Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Починати це обговорювати треба із розуміння інших питань.

2. Чому саме війна була обрана як елемент цієї проблеми?

Відповіді такі:

2. Щоб розірвати номенклатурні звязки із Росією.

Тобто , ми почали війну , щоб розірвати номенклатурні зв"язки ?

Я провильно зрозумів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Тобто , ми почали війну , щоб розірвати номенклатурні зв"язки ?

Я провильно зрозумів ?

Ні. Зміни в Україні поставили номенклатуру перед вибором: або ви стаєте українцями(тобто - українською елітою, а вони це б перенесли ну дуже важко), або чухаєте в Россію. Номенклатура у нас тупа і недолуга, тому вирішила обрати третій варіант - війну.

Можна, напевно, сказати, що люди, які контролювали українські процеси, заставили номенклатуру почати війну, але то буде невірно також.

Правильніше буде сказать, що номенклатура обрала війну, тому що це для неї був єдиний шанс і зберегти контроль над Україною, і не стати українцями. Ці суки просто так виховані.

Можна було це передбачити? Так. Чи можна було б завадити цьому саме на Донбасі - ні. Чому - відповідь №3.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто , ми почали війну , щоб розірвати номенклатурні зв"язки ?

Я провильно зрозумів ?

Ні. Зміни в Україні поставили номенклатуру перед вибором: або ви стаєте українцями(тобто - українською елітою, а вони це б перенесли ну дуже важко), або чухаєте в Россію. Номенклатура у нас тупа і недолуга, тому вирішила обрати третій варіант - війну.

Можна, напевно, сказати, що люди, які контролювали українські процеси, заставили номенклатуру почати війну, але то буде невірно також.

Правильніше буде сказать, що номенклатура обрала війну, тому що це для неї був єдиний шанс і зберегти контроль над Україною, і не стати українцями. Ці суки просто так виховані.

Можна було це передбачити? Так. Чи можна було б завадити цьому саме на Донбасі - ні. Чому - відповідь №3.

Отже , ти стверджуєш , що війну почали ми . Так ?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грошей нікому не треба ? =)

Якісь волинські фірми приймають в цьому участь ?

Юрий Бирюков додає 4 new photos.

21 год ·

Вот был бы я коммерсантом, так я бы... Уххх! А все почему? А все потому, что Министерство обороны Украины сейчас закупает-закупает-закупает. Хотите новости по цифрам-фактам-планам? Легко!

Начнем с самого монументального - на кону полтора миллиарда гривен! Эти деньги будут потрачены за ближайшие 3 месяца. И любой производитель может заработать часть из этого объема. Ибо: а) взяток не берем, б) торги проводим на открытой электронной площадке. Кто лучше всех - того и тапки.

Что будет покупаться: форма, берцы, белье, носки, бронежилеты, каски, палатки. Много. Десятки-сотни тысяч единиц по каждой позиции.

Носки зимние треккинговые - 1 060 000 пар, вжжжик. Ага, миллион пар. Треккинговые носки, зимние, классные - ТУ на сайте МО.

Флисовая шапка-подшлемник - 203 000 штук, вжжжик. Ага, теплая и удобная - ТУ на сайте МО.

Зимний флисовый шарф-труба - 100 000 штук, вжжжик. Да, там же - на сайте МО.

ТОВАРИЩИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ ЛЕГКОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ И ИМПОРТЕРЫ ВСЯКОГО, ВНИМАНИЕ!

В течение ближайшего месяца в стране будет создана острая потребность в качественных текстильных материалах и изделиях. Изучайте спектр продукции и характеристики (все ТУ на сайте МО)!

Завозите! Денег много, а времени мало. Полтора миллиарда, три месяца! И мы не дадим их глупо профукать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже , ти стверджуєш , що війну почали ми . Так ?

Хм. Що саме ти маєш на увазі під "ми"? Я її не починав.

Війну почали ось ці люди: Андрій Клюєв, Віктор Янукович, Микола Азаров, Олександр Єфремов, Генадій Кернес, Віктор Медведчук і Леонід Кучма.

Якщо ти в цьому списку - то, так, ви почали війну.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже , ти стверджуєш , що війну почали ми . Так ?

Хм. Що саме ти маєш на увазі під "ми"? Я її не починав.

Війну почали ось ці люди: Андрій Клюєв, Віктор Янукович, Микола Азаров, Олександр Єфремов, Генадій Кернес, Віктор Медведчук і Леонід Кучма.

Якщо ти в цьому списку - то, так, ви почали війну.

Тобто , війну почала Україна ?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Війну почали ось ці люди: ...

Забув написати прізвище ще одного номенклатурника і співзасновника партії регіонів. Розумію, прізвище в рядок не вмістилось ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто , війну почала Україна ?

Ні. Де ти в моєму повідомленні взагалі знайшов Україну? Що це за дебільна манера все узагальнювати? "Ми" почали, Украіна почала. Ми ж не в Росії, тут можна називати конкретні імена.

І постарайся знайти відмінність між війною і бойовими діями, то речі не зовсім тотожні.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто , війну почала Україна ?

