цю тему, то думаю варто писати отак : я допоміг армії на ***** тисяч гривень, а остальні по трошки допомагають. Ато схоже на пропозицію мобілізувати лише ЧУЖІ ресурси, зазвичай, ті, хто дійсно допомагає, роблять це мовчки, несуть тягар й не гвандять про інших, кожен особисто перед Богом відповідає

чому лише чужі? чим мої гірші? шкода що Ви підсвідомо мислите в такому ключі...

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому лише чужі? чим мої гірші? шкода що Ви підсвідомо мислите в такому ключі...

ще раз тобі кажу, відповідай в першу чергу за себе, чи думаєш 200 чи скільки там гривень колись на якусь картку відправив й можеш тепере всім претензії предьявляти ?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво мені, звідки такі висновки, що Європа боїться парашських літаків??? Так, Пукін нагліє, але це не означає, що Європа від того перелякалась і сидить тихенько. Он Португалія вже другий раз за тиждень проганяє кацапські бомбардувальники. В НАТО не гелетеї сидять, і вони тверезо аналізують ситуацію і відповідно адекватно реагують

Не бояться тільки дурні, навряд чи в НАТО сидять дурні. А толку з того перехвату? Бомбардувальник Ту-95 - це точка старту крилатої ракети Х-55 з яденоною боеголовкою, радіус дії якої 2500 км. Ну да, домохазяйки в Європі навіть не знать про такі речі. Їм то якраз і не страшно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому лише чужі? чим мої гірші? шкода що Ви підсвідомо мислите в такому ключі...

ще раз тобі кажу, відповідай в першу чергу за себе, чи думаєш 200 чи скільки там гривень колись на якусь картку відправив й можеш тепере всім претензії предьявляти ?

знову пост по фрейду...

  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову пост по фрейду...

ще один такий пост, переведу в тролі , бо нап щось інше це не схоже. Я тобі кажу з себе починай, а ти фрейда приплітаєш, включаєш дурачка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повна версія інтерв’ю з одним з лідерів чеченського спротиву Ахмедом Закаєвим

http://tsn.ua/video/video-novini/povna-versiya-interv-yu-z-odnim-z-lideriv-chechenskogo-sprotivu-ahmedom-zakayevim.html

Цікаві слова Дудаєва: 03:37

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову пост по фрейду...

ще один такий пост, переведу в тролі , бо нап щось інше це не схоже. Я тобі кажу з себе починай, а ти фрейда приплітаєш, включаєш дурачка

переводь - смішний ти
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вата знову упоролась, нарахувала 100.1%

MANJAK11 краще мене переведи :_21:

Змінено користувачем Holy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво мені, звідки такі висновки, що Європа боїться парашських літаків??? Так, Пукін нагліє, але це не означає, що Європа від того перелякалась і сидить тихенько. Он Португалія вже другий раз за тиждень проганяє кацапські бомбардувальники. В НАТО не гелетеї сидять, і вони тверезо аналізують ситуацію і відповідно адекватно реагують

Не бояться тільки дурні, навряд чи в НАТО сидять дурні. А толку з того перехвату? Бомбардувальник Ту-95 - це точка старту крилатої ракети Х-55 з яденоною боеголовкою, радіус дії якої 2500 км. Ну да, домохазяйки в Європі навіть не знать про такі речі. Їм то якраз і не страшно.

Інша справа, що те, що влаштовує Нато, не влаштовує нас. Бо на мою думку, як ми згідні з тим, щоб вести війну на Донбасі, аби вона не прийшла сюди, так і Європу влаштує війна на всій території України, аби вона не залізла далі, до них в хату.

