Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, jack74 сказано:

Скільки УАЗиків, які, напр, Ді шукав, інші хлопці допомагали їх ставити на колеса, скільки таких УАЗиків можна було б закупити і спорядити на фронт за гроші, на котрі відпочив змучений ХАрант?! Скільки купити якісних джгутів-турнікетів, справжніх натівських аптечок?! Скільки купити балаклав, на які теж тут скидались по копійках і дівчата шили своїми руками?! Скільки якісних стельок закупити, котрі діти в школах вирізали?!! Скільки закупити маскувальних сіток, котрі жіночки з дітьми в'язали?! Скільки касок закупити, які тут теж хлопці самі клеїли?!!

І чого ж це скиглити, всім відомо, що через бюрократію і процедуру закупок, це би дуже довго їхало в ато, якщо робити все на державному рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 годин тому, jack74 сказано:

Скільки УАЗиків, які, напр, Ді шукав, інші хлопці допомагали їх ставити на колеса, скільки таких УАЗиків можна було б закупити і спорядити на фронт за гроші, на котрі відпочив змучений ХАрант?!

Біля 700 млн. гривень гарант дав для бійців з своїх власних коштів. Я за цей час зі своїх виділив тисяч 30 і (який жах) в 2016 поїхав у відпустку на 10 днів, витративши 5000 грн. Виходить, що я витратив на відпустку 15% від того, що дав на армію, а гарант.... біля 2%. Яка я ссука :(((

PS  для скептиків щодо 700 млн. - в мене родичка, відома волонтерка з Києва, возила на передову прально-банні комплекси з пралками, душовими і т.п. як раз за ті самі кошти, ще в 2015 році. Хто не вірить - гугліть Анна Сандалова (для декого прізвище буде знайомим)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, difoto сказал:

Біля 700 млн. гривень гарант дав для бійців з своїх власних коштів.

Не пизди при пацанах. Не 700, а 350. Не з власних, а з фонду імені Петі, а як і для чого в нас вміють робити "добровільні" внески у благодійні фонди я знаю.

 

п.с. Погуглив, цей фонд працює виключно на гроші засновника. Але решту мого спіча правда.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

а як і для чого в нас вміють робити "добровільні" внески у благодійні фонди я знаю.

Окау. Тобі видніше, я вже поняв, шо ти знаєш ВСЬО. Тобто у фонд відомого чувака, який непалицця, скидаються добровільними внесками? Красава :)

А ще пересувні банні комплекси, так само як і перекриття даху в гуртожитку морських пехотинців - це інфраструктурні проекти, але це не на армію, да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, difoto сказал:

Окау. Тобі видніше, я вже поняв, шо ти знаєш ВСЬО. Тобто у фонд відомого чувака, який непалицця, скидаються добровільними внесками? Красава :)

Як і ти.

 

п.с. Я зверху відредагував, де я був неправий.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Як і ти.

Та я ж зверху написав про те, що знаю особисто, з першоджерел. А ти мені невдало гуглом і ЗМІ опонуєш, в принципі, як і у будь-якій суперечці.

 

п.с. ну і я мінус прибрав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, difoto сказал:

А ще пересувні банні комплекси, так само як і перекриття даху в гуртожитку морських пехотинців - це інфраструктурні проекти, але це не на армію, да.

Це увійшло в 350 млн для армії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Це увійшло в 350 млн для армії.

у травневому звіті Фонду Петра Порошенка за стверджують, що родина президента пожертвувала понад 700 мільйонів гривень на благодійність, із них половину витратили на потреби армії, а ще 350 мільйонів – на соціальні та інфраструктурні проекти для військових

Погугли ще трошки, ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, difoto сказал:

у травневому звіті Фонду Петра Порошенка за стверджують, що родина президента пожертвувала понад 700 мільйонів гривень на благодійність, із них половину витратили на потреби армії, а ще 350 мільйонів – на соціальні та інфраструктурні проекти для військових

Погугли ще трошки, ок?

Приймається, був не правий, всі 700 млн пішли на армію.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Приймається, був не правий, всі 700 млн пішли на армію.

А ти розумієш, що я такий-сякий порохобот зараз залишаюсь у ролі священника з анекдоту?

- Отче, ваша донька - шлюха!

- Але ж в мене троє синів!!!!

- Ну я своє слово сказав...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, difoto сказал:

А ти розумієш, що я такий-сякий порохобот зараз залишаюсь у ролі священника з анекдоту?

- Отче, ваша донька - шлюха!

- Але ж в мене троє синів!!!!

- Ну я своє слово сказав...

 

40 минут назад, difoto сказал:

Тобі видніше, я вже поняв, шо ти знаєш ВСЬО.

Ну ти мене також скомпрометував, а я ж дійсно можу тобі довести не на теорії, а на практиці, що здійснити анонімний платіж на вебмані значно простіше ніж взагалі будь-який платіж біткоіном.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

а я ж дійсно можу тобі довести не на теорії, а на практиці, що здійснити анонімний платіж на вебмані значно простіше ніж взагалі будь-який платіж біткоіном.