Ні. Де ти в моєму повідомленні взагалі знайшов Україну? Що це за дебільна манера все узагальнювати? "Ми" почали, Украіна почала. Ми ж не в Росії, тут можна називати конкретні імена.

І постарайся знайти відмінність між війною і бойовими діями, то речі не зовсім тотожні.

Ось твоє повідомлення . З підбору питань і відповідей , а також наявності слів "війна " та " Україна" чітко прослідковується думка , яку ти хочеш донести .

Якщо пройтись по першим трьом твоїм питанням-відповідям , то все можна все звести в одну фразу : за відсутності національно-орієнтованої еліти війна була вибрана щоб розірвати номенклатурні звязки із росією і розпочали її на донбасі , бо там найбільше людей дрочили на совок

Це саме ти підтвердив вище , назвавши українських чиновників зачинщиками війни .

.

Давай попробуємо.

Починати це обговорювати треба із розуміння інших питань.

1. Яка основна проблема України, як мононаціональної держави?

2. Чому саме війна була обрана як елемент цієї проблеми?

3. Чому саме Донбас був обраний як арена для війни?

4. Чому Крим віддали без бою?

Відповіді такі:

1. Відсутність національно-орієнтованої еліти.

2. Щоб розірвати номенклатурні звязки із Росією.

3. Тому що там було найбільше таких, як ти - людей, які дрочили на совок.

4. Тому що електоральна база там - гівно, а економічний звязок із Україною - слабкий.

Чи викликають якісь із цих відповідей у тебе потребу їх розгорнути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось твоє повідомлення . З підбору питань і відповідей , а також наявності слів "війна " та " Україна" чітко прослідковується думка , яку ти хочеш донести .

Якщо пройтись по першим трьом твоїм питанням-відповідям , то все можна все звести в одну фразу : за відсутності національно-орієнтованої еліти війна була вибрана щоб розірвати номенклатурні звязки із росією і розпочали її на донбасі , бо там найбільше людей дрочили на совок

Це саме ти підтвердив вище , назвавши українських чиновників зачинщиками війни .

Ох. Ну, добре, ти виграв, у мене нема більше бажання тобі щось пояснювати. Відпишеться Elektronshik, з ним і продовжимо.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там пояснювати . Ще трохи і будеш кликати путіна , щоб рятував нас , бо це Україна війну почала , якщо тебе почитати .

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там пояснювати . Ще трохи і будеш кликати путіна , щоб рятував нас , бо це Україна війну почала , якщо тебе почитати .

Мені завжди було цікаво, як формуються отакі висновкі у мас. Я ані слова не написав про те, що Україна почала війну, ані слова не написав про путіна взагалі, ані слова про українських чиновників - однак ти ці слова прочитав. Це так мило, зараз прийде ще хтось і скаже - у цих східняків така дивна логіка. То я зразу скажу, що народний депутат - не чиновник, бувший президент - не чиновник, бувший голова радбезу - не чиновник. Решту дебільних висновків я навіть не буду коментувати.

Напевне, це якесь підсвідоме бажання мені щось довести. І, відповідно, підгон моїх слів під якийсь власний шаблон, пошук слів-маркерів. Ти два рази перепитував, чи Україна почала війну, я два рази казав - ні, і все рівно пишеш цю маячню.

Розумію, що може не дійти, але: не треба мені нічого доводити, не треба шукати в моїх словах чогось свого, там твого нічого нема. Хочешь бачити в мені людину, яка кличе путіна - мені всерівно, хочеш бачити в мені когось іншого - мені всерівно.

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel,

а не простіше було написати, що війну почав путлєр, з мовчазного попустительства чи відвертої підтримки тих оленів, фамілії яких ти написав, й інших ?

Змінено користувачем MANJAK11
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel,

а не простіше було написати, що війну почав путлєр, з мовчазного попустительства чи відвертої підтримки тих оленів, фамілії яких ти написав, й інших ?

Ні.

Давай ми простоту лишимо для дебілів, а мені хочеться думати, що я спілкуюсь із нормальними ерудованими людьми, які можуть розуміти речі на рівень вищі, ніж те гівно, яким нас стараються накормити номенклатурні саранчоподібні скоти.

  • +1 3
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні.

Давай ми простоту лишимо для дебілів, а мені хочеться думати, що я спілкуюсь із нормальними ерудованими людьми, які можуть розуміти речі на рівень вищі, ніж те гівно, яким нас стараються накормити номенклатурні саранчоподібні скоти.

Вся справа не в простоті. А пишеш так типу винні і наші і ваші, тобто пристосуванець. Якщо що тіпа я писав так щоб не гнати на яників або так щоб не гнати на кремлядь. дволикий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся справа не в простоті. А пишеш так типу винні і наші і ваші, тобто пристосуванець. Якщо що тіпа я писав так щоб не гнати на яників або так щоб не гнати на кремлядь. дволикий.

Цікаво, хто в твоєму розумінні наші, хто ваші? В тому списку моїх, наприклад, нема. Ти взагалі читав, що я писав?