Якась незрозуміла твоя логіка. То ти пишеш що Европа не боїться рф, а потім робиш висновок, що Європа готова злити Україну, аби рф не напала на неї. Виходить, що Европа відчуває можливість агрессії з боку рф. І ці відчуття, які я називаю страхом Європи перед нападом рф, не дають їм змоги допомогти Україні в повній мірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РФ де-факто визнала вибори на Донбасі:

МИД РФ: Москва считает выборы на юго-востоке Украины состоявшимися

Москва "готова вместе с международными партнерами и далее конструктивно содействовать урегулированию кризисной ситуации на Украине", заявили в МИД РФ

МОСКВА, 2 ноября. /ТАСС/. Москва считает выборы на юго-востоке Украины состоявшимися. Об этом говорится в заявлении МИД РФ, поступившем в ТАСС. В МИД РФ также отметили, что Москва уважает волеизъявление жителей юго-востока Украины.

"Выборы в Донецком и Луганском регионах прошли в целом организованно, при высокой явке избирателей, - отметили в министерстве. - Мы уважаем волеизъявление жителей юго- востока. Избранные представители получили мандат для решения практических задач по восстановлению нормальной жизни в регионах".

"С учетом состоявшихся выборов крайне важно предпринять активные шаги по налаживанию устойчивого диалога между центральными украинскими властями и представителями Донбасса в русле достигнутых в Минске договоренностей", - подчеркивается в заявлении.

Как заявляют в МИД РФ, Москва "готова вместе с международными партнерами и далее конструктивно содействовать урегулированию кризисной ситуации на Украине".

На прошедших в минувшее воскресенье, 2 ноября, выборах главы и депутатов Народного собрания Донецкой народной республики лидирует премьер ДНР Александр Захарченко и возглавляемое им движение "Донецкая республика". На выборах в ЛНР побеждает действующий лидер провозглашенной республики Игорь Плотницкий и общественное движение "Мир Луганщине", список которого он возглавляет.

Позиция Евросоюза

Евросоюз считает нелегитимными прошедшие в воскресенье выборы глав и депутатов парламентов провозглашенных Донецкой и Луганской народных республик (ДНР и ЛНР) и не намерен признавать их итоги. Об этом заявила новый верховный представитель ЕС по иностранным делам и политике безопасности Федерика Могерини.

І цікаве відео:

http://www.youtube.com/watch?v=pHHzIxUCjdM&feature=youtu.be

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову пост по фрейду...

ще один такий пост, переведу в тролі , бо нап щось інше це не схоже. Я тобі кажу з себе починай, а ти фрейда приплітаєш, включаєш дурачка

Думаю про мобілізацію було сказано вірно, можливо не останню машину стоїть забрати, але всю бойову техніку яка за останні 5 років була розпродана та появилась на ринку (останнім часом трохи обяви позникали) але не один батальон нею можна озброїти. Деяки підприємства які крутять бюджетне бабло стоїло би обмежити в розходах.

Змінено користувачем Liontiger
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво мені, звідки такі висновки, що Європа боїться парашських літаків??? Так, Пукін нагліє, але це не означає, що Європа від того перелякалась і сидить тихенько. Он Португалія вже другий раз за тиждень проганяє кацапські бомбардувальники. В НАТО не гелетеї сидять, і вони тверезо аналізують ситуацію і відповідно адекватно реагують

Не бояться тільки дурні, навряд чи в НАТО сидять дурні. А толку з того перехвату? Бомбардувальник Ту-95 - це точка старту крилатої ракети Х-55 з яденоною боеголовкою, радіус дії якої 2500 км. Ну да, домохазяйки в Європі навіть не знать про такі речі. Їм то якраз і не страшно.

Інша справа, що те, що влаштовує Нато, не влаштовує нас. Бо на мою думку, як ми згідні з тим, щоб вести війну на Донбасі, аби вона не прийшла сюди, так і Європу влаштує війна на всій території України, аби вона не залізла далі, до них в хату.

Якась незрозуміла твоя логіка. То ти пишеш що Европа не боїться рф, а потім робиш висновок, що Європа готова злити Україну, аби рф не напала на неї. Виходить, що Европа відчуває можливість агрессії з боку рф. І ці відчуття, які я називаю страхом Європи перед нападом рф, не дають їм змоги допомогти Україні в повній мірі.