Друже, я з вебманями працював на рівні власного з т0ріком обмінника ще років 10 тому. Ти зараз ніби пробуєш пояснити автослюсарю, що шліфанути клапана можна не знімаючи головки блоку з двигуна. Давай пояснення в ПП, я тебе або здивую, або здуюсь і скажу, що ти був правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

Друже, я з вебманями працював на рівні власного з т0ріком обмінника ще років 10 тому. Ти зараз ніби пробуєш пояснити автослюсарю, що шліфанути клапана можна не знімаючи головки блоку з двигуна. Давай пояснення в ПП, я тебе або здивую, або здуюсь і скажу, що ти був правий.

Ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, difoto сказано:

Біля 700 млн. гривень гарант дав для бійців з своїх власних коштів.

А скільки він у бійців забрав обваливши гривню у три рази?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, jack74 сказано:

Скільки УАЗиків, які, напр, Ді шукав, інші хлопці допомагали їх ставити на колеса, скільки таких УАЗиків можна було б закупити і спорядити на фронт за гроші, на котрі відпочив змучений ХАрант?! Скільки купити якісних джгутів-турнікетів, справжніх натівських аптечок?! Скільки купити балаклав, на які теж тут скидались по копійках і дівчата шили своїми руками?! Скільки якісних стельок закупити, котрі діти в школах вирізали?!! Скільки закупити маскувальних сіток, котрі жіночки з дітьми в'язали?! Скільки касок закупити, які тут теж хлопці самі клеїли?!!

Так, можливо він не афішуючи теж багато дає своїх коштів на війну, але дозволяти собі такі "відпочинки" в такий час - це блюзнірство і наплєватєльське відношення до звичайних українців. Якби не війна, якби не жертви простих людей, ті люди теж могли б багато куди поїхати, але не можуть собі такого дозволити. А багато хто вже взагалі ніколи не зможе...

 

ньюзвану передивився?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, halcogen сказал:

Петро і до президенства був багатою людиною. Один журналіст поприколу склав список,а інші підхватили ''зраду'' іпобігли волати на весь інтернет.

Тут прикол в тому, що Петро Інкогніто, який входить в 10-ку найбагатших спікерів на Давосі, буде знову жебрати гроші в МВФ.

"Встреча президента Порошенко с директором-распорядителем МВФ Кристин Лагард обещает стать ключевым толчком для окончательного взаимопонимания между Фондом и официальным Киевом относительно продолжения программы расширенного кредитования EFF для Украины. В последнее время и в Украине, и на Западе появился ряд сообщений о достаточно жестких месседжах со стороны МВФ и других западных партнеров в адрес украинской власти. Они были связаны с необходимостью ускорения реформ в Украине, прежде всего, в сфере борьбы с коррупцией."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Тут прикол в тому, що Петро Інкогніто, який входить в 10-ку найбагатших спікерів на Давосі, буде знову жебрати гроші в МВФ.

 

 

Він для себе особисто жебрає?

Чи може його, ймовірних 500 тис. баксів витрачених на відпочинок, вистачило, щоб Україні не потрібен був кредит МВФ?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, rl72 сказал:

Він для себе особисто жебрає?

Ні звичайно. А потім, коли містер Петро Інкогніто отримає кредит, маленьке звірятко акуратно загорне кожні 100 євро в окрему шоколадку Рошен і Дід Мороз покладе ці шоколадки пенсіонерам під ялинки. Тому не спішіть розбирати ялинки, все що залишиться після пенсіонерів, роздадуть тим в кого ще стоятиме ялинка.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, rl72 сказано:

Чи може його, ймовірних 500 тис. баксів витрачених на відпочинок, вистачило, щоб Україні не потрібен був кредит МВФ?

Хз, але для України вони би були не зайвими під час війни. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rl72 сказано:

 

ти свої вже віддав?

500к в мене не було, та я навіть не президент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, case_l сказано:

500к в мене не було, та я навіть не президент

 

а в нього є. і ймовірних 500 тис. баксів на відпочинок, і 700 млн. на армію. 

 

питань більше нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rl72 сказано:

 

а в нього є. і ймовірних 500 тис. баксів на відпочинок, і 700 млн. на армію. 

 

питань більше нема

А питання в тому наскільки морально правильно їхати посеред війни на мальдіви. Навіть кісєльов засумнівався, правда для путіна це норма, бо на то він і х@йло.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
Спойлер

 

 

Світлина від Андрія Хоманчука.
Світлина від Андрія Хоманчука.
Світлина від Андрія Хоманчука.
Світлина від Андрія Хоманчука.
Світлина від Андрія Хоманчука.
+7
 

 

Андрій Хоманчук додав 11 нових світлин — з Андреєм Хоманчуком та Светланою Багмет в Каптерка.

4 год · Kyiv, Kiev · 
 

Наша постоянная рубрика "поддержите атошника, ветеранский бизнес и прочие сопли"...
Просто хочу еще раз напомнить, чем я зарабатываю на Мальдивы.
Например - раздел ДШВ на нашем сайте:
http://kapterka.com.ua/vdv-magazin/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...