Війну почали ось ці люди: ... Віктор Янукович

Хочеться, звичайно, думати, що читав. Тоді, цікаво, як ти дійшов до таких висновків. Напевне, як Микола81 - шукав щось своє.

  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВИсновок зроблений з того що тобі задавли конктретне питання на яке дають відповідь так або ні. а ти відповіді не давав, а просто писав так що можна зробити двоякі висновки. так роблять пристосуванці, які працюють на дві сторони конфлікту.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Що саме ти маєш на увазі під "ми"? Я її не починав.

Війну почали ось ці люди: Андрій Клюєв, Віктор Янукович, Микола Азаров, Олександр Єфремов, Генадій Кернес, Віктор Медведчук і Леонід Кучма.

Якщо ти в цьому списку - то, так, ви почали війну.

тобіш, ти,

чувак, котрий їх обирав, якщо не їх то принаймні тих хто їм допомагав...

чувак, котрий мовчки дивився як чинуші крали все що можна, порушували закони і т.д...

чувак, котрий скоріше за все щось в своєму житті та й вирішував за бабло для прискорення процесу...

взагалі не при ділах ?... ну да, ну да...

...як і всі ми

P.S.: та і взагалі :) хто на борді шукає інтелектуального спілкування ? для того є пиво, природа, компанії... сам цей факт вже говорить про неадекватність :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобіш, ти,

чувак, котрий їх обирав, якщо не їх то принаймні тих хто їм допомагав...

чувак, котрий мовчки дивився як чинуші крали все що можна, порушували закони і т.д...

чувак, котрий скоріше за все щось в своєму житті та й вирішував за бабло для прискорення процесу...

взагалі не при ділах ?... ну да, ну да...

...як і всі ми

P.S.: та і взагалі :) хто на борді шукає інтелектуального спілкування ? для того є пиво, природа, компанії... сам цей факт вже говорить про неадекватність :)

Особливо сподобалось "скоріше за все". Тобі, видно, подобається судити всіх по собі, але тут ти промахнувся.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо сподобалось "скоріше за все". Тобі, видно, подобається судити всіх по собі, але тут ти промахнувся.

признаюсь чесно, я чекав в комплекті з "я за них не голосував" :)

ну але і цього буде достатньо, далі "неінтєрєсно"...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВИсновок зроблений з того що тобі задавли конктретне питання на яке дають відповідь так або ні. а ти відповіді не давав, а просто писав так що можна зробити двоякі висновки. так роблять пристосуванці, які працюють на дві сторони конфлікту.

Заміть, що конкретне питання звучало як "Тобто Україна почала війну?". На нього два рази була відповіть "Ні". Але ж вам таке не підходить, правда? Бачимо те, що хочемо бачити.

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВИсновок зроблений з того що тобі задавли конктретне питання на яке дають відповідь так або ні. а ти відповіді не давав, а просто писав так що можна зробити двоякі висновки. так роблять пристосуванці, які працюють на дві сторони конфлікту.

Заміть, що конкретне питання звучало як "Тобто Україна почала війну?". На нього два рази була відповіть "Ні". Але ж вам таке не підходить, правда? Бачимо те, що хочемо бачити.

Покажи , де було написано " ні " .

Ти замість відповіді ніс якусь маячню по методичці

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

признаюсь чесно, я чекав в комплекті з "я за них не голосував" :)

ну але і цього буде достатньо, далі "неінтєрєсно"...

Бгг. Андрій Клюєв - друг мого дядька, вони в унівєрі разом вчились і в общазі в одній кімнаті жили. Мені не треба було за них голосувати.

Просто, чим ближче ти бачиш ту вакханалію, що вони влаштували, тим ясніше бачиш, який буде її результат.

В самий разгул влади Донбасу в Україні їхня мантра була: "Ти можеш робити, що хочеш і де хочеш, будуть проблеми із силовиками - просто відкриваєш паспорт, показуєш місце народження і шлеш всіх подалі".

Тому, да, зараз "неінтєрєсно" ващє...

Покажи , де було написано " ні " .

Ти замість відповіді ніс якусь маячню по методичці

В принципі, як я і казав - ти бачиш те, що хочеш. На

  • +1 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музична пауза...

Український миролюбний світ проти мілітарного "русского мира", - антивоєнний кліп (ВІДЕО)

ЗІ: то тільки в мене проблеми з відео тут?

Змінено користувачем Basil
  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай ми простоту лишимо для дебілів, а мені хочеться думати, що я спілкуюсь із нормальними ерудованими людьми, які можуть розуміти речі на рівень вищі, ніж те гівно

Дебіли! Ой, тобто Люди! Навіщо ви чіпляєтесь до чоловіка? Підпис його прочитали? Там же ж чорним по білому: "я вашій думці оберти придав, а віссю був мій дітородний орган" :)

А чувак цікаво пише, в розділі економіка так взагалі я на 100 % солідарний. Я б навіть лайки ставив, якби не оце "Дебіли" по відношенню до 90% населення за його підрахунками. От писав би як соромітник "вівці" і карма була б вже ого-го )))

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...