ти мене не зрозумів. Європа готова не злити Україну, а вести війну (ну, якщо вже доведеться) на території України. Європа не боїться парашку, але й за Україну вона на рожен не полізе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми не перетягнемо східняків на свою сторону, поки не запропонуємо їм такі цінності,які вони сприймуть більш вагомими, ніж російські.

З цього місця докладніше :_02: . Які ж, на Вашу думку цінності запропоновані рашкою, і які ще ми маємо запропонувати? Чи не достатньо( для початку), того, що пенсії їм виплачують, що хлопці-волонтери ризикуючи своїм життя привозять гуманітарку, яку збирає для них "бандерівський захід? Чи прояв людськості це вже не цінність? Що ж запропонувала їм рашка, впевненість в завтрашньому дні, незалежність думок, щасливе майбутнє і мир?

Почну від протилежного.

В ополченцях хто воює? Пенсіонери, алкаші?Етнічні росіяни?

Так ні. Там такі самі українці, що мяко вимовляють букву Г і на руках в них мозолі від відбійного молотка .

Бєзлєр розмовляє українською і читає Шевченка напамять.

Там нема зараз корупції,хабарництва, наркоманів ,олігархів.(по крайній мірі так виглядає)Російська агітація поставила так, що все хороше асоціюється з Днр, а погане з Києвом.Плюс під боком наочно Росія, де рівень життя як не крути вищий, ну і язик общєпонятний.

Якби днрівці не вірили в це, ми б давно вже їх розбили.

Тому варто зняти шори і шукати стежки до сердець.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переводь - смішний ти

тепер обовьязково відкинся на стільчику, скорч самодовольну гримасу й подумки потішся, як ти дотепно модератора поставив на місце.

Тим не меньше ПОВТОРНО поставлю питання, що особисто ТИ зробив для армії, якщо дозволяєш собі ті висказування, що говорив вище ?

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер обовьязково відкинся на стільчику, скорч самодовольну гримасу й подумки потішся, як ти дотепно модератора поставив на місце.

саме таким я тебе і являю - дякую, що відкрив свою натуру. Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приголомшливий пам'ятник в Хмельницькому. Рука рухає пішака-солдата по півкулі і напис: "Помиляються правителі - страждає народ".

gCwv.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми не перетягнемо східняків на свою сторону, поки не запропонуємо їм такі цінності,які вони сприймуть більш вагомими, ніж російські.

З цього місця докладніше :_02: . Які ж, на Вашу думку цінності запропоновані рашкою, і які ще ми маємо запропонувати? Чи не достатньо( для початку), того, що пенсії їм виплачують, що хлопці-волонтери ризикуючи своїм життя привозять гуманітарку, яку збирає для них "бандерівський захід? Чи прояв людськості це вже не цінність? Що ж запропонувала їм рашка, впевненість в завтрашньому дні, незалежність думок, щасливе майбутнє і мир?

Почну від протилежного.

В ополченцях хто воює? Пенсіонери, алкаші?Етнічні росіяни?

Так ні. Там такі самі українці, що мяко вимовляють букву Г і на руках в них мозолі від відбійного молотка .

Бєзлєр розмовляє українською і читає Шевченка напамять.

Там нема зараз корупції,хабарництва, наркоманів ,олігархів.(по крайній мірі так виглядає)Російська агітація поставила так, що все хороше асоціюється з Днр, а погане з Києвом.Плюс під боком наочно Росія, де рівень життя як не крути вищий, ну і язик общєпонятний.

Якби днрівці не вірили в це, ми б давно вже їх розбили.

Тому варто зняти шори і шукати стежки до сердець.

Не меліть дурниць, якби Рашка не відправляла людей та техніку з грошима, тоді б розбили. В сепарів ідея? Може в 1 % максимум, решта мародери та вбивці.

