Перейти до змісту

куди поїхати порибалити


w7emn

Рекомендовані повідомлення

А як на рахунок

_http://www.volynnews.com/news/authority/na-usikh-vodoymakh-volyni-mozhna-bezplatno-kupatysia-i-rybalyty-/

Що думають шановні рибалки і що говорять багатенькі господарі орендованих водних площ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

Просто вимагати договір оренди, коли з вас хочуть взяти гроші. Якщо умови рибальства не прописані - нічого не платити і визивати відповідні служби при подальшому нагнітанні ситуації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось щось чув за рибалку у с.Лище Луцького району? Дозволяють там ловити?

На початку літа був, 30 грн., як на мене то там нема що робити. Ставки позаростали, карась малий. Це біля лісу.

Це не стосується ставка що в селі, вроді там 200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добавлю - озеро покрилося білою плівкою + тьма лілій,на поплавок не реально ловити,не говорячи про ще щось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На базах видають, і в 6 ранку там вже є кому видати. Принаймні на другій стороні на Моторі точно знаю що можна взяти.

Якщо треба є номер телефона дядька з бази Мотора, правда давно не дзвонив, не знаю чи ще робочий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт всім!

Поділиться інформацією - хто ловив в районі с.Куліковичі (р.Стир), які умови, як берег і т.п?

Цікавить хижак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім!

Поділиться інформацією - хто ловив в районі с.Куліковичі (р.Стир), які умови, як берег і т.п?

Цікавить хижак.

душевно там виявилось...хоча і без риби, але треба ще катнути - є на що глянути, треба більше часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Штось порадить, куди поїхати? так хочеться карасика на долоню)) мож і більше)), карпи кілограмові взагалі не цікавлять :rolleyes: просто карасика))хочеться половити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вільхівка, дає ловити, 30-40-50 грн в день, як домовишся, карасі за долонь, просто донка (груз, 2 гаки) на мотиля. Кидати як з переляку чимдалі, :)

Клює не дуже часто, я два рази був, зловив по 8 шт, але у мене були фідери і вітер в морду. Доночники кидали далі і результат був кращим. Риб смачний - сам їв! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж постою-послухаю :0146:

І що послухали? усе запам"ятали :_07:

Напевно рибацюгі паску з ковбасою їдять нащо їм та риба, або не хочуть здавати свої засекреченні об"єкти )). Я в адреналін ходив в розвідку, сиділо чотири чоловіка, слідкував за ними хвилин 40 небачив жодної покльовкі, думав мож туди на крайняк але поспілкувався кажуть що глухо,да щей погода міняється,блін напевно вихідні в прольоті((.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки писав пост то "Slavco" відписав, думав взагалі ніхто так і не напише)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, ми теж в адреналін збиралися - добре що не пішли. Погода міняється, от і не бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і що написав ? який напрямок? завтра також думаю кудись поїхати.
Шановний, може вам ще наживку вдягнути і вудку закинути? :) Просто пошукайте на борді за набором букв "вільхівка", або покопатися у розділі "Рибалка" і там знайдеться ціла тема:

http://board.lutsk.u...rohvskii-raion/

;) А просто письнути в тему воно конєчно, простіше. Без образ. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і що написав ? який напрямок? завтра також думаю кудись поїхати.
Шановний, може вам ще наживку вдягнути і вудку закинути? :) Просто пошукайте на борді за набором букв "вільхівка", або покопатися у розділі "Рибалка" і там знайдеться ціла тема:

http://board.lutsk.u...rohvskii-raion/

;) А просто письнути в тему воно конєчно, простіше. Без образ. :)

шановний навіщо сарказм? я не побачив навзви. щойно перечитав і все зрозумів,

гадаю можна коректніше письнути і тицьнути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...