Спілкувався з людиною з блокпосту біля Первомаська. Розказував що менталітет в людей зовсім протилежний, якщо не кляцнеш затвором, не вдариш берцом по землі, тебе не будуть поважати. Мутні вони всі. І це про простих людей, що вже казати про сепаратистів і ко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер обовьязково відкинся на стільчику, скорч самодовольну гримасу й подумки потішся, як ти дотепно модератора поставив на місце.

саме таким я тебе і являю - дякую, що відкрив свою натуру.

Ти ж мав 100 з лишнім мінусів, виправив репу в цій темі своїми постами, зараз знов хочеш загнати себе, шо ти пижишся? Ти не правий.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер обовьязково відкинся на стільчику, скорч самодовольну гримасу й подумки потішся, як ти дотепно модератора поставив на місце.

саме таким я тебе і являю - дякую, що відкрив свою натуру.

Ти ж мав 100 з лишнім мінусів, виправив репу в цій темі своїми постами, зараз знов хочеш загнати себе, шо ти пижишся? Ти не правий.

я не правий, що треба проводити мобілізацію всіх наявних ресурсів під час війни щоб перемогти ворога?

PS - мінуси не мають значення (для тебе мабуть мають, раз ти про них згадав)

Змінено користувачем alexvvv
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, під час війни треба

а в нас війна ? чьот не чув...

у нас планомірне виконання домовленостей путіна-порошенка по здачі частини України через винищення неугодних і небезпечних для "царів" верств населення власних держав, підкріплене патріотизмом, ідіотизмом та законами про призив/мобілізацію... якось так, приблизно

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выборы на Донбассе провели по лекалам немецких оккупантов. ФОТО

0_8a004_36cfcdc7_orig.jpg

Даже немцы хотели придать своей власти на оккупированных территориях видимость легитимности, поэтому иногда проводили выборы бургомистров. Население с удовольствием голосовало, а выборы проходили порой через несколько дней после захвата города. То есть, без традиционной пропагандистской подготовки. Хотя, если речь о выборах на оккупированной территории, пропагандистский аргумент всегда один - автомат. Этого достаточно.

Выборы немцы проводили как в украинских, так и в русских городах - с неизменно высоким уровнем поддержки местного населения. Кандидатов утверждали сами, выдвигая местных предателей, в основном из среды интеллигенции, часто бывших членов компартии. Народ не только голосовал, но даже через десятилетия спорил - а так ли уж плох был бургомистр? Люди несколько лет жили под оккупантами, а бургомистр занимался насущными проблемами, руководил ремонтом водопровода и канализации, распределял землю и помощь неимущим. Я слышал даже, что традицию белить бордюры (или поребрики - как кому удобнее) внедрили немцы через бургомистров. И вроде бы при бургомистрах водопровод с канализацией работал лучше, чем при советской власти.

Немецкие оккупанты проводили выборы в городах, откуда выехали все несогласные с оккупацией. Остались враги ушедшей власти, а также люди равнодушные к ее смене и совсем уж неимущие, обеспокоенные исключительно выживанием. Это обстоятельство, несомненно, облегчало оккупационный избирательный процесс.

Интересно, что многие бургомистры, даже из среды антисоветской интеллигенции, быстро скурвились - начали брать взятки и заниматься незаконной приватизацией. Видимо, понимали, что положение пособника оккупантов зыбкое, временное, а сотрудничество с немцами никакими красивыми идеями не оправдать - пошел на сделку с совестью, так хоть нахапаю напоследок. Наказать их за коррупцию не успели - многие отсидели по 25 лет за другое преступление, за сам факт пребывания на посту бургомистра, за предательство.

Вообще-то, хотел написать о выборах российского гауляйтера (а по факту - бургомистра) в Донецке. Но что еще можно добавить? Разве что с овощами немцы не парились.

<a href="http://fotki.yandex.ru/users/pauluskp/view/565250" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: none; list-style-type: none; color: rgb(153, 0, 0); text-decoration: none;" target="_blank">0_8a002_8f0bb0f_orig.jpg

0_8a003_bc9519e6_orig.jpg

0_8a001_8b7518ec_orig.jpg

Фото Кристофера Миллера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...